KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

+79
sevenMAJA
lenjivica
Vuchica
majat
BabyBear
PalcicaBg
mimi85
SoJa
jelena*mama2andjela*
alisa
jelena.kuburic
Daca88
chokoladica
Dragan 1
Alex78
Gabriela
jelena84
lela1984
gogili
zvoncica36
noja
Tangerine
miksa
tatjanica
Zmajuška
dorinta
cocolo
Lilli
potos17
Ambra
JocY
MAAKKI
milkyway
Senka sunca
KoMetaK
pudza
lilymar
snedra
ZarPtica
nina :)
Jadraban
Bebironcic
mimica
Shizika
lena
ciklama
bebko
loki11
Srecica
Jelence
bak
BiKsi :)
djole42
brinbili
caci
jovana 77
jecab
JAmajka
Yvonne
Alexandra
bokica
anna
gea
dr mali pariz
Zvezdica
Jelena*
nabla
Tinche
Simona
buby
Sara
eni
tuli
Orline
kasia
Struzzo
catherine290505
NINA1
HappyGirl
83 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od dorinta 1/4/2015, 18:49

Čestitkeeee, Potos!! I da što pre zazvoni telefon! igra
dorinta
dorinta

Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od potos17 2/4/2015, 12:34

Hvala vam love ,presrecni smo i sad cekamo poziv ali dobro bitno je da smo mi ovo prosli i da smo dobili podobnost svesni smo da cemo cekati,korak po korak pa cemo i mi docekati, ljubav
potos17
potos17

Broj poruka : 35
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 28.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 2/4/2015, 16:42

Potos,
čestitam vv vv vv

Podrška i za ostale buduće mame, da što pre to postanete (Lilly po drugi put)! d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 4/4/2015, 11:23

Pridruzujem se i ja cestitkama potos, i da cekanje bude sto krace. Very Happy Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 4/4/2015, 17:10

Potos, sve cestitke i od mene! Da uskoro bude onaj pravi, sudbonosni zvrrrrrr!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od potos17 6/4/2015, 12:08

Hvala drage moje love
potos17
potos17

Broj poruka : 35
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 28.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od KoMetaK 6/4/2015, 20:01

Cestitke Potos i da sto pre dobijeet pravi poziv i jednog malisana!!!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od potos17 8/4/2015, 08:58

Hvala drage moje ja se nadam da cemo dobiti prvi poziv ali isto tako i ne razmisljam puno jer znam da se ceka,ali kad god pozvoni telefon ja omah mislim da je to poziv,moram malo da se opustim jer tek krece cekanje,i ja zelim buducim mamama da im podobnost stigne sto pre,samo napred igracice
potos17
potos17

Broj poruka : 35
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 28.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 8/4/2015, 13:51

Jeste, poziv obično stiže kad se ne nadate... Ja sam stalno čekala, zurila u telefon, trzala se na svaki zvuk, od svakog propuštenog poziva mislila da je TAJ (telefon mi je poslovni pa mogu da zovu najrazličitije osobe)... Da bih onog jutra kad je poziv stigao otišla kod lekara i uopšte nisam o tome razmišljala. Sem toga nisu zvali mene nego mm, tek kad mi je javio za našeg budućeg sina krenula je moja panika... Pregleda na koji sam ušla uopšte se ne sećam Very Happy

E ono što mogu da vam kažem iz ovog ugla posle da je sve što se radi od papira nakon usvajanja smešno za nas... Bar nam je s te strane ovaj život posle lakši. Vrtić i da ne pričam, tu nije bukvalno ništa trebalo, da sam znala da ne treba izvod iz matične knjige rodjenih nisam ni morala da čekam konačno usvajanje. Ali sad upisujemo dete u školu i ono što traže za to je neverovatno malo... Mislim ne tražim da nam usložne Very Happy Ali ja navikla na socijalne radnike i njihove provere i ponesem svaki put pune fascikle dokumentacije a ono ništa ne treba i niko me ništa i ne pita Shocked Čude se oni meni što to sve donosim i što očekujem da me nešto pitaju a ja njima što ne traže sve to i što nema nikakvih pitanja Laughing
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) 8/4/2015, 14:51

za upis u zabaviste sam nosila samo izvod od maticara i iz supa da je dete prijavjeno na tu adresu i da nije starije od 6 meseci iz supa papir
a za skolu isto treba izvod od maticara,lekarsko uverenje i potvra da je dete zavrsilo zabaviste,ali to su oni sluzbeno poslali koliko se secam iz zabavista
meni je uvek veca papirologija bila za deciji dodatak nego za upi dece u skolu i zabaviste sto svake godine vadim.neracunajuci sto smo 4 puta vadili papire za usvajanje ,mislim 2 puta za mariju i 2 puta za mikija
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od miksa 13/4/2015, 00:41

Potos zelim da ti pozelim svu srecu ovoga sveta i da sto je moguce krace dodjes do svoje srecice koja te sigurno ceka tamo negde.Neznam kako da zapocnem misao ali za sve one na kutku koji me se secaju imam divne vesti,postali smo roditelji jednog divnog andjela koga smo cekali...cekali ...i najzad docekali posle 15godina borbe .Bog cini neverovatne stvari i onda kada smo vec poceli da sumnjamo da ce se i nama posreciti ,..ma kao grom iz vedra neba munjevitom brzinom se sve tako lepo i brzo odigralo da ni mi sami nismo svesni kakva nam se sreca dogodila.Sve ono o cemu smo mastali svih ovih godina nam se ostvario ili nam se tek ostvaruje,naznam ni sam mozda pisem malo konfuzno ali verujte svi oni koji cekate vasu srecu,sreca ce doci kod vas ,samo mora da zelite i da se nadate.Mi smo se nadali i verovali tako da smo sada presrecni MAMA I TATA koje je nas sin izgovorio samo nako tri dana druzenja sa nama.zao mi je sto vam lepe vesti nisam ranije javio jer nasa srece traje vec duzi vremenski period taman tolko da smo i zakonski zavrsili sa svim prucedurama i za milo cudo ili bogu hvala jako brzo i bez bilo kokvih problema.Hvala svima na kutku koji su nam svih ovih godina bili velika podrska a iskustva koja su nesebicno delili sa namo bila od velikogznacajaNina,struzo,simona i druge nastavite i dalje da dajete podrsku svima koji su na ovim stranicama a ija cu kad god mogu.Napisacu vam uskoro detalje o svemu a sada moramo da presvucemo naseg malog misa ..pozdrav svima HRISTOS VASKRESE.
miksa
miksa

Broj poruka : 59
Godina : 50
Location : negde dole juzno
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) 13/4/2015, 11:54

miksa bas sam se sad obradovala kad sam videla ovo lepu vest,samo mi je malo krivo sto nam nisi odma reko da navijamo da mali gospodin dodje kod mame itate nego ste sve sami prosli,stvarno dugo nam nisi piso a par puta sam i pomislila na vas dali ima nesto lepo ,jedva cekam da nam pises detaje u vezi malenog
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od ciklama 13/4/2015, 14:01

Miksa, cestitam i radujem se sto se svi, koji su se javljali ovde, pisali, ostvaruju kao roditelji.
Srecno i uzivajte.

Potos samo napred.

Pozdrav

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 13/4/2015, 14:11

Miksa, nek vam je sa srecom roditeljstvo, uzivajte u vasoj sreci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 13/4/2015, 16:09

Miksa,
diiiivnooo, čestitam! vv

Što kaže Ciklama, zaista gotovo svi koji su se ovde javljali su i usvojili... neko brže, neko sporije... Ali ipak na kraju srećni završetak odnosno početak. To može samo da ohrabri buduće roditelje, nije ovo nemoguća misija kako često mislimo pre nego što krenemo u proces nego je vrlo realno da se može usvojiti dete :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 13/4/2015, 20:28

DIVNOOOOO, Miksa, cestitamo! osmeh srce

Drago mi je da ste uspeli u svojoj borbi i da uzivate u svom sinu!

Mislila sam i ja skoro na vas, sta li radite, sto nam se ne javljate...

Kad stignes, napisi nam malo duzi post, da uzivamo sa vama!

Da ponovim, Kutak je caroban!

sunny sunny sunny
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Tangerine 13/4/2015, 23:07

Da li se neko čuje sa Jagodicom Bobicom, kakva je situacija kod njih?
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 14/4/2015, 17:07

Ja imam Jagodicu Bobicu na fb, pretpostavljam i neke druge Kutanjke... Poslednji put kad sam je čula nije bilo nekih novosti, no možda se u medjuvremenu nešto dešavalo. Ako ne vidi pitanje na Kutku javiću joj se :)

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od dorinta 16/4/2015, 22:16

Još jedan par je ušao u registar! Dobili smo podobnost!! bb bb bb
dorinta
dorinta

Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Lilli 17/4/2015, 10:33

Bravo dorinta! Divne vesti! Neka je srećno i da što pre zazvoni telefon!
Lilli
Lilli

Broj poruka : 47
Godina : 42
Datum upisa : 29.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od KoMetaK 17/4/2015, 15:02

Dorinta, cestitke za dobijanje podobnosti! DA sto pre dobijete onaj sudbonosni poziv!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) 17/4/2015, 15:11

cestitam dorinta da sto pre dobijete sudbonosan poziv
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od KoMetaK 17/4/2015, 15:42

Mixo, cestitke, tek sad video! Uzivajte sa vasim sinom i neka vam je sa srecom roditeljstvo! osmeh srce smajli angel
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 17/4/2015, 15:58

Dorinta, cestitamo!!!

Neka je sa srecom! Very Happy Very Happy Very Happy


igracice
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od potos17 17/4/2015, 16:31

Bravo Dorinta sad smo na listi cekamo,nadam se da cemo sto pre dobiti poziv osmeh srce
potos17
potos17

Broj poruka : 35
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 28.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 19 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu