KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trudnička pitanja - za brze odgovore

+103
petra82
SladZana
d77
ivi
Niny
LaFolie
malena 92
Stenli
tulumba
saska1
sareni leptir
Sofija Veks
zvoncica36
lenabeograd
amela123
JednaSova
anasrce
Erata
Hugolina
Klarica
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
ivka
tetreb
ragaco
pluton1
Republica
neca73
vivijen
strunfeta
Pufnica3
iva.lakicevic
fight&faith
Ema78
fmala
saritam
dragana76ns
biljana.nikolic1
vodolija
Tanja83
vasilija1980
anastasia1980
cici
swatkica
racili
veki1
bebac001
bak
shenon
crnka
jelena mb
maja kg
Barbara
heja
malenaa
key
dr mali pariz
Sneza
agata
vašar
bubili2
dacca
naca
bokica
lolipop
ruzica
Mrvica
maja76
mizza74
Zoka83
liki
Milijana
lena
Nejlana
nena86
Shizika
brinbili
nesalela
dajka
buby
magi111
cipiripi
Tinche
catherine290505
Orline
nena beba
maša
dejna
maki82
Nefertari
Jelence
Hitron-Luka
zoxa
MARA
vajsi
megica-pegica67
Sami
adriatika
Kata
maus
nabla
Lily
107 posters

Strana 17 od 24 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Sledeći

Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od ragaco 17/3/2014, 14:15

Niny,ja sam prešla na farbe bez amonijaka,ne smrde,pa ne udišeš isparenja,a i nokti se lakiraju 5 min,tako da ne mislim da je to nešto prerizično.
Treba izbegavati dugotrajno izlaganje tim nekim hemijama-tipa nemoj da ribaš kupatilo nekim jakim sredstvima...ma nemoj uopšte da ga ribaš,ima sigurno ko drugi!
A o simptomima,što reče Bixi,nemojte dva puta da ih poželite  Very Happy 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od Niny 17/3/2014, 14:56

Hvala ti draga  osmeh srce  Joj imam milion pitanja, mislim da ću visiti non stop na ovoj temi  Laughing
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od ragaco 17/3/2014, 15:01

Nema na čemu!I da ubrzo otvoriš TD,pa da visimo tamo  Very Happy 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od Klarica 17/3/2014, 18:08

Ja sam lakirala nokte redovno, farbala se (doduše koristim kolor šampon), ribala kupatilo (koristim samo sredstva na prirodnoj bazi, inače. Sirće i slično )i radila sve kao inače. Jednostavno sam se dobro osećala, bila puna energije, i to maximalno koristila. Radite kako se osećate,nemojte sebe zapustiti, bolje ćete se osećati  lol! Trudnoća je divno stanje, jedva čekam da me opet strefi  trudnica srca
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od SladZana 19/3/2014, 20:40

Drugari treba li da me prepadne povecan vodeni sekret, kao da sam se upiskila, citav dan, otpr kao pred ovulaciju?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od ragaco 19/3/2014, 20:51

Ne Slađo,i to je jedna od "normalnih" pojava.
Prati samo ako promeni boju i miris,ako krene da pecka i iritira.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od SladZana 19/3/2014, 20:53

Za sada izgleda bistro sa primjesama utrogestana  Very Happy 
Juce me svrbjelo dolje ali danas je ok.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od ragaco 19/3/2014, 21:19

Sve je ok.Prijavi kad budeš išla na UZ,mada sad malo šta možeš da koristiš od preparata.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od SladZana 19/3/2014, 21:38

Krajem februara u brisevi bili ok, mada je bila III grupa sekreta...vidjecemo. Hvala puno  love 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od BiKsi :) 19/3/2014, 22:29

Oho, krenule mokre gaće, hihihhi! Ragaco ti je sve fino rekla, samo prati i prijavi na uz, hoće kandida u trudnoći, mada ti ne jedeš slatkiše, koliko me sećanje služi, al eto, hoće ona i od hormona da se pojavi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od SladZana 19/3/2014, 22:31

Nisam znala da treba da ocekujem mokre gace ali sad mi milo ako treba  Very Happy ne jedem slatkise, ponekad malo dzema ali su to minimalne doze.  ljubav 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od BiKsi :) 19/3/2014, 22:53

Očekuj i zatvor, grčeve u nogama, mučninu, nesanicu, nesvestice, krv iz nosa, krv iz desni, bolove u karlici, istezanje materice pa bolove slične menstrualnim, zatim bol u pubičnoj kosti i rebrima, zatim trapavost, zaboravnost, glad, jedenje, gorušicu, nemogućnost spavanja na ledjima, stomaku, na desnom boku, pad krvne slike, žgamije poput kandide, svrab kože, strije, i tako, trudnoća je jedno zaista divno stanje!  lol! lol! lol! lol! 

Ili ništa od gore pobrojanog!  Very Happy 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od SladZana 19/3/2014, 22:58

BiKsi :) ::Očekuj i zatvor, grčeve u nogama, mučninu, nesanicu, nesvestice, krv iz nosa, krv iz desni, bolove u karlici, istezanje materice pa bolove slične menstrualnim, zatim bol u pubičnoj kosti i rebrima, zatim trapavost, zaboravnost, glad, jedenje, gorušicu, nemogućnost spavanja na ledjima, stomaku, na desnom boku, pad krvne slike, žgamije poput kandide, svrab kože, strije,  i tako, trudnoća je jedno zaista divno stanje!  lol! lol! lol! lol! 

Ili ništa od gore pobrojanog!  Very Happy 

Joj sto volim potanka objasnjenja  lol! lol! lol! trapavost definitivno zauzima mjesto No 1  yes 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od BiKsi :) 19/3/2014, 23:12

Very Happy Ovoga se samo setih trenutno, a ima toga još, sigurna sam!  lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od ragaco 20/3/2014, 00:14

Uh,bre Bixi,odmah si joj sve slatke tajne otkrila!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od Hugolina 20/3/2014, 07:30

Drage trudnjace...Evo I ja sma u petom mesecu trudnoce I imam neki cudan simpto koji mi se javio pre dve nedelje. Stalno mi trne desna ruka, tj. prsti na desnoj ruci. U bilo ko polozaju da je ruka prsti trnu I to me strasno nervira. Da li je nekom ovo uopste poznato?
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od ragaco 20/3/2014, 08:04

Hugo,pa gde ti nestade?!
Pridruži nam se na Trudničkim dnevnicima  Very Happy 
Baš sam skoro čitala o tome,žale se često trudnice na te trnce.
Kako stojiš sa oticanjem i nagomilavanjem vode u organizmu?
Može i to da ima veze,stvara pritisak na neki nerv.
Nadam se da će se neko javiti ko je baš to imao.
Pozdrav veeeeeeliki!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od Hugolina 20/3/2014, 08:17

Joj draga ragaco...Prodje vreme ludo brzo I ja ne stigoh da se javim. a sad sam bolesna jako, pijem antibiotike, imam kontrakcije I mirujem kuci.Bas me sastavilo sve. Sada sam u 19-oj nedelji I mogla bih na dnevnike da se druzimo Very Happy .Sada cu malo da se aktiviram da I ja pisem o mom bebanu  love  mada sam ja I dalje sva preplasena.....Ljubim
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 09:25

Hugo, da dešava se, ja sam imala te trnce ali kroz noge, i grozan je osećaj, bukvalno misliš da ćeš pasti. Zaboravila sam znojenje, o da, to znojenje za takmičenje, plus oticanje i nemogućnost obuvanja stare obuće, a i piškenje je kao na takmičenju. O kasnijem nameštanju u krevetu i da ne govorim, dok se dupe pomeri, prodje sat...  lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od Niny 20/3/2014, 10:02

Slađo, preduhitrila si me, baš htedoh i ja to da pitam  Very Happy  Non stop mi curka nešto  lol! 

Dal smeju brisevi da se rade u ranoj trudnoći? Ja bih ih uradila za svaki slučaj, mada me ništa ne pecka.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od fmala 20/3/2014, 10:19

Bixi  queen 

Ljub za trudnice!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od Erata 20/3/2014, 10:35

Niny, nemoj sada da te čačkaju. Sve briseve si radila pred VTO, papu, sve...i sve ti je bilo u redu. Zašto bi sada odjednom bilo bakterija?
Ne daj da ti zavlače išta dole u ranoj trudnoći.
Drugo su žene koje zatrudne, a prethodno nisu išle kod ginekologa godinama.
Ja sam uradila krvnu sliku, urin i urinokulturu, tsh, progesteron, D dimer i dosta od mene. Nikakve akcije oko grlića i materice ne dozvoljavam.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od SladZana 20/3/2014, 11:34

Niny draga vidjeces sa dr na UZ, mada sto Erata kaze ako si radila prije postupka ne moze sad neki haos da bude...valjda, ja se bar vodim tom logikom.  Very Happy Juce sam potpuno pala ali danas je druga prica  Very Happy 

Hugo moja kuma je imala te trnce i na nogama i na rukama citavu trudnocu, jeste bzvz ali prodje  yes 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 12:48

Niny, nemoj prvo tromesečje, posle već bi trebalo uraditi vaginalni i cervikalni bris zbog žgamija.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od Ema78 20/3/2014, 13:00

Niny, brisevi se rade samo ako za to postoji izricita potreba. Cak i ako se javi neka infekcija tipa kandide, dobices samo simptomatsku th. Periodicno se radi krvn slika, urin i urino kultura, meri se pritisak i naravno ide se na uz. Meni su tek u 6. radili briseve ponovo, kao i ginekoloski pregled.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trudnička pitanja - za brze odgovore - Page 17 Empty Re: Trudnička pitanja - za brze odgovore

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 24 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu