KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 17/4/2012, 21:31

dr mali pariz ::ej, stvarno na slici toj se ne vidi, jer dragi kad slika, zna samo da skuca od glave, ne ume da čučne i da nas izduži,pa se zato ne vidi. I ja sam zapanjena kako ispadoše dobre, inače su balvančići, majke mi.
Idi bre Pari, kud jos da te izduzi? I onako si za profi kosarkasice i to da ti zavide na visini.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 21:36

Lilyo, pa telesinu da izduži lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 21:37

p.s. inače stomak mi isti kao na avataru! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 17/4/2012, 21:48

dr mali pariz ::p.s. inače stomak mi isti kao na avataru! Very Happy
Znaci divan osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 21:50

dr mali pariz ::p.s. inače stomak mi isti kao na avataru! Very Happy
Zato si i stavila bila novi avatar! Nego, šta ćemo kad ga prerasteš?! sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 22:09

Ne znam Rode, moj neće stati u kadar lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2012, 22:25

dr mali pariz ::Ne znam Rode, moj neće stati u kadar lol!
Što jes - jes! lol! Neka, neka, samo neka raste, što rekle babe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 18/4/2012, 08:33

Mrvo jos 2 nedelje kaze tiker radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Bravo za dobre rezultate.
Lola duso pevas mnogo bolje od tetka Mime yes Guzico jedna!
Stefi c
Maaki stvarno nista ne znam u vezi peckanja jezika. Kako je jutros?
Orliska vec sam pisala negde, ja sam sila pantalone sa trudnickim pojasom(moja krojacica ima te pojaseve u svim bojama) I pri tom sam od svakog materijala ostavila odredjenu duzinu da se posle porodjaja skine taj trudnicki pojas i zameni. I kako sam mrsala posle porodjaja, tako je krojacica i suzavala pantalone koje i dan danas nosim. Mogla si jednu slicku stomaka...pliiiiiiiiz Very Happy
Mala osmeh srce Mogu da zamislim tvoju mamu i njeno odusevljenje Very Happy Dusan i Ivona su se malo pravili vazni yes pred bakom i tatom, milicice moje prdave. Sto ja ne volEm te drkove kojima moras reci kljestima vaditi. No, bitno je da je sve ok lol! lol! lol! lol! lol! Slika sa Tanjom je prelepa. Stomak...ma nemam reci, jedva cekam da ga zagrlim i da sapnem nesto mojim drugarima. Super izgledas, butkice bas po meri! Tanja je mnogo lepa devojka i poznata mi je jako...ne znam na koga mi lici zbunjen
Prince gde si?

Svim trudnicama jedan veliki poljubac zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 18/4/2012, 11:10

Pozdrav svim sadasnjim i buducim trudnicama i naravno mamicama.
Moje stanje jezika se nič ne popravlja i primetila sam da su mi izasli kao mali sitni plikčići. Moguće je da sam se pre neki dan ispekla jer sam izvadila iz mikrotalasne neke bolonjeze i onako vruće sam ih proždrala. Što je najveći biser to su bolonjeze ostale od predhodnog dana od ručka i spremne kad krenemo u selo da ih ponesemo za kucu našu ali 5 minuta pred polazak sam osetila strašnu glad i rekla svekrvi da izvadi iz kese te bolonjeze i da mi ih podgreje u mikrotalasnoj. Eto toliko od prozdrljive mene koja sam pocela i od kučića da otimam hranu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 11:11

lol! izvini Maki, ali nasmeja me baš domaćinski! Laughing
To je to, i još paradajz sos-kiseli,pa te iziritiralo...možda malo žalfijom da ispiraš usta?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/4/2012, 11:25

pariz, divno, i za izvestaje i za slicice
ni ja nigde visak ne vidim, bas si zgodna :)

sta sam jos propustila?
mozak mi je stao
...
ubija me ljudi ova mucnina, znaci jedva cekam da prodje vec jednom
sinoc sam legla s mucninom, i ista me probudila...
a nema sta nisam probala
ostaje mi samo da cekam i cekam dan kada ce da prestanu...
i sad bih prozderala nesto, ali ne znam kako kada osecam da cu dusu da ispustim...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 11:37

Hvala Bojana...jbga, ne znam ti pomoći...bademi ti ne pomažu? Probaj sa lakšom, barenom hranom, možda bar malo umiriš te tegobe?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/4/2012, 11:41

praznici prodjose, pa cu sad navaliti na to bareno, da vidim...
jela sam bademe, nista... pirinac sam gutala sirov, nista... voda s limunom, nista, kiselo, nista...
e kada su slabe mucnine, zvuci blesavo, ali mi pomaze kada legnem na stomak ravno... ali kada me uhvati jace, onda mi ni to ne prija...
ma ono putovanje autobusom me dotuklo juce
zagusljivo, toplo, ...bljak
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 11:45

Da, meni inače ne prija put busom kad je napolju kiša...bude sparno u busu tad.A klima mi smeta.Odmaraj danas, stavi šargarepu, junetinu, krompir da se kuva, a ti u horizontalu
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 18/4/2012, 11:46

Bojana meni pomaze suvo lisnato testo kao zu zu ili tako nesto i obavezno jogurt.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 18/4/2012, 12:29

Caj od djumbira skuvas 2dl i pijes ceo dan, meni je dosta pomogao
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/4/2012, 15:17

mausice hvala za cvece divno mirise osmeh srce
bojana meni je bilo muka od sve sto stavim u usta a kada mi je prazan zeludac ne,pomagali su mi mleko,jogurt,kis.mleko,pavlaka,drugo nista
da li znate trudnicice dal smem da pijem donat vodu?neko kaze ne,neko kaze moze jedna casa
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 15:19

Interesuje me te što ti kažu da ne sme -što ne sme? Rolling Eyes
Mg samo može da ti prija...ja ga svejedno unosim.Ta voda me baš protera u wc, pa je i ne koristim,ali mi se dopada,iako je skupa.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/4/2012, 15:30

pa to ja bi uzela malo zbog zatvora,ma otkud znam uplasise me one prodavacice Laughing nemoj pa nemoj
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/4/2012, 15:32

pari jel ti primas fraxi kako bese?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 15:35

Super za prodavačice, ali imaj jedno na umu-ništa umereno nije štetno.
Slobodno pij tu vodu,ali nemoj celu flašu dnevno, jer ne znam konc. Mg
Primam clexan-to je isto heparin. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/4/2012, 15:43

ma da jednu casu,ok pitam za injek.zato sto mi dok.rece da cu primati do 20.ned. vidis ti primas jos
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 18/4/2012, 16:33

Pozdrav svima.
Evo i mene.
Prvo da ne zaboravim, Marija,Lola je pravi smajli angel Nista drugo nemam reci.
Pari, super za izvestaj radost . Majka presrecna! Mogu zamisliti kako joj je srce bilo puno. A slicica je zakon, odlicno izgledas.
Stefi, ja primam inekcije celu trudnocu i 6 nedelja posle. To mi dr odmah na pocetku rekla. A s tvojom dijagnozom, trebala bi i ti.
A sad moj izvestaj.
Nisam nesto zadovoljna. Beba je ista kao pre 6 dana na uz. Kilaza skoro ista. Ja 38 nedelja a ona 37, sve isto kao prosle nedelje. Nista nije napredovala. Dr kaze da je to ok, bebe individualno rastu od nedelje do nedelje, a ja u cudu. Jedino sto je blago samnjena kolicina plodove vode, pa moram da uradim ctg u petak a u ponedeljak ponovo kod nje na kontrolu. Jos je granici normale ali da pratimo da ne spadne ispod.
Tako da beba mozda odluci da hoce ranije napolje.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 18/4/2012, 16:58

stefi :* ::ma da jednu casu,ok pitam za injek.zato sto mi dok.rece da cu primati do 20.ned. vidis ti primas jos
Ali i Mrva ti je odgovorila već...i meni je rečeno da ću primati do 6. nedelje posle porođaja. Wink
Ne znam ko ti je odredio terapiju,ali ako nije hematolog-obavezno kod njega, a ne ginekolog da se zabavlja tim pitanjima.
Mrvo, meni sve to miri da će beka vrlo skoro, skorije nego si ti planirala,a? Wink
Naravno da je naprdovanje iz nedelje u nedelju individualno, i to mislim da ne treba da te brine, već da se sad češće prati zbog plodove vode, verovatno je i posteljica totalno zrela,a?Šta kaže doca?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/4/2012, 17:22

mrvo mojoj drugarici je beba napredovala u prvim mesecima posle slabije i slabije i tako se i rodila,evo sa drugom bebom isto,to mi je bas pricala.. za ove injekcije da tako sam i mislila
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu