KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 27/4/2012, 19:06

Orli, ljubac za dupeglavca srca
Mijaki, odlicne vesti, d uzivaj cveće
Mrvo, cestitam rodjenje sincine. Neka je ziv i zdrav! konfete
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 27/4/2012, 19:18

Mrvo cestitamo na malom medenjaku :aa15 sreca sreca
b b b : wavecrowd

Mirjana, ma pesmica je ludilo!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 27/4/2012, 19:18

Diiiiiiivan ticker! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 21831
Orli, ja joj se uvek javim posle UZ, ispišem sve, i dobijem komenatr na sve.Pride joj pošaljem neku sličicu nas Very Happy
Divna je, zaista...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 27/4/2012, 19:24

Mali Princ ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Ehyxwz

Mrvica vas pozdravlja i salje nam slicicu njenog malog andjela, naseg novog drugara Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 779578
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Mrvica -bubica, je medeni buca lol! love love love love love love love love love love love love love love love love love love love
orline ::Evo me Very Happy Sve OK
d d d d d d d d d d d d d d d d


mijaki ::evooooo meeeeeeeeeeeee
ne postizavam Wink
malo smo trudni, 5 plus 4
gestacijski mesak 9,5mm, vidljiv eho embriona, CRL 3,5mm, srcana radnja prisutna (doduse ne cuje se jer je rano, ali se kao vidi da pulsira), zumancana kesa 3mm
ja se topim od srece d , totalno sam poludela....
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 27/4/2012, 19:26

Mijaki Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 543728

Orli - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 466526

Trudnicice i ostale drugaricice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 692299 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 338438
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 27/4/2012, 19:41

Joooooj koji mali medeni coveculjak pu pu pu srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 27/4/2012, 19:50

Mrvice, konacno je mali bata u tvom zagrljaju, tu mu je i nalepse. Neka je ziv, zdrav, pametan i voljen 100 godina. Cestitam od srca i tebi, srecnom tati, tetkama, kao i celoj porodici!

Mijaki, uzivajte u svojoj sreci srca srca srca srca srca

Orlicu, znala sam da neki hematomcic zeza, neka to bude poslednja trzavica!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 27/4/2012, 21:11

Au majko mila kako je lepo dete osmeh srce Mrvice PRESLADAK JE!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Mijaki ljubim te tako poludelu radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Orliska znala sam da je sve ok i da je dupeguzic ilil dupeguzicka sasvim ok i da uziva kod mame u stomaku.
Mala moja e ta Sonja je stvarno divna. Svaka joj cast!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 27/4/2012, 21:31

jao kakav malisa medeni..uh neka nam sve trudnoce budu ovako uspesne!!! sreca sreca sreca sreca sreca sreca
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 27/4/2012, 22:55

Mali Princ ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Ehyxwz
angel

mijaki ::
malo smo trudni, 5 plus 4
gestacijski mesak 9,5mm, vidljiv eho embriona, CRL 3,5mm, srcana radnja prisutna (doduse ne cuje se jer je rano, ali se kao vidi da pulsira), zumancana kesa 3mm

sledeci UZ 7 maja

ja se topim od srece d , totalno sam poludela....

Mijaki čestitam još jednom i uživaj u svojoj trudnoći cvet
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 27/4/2012, 23:23

MRVICE, CESTITAM TEBI I TATI RODJENJE MRVICKA!!!! NEKA JE ZIV I ZDRAV I PAMETAN, A LEP VEC JESTE! smajli angel srca
Cestitke Mijaki, za pulsiranje! srce
Orli, vazno je da je sve ok, mozda je taj hematom krenuo da se cisti? zbunjen
Bravo za dr Sonju! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 27/4/2012, 23:29

orline ::Evo me Very Happy Sve OK
Opet se vidi mali hematom, ali mali i ivično. Mora mirovanje, samo ne onoliko kao ranije, dok sam jela u krevetu, rekla je da mogu pomalko da prohodam, da ne bi "bolovala"trudnoću, a ako se ponovi da se ipak javim.
Mrvičak je dupeglavac (CRL je Guza- glava promer) od 7.3cm.

Orli drago mi je da je sve ok i da ćeš uskoro prestati da ''boluješ'' i da ćeš počneti da uživaš
poljubac
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 27/4/2012, 23:31

Hvala vam cure, nadam se i ja sunny
Počela sam ja i da uživam, ali i da se opustim skroz. Taman sam bila počela ići u wc bez stresa Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 28/4/2012, 00:11

Mrvice, nek vam je Mrvicak zdrav i srecan. Uzivajte u novim radostima! čestitamo čestitamo čestitamo
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 28/4/2012, 00:20

Bundevice mile srca vi ste se gledali i slusali.... srca1 Nek i gr'oce bude sto pre dobro ljubav
Orli, dja vamo-dja tamo, bitno da je dobro. cvet
Mijaki, poludela igra cvet
Lilly13, kod vas je mirno? cvet
Bojana, mukice jel? Knjizica gotova i sad slikanje?
Bokicelepotice, Stefi cvet cvet cvet cvet
Za malo Princa da zaboravim a bas mi sladak Very Happy
Okruglice cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 28/4/2012, 08:41

kakav medenjak srca love

Orli, Mijaki, svracala sam sinoc da vidim lepe vesti, ali evo sad da se malo radujem igra igracice
Znala sam da ce sve biti ok
Cuvajte mrvice
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 28/4/2012, 08:54

ovog malog secera sam morala i dragom da pokazem :)
ocarao nas juce :))))
orle, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 275568
mijaki, zaboravih joj juce napisati da cestitam na divnim vestima :)))
joj, i ovog malog staviti na pocetak svake stranice, tolko je cakan...

da, sad imam knjizicu i mogu s mirom da idem u ponedeljak u dz, taman pre praznika....
od juce me boli misic kraj kicme, tacnije izmedju kicme i lopatice
sad ne znam jel me juce drmnula promaja negde ili sta
ubija me
kad pomeram vrat, osetim tamo kao da mi neko noz zabija, kada lezim, kada se pomeram
a nikada pre nisam imala problema sa promajom pa pitam jel moze od toga lol!
nista mi drugo ne pada na pamet gde sam se to tako povredila
i masirao me sinoc do besvesti, ma nista ne pomaze, imam osecaj ko da mi je od jutros gore nego sto je bilo sinoc...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 28/4/2012, 08:59

Mrvice draga, cestitam od sveg srca. Da vam je bata zdrav i sretan sto godina i vi zajedno sa njime. A da je lep, ma prelep. Evo istopih se <3
Orli i Pari (sa malim zakasnjenjem) divni izvestaji malenih drugara koje sa nestrpljenjem ocekujemo.
Mijaki, divne, najdivnije vesti.

Ostale trudnice, okruglice, sve vas stiskam jako.
Samo da kazem da je juce rodjena jos jedna Sonjina beba u Beogradu. Malena devijcica. Mom kolegi se porodila zena.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 28/4/2012, 09:10

AAAAAAA Divan je cestitamo ponosnim roditeljima,mrvo san se ostvario!
Jok kako se vratih na dan kad sam dobila svoju bekacu drago!
ljubimo ga ja tako cakanog!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 28/4/2012, 12:06

caoo cure..ja jutros bila na kontrolu moja beba porasla,sve je ok hvala dragom bogu,inace lepo se namestilo pa mi je rekao da je devojcica,presrecna sam...pozdrav osmeh srce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 28/4/2012, 12:15

Eee, stefi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 275568
Divan izveštaj Very Happy
Bravo za devojčicu, mamina mezimica Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 28/4/2012, 12:40

stefiiiiii, divnoooooooo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 196545
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 28/4/2012, 12:48

Bojana, taj deo kicme tacnije 7 ledjni prshljen zna da zeza usled stomacnih tegoba.

Najbolje je da se posavetujesh sa fizijatrom i da ti ga krcne.Dok sam bila mrshavica , i mene je zezao. tada mi je objasnio fizijatar mehanizam i zashto strada bash taj 7 prshljen kod "mrshavica" i varenja-defekacija.

Ja idem redovno na kontrole kod fizijatra.jednom u 6 meseci.Smejao se kad sam zatrudnela i prvi i drugi put a ja trk kod njega.I velim ...hajde cekiraj kicmu da li ce da izdrzhi trudnocu i ako ima neshto sredjuj sada a ne tamo kad narastem. Pohvaliio je preventivu jer mu se deshavalo da mu trudnice poodmakle dodju sa problemima a bilo shta da hoce da uradi one su u strahu ...a da li cu sad bebu izgubiti i milion drugih pitanja.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 28/4/2012, 16:08

Ori daa zaista divno.. radost cvet
Prince bogami i tebi se blizi najsrecniji dan love
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 28/4/2012, 16:21

Repi enciklopedijo usne
Boki, nadam se da će brzo proći cvet
Stefi, bravo za princezu bebe
Kako nam je Mrvičak danas? srca1
Curke d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu