KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/4/2012, 09:55

evo i mene...
bila kod moje dr u dz
i stvarno, super je ona zenica i sve to stoji
ali brate mili na misice sam izvukla uz i to ni slicicu nisam dobila
usla u ordinaciju, ona prepisala nalaze krvi i urina u karton, kaze sve je odlicno, vidimo se sa punih 13 nedelja, i tada cemo raditi uz
a ja affraid
kazem ja njoj al ni prosli put mi niste radili (nisam joj rekla da sam bila pre 3 nedelje privatno, znacio, ona ne zna ni da njemu/njoj srce kuca, cutim ko zalivena sada lol!)
kaze ona meni, pa jel ste bili privatno
ja kazem, nisam
kaze ona meni, pa jel znate da se uz radi 3 puta u trudnoci, a nije jos dokazano da nije stetan
ja kazem, super, nije dokazano jos uvek i ja zelim taj uz, ne mogu da cekam punih 13 nedelja i da razmisljam dal je sve ok ili da ne daj boze nosim nedeljama u sebi plod koji nije vitalan...
i kaze ona, dobro onda, popi dve flasice vode, pa cemo ici na uz, ispunjavam zelje trudnicama... :)))))
i tako, pregledala me je
beba ima 2cm i 38mm :) kasni dva dana od racunice, ali dobro, desava se jel, nije to sve uvek u dan tacno, nekada zure, nekada kasne...
i lezi sa strane
vidi joj se i glava i nogice i rukice i sve
i srce kuca, kaze dr
al ja nisam videla jer imaju neke praistorijske monitore okrenute samo ka dr, videla sam samo zamrznutu slicicu mog bebana malog...
i tako, slicicu sa uz nisam dobila
al nema veze... idem u petak na onaj besplatni 4D u Analife...
rekla mi da nema potrebe ni za dabl testom jer sam mlada i nemam u porodici nekih slucajeva...
i sta jos? eto, to je to
rekla mi da sada dodjem sledeci put sa punih 15 nedelja lol!
msm, stvarno
zena je super ovako, prijatna i nasmejana, i vidi se da je u tom poslu dugo i da zna, i carica je sa tako nekim komentarima, ali morala sam da zapnem posteno za ovaj uz, hehehe :)
i da, izvadih danas i bus plus karticu, za trudnjace, posto imamo free voznju
pitam jel samo do termina
kazu, ma joooook, vazi ti godinu dana sada
jupi, bicu ko georgina :))))
lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 30/4/2012, 10:13

E pa lepo Bojana, sve je ok sto je najvaznije.
I moja dr je takva, isto hoce samo 3 ultrazvuka pa nisam pametna sta da radim. Briseve nikakve ne radi, samo za krv dala uput, al sta ces, moramo biti strpljive...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/4/2012, 10:16

i to sto kazes
ma samo kada sam ja videla da srce kuca i dalje
i videla malene none i rukice
zao mi sto slicicu nemam da vam pokazem, bas se beba namestila onako skolski, ko u udzbeniku, da joj sve vidis :)
sad sto se mene tice mirna sam
ako je do sada sve bilo ok, nemam razloga da se strecam dalje, jos par nedelja i gotov prvi trimestar
onda valjda sve nekako lakse i opustenije :)
jel normalno to da bebice nekad kaskaju tako po dan-dva-tri jel?
cini mi se da jeste
da je ok i da kaskaju i da zure...
e sad cekam petak i Analife, i onda sledeci uz tek pocetkom juna....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 11:37

Bravo Bojana za dobar UZ!
nema veze što nisi dobila sličicu, bitno je da je sve o.k.
Što se tiče tih odlazaka na UZ, naravno da nije normalno preterivati, ali kad imaš preko 3 banke, i nekoliko VTO iza sebe, onda je to skroz druga priča u odnosu na tebe , pile jedno...
Zato nekad ti od srca preporučujem da se ne uživljavaš u naše priče.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 30/4/2012, 11:38

Bojance....Jeeeeeee!!!

Sad si rasterala sve oblake :

https://www.youtube.com/watch?v=IRHA9W-zExQ&list=LPZvqVPiFcDDc&index=2&feature=plcp klikni

Uzhivaj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 595783

Po svemu ovome termin je u prvoj polovini Decembra ...Very Happy
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/4/2012, 11:45

kraj novembra 29.-30. novembar :))))
moze i malo ranije da pozuri da bude skorpijica :) <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 11:45

Prinče, ne stigoh da prokomentarišem...baš mi žao što te stislo...Drž se mila, i miruj, eto i vaše vreme se baš približilo Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 766699
Nek te čika kiropraktičar lepo popravi Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/4/2012, 11:46

oki doki pari :)
primila k znanju :)
nekako je meni super osecaj kada mi neko poput tebe kaze da je super to sve :) a rekla mi i repi <3
onda sam mirna i spokojna na kvadrat :))))
ljubim
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 11:50

e, to. Jer ipak prirodna trudnoća je prirodna, i opuštencija,.
Tako sam ja kumi, skoro pa se izvinjavala, jer sam je nekim strahom opteretila, pričajući godinama o svojim problemima. Sad se već opustila u svojoj trudnoći.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/4/2012, 12:31

sve vas ljubim...

pariz nedostajala si ovih dana...kolica su sjajna, takva se i meni svidjaju za dve bekane...

bojanice, super za UZ, sve ce to biti kako treba!

kada smo vec kod UZ, ja bih isla na svakih 3 dana ali moram da se obuzdam, tako da sada imam raspored,
7 maja imam kod moje doktorke kod koje cu voditi trudnocu, 18 idem u DZ pa bi bio red da i ona gvirne, a 28 imam zakazan kao Bojance onaj besplatan u desetoj nedelji u Analife...

za Jun cu kasnije da isplaniram... Wink



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 12:33

Mijaki, lepo si sve isplanirala Very Happy
Srećan ti ulazak u 7. nedelju! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 30/4/2012, 12:42

Mrvice kakvav divan beban osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/4/2012, 12:53

dr mali pariz ::Mijaki, lepo si sve isplanirala Very Happy
Srećan ti ulazak u 7. nedelju! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568

osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/4/2012, 13:20

jao, zvala sam sada babu da joj kazem da ce da bude prababa :))))
hihihihi
jao srece :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 30/4/2012, 13:39

Trudnce, samo da vas sve pozdravim osmeh srce
Pari, ova se kolica meni najvise svidjaju za blizance, moje komsije ih imaju, samo crvena i bas je super kad okrenu decu jedno ka drugom... samo ne znam kako upravljaju, meni deluje da je malko komplikovanije sa onim "volanom" kao da treba da se manevrise... mada, nisam nikad probala.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 30/4/2012, 14:13

Bojana86 ::
beba ima 2cm i 38mm :) kasni dva dana od racunice, ali dobro, desava se jel, nije to sve uvek u dan tacno, nekada zure, nekada kasne...
i lezi sa strane
vidi joj se i glava i nogice i rukice i sve
i srce kuca

Bojana srca srca srca
i ja jedva čekam četvrtak i posjet dr

Mijaki ti si baš razradila plan posjeta i UZ Very Happy

Pari divna su kolica naočare
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 14:49

Mili, ni ja ne znam kako će to funkcionisati...al- ću preneti utiske Very Happy
Lilly, kako si ti curo?
Srećna 11. nedelja!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 30/4/2012, 14:59

hvala usne
svaki dan sve šira i šira  b to valjda znači da je sve ok Very Happy
čekam četvrtak i kontrolu
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/4/2012, 15:51

Pari, kolica izgledaju baš super, videćemo i kad se točkići zakotrljaju, šta će reći Ivona i Dušan!

Bojana, bravo za dobar uz!

Prinče, drž se, još desetak dana i eto te u devetom! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 612963 Da se kontrakcije što pre smire!

Ostale trudnaje LJUBIM!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 30/4/2012, 16:11

Zaista od srca ti čestitam Mrvo! Uživaj u svojoj novoj proširenoj porodici! d Ja sam super, nemam više mučnine i ne smrdi mi, počela sam da jedem normalne stvari i zdravije da se hranim jer sam u početku mogla samo stvari tipa pica, roštilj, pita iz meka i slično zbunjen Meni dr nije gledala pol, jer je bilo rano (13+6) i rekla je na pregledu zakazanom za 16. nedelju da ćemo da vidimo. Sve vas pozdravljam!
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/4/2012, 16:17

Prinče, baš ti se ne da. Ali, nadoknadićeš ti to kad kreneš da trčiš za bebicom Wink
Boki, super za dobar UZ igra igra igra Mogu misliti kako se prabaka raduje likeit
Mijaki, znači samo si tri UZ-a planirala za Maj? lol! Onda, čekamo izveštaje i sličice.
Lilly još malo pa drugi trisemestar sreca
Ja sam celog jutra bila u bolnici, neverovatno kolika je gužva bila. Naravno, da sam ustala kad sam trebala, možda ne bih ovako prošla. No, od 9h do 13.30h sam bila gde rekoh. Uzela nalaz urinokulture, koja je sterilna. Odnela dr-u da pogleda, i da mu kažem kako sam. Opet me pregledao i kaže da je grlić čvrst i zatvoren. Bebac je toliko nemiran da slike koje sam dobila ni na šta ne liče. Uglavnom, imamo 1400gr i još uvek napredujemo po UZ-u. Dala krv za d-dimer. Rezultati tek u četvrtak. Toliko. Jela sam, napisala izveštaj, a sad odoh u horizontalu jer sam se jako umorila.
Curke, pomenute i ne pomenute srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/4/2012, 16:19

Akijeva, baš ti je sladak tiker Very Happy cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 30/4/2012, 16:37

Miro a baš htedoh da pitam kako si. ljubav
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/4/2012, 17:39

sad su me neke zene isprekakale na brzinu
kao, kako to da mi dr rekla da nema potrebe da radim dabl...
i kao, moram da ga radim...
sludjena sam sada, jel moram ili ako je vec ova rekla da ne moram, da cekam tu 15. nedelju kada odem kod nje, pa da je pitam za tripl ili?
ili da menjam dr...?
nije ova losa, ali sta god da je pitas , ne treba...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/4/2012, 17:52

ja koga god znam radio je dabl test, jeste da smo sve u rangu godina 28-35...ali mislim da ne skodi da se uradi...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu