KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/4/2012, 14:57

Marija86 ::Mrvice a ko ti je radio AC? osmeh srce Jos samo malo ti je ostalo radost izvini nisam ispratila da li ces prirodno ili cr?

Meni je radila Novakovka. Ici cu na cr ako beba ne pozuri, jer dr nece puno ranije. Rolling Eyes
U nekim momentima sam nestrpljiva iako znam da je bebi bolje da je sto duze kod mene. Very Happy
Mirka, i ja se nadam da je to sve ok. Meni hematolog i ginekolog inace gledaju samo crvena i bela krvna zrnca i hemoglobin, ali ja kad dobijem ceo nalaz, ne mogu da ne pogledam sve.
A pijem totemu i dalje. Svaki dan. Zubi su mi katastrofa, moracu posle na izbeljivanje ma koliko to dobro ili ne.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 15:01

Mrvica ::
A pijem totemu i dalje. Svaki dan. Zubi su mi katastrofa, moracu posle na izbeljivanje ma koliko to dobro ili ne.
Rekoh ti ja! Ja je pijem na cevku isključivo, i to mi je zubar rekao odavno.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 17/4/2012, 15:20

Mrvo ja barabar s tobom brojim dane do porodjaja Very Happy verujem da jedva cekas...
nego zaboravila sam da vas pitam jel ste do kraja trudnoce na fraxi?meni je ovaj nesto napomenuo da se prima obicno do 20.nedelje
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 17/4/2012, 15:22

Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 17/4/2012, 15:22

LJubimo vas trudnice debelice i ostale devojke osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 17/4/2012, 15:36

hehe slatkica,bas mi je izmamila osmeh osmeh srce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 15:42

Hi hi hi, pevalica mila osmeh srce srca osmeh srce srca osmeh srce srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 17/4/2012, 16:25

Mrvo kod tebe se bas priblizilo opasno jos desetak dana i face to face upoznavanje sa bekicom.
Devojke imam jedno pitanje za vas. Vec par dana mi je neki glupav osecaj na jeziku kao da pecka i bolucka a nema nista na njemu da je izaslo. Osecaj je kao kad se ispeces na nesto vruce sto jedes. Da li se nekoj to desavalo i sta bi to moglo biti?
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 17:15

Jao Maro,kakav anđeo!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 196545štipni je za bobaz od mene Very Happy
Maki, a da se nisi opekla,a da nisi ni primetila?
A kakav ti je inače šećer? Ne znam za to stanje sem kad se ispečem ili u snu ujedem...
Mrvo, mislim da su minimalna odstupanja. Ne brini.
Mi došli sa ehokardiografije. Radio je dr Vukomanović, načelnik kardiologije na IMD,ali dolazi kod mog doce u polikliniku, pa smo tu radili.
No, čovek je neviđeni ćutolog, pa sam ga morala pitati da li mu je to praxa. Ko iz topa reče-DA lol!
Dugo nas je gledao, jer su obe zvezde raspištoljene na leđima i mradalame su velike,pa mu nije bilo jednostavno obaviti pregled Very Happy
Sve u svemu, da vas ne davim lekarskim izrazima, sve je uredu, i komore i pretkomore, i krvni sudovi i otkucaji, šupljine-sve.
Vodila sam i mamu, i naravno, kao i uek-i muž je išao.
Mama se raspilavila samo što se rasplakala nije. Prvi put u životu ima priliku tako da gleda na UZ beke...Drago mi je da sam joj priredila to zadovoljstvo. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568
Sve u svemu,zahvalni Bogu što je sve kako treba da bude. Pošteno me je izgnjavio onim UZ, te sad cooliram.
Pozdrav cure!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 17/4/2012, 17:17

Orli,balerina ti je kao lutkica,mora da bude neka princezica yes ljubav

Mrvka jos malo pa upoznavanje f igra

Marija86,Lolica je smajli angel .Kako samo peva dusa mila srcasti poljupci srcasti poljupci

Sve ostale trudnaje,male i velike zagrljaj i ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 17/4/2012, 17:19

Pari,divno za ehokardiografiju f

Za Ivonu i Dusana ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 17/4/2012, 18:19

Marija, hi hi kakva beba, ljubni je...
Pariz, uvek mi je jako drago kad se vratiš tako zadovoljna, pozdravi veselu družinu!
Tanja, vi ste vidim već veliki, ako, ako, mamine dive...
Trudnice, mame ff
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 19:07

Marija, Lolić je medić! Mačak mili!

Rode, mama baš uživala, divno, baš mi je drago što si joj priredila to zadovoljstvo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Tako će tebi Ivona jednog dana, a onda ćeš se setiti kako si i ti mamu vodila! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Zato nam trebaju devojčice! I da ih mackamo, šminkamo, presvlačimo, gnjavimo i mazimo! No, i dečake volimo, al njih pravimo da budu šmekeri! Very Happy I pomalo da ih mazimo i gnjavimo! :)
Odlično je što je sve kako treba! LJubim ih što su danas bili raspištoljeni, to je samo zato da biste se duže gledali! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 196545

Stisak cure!

Mrvo, sitnije Cile sitnije, pokaži nam najbitnije! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/4/2012, 19:37

Marija, kako je medena Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568

Mrvice, dobri su to rezultati, nis to neka odstupanja bitna. Bitno je da je ostalo OK. Spremila se ti polako, al neka te još malo sa nama Very Happy

Pariz Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 779578 Diivnooo
Bravo za izveštaj, a posebno mi je drago što si mami ispunila želju...Kako je lepa biksina konstatacija...Zamislila sam te kao buduću baku sa Ivonom na UZ Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 779578
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 17/4/2012, 19:44

Marija, ja se istopih od miline. Tako mi i sestra salje snimke onog malenog srculenceta i ja sam u stanju sto puta da ih gledam osmeh srce
Pari, bravo za izvestaj i srculenca i komore i pretkomore i baku i sve. Divan izvestaj bravo

Trudnice drage sve vas stiskam jako ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 19:46

Orle, dokleN si ti stigla sa stomakom? Jesi li se popunila?! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 523476
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/4/2012, 19:51

Joj biksi moja, ja sam ti dobrano popunjena i ušla u trudnoću Rolling Eyes Razz
Najdeblja u životu Rolling Eyes Od bete na ovamo sam dobila samo kilogram, što je dobro, ali sam od stimulacije do bete navaljala 5-6, nikad više u životu.
Vidi se pomalo, ali ne toliko jer sam ja i krupne kradje, više ja osetim jer ni jedne pantalone ne mogu da zakopčam. Stalno nosim trenerku. Čekam da se upustim u dalju šetnju pa da kupim nešto, ako ništa bar novu trenerku i patike Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 20:10

Ode nam ti u sportaše! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/4/2012, 20:16

Hahaha, ma prava...ko ona baba iz Baltazara, ko se seća, samo mačku da nabavim lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 21:00

orline ::Hahaha, ma prava...ko ona baba iz Baltazara, ko se seća, samo mačku da nabavim lol!
Koja sad baba, jesam li se tada bila rodila? lol! lol! lol! lol! lol! lol! Ne znam stvarno koja baba!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 21:15

Hvala cure moje na lepim rečima.
Da Orle, slažem se, Bixina razmišljanja su me baš dirnula Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 561840
Trenerke , nego šta! Tunike elastične na helanke, ili lepršave haljine...samo meni su već kolena tooooliko mesnata, da bez helanki ispod haljina, tunika-niđe
evo jedna slidžeronka sa mojom dušom...Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 34zf134
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 21:19

Totalno ste moderne, mačko, majke mi! Very Happy Ljubim te ja, u kako ih ti nazva, mesnata kolena! No ja baš to i ne primetih!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 21:21

ej, stvarno na slici toj se ne vidi, jer dragi kad slika, zna samo da skuca od glave, ne ume da čučne i da nas izduži,pa se zato ne vidi. I ja sam zapanjena kako ispadoše dobre, inače su balvančići, majke mi.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 21:23

Al kako im samo lepo tepaš, balvančići! lol! Blesice! Baš mi je drago što si uživala s tvojom dušom! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 21:27

Very Happy Embarassed Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 766699
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu