KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 28/4/2012, 16:46

e samo da znate, boli me i dalje ali sam stisla zube i ceo dan proveli u setnji, na adi, isli na pice, uzivali, jeli kukuruz...
sad se vratismo
i boli, al ne mogu da lezim, tad imam osecaj da me boli jos vise, tad ko da mi pulsira
ne boli me prsljen, niti izmedju prsljena
nego tacno misic izmedju kicme i lopatice
a ja u tom delu imam blagu rotaciju kicme tako da ja i ne bih smela na ta krckanja :)
i da se pohvalim od onog dana, idem svaki dan u wc
izgleda da je kod mene ono bila samo psihicka blokada, ja kada odem negde u goste ne mogu da idem redovno na veliku nuzdu
hehhe, cim sam dosla kuci, problem resen :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 29/4/2012, 08:40

dobro jutro lepo moje
gde ste? nedelja, a vi Sleep :)))))

jao de mi je Repi da se iskukam
sinoc me je tolko bolelo, msm, ledja
da sam mislila u jednom momentu da odem do hitne
ali nisam
i plakala sam
ne mogu opisati kako me je bolelo
msm, konstantno, ali na momente presece ko oko da mi neko vadi
i tacno me najmanje bolelo kada sedim ili stojim i to ne skroz ispravljena nego se malo pogurim u tom delu
lezanje je skoro pa nemoguca misija
nasla sam jednu akrobatsku pozu na jedvite jade i uspela da zaspim nekako lol! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 725654 hahaha, jao, kao babetina neka...
ali kad sam suze obrisala e onda sam radila 'vezbice'
nesto sam se pomerala, istezala instiktivno tamo gde najvise boli
ali nekako od jutros imam osecaj da mi je bolje
da ne ureknem
ali zaista, nije onako ko sinoc uzasno...

i da, moja ljubav isla sinoc da mi kupi sladoled
i nasao mi je utrogestan
mislim da je to sudbina bila
dosao sav srecan i kaze , vidi sta imam za tebe, a ja ... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 690119
a siroma, brisao mi je i suze juce, i masirao taj deo, cak je i sedeo sa mnom na krevetu neko vreme, nije hteo da legne, kaze nece jer ne moze ni njegov prcki da legne... hehehe
eto, raspisah se ja od jutros...
ljubim vas cure, odo malo da citam vesti :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 29/4/2012, 08:55

Bojana, sad imaš knjižicu, pa ako ne prodje idi kod fizijatra. Znam kako to može da bude bolno, imala sam u par navrata.

Mrvice i mrvičak, nadam se da ste dobro Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568

Lepo jutro...Milina, ko je slobodan i planirao skitnju za praznike.
Ja sam juče celi dan bila na tri ćoška, čak me popodne spuca glava tako, da umalo da popijem neki lek. Izdržala sam bez, ali mi je i jutros malo osetljiva. Za mene čudno, nikad me ne boli. Jedino pred grip, ili u prvim danima stimulacije, sećam se da me i od Klomifena bolela. Inače, uglavnom ne.
Eto...Drugo stanje... Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 29/4/2012, 09:00

jutro orli :)))
pa da, idem u ponedeljak kod dr, napokon da vidimo na uz sta se desava dole :)
nismo bili tri nedelje
malo imam tremu dal je sve ok
pa ako mi se ovo ne bude popravilo, pitacu je i za fizijatra gde i sta, jel sam ko pala s marsa, ovde nista ne znam gde :)))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 29/4/2012, 09:49

Oo, pa ko će to da se gledi sutra Very Happy
Vodiš li muža?
Razumem te za tremu, ali videćeš da jeste sve OK Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 29/4/2012, 09:50

nemam ja muza lol!
mi smo momak i devojka Razz Wink
ne vodim ga
on radi do 5, svaki dan
a moja dr samo do 11 ujutru jer je i direktorica doma zdravlja pa...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 29/4/2012, 09:58

Ma imaš, kod nas nema kao u skandinaviji poseban izraz za nevenčane saputnike Laughing. Nemaš supruga, a muž je skraćenica od mužjak, pa eto... Razz

Znam da niste venčani, nije ni moja sestra, pa me stalno ispravlja, hihihi. Ja ga na kraju zovem njen čo'ek lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 29/4/2012, 10:03

hehehe :)
mi se oslovljavamo sa Prcki i Prdika lol!
moracemo da se naviknemo da se drugacije oslovljavamo, msm, kako pred detetom da se tako zovemo affraid Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 404938 siroma, kakav li cemo nadimak tek njemu da prilepimo :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 29/4/2012, 10:06

Pa prdavac junior lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 29/4/2012, 10:08

hahahaha :))))
mishelinko :)))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 29/4/2012, 11:35

AAAAAAAAAAA, STA SAM PROPUSTILA!

MRVICA SE PORODILA!

SRECNO!!!!!!! CESTITKE RODITELJIMA!!!!!!!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 612963
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/4/2012, 13:07

Da vas sve ljubim, i da poželim Bojani da je što pre skroz puste ledja. Potupno znam kako je to, grrrr, i mrzim taj osećaj.

Orle, miruj još malkice dok se taj glupavi hematom skroz ne povuče. E crko više!

Stefi, bravo za dobar izveštaj i malenu princezu! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 612963

Ne znam šta još htedoh reći, al sve vas svakako ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 29/4/2012, 13:53

Miro,Biksi osmeh srce osmeh srce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/4/2012, 21:21

Samo da pozdravim sve cure koje se upisuju na ove strane!
Stefi, bravo za plincezu!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 853197
Bojana, nadam se da je malo popustilo...mene kad sveže, ja ni zube ne mogu da perem, a da ne padnem na kolena, jer savijanja nema.Užas.
Orle, smeš analgin za glavobolju. Ja sam imala 1x glavobolju, pitala docu, a bilo je i pre 12. nedelje...reče analgin, mada ga ipak nisam popila...samo da znaš.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 29/4/2012, 21:29

hvala cure sto ste danas mislile na mene :)
jeste bolje mi je danas
jos uvek boli ali podnosljivo je sasvim
ono sinoc je bio haos, imala sam osecaj i mali prst kad pomerim da mi neko zabija noz izmedju kicme i lopatice
ali da ne prizivam... boli danas u odredjenim polozajima samo ali vidim da prolazi...
kako si ti pari
nema te danas ceo dan, jeste li skitali po ovom lepom vremenu :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/4/2012, 21:33

Botoxice, da, bili smo dva dana u selu kod muževljeve mame, roštilj društvo, sedenje pod lozom, sunce...
pre toga druženje sa našom Mimom i njenim zlatom-Anom, sve u svemu, divan vikend, i sad me oči peku koliko mi se spava.
Možda kupus na taj deo? Ne bih pila ništa na svoju ruku, ni mazala... sutra pregled?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 29/4/2012, 21:40

aham :) sutra
jedva cekam da zaspim i odma ujutru kreme u dom zdravlja
nestrpljiva sam da vidim jel sve ok :)

naravno, nista ja ne mazem i ne pijem na svoju ruku inace, a tek sada
pijem samo utrogestan od lekova i folnu ako je uopste i racunam u lek...
a kupus nemam... mada nema ni veze, prezivela sam ono juce, drama, plakanje, bas sam kilava, sramota me sebe same, nisam tolko nikada cmizdrila u zivotu... a danas sam super, osecam da prolazi...

znaci, imali ste bas divan vikend <3
i jos vas je i vreme ovo lepo posluzilo, napunili se dobre energije, uzivali... sad dolaze sve lepsi dani, bice divnih vikenda
radujem im se, vec je bilo dosta i kise i oblaka...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/4/2012, 22:20

Zaboravih vam se pohvaliti...stigla kolica kod moje sestre u NS..naručena u Aksi NS, jer je njihov dobavljač mogao nabaviti...




















Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 SpacerDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 17858
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 SpacerDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 1Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Spacer

eto tako izgledaju, a cena nije ta koja piše...ako piše lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/4/2012, 22:21

Shocked komedija šta uradih u postu ! lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 29/4/2012, 22:31

ooo Pari pala je prva velika kupovina. Bravooo! nadam se da cete biti zadovoljni kolicima i da cete ih posteno istrositi. Koliko si ih platila?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/4/2012, 22:32

60500
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 29/4/2012, 22:34

Dobra cena nema sta, super ste prosli
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 30/4/2012, 00:08

Prvo da cestitam Mrvici na rodjenju malog mrvka navijači2 ,neka je ziv i zdrav jos dugo dugo godina a mama Mrvici zelim brz oporavak navijači2

Pari,bravo za dobar uz i bravo za lepo napredovanje yes f .Super za kupovinu kolica za tvoje b b poljubci


Mijaki,jeeeee za dobar uz i za maleno srculence srca .Ti si nam sestro slatka trudnica likeit bravo bravo bravo

Orli,bravo za dugonogu maminu plincezu srcasti poljupci

Maus,brm brm stigao Very Happy .Ljubac za tebe i Anciku poljubac

Ostale djevuske poljubci poljubci poljubci
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/4/2012, 09:08

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 543728
Drage moje, mene stegao isijas da ne mogu da se maknem... Danas cu kod kiroprakticara - kaze dr da mogu... Tako me styeglo da ne mogu ni da piskim, hodanje jedva-jedva...

Stigli svi brisevi - cervikalni, vaginalni, glo, nos, hlamidija, mikoplazma, ureaplazma...Sve cisto -puuu, samo fizioloska flora...

Inace, u subotu CTG pokazao 3 kontrakcije za sat i nesto, pa su mi uveli nifelat, i juce sam opet isla - jos su bile tu - 2 za sat, tako da mi rade i danas...
Na CTG-u me drze oko 1.5sat kad me prikljuce.

Samo da se covek zivcira. Pri tom ja ih ni malo ne osecam - a aparat samo kaze buppp - i skoci amplituda...
CTG za bebu, Bogu hvala, odlican.
Sad mirovanje, opet, non-stop...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/4/2012, 09:09

glo = grlo... umesto edit Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu