KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

+24
bebko
Lola021
Ema78
dr mali pariz
BabyBear
Sofija Veks
sanja 73
Amna84
nina :)
Bobaue
MalaSaJuga
Zmajuška
Sirijus
Jerapetra
Simona
Ancica 87
bobica83
mamadabudem
alisa
mimi85
HappyGirl
bak
Blanka
BiKsi :)
28 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od mamadabudem 9/9/2016, 10:55

Mislim, vrhunac je bio kad me jedna rođaka mojih rođaka na jednoj sahrani upitala je l' planiramo decu??? Ja sam napravila logičku pauzu i imajući u vidu da smo na sahrani rekla da nije ni vreme ni mesto za takva pitanja. Više je nisam videla od tada...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Amna84 9/9/2016, 12:42

Bobice,ta podrska od roditelja je tako dobra,toliko jaka da ti svi ostali nemogu nista sa pitanjima..
I meni je tako bilo i bas mi davalo snagu ,i sad kad sam im javila ,kazem im bio je red svi cekaju,a mama kaze mani red,neka je sve drugo u redu i da je s Bozijom pomoci a taj red batali..Srce mi i sad puno....
A inace sto se naroda tice ...
Ja sam u jednom danu imala 4-5 pitanja za djete,pred kraj smjene sam bila psihicki na nuli mogla sam zaplakt i zadnjoj curi kad smo gotovo kretale kuci i presvlacile se   sam odbrusila, kakva su to pitanja,sta vas briga a ona mi rece pa mi smo stranci to je kod nas normalno da pitamo..
Tad sam shvatila da stvarno ni jedna Austrijanka me nije pitala,a na odjelu imam jednu bass tracaru,ali nikad nije upitala,znala je sigurno da nemam ali to je bilo to.


Poslednji izmenio Amna84 dana 9/9/2016, 20:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od bobica83 9/9/2016, 12:51

Amna84 moj otac je jako strog i tesko je na njemu videti bilo koju emociju ali kad sam javila pozitivnu betu i kad su javili da sam se porodila kaze mama da je plakao kao malo dete oba puta.... Ne voli da prica o lekarima,bolnicama...jednostavno menja temu ili otvoreno kaze ne zeli o tome da prica...tako da i oko ovoga bas malo pre zovem ga i kazem gruba procena postupka i jos uvek zavisi koliko cu lekova a on mi odbrusi ok,samo reci koliko...a znace mi najvise na svetu....
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od MalaSaJuga 9/9/2016, 14:40

Pozdrav zenice.
ma ja nisam to ni slusala sto su pricali, jer i sama sveki mi pricala iza edja kako ne mogu da joj rodim unucice.uhhh
Nego zenice moje drage, daj te neki savet...Vasilije ne spava nikako nocu, budi se na sat vremena,ljuljamo se i setamo po sobi. a najgore sto kod tate nece, vec ga ja nosam. Muce ga zubici strasno, imao temp. nista ne pomaze, umiri ga brufen ili paracetamol na par sati pa opet iz pocetka.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od MalaSaJuga 9/9/2016, 14:40

Zmajuska moja, drzi se. grlim te jako osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Jerapetra 9/9/2016, 18:29

Zmajuška, mnogo mi je žao što su te tako nasekirali. Mene je ranije sve pogađalo, imala sam sličnih situacija, a najgore su mi bile te poput ove u kojoj si ti sada, kada mi neko ne bi rekao u lice, pa da ga/je pitam za frizuru, kao što Sirijus pametno predloži  b ili da mu odbrusim baš kako je i zaslužio, kao MDB. Nego kada bi mi osoba x prenela da osoba y priča kako ja ne mogu da imam dece. E, to me je baš pogađalo, to jasno priznanje da mi pričaju iza leđa. Ma znam ja i ovako da pričaju, ali uvek bi mi to bio šok, kao neka izdaja. I ne znam tačno da ti objasnim kako, ali mene više to ništa ne pogađa. Pretpostavljam da je vreme učinilo svoje i da je došlo do neke kritične tačke kada mi je postalo svejedno, dovela sam veštinu ignorisanja do savršenstva. Stalno sam sebi ponavljala da je problem koji imam (nažalost) prilično uobičajen, da imam svoju ogromnu podršku u svojoj porodici i na Kutku, da je rešivo i da će proći. Takođe, pomagalo mi je to što sam shvatila kao neki svoj mali zadatak da ljude (one za koje vidim da stvarno nisu zlonamerni već bolno neupućeni) malo edukujem o svemu ovome. I znaš kako budem srećna kada moja drugarica više nema šanse da izgovori 'veštačka' već 'vantelesna', a prvi put kad sam je ispravila, prevrnula je očima, u fazonu, jao, dobro izvini. I onda sam joj objasnila, zaista bez ljutnje, jer znam da je bila blaženo nesvesna težine svojih reči i svoje mimike. I naravno da joj  je bilo žao i da je shvatila. Nekako me to uvek uteši, da činim šta mogu tamo gde mogu i gde ima smisla i potpuno se na to koncentrišem. A za ove ostale, ma ne bila ja u njihovoj koži. Ipak je najteže biti oni.
Veruj mi da ti ne mogu ništa njihove reči  i njihovi postupci kada im jednom oduzmeš moć, a naći ćeš svoj način da to uradiš, kao što smo ga našle i mi koje evo sada ovde pišemo. Ljubim osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od sanja 73 9/9/2016, 19:42

Drage moje nije me bilo neko vreme pritisle obaveze pa šlajfujem lol! nešto se ušeprtljam pa sve u krug,ja sa pozamašnim bračnim stažom od 20god postala sam imuna na sve negativnosti,više me ništa nemože da poljulja,imamo cilj i to je to,samo bez nervoze... d
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Amna84 9/9/2016, 20:13

mamadabudem :) ::Ima još jedna fora, kad me jedna rođaka pitala sa podsmehom (koja je rodila sa 20 godina) kad ćemo decu da rađamo ja sam je, znajući za njenu najslabiju tačku u životu a to je da nevenčani muž nikad nije hteo da je ženi, a ona je to mnogo želela, samo pitala: "A kad ćeš ti da se udaš?" Inače živi već 20 godina u vanbračnoj zajednici i jako je nesrećna što se nije udala. I nema sve to veze da li je neko u braku ili ne, ljubav je ljubav, bračna ili ne, nego sam je tako pogodila da su joj oči zasuzile... Po sistemu, šta si tražila , to si i dobila. I tako... Od tada zaobilazi familijarna okupljanja...Jbg.


lol! lol! lol!
Nije da je smjesno,ali u kontekstu u kom si ti htjela da edukujes jeste:lol!: Bravo,kazem ja da ljudi treba sami da znaju da nekoga nesto boli a i znaju ,vecinom znaju,ali namjerno podbadaju..Eto neka si lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Amna84 9/9/2016, 20:16

Simona ::Ja sam počela da obrazujem, kad god imam snage za to... Pre neki dan smo rekli učiteljici za usvajanje. I ona je super reagovala, čak oduševljeno, ali ne zna mnogo o usvajanju. U jednom trenutku nas je upitala: "A nemate svoje dece?" Ja odgovorih da imamo naše dete, Viktora a druge dece nemamo. Ali ono, potpuno mirno, bez nekog ogorčenja, samo sam odgovorila ono što je upitala. Onda se učiteljica brzo ispravila, rekavši da se nije susretala, pa nije upotrebila pravu reč... Rekoh da je u redu, da je mislila na našu biološku decu koju nemamo... I tako, dugo smo pričali o usvajanju, bilo mi je važno da ona što više shvati kako bi umela da se postavi u nekim situacijama koje mogu biti u školi.

Bravo,sa toliko smirenosti,snage,volje,stabilnosti ...Tako lako i pedagoski ..Mislim da je i uciteljica ostala zatecena takim odgovorom i stavom...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Amna84 9/9/2016, 20:20

Zmajuška ::Od juče se osećam kao pokisli miš i samo bih plakala a razlog je kad se sve uzme u obzir i nebitan. Moja mama je stara i bolesna, krajem marta je imala infarkt srca i od tada nikako da se oporavi, a da stvar bude još gora jako je teška i svojeglava i dovela je sebe u jednu nezgodnu situaciju sa komšijama, iako je zakonski ona u pravu. 2 nedelje sam rešavala taj problem, trudila se da sve rešim razgovorom i kompromisom, a sada ta komšinica priča drugima kako bi mojoj majci bilo bolje da bude uz mene i da mi pomogne kada se ja mučim i lečim ne bih li dobila dete. To me je pogodilo i uznemirilo jer ja o našem problemu komšijama i rodbini ne pričam. Svesna sam ja da svi već nešto sumnjaju i možda ponešto i kažu na tu temu, ali ovo nisam očekivala, pogotovu ne od te porodice jer sam uvek bila korektna prema njima.

Batali,nije vrijedna
Eto citas svi se surecemo sa tim ,samo je poenta kako se ko postavi i odgovri..
Udri ovako ko MDB u korijen, ocito ta zasluzje tako..

Ili mozes sa neupucenima po Simoninom..

Ja najcesce oplacem kasnije smisljam sta sam trebala reci lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Simona 9/9/2016, 23:13

Amna84 ::
Simona ::Ja sam počela da obrazujem, kad god imam snage za to... Pre neki dan smo rekli učiteljici za usvajanje. I ona je super reagovala, čak oduševljeno, ali ne zna mnogo o usvajanju. U jednom trenutku nas je upitala: "A nemate svoje dece?" Ja odgovorih da imamo naše dete, Viktora a druge dece nemamo. Ali ono, potpuno mirno, bez nekog ogorčenja, samo sam odgovorila ono što je upitala. Onda se učiteljica brzo ispravila, rekavši da se nije susretala, pa nije upotrebila pravu reč... Rekoh da je u redu, da je mislila na našu biološku decu koju nemamo... I tako, dugo smo pričali o usvajanju, bilo mi je važno da ona što više shvati kako bi umela da se postavi u nekim situacijama koje mogu biti u školi.

Bravo,sa toliko smirenosti,snage,volje,stabilnosti ...Tako lako i pedagoski ..Mislim da je i uciteljica ostala zatecena takim odgovorom i stavom...

Hvala Amna. :) Meni je samo važno da učiteljica pomogne Viktoru u školi u eventualnim problemima a ne da mu oteža. Još je to suviše sveže da bismo videli da li smo doneli dobru odluku ali vreme će pokazati. Sa druge strane pokušavam da Viktoru objasnim da shvati školu ozbiljnije, da više uči, uspeh u školi može samo da bude pomoć u svim situacijama.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Zmajuška 10/9/2016, 08:54

Devojke moje, hvala vam na rečima utehe i podrške, zaista mi znače.
Ierapetra, pogodila si suštinu, svesna sam ja da ljudi pričaju i ja im to ne mogu zabraniti, najviše me boli to što sam u mnogim situacijama bila korektna i prijateljski nastrojena prema tim ljudima, a oni tako vraćaju. No dobro, danas je novi dan ja se boje osećam, čekaju me moje mace i rad tako da više o ovome neću misliti.
Devojke srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od BiKsi :) 10/9/2016, 12:32

Zmajuska duso, osetljiva si, kao i sve mi. Mene boli i sada, mada ne bas toliko kao pre, samo me presece u stomaku, ako neko postavi glupava pitanja.Ljudi pricaju o nasim zivotima svakodnevno. To se ne moze promeniti,jednostavno su tudji zivoti za njih bitniji. Imala sam jednu situaciju, dva dana pred tatinu smrt, imali smo sistematski pregled na poslu. Redjali su se radnici, a mene brat pozvao da odemo u bolnicu, da nas uvedu na intenzivnu negu, da se pozdravimo sa tatom, jer se znalo da su sati upitanju. Mozes li da zamislis kako mi je bilo. POtpuno svesna da ga poslednji put vidim i drzim za ruku, slomljena. Vracam se na posao,tupa, naravno pod lekom za smirenje,uplakana, izgubljena. Svi zavrsili, i eto ja ostala na kraju. Onda sam cula pricu kako je jedna koleginica rekla da sam eto ostala na kraju, jer ko zna od cega sve bolujem, nemam dece, da se eto ne sazna... ko zna sta su sve mislili o meni, a pitali nisu,jer sam u jednom momentu podigla zid,sasekla ih u korenu.Eto,jadnost je prevelika u nasem narodu... I nema tu pomoci ni edukacije. Posebno sto su to ljudi u zrelim godinama, preko 55.

Ranjive smo na sve,dok se borimo,al procice, kad uspete! Ima ljudi koji gruvaju,nisu ni svesni svoje nesvesti! lol! Probajte da ignorisete, pliz!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Jerapetra 10/9/2016, 13:05

E, moja Biksi, za takve se i ja slažem da nema pomoći. Kad ne zaplakah sad čitajući o tvojoj situaciji... Prema takvima samo zid i pritisnuti na 'ignore' čim ih vidiš. Imam i ja takvih na poslu, jezivi su...Ako mene pitaš, to više nije lupetanje usred neobaveštenosti, već čisto zlo u ljudima. Svuda ih ima, nažalost. Ne dajte se, devojke cmoka Ignorišite, šaljite dođavola, šta god, samo čuvajte sebe ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Sofija Veks 10/9/2016, 14:31

Pozdrav zenske!

Jao jeste, skroz razumem sve ove price. ja namerno nisam okruzenju rekla za VTO, jer je par koleginica na poslu radilo VTO, i svi su ih gledali kao "mukice" i "jadnice", raspitivali se nonstop da li je problem do njih ili do njihovog partnera, i koji je problem, i svasta nesto ogavno, da mi se smucilo, jos pre nego sam upoznala mm-a, i kada se posle pokazalo da smo i mi u slicnoj situaciji, rekla sam mm-u da cemo to podeliti samo sa najblizima, i da se ostalih ne tice. A onda kada smo cekali i kasnije dobili dve devojcice, opet su krenuli da sa sih strana istrazuju da li su "vestacka" deca. U Beogradu, u 21-om veku, intelektualci na visokom pozicijama, sa tolikim predrasudama i neznanjem. Ja ponekad kazem sa sam ih od plastelina napravila, i onda me samo pogledaju i tu stane svaki dalji pokusaj verbalne makljaze...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od HappyGirl 10/9/2016, 22:50

Stvarno ima bezobzirnih ljudi Shocked
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od BabyBear 11/9/2016, 00:13

Prodje septembar ja se ne upisah!
Dobro vece treca smeno Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od HappyGirl 11/9/2016, 21:27

Hehe BB, nikad nije kasno za upisivanje  Very Happy
Sanja73, pozdrav Very Happy
Cure, sad će Nole, igra finale a sad će i u juniorskoj konkurenciji finale. Imamo i tamo finalistu Miomira Kecmanovića Very Happy Ajmo momci as as b b b b b b b b b b b b b b b b b b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od BiKsi :) 12/9/2016, 00:02

Ierapetra, bas tako,cisto zlo, slazem se. Takve zaobici u punom luku, ako se moze, mada takve spodobe uvek traze i pricaju samo nesto lose, i crno ,a skloni i izmisljanju i lazima. No,njima na dusu.

Gledam Nola, a dusa mi spava. Arsenije budan, i tako. Pakujemo se za more lagano, sutra vece putujemo. Kad se vratim, hocu puno lepih vesti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Sirijus 12/9/2016, 07:25

Dobro jutro zene, spavate li vi ikada lol!
Joj Biksi more, neka te prati lepo vreme i dobar provod zelim.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Jerapetra 12/9/2016, 10:01

Biksi, srećan vam put večeras i nauživajte se na moru do daske! Taman da čujemo Arsine dogodovštine s mora kad se vratite. Nadam se da će ovde tada biti slavljenička atmosfera! Zumbulčić, Bobica, ja, to po dnevnicima idem, a nikad se ne zna ko će nas obradovati lepim vestima na Koracima! Kiss
E, da, kod mene na poslu ponedeljak počeo na najlepši mogući način - stigla vest da se koleginica juče porodila, poslala i sliku, bebica kao šećer! srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od dr mali pariz 12/9/2016, 18:50

Cure, ima li ajvara??
Ja sad samo svircam...na zimu cu nokte da grickam...
Rode, jedan buć za mene, pliz...i pisanje Kutak na pesku!😘😘😘😘
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od mimi85 12/9/2016, 19:12

ajvar za vikend a danas sam sredjivala moju papriku iz baste....seckala, reckala...i imam jos za sutra... Mm je bio entuzijasta da ce da uzgaji za ajvar iz baste al' krtice su mu pomele racunicu....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od dr mali pariz 12/9/2016, 19:16

Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od BiKsi :) 12/9/2016, 22:11

Rode, obavezno ce jedan buc biti samo za tebe!

Ja vazda svircam,kad je spremanje hrane i zimnice upitanju! lol!

Odjavljujem se. I sve vas cmacem i nadam se lepim vestima kad se vratim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :) - Page 4 Empty Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu