KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve

+44
noja
sunny.tp
Amna84
lenjivica
luckystar74
logona
bezdan
karakaca
nebuloza
fight&faith
Erata
anak
laKole
missile
JocY
neca73
bubili2
Shizika
jaca*caca
bokica
San
Sofka
maki79
vašar
Anuska
andro-gen
cici
dacca
djole42
lena
dr mali pariz
Bitter Sweet
maša
Virna
kristina33
tanja68
aha
nena beba
Orline
taka*
Struzzo
bebana
sanja 1973
nabla
48 posters

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole

Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve - Page 11 Empty Re: Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve

Počalji od Principessa 29/11/2016, 22:12

Mm nema problem, tj imao je nesto sitno sto je resio, a ja ih imam podosta...
MTFHR i Pai I (heterozigot), insulinska rezistencija, i te takve hormone (to sam ti napisala vec), amh (0.39), jedna neuspesna u Pragu (avgusta 2015.)
Pre Praga mi nije ni radjen OGTT, to sam tek otkrila pre 10 dana...
Najproblematicnija mi je psiha u svemu, jer sam u tripu da sa 43 nema sansi da uspe jer sam prestara, a i veliku sam frku navukla posle tog neuspeha u Pragu i plasim se da uopste i pokusavam opet...stalno jurim izmedju raznih klinika i lekara, ne mogu da se odlucim ni gde i kod koga da radim sl.put. Imam puno i za i protiv svih, pa prosto ne mogu da presecem...i sto je najgore, nekako ni u koga nemam skroz poverenja, a po meni je to esencijalno- verovati doktoru koji te vodi...
A ti?
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve - Page 11 Empty Re: Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve

Počalji od alisa 29/11/2016, 22:56

Pitala sam te da li planiras vto zbog hormona jer se kao stimulacija primaju monogo gori hormoni nego sto je cikla... ona je gotovo bezopasna... meni je vise endokrinologa reklo da moram da je pijem minimum do 40-te ( sad imam 38, a pijem je od 2010-te) jer su posledice preuranjene menopauze mnogo gore od onoga sto moze da mi bude od cikle..
inace moj fsh je u oktobru nicim izazvan skocio odjednom na 52 tako da draga tvoj fsh je vise nego odlican! nekim cudom smo prosli komisije za vto preko fonda ( u februaru mi je fsh bio 10, postupak je bio planiran za novembar) ... zbog ovog naglog skoka su nas odlozili i sad cekamo da padne i molimo se bogu da ubodemo bar jos jedan ciklus... ako na kraju ne bude nista od toga smesi nam se donacija no otom potom Very Happy
ne znam zasto si navukla toliku frku... uostalom tebi bi vise odgovarali prirodnjaci ili blago potpomognuti prirodnjaci... samo sa nekom blagom stimulacijom.... iscitaj malo forum, svasta zanimljivo mozes da nadjes... ne znam sta si radila od analiza i da li imas jos neki problem ali ove trombofilije ne predstavljaju problem za zacece vec za odrzavanje trudnoce ali i to je resivo uz pomoc inekcija... za ir predpostavljam da si dobila terapiju i da si korigovala ishranu tako da si i sa te strane pokrivena... ko zna mozda ti sad ostanes i prirodno trudna Very Happy poznato je da ir utice na zacece... fsh ti jeste malo visi ali nista strasno i mnogo alarmantno tako da samo hrabro i glavu gore Very Happy
i jako je vazno da nadjes dr kome verujes i da se njega drzis!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve - Page 11 Empty Re: Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve

Počalji od Principessa 29/11/2016, 23:39

Hvala ti draga, bas si divna! 😘
Prirodno nema sansi da zatrudnim jer su mi oba jajovoda neprohodna, a i imala sam jednu vanmateticnu trudnocu 2011.god., tacnije jos gore- istovremeno i matericnu i vanmatericnu, pa jedva zivu glavu iscupah tada, no ovo je vec prica za inbox ili kafu... 😊
Svasta sam ja nesto prezivela, te ni taj moj strah nije bas bezrazlozan no...a sto se tice stimulacije i to znam, ova za Prag je trajala bogme celih 11 dana, bila sam naduvena kao zaba, kao u nekom recimo 4. mesecu trudnoce, tako da odlicno znam o cemu pricas. Meni je to bas tesko palo sve, no to je deo price koji se najlakse zaboravi kad stvar uspe, ovako nekako ostane taj gorak ukus u ustima, a meni se vala i strah u kosti uterao. Nekako imam utisak da se samo prvi put ide bezbrizno u sve to, valjda kad najmanje znas onda najmanje i brines...ja sam bila puna sebe i sigurna da ce bas meni da uspe i kao ne kapiram sto zene drame...kad ono corak- koja glupaca... 😏 Posle svega toga provalim ja konacno ovaj sajt i imam sta da vidim- zene sve postale ekspertii iz reproduktivne medicine, hormona, ma sve zivo znaju, a ja totalni duduk...i onda malo po malo naucih i ja po nesto 😉
Da ne smaram dalje ovde, ako hoces pisi mi u inbox, ja ne umem da zapocnem te privatne prepiske, pa mozemo da predjemo tamo.
Zelim ti svakako da ti uspe sledeci pokusaj, kao i svim ovde divnim borbenim zenama koje se tako bezrezervno medjusobno bodre i podrzavaju. Sjajne ste sve! 😊😘😘
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve - Page 11 Empty Re: Povisen fsh i markeri ovarijalne rezerve

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu