KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/4/2012, 21:58

I ja imam celulita po nogama i guzi. To se vec da sanirati, za strije mi je najgore, sklona sam im, a mazem se nevidjeno, zato bi mi i bilo krivo da se pojave puno.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 7/4/2012, 22:22

dr mali pariz ::A Tanja je mačketina uvek bila
Shocked Kakva koincidencija, sinoc moja sestra nakachi na fb isjechak iz "Majstori, majstori", ja odgledam cio film (da obnovim gradivo Very Happy ), i kako sam ugledala Tanju pomislim: pa eto na koga me Mala podsjeca! Laughing
Dakle se Dushan i Ivona namjestili kako njima odgovara a tebe nish' ne pitaju? Navikavaj se Very Happy
Svima cveće , osim onima koje pate od alergije, njima srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 8/4/2012, 10:51

Meni i dalje ne ide u glavu tih 80kg, mislim da je to nemoguće. Al ajd Rolling Eyes

Dobar vam dan Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568
Mračno, tmurno, ali lep praznik Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 8/4/2012, 11:45

Shizika :: i kako sam ugledala Tanju pomislim: pa eto na koga me Mala podsjeca! Laughing
Eto ti sad... s obzirom da film skoro napamet znam, i da me sestra-pisala sam vam o tome-uvek zeza kad spremam neku prigodu u školi, baš se pitam što ti ličim na Tanju Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  279933 Wink
I meni tih 80 kg ne ide u glavu , baš nikako,al ajd.
Jest lep praznik, sad ću do crkve pre nego odem kod mame na ručak.
Pošto ja uvek posle UZ šaljem mail dr Sonji, i sinoć joj pošaljem, između ostalog i zbog pitanja o fet. ehokardiogr., i kao i uvek, naša dr nam se javila. Uvek joj šibnem neku fotku. Kaže da se za blizanačku nisam mnogo ugojila...i zalepi mi kompliment Very Happy Pa dobro, ajd, jeste moram da vam se pohvalim, pa kome ću, ako vama neću? Pa šta...malo eto.
Nego, nisam to htela da vam rečem, nego mi je odgovorila za taj UZ srca i rekla mi je da je ona kod blizanačkih UVEK za taj UZ. Rekla mi je da ja znam da ona najviše ceni dobrog dijagnostičara i veruje više UZ pregledu nego AC, ali ovde bi savetovala taj pregled. Tako da- odluka je pala. Čim me pozovu, ići ću.
Eto, to htedoh da podelim sa vama.
Sad se javljaju i Dušan i Ivona, jer sam malopre uz hoću samo tebe u topiću, i spuštene pidžame na kukove skroz nisko-pa stomak u punoj snazi, otplesala jedan erotiš ples za mog dragog Laughing prvo mi se priključio, pa je odlučio da je ipak lepše iz troseda posmatrati nas kako se gibamo Very Happy i tako. Lepo su čarapice klizile po laminatu, njemu dala elana, i zajedno uživali. Wink
Cure, uživajte danas! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od vremejezabebe 8/4/2012, 12:16

hvala ,vam drage moje na prelepim zeljama ,citam vase komentare i placem toliko je ljubavi u vama ................zelim vam svima puno srece i ovakav bozji dar od srca i molim boga da vam ispuni zelje
ljubim vas sve ljubav ljubav ljubav

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofka 8/4/2012, 14:20

Pariska trudnice-plesacice lol! bravo za dobar UZ radost g samo nek zvezdice lepo napreduju vv vv vv porodicni ples opa bato! g family

Ori cmokic za malu maminu dugonogu princezu ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 8/4/2012, 18:55

80 kg je zaista previše i to je po meni strašno, ali, posle par primera koji su mi u nekim situacijama začepili usta, danas sam sklona da kažem, sve je moguće. Za tako ekstremne primere ne znam, ali to da drže dijete ko lude i onda kad zatrudne OLEEEEEEEEE, sad da jedem, ne može da mi kaže da sam debela i da pazim... e to znam i sama sam videla. Moja rođaka, da ne imenujem pa da bude vidi ovu drukaru Laughing je zatrudnela sa 54 kg, visoka, baš mršava, kao jede al joj se ne lepi (važi!sve što pojede ispovraća Laughing ) je na porođaj otišla sa, po njenim rečima 99 kg, ja bih rekla, pošto je opterećena kilažom da je malo i slagala i da je tu bilo i 100+ kg, i vala je bila triput veća. Smršala jeste, ali za 2 godine i bogami mislim da je držala dijete čim je prestala da doji, a hvala bogu bar je to dojenje ispoštovala kako valja. Imala sam gomilu drugarica koje su dobile po 20-30 kg u trudnoći opušteno, jer su opet naravno sve one pre toga gladovale, pa valjda jadne bile željne hrane. Uglavnom, ja sam se lepo ugojila dve godine pre trudnoće, a u trudnoći za sad apetit nemam, što se nadam da će da se promeni, jer crkoh gladna, samo gledam, a od svega mi muka. Mada 15-18 kg sve ukupno govorim, je VUUUUUUUUUHUUUUUUU da se dobije, trudnoća ili ne, i optimalno, ne znam koliko treba da jedem da odem do stotke, mada ja ničeg nisam ni željna, uvek sam jela pošteno, bez stida, ali opet ne može se baš preterivati. Uglavnom, samo je bitno na kraju kako je bebcu u stomaku i smeta li mu nešto, po meni.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 8/4/2012, 19:06

Akijeva, bitno je da si ti zadovoljna, i da je zdravlje tebe i bebe OK. Pusti drugarice, nek lažu ako im tako više odgovara.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 8/4/2012, 19:11

Drage moje, izvinite što se nisam ranije javljala, razumećete. Prvo da vam zahvalim na lepim željama, onda da vas sve izljubim jer sam vas se uželela, a onda da čekalicama poželim sreću, novim trudnicama čestitam, a već poznate trudnice izljubim i poželim da uživaju u trudnoći. usne


Lena i ja smo super, malo je nežnija pa smo stalno na oprezu i malko umorni, ali i to jenjava. Čim je izašla iz inkubatora dobila je žuticu, pa smo išle u solarijum d , a odmah posle je pokupila prehladu od bebe pored koje je bila. Primala je longacef, nastavili smo sa pentraxilom, ali nosić je još uvek zapušen. Čim smo stigli kući sačekala nas je svekrva moja sa virusom, i muž i ja smo odmah dobili virus i temperaturu i kašalj i noseve zatvorene, a u isto vreme se navikavali na bebu i ona na nas, jedva digosmo malo glave danas. U svemu je najsmešnije što nas ona ubeđuje da smo je mi prehladili, a nije ona donela virus. No to nije bitno.

Elem, bitno je da više nismo sami. Lenkica je tatino zlato, non stop se maze i tata se baš angažuje oko nje, ona je jako mirna beba, retko plače, ali je jako lenja lenjivica pa slabo sisa (često zaspi u toku sisanja i nema šanse da je probudimo), pa se zato ja izmuzavam pumpicom i dajem joj mleko na flašicu dok malo ne ojača da sama siska. Izveštaj sa porođaja vam đaljem koliko večeras ili sutra. Ljubimo vas nas dve.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Sdc11979k
[img]Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Sdc11979 [/img]
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 8/4/2012, 19:18

Ej , Nataly, daj fotku sredi, pleaseeee....
a virusi i prehlade, stvarno si se porodila u ciku sezone istih...samo kad ste pregrmeli.
Čekamo fotkice i još izveštaja.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 8/4/2012, 19:28

Natooo srecica mamina Very Happy
Cestitke jos jednom preslatka je ljubi je sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 8/4/2012, 19:30

Shocked ja sem neke ljubičaste posteljine , ne vidim ništa, a ogromna mi fotka...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 8/4/2012, 19:30

Tu si nam, nato Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568
A svaki, ko sveki.. Rolling Eyes Ajd..najvažnije je da je najgore prošlo, mamina i tatina princeza je kod kuće

Smanji sliku pls, ne vidim ništa
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 8/4/2012, 19:31

Ej, sad videla, klikneš na sliku, pa onda ideš desno levo da uloviš lišce maleno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 8/4/2012, 19:34

uspela.
Mekanica jedna usnula Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/4/2012, 19:48

Nato, kakvi smo slatki! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831

Da vas pozdravim trudnaje i ljubnem!

Mala, bravo za po 630g, macici milici pilici! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 8/4/2012, 20:11

Natalija, Lena je slatkica prava!

Kod nas je malo radna akcija, pa ne stizem da pisem, cim se otresem ove ture majstora eto me Very Happy

Sutra stize americki plakar, klizna vrata za dnevnu... sloj izolacije u spavacoj sobi...
Sto kaze moj brat, kad TI kazes, imam jednu ideju - Noge mi se odseku Laughing

Sve vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  692299 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  766699
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 8/4/2012, 20:18

Apropo Prinčeve priče...
baš sam skoro sa ujnom evocirala uspomenu na ujaka...čula neke detalje za koje nisam znala, pa je krenula po nekim smešnim stranama njihovog života, između ostalog-baš to.
Ujna kad je govorila : imam ideju...uja je ko mukica pogleda i kaže-kad ti imaš ideju, meni se ... otegnu do kolena lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 8/4/2012, 20:20

dr mali pariz ::Ujna kad je govorila : imam ideju...uja je ko mukica pogleda i kaže-kad ti imaš ideju, meni se ... otegnu do kolena lol!


Ta sam lol! lol! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  582639
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 8/4/2012, 20:23

lol! eto... saosećam sa tvojim dragim , i sa bratom...ma sa svima koji učestvuju u ralizovanju tvojih ideja Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/4/2012, 20:56

Mali Princ ::Sto kaze moj brat, kad TI kazes, imam jednu ideju - Noge mi se odseku Laughing
lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 8/4/2012, 21:20

Pari, opa, pao igranjac... likeit
Natali, divno, slika je velika, ali smo se snasli. angel
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 8/4/2012, 22:35

kako da je smanjim, jel može neka od vas da mi pomogne i ja sada vidim da je ogromna
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 8/4/2012, 22:41

Nato, smajli angel
Slatkica, jedna medena osmeh srce

Trudnice, bebelice, sve vas ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 8/4/2012, 22:42

Pari svaka čast za šiz d

Natalija preslatka je (hvala Orli za uputstvo), nadam se da ste sad svi zdravi i veseli i da će tako i ostati

Prinče - radovi, sjajno (ja volim kad se tako nešto dešava b )

mi smo isto prije vikenda i za vikend išli na građevinu da vidimo kako nam napreduje stan pa nas malo vjetar produvao, sad nos curi ne može stati. Srećom nije otišlo na grlo i nema temperature pa se nadam da će brzo proći, spašavam se sa aquamaris

ljubac za sve trudnica i mame
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu