KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 7/5/2012, 11:07

Samo da vam se javim.Puno mi nedostajete i vi i ove strane.Drago mi je sto je sve ok.Samo lepe vesti ovde.Ja sam bolje...Mislim da od ove nase borbe nikad necu odustati.Proslo je mesec dana a ja razmisljam kako cu pred novu godinu ici po eskime.Verujem da ce mo uspeti jednog dana i da cu opet da se druzim ovde sa vama na ovim stranama.Jednostavno sam takva da necu odustati....Puno vas sve ljubim i cuvajte se.
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 7/5/2012, 11:11

lilly13 :: a i za ''male'' trudnice (sa manjim stomacima) Bojana, Maki, Mijaki, Shenon srcasti poljupci
v Embarassed zaboravih Orline (stidim se Embarassed )
za nju posebno cvet
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/5/2012, 11:12

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 543728
Mnogo mi je drago da se osećaš malo jačom. Naravno da ne treba odustati. Daco, bićeš mama, pitanje je samo vremena. Polako, kad osetiš da možeš, krenite u postupak. Samo napred!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 7/5/2012, 11:40

Lilly13, hvala trudnjačice i srećna ti 12-ta nedelja srca srca srca srca srca
Daco, da nam se što pre odmoriš, napuniš baterije i kreneš po svoje eskimčiće zagrljaj
Ostale curke s velikim i malim stomacima, i stomacima u najavi d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 7/5/2012, 12:51

Dragi,bebironi su ti pravi angel ,mnogo su svatki smajli angel .Ljubim ih u njihove bobaze da pukne Very Happy poljubac poljubac

Pari, queen ,dvocifreno draga!?Bravo za lepo napredovanje i samo da tako i ostane bar do 38 pune nedelje,posle cemo lako Very Happy ljubav za tebe i tvoje b b zvezdaste smajli angel smajli angel love

Mijaki,srecan ulazak u 8 nedelju draga i da sve ide kao po loju yes .Bravo za ultrazvuk i da svaki bude takav,da bebac lepo raste i napreduje ljubav

Prince,jos malo pa upoznavanje igra ,bravo za kiroprakticara.Gde si samo bila da mi kazes za njega kada sam ja bila "noseca" lol! srcasti poljupci

Maka,bravo i za tebe,muski si dogurala yes ,ipak su to dve beba beba .Jel znas sta cekas?Oprosti ako si pisala negde,mozda sam i procitala pa sad zaboravila Embarassed poljubci

Lilli13,Shenon,lepe vesti sa ultrazvuka yes .Samo tako nastavite da nam saopstavate lepe vesti poljubac

Orli...Nema nam je Orliska Rolling Eyes .Jedan ljubav za nju i njenu dugonogu love

Bokice,Akijeva i ostale trudnice sa maiim i veikim stomacima srcasti poljupci

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 7/5/2012, 13:09

Upravo sam pokupila neke rezultate,
KKS i sutra imam zakazano kod hematologa pa ce mi objasniti
samo nemam strpljenja da cekam za homocistein. Naime svugde po netu citam o povisenom homoc. a moj prenizak!
Da li je neko imao tu situaciju. Iznosi 4.2 a ref. vrednost 5-12

Drugo TSH, posto mi je pre 4 nedelje bio skoro 2 dr Sumarac mi je rekla da joj se javim ako predje 2,5 kad ono danas 0.95!

Da li neko zna da li su ova dva nalaza normalna?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fenix 7/5/2012, 13:54

Samo da se javim kod mene usitnilo jos malo pa gotovo najvjerovatnije krajem maja pa CR.Trudnoca mi je super prosla nikakvih problema osim normalno malo straha.Svevas ljubim i d
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 45
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 7/5/2012, 13:57

Bravo, Fenix! Pitali smo se sta se desava...... Neka nam bar neko javi srecnu vest!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 338438
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 7/5/2012, 14:28

cure jel sa punih 16 i ulaskom u 17.nedelju moze se reci da je 5.mesec trudnoce?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 7/5/2012, 15:56

Shenon, ja se na žalost ne razumem, ali već će ti neko odgovoriti yes
fenix ::Samo da se javim kod mene usitnilo jos malo pa gotovo najvjerovatnije krajem maja pa CR.Trudnoca mi je super prosla nikakvih problema osim normalno malo straha.Svevas ljubim i d
A ja se juče pitam kako je moguće da nema nikoga u Maju. Pa gde si se sakrila?

Stefi ja mesece računam po zadnjem mensu. Ako je bio nekog 7-mog npr. onda je sledećeg 7-mog drugi, pa treći......mesec. Tako je moj peti počeo negde na sred 18-te nedelje. Zapravo ja sam sebi napravila tabelu koju držim na desktop-u i ne mozgam više. Evo kako izgleda
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Bebak

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 7/5/2012, 16:26

stefi :* ::cure jel sa punih 16 i ulaskom u 17.nedelju moze se reci da je 5.mesec trudnoce?

Neko je bio na ranijim stranicama postavio tabelu po mesecima sa nedeljama. Po njoj ja bih rekla da kad udjes u 18 ili sa punih 17 ti si usla u peti mesec...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/5/2012, 16:36

Peti mesec od 18/22. nedelje
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 7/5/2012, 16:47

na jednom sajtu

1 mesec: 1-5 nedelja

2 mesec: 6-9 nedelja

3 mesec: 10-13 nedelja

4 mesec: 14-17 nedelja

5 mesec: 18-21 nedelja

6 mesec: 22-26 nedelja

7 mesec: 27-31 nedelja

8 mesec: 32-36 nedelja

9 mesec: 37-40 nedelja


na drugom sajtu

1-4 nedelja = 1. mesec
5-8 nedelja = 2. mesec
9-13 nedelja = 3. mesec
14-17 nedelja = 4. mesec
18-22 nedelja = 5. mesec
23-27 nedelja = 6. mesec
28-31 nedelja = 7. mesec
32-35 nedelja = 8. mesec
36-40 nedelja = 9. mesec



Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 7/5/2012, 16:53

Daco samo napred!!!!!!!!!!!!!!!!! ljubav

Pozdrav svima osmeh srce
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/5/2012, 16:54

Boki, jesi li bila skoro na UZ? Kakva je situacija?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 7/5/2012, 17:04

Pari,idem ove nedelje na uz.Pravo da ti kazem bas me interesuje sta ce biti.Primam fraxi i pijem nifelat,pa me interesuje da li od fraxi ima napretka.Da li ce posteljica biti bolja.Ustvari ne moze da bude bolja,samo gora da ne bude,da bebica ne pati. Da ova posteljica jos malo obavi svoju funkciju kako treba.Radila sam danas kks.Znas da su mi Le bili oko 20 kad sam bila u bolnici,a sada su 13,25.Pa sam zadovoljnija,i Crp mi je bolji sad je 15 ( i to je mnogo ) ali bio je 23 u bolnici.Moram trombocite da pratim to mi je hematolog Miljic rekao i oni su 303 dobri su ,ali pre inekcija su bili 343,tako da su u padu.Moram o tome da vodim racuna.Sutra idem da radim D dimer i da rezultat obavezno javim Miljicu da on proceni da li ovaj fraxi ostaje i da li ce menjati dozu.Tako da mi je ova nedelja vrlo bitna.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2090
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu