KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 18:41

ej, Ripa, izluđuje me ona mačketina! razbiću je lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 25/4/2012, 18:46

Hahahahah znam.I mene. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 595783

Kud mi posla Zhika ovo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 635297 .

Em on, em ja nismo tipovi za igrice.

Ali mackica ne da mira. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 404938
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sreda 25/4/2012, 19:04

dr mali pariz,
divan izvestaj! zvezdice su sjajne! Samo tako nastavite!

Sjajna je diskusija vodjena ovde vezana za to da li platiti ili ne doktorima. Razumem i jedne i druge. Jednostavno zivimo u sistemu koji funkcionise u sivoj zoni, i ljudi se trude da plivaju u tome kako znaju i umeju. Kad se bitka svede na licni nivo, svako ce da ucini ono sto je najbolje za sebe, za svoju bebu. To zna da bude borba za opstanak, prezivljavanje. Jer ne postoji sistem koji ce stati iza tebe.

Hvala vam na dobrodoslici! Pratim vas bas dugo, samo se nisam ukljucivala. Sada sam vec prevelika i preteska, pa dane uglavnom prespavam. U subotu ulazimo u 37. nedelju. Sutra idemo na kontrolu, CTG.

Republica, i mi smo inace tvoji sugradjani u Amst, samo sam sticajem okolnosti ovde ostala da izguram trudnocu i porodim se. I upoznali smo se sa pricom vezanom za trudnocu i porodjaj u .nl koju si i ti ispricala.

Puno vas pozdravljam, trudnaje!

sreda

Broj poruka : 4
Location : Beograd
Datum upisa : 09.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nacKa 25/4/2012, 19:30

sredo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 338438

Pari, šta reći, guze, grami, srdašca Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 275568 . Hvala Bogu... ama i hraniš ti to, za primer. Izveštaj, kao i obično - bombona (pu, pu, pu...)

a dragi mazi ručicu.... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 694552

e , a kako si krenula da te je dr baČio te na sto, te na CTG, kad pomenu muža - zamislila sam kako je i njega dr baČio na krevet lol!

btw, i ja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 510326 mačketinu već pola sata
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 25/4/2012, 19:37

Pariz, odlican izvestaj!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 612963 Znaci, smanjivanje aktivnosti! Jesi li zapamtila? Very Happy Masala, oboje po 1013 g... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 561840

I ja sam pila Panklav! lol!

Sredo, poradjas se u Bgd-u a zivis u A.? Ipak smo mi bolji?! Wink Ne znam jesi li napisala, da li je i kod tebe bio neki VTO ili su blizanci iz "prirodnih radova"? Pitam da nije i VTO kojim slucajem radjena ovde pa da se bas oraspolozimo! Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 805311
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 25/4/2012, 19:39

Pari divan izvestaj, lepo napisano kao i uvek Very Happy Zvezdice mamine bebe bebe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 25/4/2012, 19:54

Oooo Sredo pa onda -Welkom Woensdag !!!

Znam isto par njih i koji su isto ucinili kao i ti Sredo. Very Happy

Ako opet zatrudnim ne znam ...necu putovati prvo tromesecje ali nakon toga cu isto trazhiti dva mishljenja i u Ams-u & Bgd-u
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 25/4/2012, 19:58

Pari, pu pu pu, idealka, ljubim ih ja u onih13g beba beba
Nego kakva je to gvozdjurija za zvakanje, mozda bih i ja mogla da pocnem sa tim. Jel bude tesko od toga?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 25/4/2012, 21:04

Pari, divan izvjestaj, drago mi je da sve savrseno!!!
Cijeli dan mislim na vas ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/4/2012, 21:24

Divan izveštaj sa uz Rode moj! Sve sam zamislila, pa i tvog dragog kako odmara pored vas! Fenomenalan momenat, rekla bih. Šteta što ne bih tu, da isto to i fotografišem! Very Happy Ljubim zvezdice! I tebe, naravski! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 275568

Bojana, naravno da protiv tog dr nije podneta krivična prijava, jer čime se nositi sa takvima, kad se nema para! A živimo u "pravnoj" državi, ubilo se! Komšija je kasnije dobio drugo dete, i fala Bogu sve je bilo u redu! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 561840 Ali svaka čast njegovoj ženici, koja je to trauma, ne smem ni da zamišljam...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 22:17

Hvala cure na lepim rečima...
Eto Lensi, i ti si pila ove tablete od kg... Rolling Eyes
Krsta me još bole od tolikog ležanja tamo. Sutra u Dom z. po doznake, a petak kontrola d-dimera i terapija...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 25/4/2012, 23:01

Pariz, djasvi mi se sto te je doca odmah lepo stavio na CTG da ne lupate glavu ni ti ni on jesu li kontrak. ili nisu... ovako je provereno!!! Da nisu! Very Happy

Jao, jeste, bole ledja kad te prikace na CTG, ja sam prvi put bas bila Rolling Eyes , jedva ustala, posle se naviknes.....
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 23:04

i sestra i muž su me kao kranom podizali.
Pa šta'š kad sam ki kit lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/4/2012, 23:11

Pariz bravo za virkanje i za neimanje kontrakcija! eh sta kit videces tek tamo pred kraj kolika ce ti trba biti
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 25/4/2012, 23:15

Imam pitanje, da li je neko koristio za bilo kakvu infekciju u trudnoći vaginalete one tipa amoksicilin+nistatin što se prave? Meni je dr dala, ali mi nije napisala koju razmeru, da li 250mg ili 500 mg, a ja u apoteci rekla 500mg, mislim rekla sam da sam trudna, a apotekarka me gleda bledo i ne zna, pa mislim valjda bi trebala ipak i ona da zna koliko se daje za trudnice, a da opet idem u NF da pitam samo da li 500 ili 250, malo mi je to mnogo... Ima li neko ideju?
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 25/4/2012, 23:18

Ustvari ispravka, rekla je Ampicilin.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 26/4/2012, 00:30

Pariz, lepi rezultati:), sem te bestije u grlu... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 694552

Mrvice - srecan prijem sutra Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 196545, cekam najlepsi sms Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 639820



I ja sam danas bila na CTG-u, i bilo je ok, - trajalo je jedno 45-50min - 30 min na ledjima i ostatak na boku. Klasika - apartman, tv i sestra svaki cas virka.
Onako kako ja zamisljam da bi trebalo svaka bolnica da izgleda.

Kontrakcija nema, ctg ok, ali je dr resio da ipak idem 2x a ne 1 nedeljno, tako da idem opet u subotu, i jos ne pominje da smanji utrogestan iako je rekao ako nema kontrakcija smanjicemo....ja mislila to ce odmah Rolling Eyes

Onda sisla u ordinaciju za briseve, i posto je bila dezurna dr kod koje nikad nisam bila, prvo mi je vise od 5 min objasnjavala da osecaj nece biti isti kao pre trudnoce i da je neprijatnije ali da ce se truditi da sto pre obavi i tako.Mislim se, zeno, guraj to vise i ne strasi me Shocked
E,, sad nije bilo uzivancija, ali nije ni bas tako gadno kako sam ocekivala posle uvoda Very Happy
I tako mi uze briseve za sve...

Stigli bris grla i nosa- sterilni Very Happy, orl pregled super, samo jos zuba da pogleda zube:), i to je to...

Ja pitala danas Jevremovce sta treba da ponesem u porodiliste - odgovor - apsolutno nista - licne karte i krstenice mene i mog dragog, a ko je vencan i vencani list.
Ni ulosci, ni gacice, ni pelene, spavacice,flasice,kozmetika....NISTA- ni garderoba za bebu, kaze sestra- kao sto ste sad dosli - tasnu i kraj. Very Happy

Vratila sam se kucici - majstori sve zavrsili - ostalo samo da se okace slike i rasperede knjige - sto je inace najveci posao zbog moje opsesije knjigama Embarassed

Akijeva, ticker je bas sladak Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 413209

Ljubim vas sve Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 543728



Inace na racun porodjaja - pisala sam vam kad je moj brat bio dezuran u hitnoj, i to vojnoj Laughing - istrcava covek iz tunela na sred Terazija mase ispred kola - oni stanu - zenica - romkinja - pocela da se poradja u prolazu, i sta ce, sidju dole i porode je, sve vec bilo krenulo, prevezli je u bolnicu sa bebicom i sve super queen
Eto, faktor srece, da ne moze bolje Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 26/4/2012, 08:30

Mali Prinče, pa gde si ti? Sretna ti 33 nedelja dušo. Vidim sve dobro, pu pu pu...Samo da te onda ljubnem poljubac
Pariz, lepo, lepo, samo tako nastavi.
Mrvice, mila ti baš sitno brojiš...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/4/2012, 08:56

jao jedva cekam dorucak (ostalo mi malo dzige od juce, spremila ja to u frizider, pa cu sad da podgrejem)
inace, kako vi spavate ovih dana, jel imate neke nesanice
sinoc oka sklopila nisam...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/4/2012, 09:26

evo jedne divne vesti

https://m.facebook.com/event.php?eid=340595146004206&_rdr
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 26/4/2012, 09:55

Trudnice dobro jutro!

Prvo da ljubnem Dusana i Ivonu guzice od 1013 grama a i njihovu mamu da se ne naljuti Very Happy Bravo za dobar ctg i ostale nalaze, bravo za batu i seku koji sve dele, pa cak i grame i rastu isto, razvijaju se isto...ljubav osmeh srce osmeh srce
Nekim trudnicama bude muka od CTG-a, valjda zato sto im ne prija lezanje na ledjima, ai onaj kais kada stegnu preko stomaka.
Prince i kod tebe sve ok, naravno!I brisevi uzeti g g g g g Srecna 33. nedelja, jos malo lol! Kuca sredjena, sad je sve tipitop.
Akijeva zaista ne znam nista u vezi tih vaginaleta.
Bojance kakva je to vest? Ja nemam nalog na fejsu pa ne mogu da vidim. Smaza li dzigu?
Svima poljubac i zagrljaj!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/4/2012, 09:59

smazah je, ko macka slaninicu :)))
sve sam brke umusavila Laughing lol!

to je kurs/obuka za Dule (Doula, eng.), zene koje treba da pomazu trudnicama u toku poroda, pratnja na porodjaju....
bas sam skoro citala kako je to na zapadu skroz normalno da svaka zena ima svoju Dulu, koja ce da je vodi kroz porod
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/4/2012, 10:00

msm, kada kazem svaka zena, mislim na one koje zele da imaju takvu pomoc :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 26/4/2012, 10:07

Samo da vam se javim, juce bila kod moje dr na uz, bebac ne raste, nema srcane radnje.
Njena, i moja teorija je da, posto sam jako lose regovala na fraxi, a i kasno je ukljucen, 2 dana posle bete, da jednostavno nije odradio posao kako treba. Dovoljno je da se jedan mali krvni sud zapusi u tom periodu i ... Ja sam i dalje sva u pecatima, cesem se do krvi, pre dva dana sam presla na clexane, valjda ce biti bolje.
U subotu na kontrolni uz kod nje, o ponedeljak u Front, pa da zavsim i sa tim.
Samo da nahvatam Elezovica da mi da uputstva sta i kako posle i do kad da primam fraxi, tj clexan
Juce radila d dimer, 370 je tako da mislim da je onih 750 i ko zna koliko je bilo na otpustu, ipak bilo previse za tako malu trudnocu. I kad su mi bili trombociti preko 400, dr mi je rekla, dobro je, pali su... A koliko su bili....
Ja sam ok, do pola sam svarila info i otplakala, od pola cu posle, mnogo bi bilo.....

Ljubim vas, kuckamo se
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 26/4/2012, 10:13

Bak, mila, ja mislim na tebe i trazim te i bash mi krivo shto te ovakvu pronadjem. Zao mi je shto morash biti hrabra kad samo treba da si radosna.
zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu