KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/4/2012, 16:50

Devojke, da vam se javim! Pre svega da vam poželim sretne uskršnje praznike, Hristos Vaskrse!
Orline, stvarno se potrudio tvoj dr sa sličkom, mene su u nf samo jednom uslikali da se vidi glavica i ručice i naravno tu sliku nisam dobila...
Mrvo, ženice, mnogo si mi pomogla od početka, hvala ti. Još malo pa kraj za tebe, blagiškaaaaaa! Vidim da svi tipuju datume... he pa onda mogu ja da kažem 21. april! To je moj ljubovdan srca pre pet godina se upoznali na taj dan, a pre četri uzeli na isti srca1 to je totalno zaljubiška dan! Elem, pošto imam dva ispita u četvrtak, a u petak ležem u NF na nedelju dana zbog kontrolnih pregleda, neće me biti, pa hoću unapred da ti Mrvo poželim lak i lep porođaj i da što pre uživaš sa bebcem as
Stefi, čudno kako krvariš od Fraxija, ne verujem da je on krivac, ja čim primim fraxi stane krvarenje i nema hematoma uopšte u ovoj trudnoći.To mora da je neki pritisak na krvni sud... ja sam od progesterona depo prokrvarila, možda si to dobijala pa se od toga negde napravila zvrčka. Negde sam ovde na sajtu pročitala, mislim da je neko već pisao, progesteron depo je kul kod običnih trudnica, ali kod onih s trombofilijom pravi hematome ako nema fraksija, što me čudi da dr retko uzimaju u obzir. Ja sam primila bocu progesterona i odmah posle tri minuta prokrvarila, ali nije bilo ništa strašno, tako da desi se, a i tvoja beba je sad povelička.
Ja kaskam malo za tobom, malo je zbunjujuće, trebalo bi sutra da ulazim u 13. nedelju ali definitivno mi je trudnoća po uz manja za nedelju dana, tako da sutra proslavljam ulazak u 12. nedelju igracice
Obećavam, kad završim s ispitima i izađem iz fronta, stavljam tiker! Neki lep! Inače ja sam pupupu da ne ureknem prestala potpuno da krvarim kad sam ušla u 11. nedelju tokom prošle nedelje. Mada je počelo da me boli u krstima i ne mogu da se namestim kad spavam, vrtim se celo veče Very Happy Par trudnica su postavile slike i mogu reći da sve do jedne izgledate savršeno, nema ništa lepše od trudnice! Ja svog bebca (za koga sam iz nekog blesavog razloga ubeđena da je dečak, mada mi je svejedno, jednostavno intuicija me od početka stiska i od početka koristim muški rod, ne znam da li je istina da nekad mama može da provali) od sutra zvanično nisam videla već 3 nedelje! Poludeću, jedva čekam petak, kako su naše bake bez uz mogle?

E sad jedan PS

Meni je termin dvadeset i neki oktobar, a vidim da ovde ima dosta devojaka koje će otprilike u isto vreme da se porode! Ako se neka porađa u NF u BG možda se sretnemo ili čak budemo u istoj sobi Very Happy Zanimljiva misao!
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 15/4/2012, 23:25

Mrvica ::A sad, moram i ovde da pitam ako neka od vas moze da mi pomogne.
Drugarica se priprema za inseminaciju, i dr joj prepisala Estrofem mg, koga ne moze naci u Rumi i Mitrovici. Da li znate da li ga negde u NS ili Bg ima da se kupi?

kod nas ga je do nedavno bilo normalno, ali mi ova u apoteci prije 2 sedmice reče da je sad nestašica i da ga nema u nabavi, te da su oni čuli da će se prestati proizvoditi. Ja se nadam da ću pronaći još 3 kutije koliko mi treba do 12. nedelje.
A kolegica je najbolje da kaže dr da ga nema i da joj daju zamjenu, jer mi se čini da sam ovde čitala da ga u Srbiji nema već duže vrujeme
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 16/4/2012, 10:13

Lili, moram joj reci da pita dr koliko ce to morati piti, pa ako ga nadje da odmah uzme vise. Uh, zasto to prepisuju, kad se tesko nadje.
Rano tipujete, dr kaze nece to pre 25.04. a ja se nadam da ce malisa biti miran, jer bi trebali raditi cr. Uglavnom, idem opet u sredu na kontrolu pa cu imati vise informacija. Hormoni drmaju, kako ste i vi pisale, pa me hvataju trenuci placa, trenuci srece, i tako naizmenicno. Malo mi je frka, malo uzbudjenje, smenjuju se osecanja, ali svakako jedva cekam porodjaj, i da zagrlim moje malo cedo, tako dugo cekano. grljenje
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 16/4/2012, 10:17

Mrvica ::Ja sam od starta znala da cu raditi ac, i dr je rekla kako god ja odlucim, po uz je sve bilo ok, dabl odlican, ali ja sam je ipak radila.
To je stvar izbora i nijedan dr nece nametati tu intervenciju, njihovo je da daju svoj sud da li je potreno ili ne, a na nama da odlucimo da li hocemo.
A sad, moram i ovde da pitam ako neka od vas moze da mi pomogne.
Drugarica se priprema za inseminaciju, i dr joj prepisala Estrofem mg, koga ne moze naci u Rumi i Mitrovici. Da li znate da li ga negde u NS ili Bg ima da se kupi?


Mrvice, ja sam uzimala kumi vise puta u apoteci Igor u Resavskoj ulici br. 10, tel. 33 40 618
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nena beba 16/4/2012, 12:28

srecan uskrs trudnice!
orli bebac se bas lepo namestio! i jos 2 dana i prodje "kritican " perod!!! jupiiii!

a pusti ti sto se oni bece za amnio! idi po svom osecaju! ja sam nosila blizance sa 38-39 i nisam htela amnio! rizik je veci od pobacaja na amnio nego sto je verovatnoca da nesto nije u redu! posebno ako su ti rezultati ok!

jedna dr mi je u poverenju rekla-da je njihov posao da kazu da je amnio "obavezna" za preko 35! stite sebe tako. ali ako svi drugi pokazatelji govore da je beba normalna-bolje ne rizikovati sa amnio...
njeno i moje misljenje...
naravno treba svaki slucaj po na osob razmotriti...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 16/4/2012, 14:17

Hvala Prince
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 16/4/2012, 16:21

srecan praznik svima!
Akijeva potpuno si u pravu i lepo objasnila,ja kad sam otisla kod drugog doktora odnosno mog starog rekao mi je da od fraxija nema krvarenja to je nemoguce,znaci pre ce da je od progesterona kojeg primam na 5 dana,dzaba sam pauzirala 8 dana,sad mi je rekao nema prestajanja i dao da pijem ogestan.nego sto kazu malo je proso rizican period pa je sve lakse. da ja sam 13.nedelja beba je super sve mere i to tako je kako treba hvala bogu. medjutim sad sam pocela da mucim muku sa zatvorom,stomak me tako napinje,pa bolucka,pa grcevi,ali sam navikla pa ne panicim..stavi taj tiker i ti,ja mislim da smo tu blizu sa vremenom
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 16/4/2012, 17:35

orline ::Mirno danas, sve ste u poslovima Very Happy
Stefi, drago mi je da si se umirila, i da je bebac dobro sunny

Mrvice, momčina omekšava grlić, sprema se za izlazak Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 561840 Very Happy

Evo i ja da postavim sličice sa UZ, fotografisala sam ih pa ću tako okačiti. Nemam nikakve specijalne, ali ste me pitale par puta (poslednja šizika) pa red je Very Happy

Mrva sa 9+4, de smo 27mm

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Ultrazvuk

i Mrva sa 11+2, tj juče Very Happy , de imamo 44,5mm

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Ultrazvuk2

Juče sam bila neplanski na kontroli, jer sam se javila dr koju poznajem od ranije da kod nje vodim trudnoću. I ona insistirala da dodjem, čak je planirala i da radi NT, medjutim falilo nam pola milimetra pa da bude školski (kao kad beba ima 45 minimum, a moja mrva ima 44,5) Pa ćemo ponoviti sledeće nedelje, mada ionako moram na amniocentezu, pa ne znam ni šta će meni ti probiri raznih vrsta.
No dobro, kako god kažu, ja slušam. Dobra stvar je što je NT 1.4mm, pretpostavljam da je to slična vrednost kao što će biti i naredne nedelje, i što je videla i nosnu kost, i to je kao dobro. Ja nešto, iskreno, nisam bila sasvim upućena. Najradije bih da preskočim i amnio, ali se svi izbeče na mojih 40 Laughing

Eto..Bila sam baš sretna, gledala sam mrvu kako vozi bicikl Very Happy I da...opet mi je mahnula Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 561840

Jao, mamina mala mrvica, sreca majkina. osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 16/4/2012, 17:41

Pozdrav trudnicice! Orli vidi kako se ti osecas ako imas potrebu ili strepis odradi amnio a ako ne onda nemoj niko te nemoze prisiliti. U prvoj trudnoci sam je radila i dabl mi bio los a sad u drugoj nisma htela ni dabl da radim, bila sam skroz u nekom opustenom-raspustenom fazonu
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 16/4/2012, 17:43

Stefi za zatvor mozes probati portalak sirup ja ga dajem i mojoj bebi jer kaki jednom u dve nedelje a bezbedan je u trudnoci a plus sto omeksava stolicu pa ti nece oci ispasti dok si na wc solji
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 16/4/2012, 18:04

orline ::

Najradije bih da preskočim i amnio, ali se svi izbeče na mojih 40 Laughing

Draga, Ljubic se ne beci na godine Very Happy - ako on uradi uz i vidi dabl koji je ok, ne da ne insistitra nego ni ne pominje, meni je i na mojih 38 i md ima 53 rekao da ne radim ni tripl.
Ako si u mmogucnosti mozes kod njega ekspertski i dabl i onda znas na cemu si.
Drugo, ako je beba na prednjem zidu, izbegava se koliko god moze.
Tako, da to dosta zavisi i od dr i bolnice - moj komsinica je isla u NF i napustila jr su se ponasali kao da je vanzemaljac a ne Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 523476, prirodno ostala trudna, muz joj mlad, a oni joj uvalili spisak od milion analiza - i ili to, il mi ne odgovaramo ni zasta... I zena ih napustila, naravno. Inace, dr farmacije...

U svakom slucaju, mislim da treba da sledis svoj osecaj. I bebica je Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 779578

Drage moje, ljubim vas puno, a pisem vam detaljnije - sad sam malo umorna - stalno neke akcije... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 16/4/2012, 18:20

e hvala nefertari,pijem neki laxomucil al mi ne pomaze bas i gadi mi se od njega.
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 16/4/2012, 19:25

Dragmilk Very Happy

Nef, Prinče, hvala na savetima. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 17/4/2012, 09:22

Dan! ja cu malo da virkam, a od sledece nedelje cemo se druziti vise, nadam se!

Sve vas puno pozdravljam ali Orline, kad mi je Loli rekla za tebe toliko sam bila srecna, da ti ne mogu opisati osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 17/4/2012, 09:51

orli osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 17/4/2012, 10:22

Imam vremena samo da vas sve d naše mile okrugle drugarice
i ljubav

orline ::

Mrva sa 9+4, de smo 27mm

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Ultrazvuk

i Mrva sa 11+2, tj juče Very Happy , de imamo 44,5mm

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Ultrazvuk2
a poseban zagrljaj za ovu hrabru mrvu cmoka i njenu mamu cmoka
a i jedan za Baka i zmajče zagrljaj cmoka
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/4/2012, 10:33

Pozdrav drage.
Ja sam jutros aktvina, vadila krv za silne analize za Betaniju za porodjaj, zakazala EKG, sutra idem na kontrolu. Sve pozavrsavano od planiranih obaveza. Very Happy
Meni je beba na prednjem zidu, pa sam ja radila amnio. Nisam ni znala za to. Moja dr nije mi preporucivala, ali sam ja htela da uradim. Kad radi dobar dr nema problema.
Stefi, bitno da je sve ok. Sad neces prekidati terapiju, koristi utrogestan, on je odlican, i guraj velikim koracima napred. Ja kad sam lezala imala sam problema sa stolicom, i najvise su mi pomogle suve sljive i kompoti. E sad, svaki organizam drugacije, pa pronaci ces i ti sta ti odgovara.
Bak, kako je?
Drage moje sve vas puno stiskam d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 11:03

Orli, ja lepše sličice odavno nisam videla love d srca love d srca love d srca love d srca love d srca love d srca
Mora da je ipak princeza...no, uskoro ćeš znati sreca
Mrvica :: Hormoni drmaju, kako ste i vi pisale, pa me hvataju trenuci placa, trenuci srece, i tako naizmenicno. Malo mi je frka, malo uzbudjenje, smenjuju se osecanja, ali svakako jedva cekam porodjaj, i da zagrlim moje malo cedo, tako dugo cekano. grljenje
Nemamo "smajlija"sa suzama sreće! Hrabrice naša, još malo!ff
Trudnjačice mile, samo hrabro gurajte napred osmeh srce
Ja i mali neeeemiiiirni Bosančeros, koji suprotno onome što piše u knjigama, nema periode odmora već samo ove aktivne, evo pokušavamo da povatamo šta ko radi i da uživamo u vašim izveštajima.
Ljubimo vas cmoka budite nam dobre!
Hristos Voskrese!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 11:29

Biksi :) ::
Miro, i meni tvoje dete isto Bambi, baš je sladak!
usne cvet

Mali Princ ::lol! kako sam napisala - iz krvi ili iz prsta,
umesto edit: iz vene ili iz prsta Razz Embarassed
A ja sanjiva i izbombardovana s milion informacija koje pokušavam da zapamtim, čitam tri puta i ne kontam gde si pogrešila v  b  b  b

vremejezabebe ::drage moje ,citam vase komentare i cestitke i placem .......zelim da vam bog da snage da ostvarite svoje ciljeve od nasih malih andjela i sto lakse trudnoce za one ciji su andjeli na puti ,verujte i nikad se ne predajte jer ZELJANA je stvarno moj boziji dar
molicu se za vas ,ljubim vas a kad mogu pisacu vam osmeh srce osmeh srce d
zagrljaj

shenon ::Drage curke,
vec duze vas pratim i tek danas skupih snage da vam se i pridruzim jer smo bili na nasem prvom ultrazvuku gde nam je dr rekao da vidi srcanu radnju i da je sve ok. 1 mesak se vidi. Embriotransfer bio 9.3 pa ako dobro racunam mi smo 7 nedelja i dva dana, pokusacu i ticker da stavim Very Happy
radost navijacica radost navijacica radost navijacica navijači1 navijači1 navijači1 good job
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/4/2012, 12:16

Bak, čekamo te! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/4/2012, 14:12

Stigli rezultati krvi i urina.
Hbs antigen negativan, urin sve super, fibrinogen, kreatinin, secer dobro, sedimentacija povisena sto mislim da je normalno. Jedino su mi LYM 17 a granica je od 20-40 i RDW 17.1 a granica je 10-15. Da li je jos nekom to bilo? Mislim da nije nista strasno, al' rekoh da pitam.
Cekam jos urinokulturu.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 17/4/2012, 14:14

Mrvo neznam stvarno koji dr ti je rekao da radis sedimentaciju ona se ne radi u trudnoci jer je besmislena ne pokazuje prave vrednosti i svima je visoka.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/4/2012, 14:16

Znam za sedimentaciju, nije mi dr napisao, traze KKS, a ovi u dz rade i se u okrivu iste, u paketu.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 17/4/2012, 14:22

Mrvice a ko ti je radio AC? osmeh srce Jos samo malo ti je ostalo radost izvini nisam ispratila da li ces prirodno ili cr?
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 14:33

Mrvo, mislim da je to OK...ovako laički, al' sa iskustvom. S obzirom na to da ćeš uskoro na porođaj, bolje je da ti eritrociti budu iznad granice, nego ispod. A i koliko se sećam, ti piješ totemu, pa ako nisi prekidala zbog testa, nalaz zna da malo lagi Wink
Meni na limfocite nikad ne obraćaju pažnju, a nekad su bili konstantno povišeni, a u poslednje vreme ispod normale. A drk-ovi uvek imaju dobro opravdanje za moje uši Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu