KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 13/4/2012, 08:18

Neka mi oproste druge trudnice, ali imam toliko vremena samo da napisem sledece
Mala izgledas prelepo! PRELEPO!!! I bravo za odlicne nalaze OGT testa radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 13/4/2012, 08:44

Parizanka o kakvom ti visku pricas zeno pa ti izgeldas kao avion. Svaka cast na ovako lepoj kucici za dve beke.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 13/4/2012, 08:49

Pari, ne rece nam sta ste shopingovali?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/4/2012, 12:10

Pariz, kao zmaj si!
Sto se nisi javila - ja sam u blizini Immo centra - tj. kod kineza, mogle smo da kafenisemo Very Happy!!! Nemoj da se takav propust ponovi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 75087

OGTT - iznad 7 iz krvi ili 7.5 iz prsta ne bi trebalo da ide kod trudnica, ali ako izbacis testo od belog brasna, slatkise, peceni i przeni krompir - kuvani moze:), i jedes 2 vockice dnevno, bice super!

Moram da kazem da ja tu Tajsonku ne vidim, vidim samo zgodnicu!

Ljubim vas sve, guzvica ovih dana, pa ne stizem sve da propratim! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/4/2012, 12:11

lol! kako sam napisala - iz krvi ili iz prsta,
umesto edit: iz vene ili iz prsta Razz Embarassed
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od vremejezabebe 13/4/2012, 12:58

drage moje ,citam vase komentare i cestitke i placem .......zelim da vam bog da snage da ostvarite svoje ciljeve od nasih malih andjela i sto lakse trudnoce za one ciji su andjeli na puti ,verujte i nikad se ne predajte jer ZELJANA je stvarno moj boziji dar
molicu se za vas ,ljubim vas a kad mogu pisacu vam osmeh srce osmeh srce d

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 13/4/2012, 13:00

Drage curke,

vec duze vas pratim i tek danas skupih snage da vam se i pridruzim jer smo bili na nasem prvom ultrazvuku gde nam je dr rekao da vidi srcanu radnju i da je sve ok. 1 mesak se vidi. Embriotransfer bio 9.3 pa ako dobro racunam mi smo 7 nedelja i dva dana, pokusacu i ticker da stavim Very Happy
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 13/4/2012, 13:03


Au Pariz, pa ti si prava riba bre zeno, izgledas fantasticno!





shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 13/4/2012, 13:24

Bravo Shenon, bas sam se pitala kad ces se javiti. Divan tiker draga, cestitam ti od srca i da trudnoca bude lagana i da u njoj uzivas i nadoknadis sve sto si se do sad iscimala.

Pari zeno, ajde sto si trudna, al sto si visokaaaaa... Ja ne bih rekla da si se 'popunila' kao sto vecina ovde misli, ali ti svakog dana gledas kako ti se telo menja pa svaku promenu primacujes. Samo ti sad uzivaj, kad stigne mamina ekipa ima sve da ode za tili cas.

Vremejezabebe, tvoja prica cak i meni ovako raspaloj u ovom trenutku toliko uliva nadu da ja stvarno ne znam kako bih ti zahvalila.

Trudnice, okruglice sve vas ljubim i jako stiskam.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 13/4/2012, 15:26

Ćao cure moje, eve me...opet prehlađena ko konj Laughing
Juče smo mama i ja presedele i u labu, i ispred, u parku ravno 4 sata,a duvalo sa svih strana.I eto. Kijam i nos mi je zapušen. TanjO, Zmaje moj, imam Marisol, zasad rešavaju problem, nego se baš sporo od prehlade oporavljam.
Inače, Zoxa, tvoj nalaz OGTT se ne da porediti sa mojim lol!
tvoj je odličan, jest da je krajnja za 1 viša od početne, ali sumo sumare-odličan OGTT. Moj ni blizu odličnog,ali eto, smanjujem slatkiše, ni danas ništa slatko.
Hvala cure na komplimentima i komentarima svake vrste. Jeste, visoka sam 179 cm, pa kad se tih 12kg ...a to je bilo prošle nedelje-ove se još nisam merila, jer sam nešto slabije i u wc išla, te-kad se ti kg rasporede na visinu ne deluje katastrofalno, znam, ali se primećuju. Neko reče ko avion sam lol! Baš tako, size aviona lol!
i stomak kad gledam odgore, ili neko od napred- ne deluje mu veliki,ali sa strane se vidi u punoj snazi.
Šenon, lep ti tiker Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 612963dobro nam došla, trudnaja!
Mrvo, kako izdržavaš? Usitnila si pošteno, svesna? Very Happy
Orle, nalazi su ti odlični koliko vidim.
Prinče, hvala na komentarima, pokušaću da primenim.
Nisam znala da si u blizini. Pravili smo pauzu za "kafu"-ispred centra, da sam znala da skokneš tada...
A kupovina...otišli zbog kolica, i ne rekoh vam da u Mendi važi popust od 10% do sutra
možda će nekom značiti. Nama bi značilo da smo tu naručili Cam-ova kolica, ali smo se predomislili. Naručićemo iz NS AKSE PegPerego blizanačka sa mestima jedno iza drugog, kao što smo na temi i pričali,ipak su mi za nijansu lepša i uža od Camovih,iako su 5000 din. skuplja.
U BG AKSI ih nema, pa i njihov dobavljač ih nema na lageru.
Niko u radnju ne unosi takva kolica. Zašto? Vrlo glupi izgovori, i ne bih vam prenosila.
Pa šta smo kupili? Predivne dve posteljine-jedna plava druga zelena, bočice, cucle, tufere za porodilju, brus, mrežaste gaćice, 2 peškira sa kapicom, korito sa onim frotirima za polaganje bebe u njih, neke darove, 2 prostirke sa mušemom, četku za flašice, i tak. Nisam htela svu sitnuriju, to će muž dobiti spisak,pa će sa tim ići,ako ja ne budem više išla u kupovinu.Kupila sebi haljinu za kuminu svadbu, muža u neke krpice i patike basketare ponovila, i tako...svega po malo Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 13/4/2012, 17:19

cao curee,ja se prvo vama jadam pa doktoru,danas bila i posle pauze primila danas fraxi kad eto ti sad krvarenje,ne znam sta cu,a bez njega ne mogu,muke zive
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/4/2012, 18:59

Shenon, cestitam! Divne vesti!
Stefi, srecan ulazak u 13-tu nedelju, od sada ce biti sve lakse.

Cure Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 75087
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 13/4/2012, 19:33

Ne vredi, stefi, moraš zvati kliniku da pitaš.
Zavisi koliko si prokrvarila, malo pa je odmah stalo (možda je i posle pregleda) ILI puno...pa ne staje. Staro krvarenje ili sveža krv. Ništa ti mnogo ne možemo pomoći, nažalost.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 13/4/2012, 19:35

Šenon, divan ti je tiker, dobrodošla zvanično i na ove strane Very Happy

Stefi, baš mi je žao što te tako snadje ponovo, ajd javi se šta si uradila.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 13/4/2012, 20:29

Ori ma nije me gledao na uz,samo mi rekao progesteron i dalje i nastavljam sa fraxi,za sad je stalo,bilo je po malo kad se obrisem...
Da li znate nekog hematologa koji odgovara na mejl ili tako nesto d pitam za savet???????
Prince hvala puno!
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/4/2012, 21:08

Pari extra izgledaas
, dobra su ti ona mc clarenova nulti sto ima Tanja,
Ja sam jedno vreme malo trgovala sa kolicima, laka su ko pero a blizanacka
Shenon osmeh srce
Trudnajeeeeee ljubac

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/4/2012, 21:11

Šenon, divno za srculence i prvi uz! Sreća, sreća, radost! Divna ti je i žabica na tikeru! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 612963

Pari, vi ste baš bili vredni, svaka čast. Super je kad odvojiš dan za to, i kupiš planirano! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 612963

Stefi, baš te muči to krvarenje. Ne znam da li neki hematolog odgovara na email, ali se nadam da se ti krvarenje što pre stati, a trudnoća da se nastavi bezbrižno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 13/4/2012, 21:18

hvala biksi i ja se nadam da bar malo uzivam Shocked
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 13/4/2012, 22:26

Shenon, draga, dobrodosla Very Happy
Pari, pa lepo ste zapoceli. Jel' da da je divan osecaj kupovati te stvarcice, ja se uvek raspametim. Laughing
Stefi, uh, ne znam da li neko odgovara na mejl, bio je onaj dr da li je Radonic iz Hrvatske, jos pre dve tri godine sam citala na ovom forumu, ali sad ne mogu da se setim gde i kada tacno. Ja bih ipak na tvom mestu zapucala kod nekog hematologa. Ja stvarno od fraxija nisam uopste krvarila.
A kako ti dr nije radio uz? Sad si 12.nedelja, jesi radila expertni a da sam ja zaboravila? Dabl test?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 13/4/2012, 22:34

Prince, kad majstori zavrsavaju?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 13/4/2012, 22:59

Mrvica ::Prince, kad majstori zavrsavaju?

Ostalo je jos krecenje, ali to ce poceti verovatno 19-tog, dok prodju praznici... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 578491
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/4/2012, 10:47

pa nije zato sto me je gledao pre ned.dana kaze. a ovo jos nisam ali cu raditi,ujutru mi je rekao da idem zbog ovog sto po malo krvarim..pa i ja nisam dvanaest nedelja od fraxija krvarila.sad ne znam sta ga spopalo
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 14/4/2012, 10:48

Stefi, a da li koristis utrogestan?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 14/4/2012, 10:49

Mali Princ ::
Mrvica ::Prince, kad majstori zavrsavaju?

Ostalo je jos krecenje, ali to ce poceti verovatno 19-tog, dok prodju praznici... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 578491

Gnezdo sredjujes polako, kad dodje vreme za upoznavanje da sve bude cakum pakum. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/4/2012, 14:12

koristim mrvo,bila sam kod drugog doktora koji je takodje mnogo dobar, dejan mitic u nisu,sve je detaljno pogledao na neki uz znaci svaki deo tela bebe sve je ok,bekana hiperaktivna,rekao mi je fraxi svaki dan i da to nije od njega krv...pa eto sad tako,idemo dalje
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu