KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrono ishrana

+24
veki1
dragmilk
makac71
bundevica
Biljka :)
ChillyVilly
cufta
Vuchica
SannI-AlL
Niny
Stenli
hocukusurnecuzvaku
BiKsi :)
Star77
bobica83
SoJa
mamadabudem
Ema78
djole42
SladZana
JocY
buby
KoMetaK
HappyGirl
28 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od PalcicaBg 25/4/2015, 08:44

Mama zavisi koliko kg viska imas.Punije osobe brze gube kg u pocetku jer je to dobrim delom i voda,tek kasnije krece salo da se topi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 25/4/2015, 09:14

MDB, ne meri kilograme nego obime.
 Ja sad imam oko 68-69 kg i to je otprilike zeljena tezina. Ali, stomak mi je jos veliki, samo je on ostao. Meni je cilj da imam manji stomak, sa tezinom od 68kg...a sto se obima tice, usla sam u farmerice koja sam nosila pre trudnoce, ali to ni blizu ne stoji onako kako je stajalo... mora da se vezba...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 27/4/2015, 08:46

Hm, struk je posle nepune dve nedelje HI 2,5cm uži!!! yes yes yes
Butkice nisam merila pre HI, videćemo. Izgleda da ću ovo leto da se vratim u sve svoje krpice koje nisam dve godine nosila zbog .... "načitanosti" Laughing Došlo je vreme da biram ili da kupim kompletnu garderobu ili da smršam. I ovo drugo je jeftinije Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od BiKsi :) 27/4/2015, 11:33

Palcice, eh, nisam ja te srece da ostanem prirodno trudna, iako stalno o tome mastam! Pazi, mi radimo na tome Laughing da ne bude da ne pokusavamo! lol!

Mamadabudes, pa ne mozes ti ne znam koliko odmah da skines, eto, ja sam za mesec 4 kg, i obimi su otisli nanize, i mnogo se bolje osecam, sto mi je najbitnije. Verujem da cu sad jos manje mrsati u kg, al da ce se obimi smanjivati vise. Ne moze nista preko noci.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 27/4/2015, 12:56

Nismo se ni ugojile za dva meseca, pa tesko da cemo i smrsati... bitan je subjektivni osecaj, da li se nesto menja, arem meni...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od BiKsi :) 27/4/2015, 13:49

Ema, delim tvoje misljenje. Koliko sam se prejedala posle porodjaja, i sta sam sve u sebe strpala, da se prekstrim i levom i desnom. Sad sam resila da se posvetim sebi i svom zdravlju, jer dosta sam bila ko raspustana banda. Juce sam isla na neku svadbu, stiklice ovo ono, vidi me zaova, kaze kao da si smrsala 10 kg a ne 4kg! I meni odmah milo, i jos jace verujem da sada necu odustati kao prosla dva puta!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 29/4/2015, 09:04

Posle dva dana agonije oko UZ i mamografije, nisam imala želju da jedem, imala sam redovne hrono obroke ali sam unela minimum hrane. U redovnim okolnostima to bi mi bilo strahovito malo, ali pod stresom ništa nisam jela, imala sam osećaj da ću da bacim peglu svaki čas... Od danas nastavljam sa uobičajenim obrocima. sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 29/4/2015, 09:41

MDB, po meni najvaznije da se u organizam, u pravilnim razmacima unese nesto, cak ne mora da budu ni hrono obroci. Naravno samo u takvim situacijama...ja ovih dana sve nesto jedem na brzinu, non stop sam pod nekim stresom oko Petra, tako da nit mi je do jela,nit do bilo cega... ali,mnogo bolje bi mi bilo da jedem...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 30/4/2015, 10:14

Evo ulazim u treću nedelju otkako sam na HI. Osećam se ko zmaj, a kolenca se zašiljila lol!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od KoMetaK 1/5/2015, 02:19

MDB, drago mi je da ti prija! Very Happy

Ja mislim da je definitivno najzdraviji nacin ishrane i najefikasniji u borbi sa svim salcetom, na svim kriticnim mestima! Ono na struku, koje najteze ide, sa HI se skida kao od sale, naravno, ako nije u pitanju zena koja je radjala, pa dodatno mora da poradi da ojaca misice. A i butkice i zadnjica se tope, bar su meni, a najkriticnije su mi od svega. Rolling Eyes

Ja vas samo citam i pratim, i jedva cekam kad cu poceti ponovo da se hranim po hrono, za sada nema sanse, jer meso ne mogu da vidim, a ostalo mi se ne jede. Ali, eto me, za par mseci obavezno! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 1/5/2015, 08:28

Ja dodoh do zeljene tezine, to je fakat, ali moram da radim na stomaku, to je definitivno. Ne samo iz estetskih razloga, vec i sto imam problem i sa kilom ( pupcanom) i sa kicmom...bas osecam nelagodnost u toj regiji...ali, za sada je vezbanje nemoguce,mada cu se potruditi da se istezem kod kuce i radim plank...

Inace, cekam da se mm svrti kod kuce, pa da zajedno odemo do Centra.  On na prvi, ja na kontrlni pregled. Pratim i grupu na FB, ljudi svasta pisu, ponekad se iznerviram, ponekad se nasmejem, ali se svaki put odusevim  Aninim i Hronomanovim djakonijama.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od BiKsi :) 1/5/2015, 22:53

Ema, bravo za zeljenu tezinu! Je li imas pupcanu kilu od posle porodjaja i kako si je otkrila?

MBD, nek su se kolena zasiljila, kraljice! Al me nasmeja!

Ja bih trebalo da vezbam, al sam lencuga, meni je stomak katastrofa od posle porodjaja. Nije ni pre bio mnogo sad nesto bolji, al opet bi morala poceti, makar trbusnjake.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 2/5/2015, 10:24

Biksi, sto se kile tice, oko NG poceo jako da me boli stomak...samo na jednom mestu, al da sams e bas onako uplasila. I otisla na pregledkod hirurga i na uz abdomena, i to je bilo to. Sad kad boli, gurnem prst u pupak i gurnem na desno... Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od BiKsi :) 2/5/2015, 11:02

Ema, meni rekose da ne moze da se utvrdi sa uz, na kome sam bila jer sam sumnjala na kilu. Kad sam pitala endokrinologa vezano za to, pogledala me i rekla da je salo, da treba da vezbam, da nema govora da je kila. A meni pupak cudan i iznad njega kad legnem imam brdasce. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 2/5/2015, 23:47

Meni je hirurg napipao, u samom pupku. A uz je bio cisto reda radi, da vide da nije slepo crevo ili nesto jos gore. Moja draga kila je velicine 5 mm, ne vedi da se trudim da vezbam, jer se time ne moze sanirati, vec samo operacijom. Jedino sto mogu da uradim je da vezbom ojacam misice pa da me manje boli...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 11/5/2015, 13:58

Gde ste, ženiceeee sreca
Sutra završavam restrikciju sa 5kg manje. U struku sam skinula 10cm... I sad imam 60kg!!! Mislim, i sad sam ja "dobra", črvsto stojim na zemlji, ne može vetar da me oduva....ali mnogo je bolje nego pre mesec dana likeit
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 13/5/2015, 15:25

MDB, sjajno !!!!
Ja cu sebi ponovo restrikciju da uvedem, jer sam pocela da brljam... meni ostao samo stomak, lepo sam skinula kg, farmerice br 30 stoje kao salivene... al, stomak je stomak...i to malo mi smeta...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od KoMetaK 14/5/2015, 23:08

Bravo MDB! g g g
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 15/5/2015, 09:16

Brljala ne brljala, ja juce kupih farmerice br 29... Shocked
Kupila sam i haljinu br 38, i bez obzira sto me prodavacica " tesila" da su brojevi veci, prosli put kada sam probala nesto njihovo,stala sam u 44... Ok, vidi mi se malo salce na stomaku, ali daleko je to od onog od jesenas... Zaista sam iznenadjena, juce sam se i prvi put izmerila, i sokirala se -69 kg...a idealna tezina 66-67 kg...Tako da, ovaj rezim ishrane ima itekako smisla...Jos kada bih usoelada se organizujem da se malo zategnem... bila bih ko djevojka !!! Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 15/5/2015, 10:16

KoMetak, Ema poljubac
Ja sam juče pojela jednu palačinku oko 14h, slatku naravno, i posle sam se smorila. Nije mi trebala, ali šta ćeš... oči gladne Embarassed
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od snowwhite 11/6/2015, 15:58

MDB - svaka cast, to je ozbiljan rezultat!

Devojke sta vecerate? Mene ubi ta piletina, ne volim je pa to ti je ... vec 3-4 puta sam kretala u hrono sa velikim entuzijazmom koji splasne posle nedelju dana I ja pocnem da brljam ...
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od JocY 11/6/2015, 16:41

Snow pogledaj ovde ima recepata da svaki dan jedes drugo http://hronokuhinja.rs/category/vecera/
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 11/6/2015, 21:18

Snow, meni je izuzetno prijala hrono ishrana. Ja sam uvece jela i pecurke, tunjevinu dva puta nedeljno, i belo meso. Smrsala sam, planiram jos jednom restrikciju od 28 dana, recimo u septembru dok jos ima svezeg povrca... :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od snowwhite 11/6/2015, 21:32

Hvala devojke, ja sam nekako ukacila da mora ta piletina, a nesto je bas i ne volim. Tunjevina moze ;-)
Probacu od sledeće nedelje ponovo. MDB jel ne jedeš voce uopste u restrikciji?
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 11/6/2015, 21:53

Ne jedem, greskom napisah u postu pa sam promenila, mesec dana nisam jela ni voce ni slatko, a sada jedem voce, a bogami i malo slatkog ... Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 7 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu