KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/5/2012, 13:50

shenon ::Znaci ako mi je dr rekao da prekinem piti lek u PUNOJ 12 nedelji to je 12 + 0?
Ili 11+6 lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 2/5/2012, 13:51

Mirjana ...pa vidi sa strane meni pishe da imam 42 godine('69-godishte) a ja vec govorim da imam 44 godine....Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 2/5/2012, 13:55

ti repi sebi dodala odma 2 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938
kako smo nastavile da racunamo, pomislicu da sam vec trebala da rodim Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938
sve vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568
treba da se nakanim da pecem palacinke, a sve mi se nesto ne dize guza
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 2/5/2012, 14:11

Utrogestan i progesteron depo cu prestati u 14, mada dr u domu zdravlja nije jasno zasto uopste pijem i napisala mi recept na 400 jedinica dnevno a ovi u Frontu rekli 600.

U 12 nedelji prestajem piti glukophage.
Joj jedva cekam da sve izbacim, onda mi ostaje samo mamavit.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/5/2012, 14:39

Republica ::Mirjana ...pa vidi sa strane meni pishe da imam 42 godine('69-godishte) a ja vec govorim da imam 44 godine....Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938
affraid affraid affraid
Ne to da radiš! Tek imaš 42 i tačka! lol!

Bojana86 ::ti repi sebi dodala odma 2 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938
kako smo nastavile da racunamo, pomislicu da sam vec trebala da rodim Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 404938
A ja se već borim sa sisanjem lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 2/5/2012, 16:11

Stefi, dobro je da ste ga nasli. kad ostari nece vise nestajati. Nas matori river ne bi vise ni ustajao, a kamoli bezao.
bas mi se dopadaju ove vase diskusije, tako je sve lepo, nezno, tako se covek raznezi kad sve ovo cita. Koliko beba nam dolaziii..... ne mogu vise ni da po'vatam
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 2/5/2012, 16:33

Stefi i meni je bas drago da ste ga nesli. igra Ja inace mnogo volim kuce i strasno se rastuzim kada cujem tako nesto.

Pari idemo zajedno ff bb d

Trudnicice al ste se raspisale 30+1......itd .........nema sada kome nije jasno g g igra samo da guramo sto duze.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/5/2012, 16:59

stefi, mnogo mi je drago sto ste nasli kucu... ja ne smem ni da pomislim sta bih da mi nestane moj pas....sada je na sigurnom, i zamandaljujte tu kapiju lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/5/2012, 20:21

hahah hvala cure,ceo dan se igramo,ne smem sad mozda da preterujem s njim zbog trudnoce,da sad su mere bezbednosti jace Mijaki radost
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/5/2012, 20:29

danas mi je bila moja mama, izvrsili smo ''deratizaciju i dezinskeciju'' stana muzica stavili u izolaciju u jednu sobu, isprskali sve Asepsolom, i onda kao prave otisle na Tas u setnju i na picence u Poslednju sansu...

a Tas pun klinaca, sve vrvi, a ja nosam moju malu bekanu, da se i ona proseta...

ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 2/5/2012, 20:37

Samo da vas pozdravim i poručim da se ne zamarate nedeljama, kao što Boki reče, da doguramo tamo gde treba. Jes' Boki, guramo zajedno! Wink
Stefi, baš mi je drago da ste ga pronašli! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 2/5/2012, 20:38

Mijaki, hahaha...tačno vas zamišljam u pohodu dezinfekcije.
Neka si bebana izvela na piće. Divan dan! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 2/5/2012, 21:20

dr mali pariz ::Samo da vas pozdravim i poručim da se ne zamarate nedeljama, kao što Boki reče, da doguramo tamo gde treba. Jes' Boki, guramo zajedno! Wink
Stefi, baš mi je drago da ste ga pronašli! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 21831


E, bas tako! Ja sam bar zadnje tri nedelje imuna na kalendar Very Happy
Pre neki dan, na ctg-u, pita dezurni dr, koji je dosao da me prikljuci - koja ste nedelja - rekoh- pojma nemam... covek se smajao kao da je video vanzemaljca Embarassed lol!

Ionako, kad me neko pita kad treba da se porodis kazem-kad dr kaze Very Happy - ali stvarno tako mislim... ne mogu da se smaram brojanjem... a i mnogo je opustenije od kad ne pratim Very Happy Very Happy

Ljubim vas sve! Samo opusteno, i uzivajte u trudnoci! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 561840
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/5/2012, 21:49

Da vas ljubim!

Stefi, drago mi je da ste našli cuka!

Mima će mi računati dane i nedelje trudnoće, ako ili kad budem trudna! lol! S njom je nekako baš veselo, pošto i meni ove stvari nikako nisu jasne! Kao ni uz što mi je obično nejasan! Al ima vremena da naučim! Je l tako - tako je! Što bi rekla Mimića!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 3/5/2012, 13:54

Evo jednog simaticnog videa za mame blizanaca: http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/320194/Bliznakinje-koje-dele-cuclu-hit-na-internetu
Precakano osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/5/2012, 15:09

Dan curke sunny
Ja se sad vratih od hematologa. Što se krvne slike tiše, tj. anemije, samo da nastavim po dve totheme dnevno ili neke kapsule Heferol...valjda, ako sam lepo pročitala, jer mi se od toteme već povraća.
Homocistein dobar! D dimer dobar! HPL dobar!
Dakle, stanje odlično i nastavljam sa fraxijem od 0.3ml
Kontrola u 34-oj nedelji Shocked A ja maštala da će me u 36-oj najkasnije porađati. Pusti snovi No
Koža me jako boli pored pupka, a mackam se stalno. Ima li neko neki savet?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/5/2012, 15:13

sto si mislila da ces se poroditi najkasnije u 36-oj nedelji?
pa zar nije bolje sto duze bebica da ostane do termina u maminom stomaku...
imas ti jos da guras :)))) uzivaj
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/5/2012, 15:22

Boki, genetičarka mi je rekla da može da se desi da me porađaju već u 28-oj nedelji, ako nalazi ne budu dobri. No ispade da je sve super, tako da ćemo videti . O da, postoji još jedan problem. Po UZ-u mi je termin porođaja 10. VII, a moj dr uvek ide na odmor u drugoj polovini Juna. Dakle, neće biti tu pred sam kraj. Termin svakako ne čekamo, jer idem na CR. Onda mora da me porodi pre odmora, tj. u mojoj 36-oj nedelji, ili da me vodi sa sobom na more.
Pa nek' vidi šta će!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 3/5/2012, 15:33

Mirjana super za nalaze.Znaci i ti primas fraxi,ja sam na fragminu.Sl nedelje idem na kontr d-dimera.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/5/2012, 15:39

rano mi je nekako to u 36-oj nedelji
naravno poradjaju ranije kada se mora
ali ako se ne mora...
nek ide na more, neko drugi ce te poroditi...
i htedoh da vas pitam jos nesto, sto vecina zena sa vto uglavnom zakazuje carski rez?
ja sam mislila da se i vi skroz mozete normalno, prirodno poroditi
znaci, interesuje me zbog cega se insistira na carskom?
volim tako da mozagam o raznim stvarima i sad mi to palo na pamet
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/5/2012, 15:45

Da Bokice, od početka primam fraxi, onu najmanju dozu i hvala Bogu sve je Ok za sada. Mada se ja prepadnem kad vidim vrednosti. Npr. d dimer mi je sada 744 (ref <500), ali svi su mi rekli da je to super, pa na kraju i hematolog.
Jesi li ti dobro?

Bojana, to da me porađa neko drugi ne dolazi u obzir. Ja sam bolesno vezana za svog dr-a, samo u njega imam poverenja i ne pristajem na zamene!
CR se u principu radi samo kad se mora, ali moj dr zna koliko dugo sam se ja lečila i šta sam sve prošla i kako sam jedva zatrudnela i verovatno više nikada neću, pa pokušava na svaki mogući način da zaštiti moju bebicu. Zato mi je još odmah posle pozitivne bete rekao da ćemo raditi CR.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/5/2012, 15:48

dobro, pitam
interesovalo me je da li ima neki konkretan medicinski razlog ili su to samo strahovi...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 3/5/2012, 15:59

A ne, ne boji se moj dr ničega! lol!
On ima konkretan, medicinski razlog. Čovek neće da rizikuje da se mojoj bebi nešto desi! Imam preko 35, a prva trudnoća ostvarena vantelesnom oplodnjom, na fraxiparinu sam... nema tu nikakvog straha, samo opreza yes cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 3/5/2012, 16:03

ja smatram da je prirodni porodjaj bolji za majku a CR bolji za bebu...
usled takvog misljenja, kao sto kaze Mirjana, nakon mnogo muka oko zatrudnjivanja, pre bih se ubila nego ne daj boze dozvolila da mi bebu izvlace vakumom ili tako nesto...
jeste da se to retko desava, i da vecina prirodnih porodjaja prodje u najboljem redu, ali ipak...

ali ti Bokice ne brigaj o tome, i ne slusaj nas previse...
ja sam licno paranoicna oko svega, pa moje misljenje i ne mora da bude merodavno Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 3/5/2012, 16:06

ja divno cudo ja jedino oko porodjaja ne paranoisem :) haha, kod mene sve kontra
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu