KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 9 od 18 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 13/7/2014, 10:02

rete ne izlazim, mrzi me.

Cekam mm, otiso po ribu, pa kad dodje da popravljamo rernu. Donji grejac ne greje, a ispravan. A kad kupite sporet domace proizvodnje, prava je umetnost otvoriti ga. Osim jafa keksa, nista mi ne znamo da napravimo valjano.

Pozdravljam vas sve, posebno decu i trudnice.

Odoh da se manikiram.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od kornjaca 13/7/2014, 10:25

I krem bananice i eurokrem  Very Happy Very Happy Very Happy 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 13/7/2014, 11:17

kornjaca ::I krem bananice i eurokrem  Very Happy Very Happy Very Happy 

Bananice i eurokrem su zakon! lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od nina :) 13/7/2014, 12:28

mete jafu moja sestra proizvodi a nekad je moja mama radila u fabrici tu je stekla penziju,sto se tice vise volim mancmelo od jafe
kometak zelim ti uspesan et i da za 9 meseci slavimo
pratim vas ja svaki dan ali nesto slabije pisem u zadnje vreme jer sam u zurbi i pripremama za mikijevo krstenje i nase crkveno vencanje sledece subote
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od kornjaca 13/7/2014, 12:58

nina :) ::mete jafu moja sestra proizvodi a nekad je moja mama radila u fabrici tu je stekla penziju,sto se tice vise volim mancmelo od jafe
kometak zelim ti uspesan et i da za 9 meseci slavimo
pratim vas ja svaki dan ali nesto slabije pisem u zadnje vreme jer sam u zurbi i pripremama za mikijevo krstenje i nase crkveno vencanje sledece subote
Bravooooo zurkaaaa lol! lol! 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Shizika 13/7/2014, 13:23

Ganedina, kako si ti hrabra, gajenje voca zavisi mnogo i od vremenskih prilika, a u zemlji bez subvencije farmerima (ima to u Srbiji?) to je bash riskantno. A borovnice obozhavamo i moje Zrno i ja. Mislim da su ovde u maju/junu argentinske, a u septembru prodaju poljske. Bash nedostaju balkanske.  yes 
Missile, sjetih te se sinoc, gledala Matrix dok sam peglala (mozhda smo  pegla  istovremeno?  Very Happy ) Kud sredjujesh nokte pred otvaranje rerne, valjda treba poslije? Sad se sjetih da smo '90ih sestra i ja donijele iz Rusije grijalicu u dom. Pa se pokvarila. Onda je popravljao student elektrotehnike i jednom rukom drzhao ispitivach a drugom se krstio. Da prodje ruka  usne 
Sofija, jesam ja tebe skontala krivo da se spremate zhivit negdje u inostranstvu?  zbunjen  Dakle si mama jednoj djevojchici i jednom stidljivom djetetu.  Very Happy 
Buby, ljubim te u tu slatku djechicu. Hvala shto mi za tren objasni unutrashnju politiku zemlje. Moc i one normalne ljude okrene u gramzivce, a tek oni shto su se upustili u te vode s namjerom da pljachkaju ...  Rolling Eyes 
Kod Nine veliko spremanje za duplo slavlje.
Baaak, gdje si?  grljenje 
Ja josh 4x5x11 radnih sati pa 2 sedmice godishnjeg. Tko ce izdrzhati.
 smiledraw
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 13/7/2014, 14:25

missile ::
Sofija, super vest za devojcicu. Pusti sekiracije, ne mozes na to da utices. Uzivaj u trudnoci, nemoj da uznemiravas bebice zbog kojekakvih. Veruj mi, dala bih posao za trudnocu. Naci ces drugi, a te bebe koje nosis su jedinstvene i vrede toliko puno da se ne mogu porediti ni sa 1000 poslova na vol stritu. Pomazi taj lepi stomacic od mene.


Missi  love usne usne usne 

U pravu su 100%...! I ja takodje mislim sve sto si rekla, ali naravno, nije svejedno kada se suocavas sa tim, a sve zbog uzasnog, uzasnog istema, protiv koga sam od 15-te godine na ulici na raznoraznim protestima, i eto koji je rezultat. Ali dobro. Mazim bebice, i one su mi sada centar mog sveta, samo ja ne umem da ignorisem nepravdu, ali takav nam je ovaj "sistem"...


Nadam se da ti je ruka vec bolje, draga...!  love


Poslednji izmenio Sofija Veks dana 13/7/2014, 14:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 13/7/2014, 14:27

Shizika ::
Sofija, jesam ja tebe skontala krivo da se spremate zhivit negdje u inostranstvu?  zbunjen  Dakle si mama jednoj djevojchici i jednom stidljivom djetetu.  Very Happy 

 

Shizi, jesi, super si me skontala. Planiramo Australiju. Ali je proces oko godinu i po dana kompleksan, a otkaze ce deliti jos koliko ovog septembra na poslu, tako da imam oko godinu i po dana bez ikakve plate i osiguranja, ako se to desi...jbg, videcemo kako ce ici...



Grlim, zenske!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 13/7/2014, 19:46

Uh, kakav tezak dan... a noc ce mi biti bas interesantna, jer Petar spava poslednja dva sata...  v mada, sa njim se nikad ne zna...

Inace, mene je sve nesto stiglo, stislo i pritislo... juce bila kod dr, pokupila upute, sutra krecem od laboratorije i fizijatra...pa cu videti dokle cu stici...al, kako god da okrenem, sve sve svodi da prekidam dojenje i da dete uvalim nekom da ga cuva...ovo prvo jos i ide nekako, al za cuvanje, uf... mada, ako uspem da se izorganizujem, mozda ove nedelje odem doBebi servisa da vidim kakvi su im uslovi.
Sa druge strane, narucila sam lh tracice i testove za trudnocu, jos mm da navatam.....opet je zbrisao...elem, obecao je da ce kad se vrati da poseti dr raznoraznih specijalnosti,da pokusamo  da njega malo "polecimo" pronizonom...

Odoh sad da iscitavam ono sto ste pisale o hrono ishrani, pa da pokusam...

Nadam se da kad se saberem,necu da se oduzmem...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od kornjaca 13/7/2014, 21:06

Danas bila u "ušću" juuuuhuuuu videla sam narod  igra igra f f f f f kupila sam si sitnicu i već mi bolje. A inače jutros sam ustala sva neka na ivici suza bljak.
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 13/7/2014, 21:17

Sofija, tv i radio ukljucujes tek posle 8, kad ne mozes da natrcis na vesti.

Devojke, gledate li finale?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 13/7/2014, 21:29

Ja gledam s muzicem i on se nervira sto Nemci ne dadose ni jedan go! lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od kornjaca 13/7/2014, 21:46

Gledam nego sta !!!!!!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 13/7/2014, 21:56

Poluvreme,a nema golova lol! !Cenim da ce biti produzeci! Wink 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 13/7/2014, 21:58

Vece, jutra :)
Ne gledam utakmicu, iznervirala sam se jer sam navijala za Holandiju, pa izgubih opkladu sa svojim dragim...ne volim da gubim :)
Elem, ja sam jos uvijek kod svojih...malo kod svojih, malo kod njegovih i prolaze dani. Jos malo i zaboravicu put do svoje kuce. Mjesec dana lutam i dosta mi je. Napunila sam baterije i spremna ponovo za raznorazne upute, cekanje u domu zdravlja i slicno, pa da vidimo d ali zaista ulazim u klimaks ili se moje tijelo malo nasalilo sa mnom  lol! 

Razgovarala sam i sa vojim dragim, onako ozbiljno i dugo. Kaze, idemo dalje, ali ne po cijenu nasih zivota. Shvatih ponovo zasto ga volim <3

Ja danas poslije cikloproginove napokon dobih, ali to ce biti drugi put ovaj mjesec, pa cu sutra zvati dr da vidim sta dalje. Dobih sesti dan od prestanka uzimanja tableta. Obradovah se vjestici :)

Ovdje su ljudi dosli sebi malo nakon onih poplava. Sad su glavni problem komarci koji su kao rode...e da, kad sam kod roda, juce mm i ja krenusmo autom da obidjemo poplavljena sela...zadubili se u neku pricu i kaze moj dragi " Okreni se desno "...ocekujuci pustos poslije poplava, ugledam rode i izbrojim ih 5...moje radosti... roda roda roda roda roda Pomislih odmah na Kutak i poslah ih svima vama da vas sto prije obraduju :)

Ljubim vas i grlim sve redom osmeh srce 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od nina :) 13/7/2014, 22:29

star te su rode isto bile tebi namenjene a naravni i za nase drage forumasice koje su u postupku ili trebaju da krenu
evo i moj dragi se probudio i gleda drugo poluvreme ali me malo iznenadio sto cuti i gleda a ne da se nervira po navici.inace koliko ja znam ovo prvenstvo prvu utakmicu gleda od drugog poluvremena jer svaku pocne i zaspe posle par min od umora na poslu jer jako puno radi.i danas je radio zato je i lego da odspava malo ranije
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 13/7/2014, 23:56

I večeras pobediše Nemci!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od buby 14/7/2014, 08:44

cufta ::I večeras pobediše Nemci!

   
puuu...fasisti  lol!  salim se...gledala regularan tok...posle zaspala..nekako vise sam volela da pobede Argentinci...em su nemci prljavo igrali,stara garda iskusna pa samo pada ne bi li ulovili neki penal Rolling Eyes  a pri tom ruzniju reprezentaciju ne videh  Mad Razz 
...kod nas sad dosla struja,nestala u 2 nocas...ludaci  Shocked tako da tek sad smutih nes,a David budan od pola 7,on bi da mi prica nesto,guce i cudne zvuke ispusta..meni je pre bilo cudno kad deca gnjave pelenu il cebence,a i on se tako uspavljuje,ususka se u istu,ja taman pomislim da spava a njemu oci ovolike
 Shocked 
Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 10534464_614023042030195_2368119979156787001_n
dobro vam jutro tete drage  cvet 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 14/7/2014, 08:54

Hehe, dusa mila, uljepsa mi jutro sa ovim divnim okicama :)

Njemacka pobijedila, ja izgubila opkladu i et'.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 14/7/2014, 09:19

Buby, David je ko bonbona  love 

Nemačka pobeđuje na svim frontovima.... Laughing 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 14/7/2014, 09:28

Dobro jutro!
Jedva ustadoh jutros,zbog utakmice.Mm stigao u petak,skitali smo ceo vikend..,sutra opet ide nazad.Deca su "podivljala"pored dragog taje affraid .Trebaće mi vremena da sve vratim u regularne tokove.Odoh da radim.Ljubim vas.

Buby,David je meden srca 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 14/7/2014, 09:35

Davide, medenjaku jedan...

Inace, i meni su oci tolike, plus malo krvave... Petar opet pravio zurku nocas, tako da sam kao slogirana... lab ce da saceka sutra, jer ja ne znam gde sam.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/7/2014, 09:56

D daaaaaaaaaaan  sunny 
Danas slobodan dan, da se izladujem pošteno i nauživamn sa dragim ljudima  likeit 

I ja sam vazda za Argentince bila, uteši me malo onal zlatna lopta za Messija  lol!  lol!  lol! 

David je jedan šećerko pravi  srca srca srca srca srca 

Lep dan vam želim žene drage  ff
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 14/7/2014, 10:21

Dobro jutro!!!

DEVIDE, ljubavi Bubiskina, lepotane, ulepsao si mi dan! I svaki kad te vidim!  sunny  sunny  sunny 


cufta ::I večeras pobediše Nemci!

   
Pa bolji na kraju pobedi!  yes  To je u redu.

Krenuse Argentinci u napad, procerdase sansu, muz se iznervira, skoci s kreveta, poce da razgovara s nekim ili necim... Rolling Eyes   Shocked  I ja onda ukapiram: "pa ti navijas za Argentinu!!!!"  affraid affraid affraid  On priznao! Eh, pih, dzaba to, Nemci pobedjuju.  Laughing 

Ja sam navijala za Nemce, ali ne zato sto su bili najbolji. Nego se nadam da ih uzmemo za primer: ako hocemo da budemo prvaci u fudbalu, moramo prvo da se upristojimo kao Nemacka.  

Jedan hibiskus u kancelariji mi zapatio neke sitne vasi koje zive u zemlji. Zalila sam ga "lekom", pa da vidimo...  Rolling Eyes 

Zelim vam lep dan i uspesnu radnu nedelju!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 14/7/2014, 11:09

Sofija, bravo za curicu! I meni se cini da je stidljivko decak!  Very Happy 

Maaki, kako je noga?

Buby, kakvo divno dobro jutro!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce Ljubim ga u nosic, kad vec ne mogu u okice! Ti znas da je on posebno dete za mene, i zbog imena (mm se tako zove) i zbog toag kad se rodio!  Very Happy Very Happy ljubav love 

Jamajka, neka decice neka divljaju malkice, kad ce ako ne sad kad se uzele taje.  osmeh srce  osmeh srce 
Ja danas ucim i pakujem se. Nema druge. Samo sam skitala ovih dana, sutra ce mi mini bus krenuti verovatno jos u 4 ujutru, ceka me 12h puta, pa da se odmorim danas za sutra. U sredu imam ispit, a popodne mi dolazi unukica blesavica koju obozavam i jedva cekam da je vidim. Samo par dece ne stisnuh ovih mesec i po u Srbiji, ali sam se zato nauzivala sa svom ostalom!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce Nadam se da cu se i ja dogodine u ovod doba zaliti na nespavanje i haos u zivotu!  Wink osmeh srce 
Lep dan i radnu nedelju vam zelim!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 9 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 18 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu