KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija

4 posters

Ići dole

podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija Empty podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija

Počalji od nabla 2/5/2010, 14:05



Poslednji put izmenio nabla dana 2/5/2010, 22:33, izmenio ukupno 12 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija Empty Re: podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija

Počalji od Simona 2/5/2010, 14:14

Ja mislim da je dobro da se svi trudnicki dnevnici spoje u jedan deo foruma... Gledam po sebi, ja retko udjem u ovaj podfolder i tek kad udjem setim se da i ovde ima trudnickih dnevnika... A mislim da dosta zena cini isto i da je za trudnice mnogo veca podrska, navijanje onda kad su bas na trudnickim stranama... stoga mislim da je dobro da su sve zajedno...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija Empty Re: podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija

Počalji od nabla 2/5/2010, 14:16

naravno Simonce, zato ce novim fsh-ovkama ovo biti putokaz gde da nadju one koje su uspele podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija Icon_biggrin
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija Empty Re: podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija

Počalji od vremejezabebe 13/4/2012, 13:08

nema nam je nabla da to sve uredi ali da ja napisem i ovde jer sam na ovim stranama najvise i bila tu su moje fsh- ovke
moj je problem bio fsh zadnji meren 27,7 amh 0,002 uzas
nekoliko klinika nis ,zatim ivanovici ,cetinje 9tanja motrenko),spebo (stojkovic),genesis(nikola antic) i na kraju pregovori za prag (lazarovska ) ali posle svih muka stimulacija i pokusaja vto ostala sam prirodno trudna i rodila se zeljana
ovo je prica da moje sapatnice sa visokim fsh hormonom znaju da ima nade i da nije kraj kako su mene svi otpisali ................bog kad zatvori sva vrata otvori ti prozor ...ljubim vas

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija Empty Re: podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija

Počalji od nabla 5/11/2012, 08:16

Draga nasa Vreme, ljubim ja tebe 1000 puta! :)

Evo, obecajem danas pospremam kucu! Laughing
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija Empty Re: podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija

Počalji od Irena Irena 14/4/2014, 15:12

Drage moje. Javljam se iz Skoplja. Ne gubite nadu. Sa FSH 35 i AMH 0.16 moja sestra je ostala trudna prirodno. U Makedoniji ima jedna klinika Plodnost nalazi se u Bitolji i kada svi otpisani stane tamo, Bog je sa njima.
Molim vas nikad da ne izgubite nadu. Bog nek bude svama

Irena Irena

Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija Empty Re: podforumske TRUDNICE- povisen fsh i donacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu