KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 18 od 18 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 30/7/2014, 14:41

Mirna, dobro dosla i ziva i zdrava bila 100 godina :)

Djole, drago mi je sto ces se malo rasteretiti, nekad posao bas zna da uzme dusu covjeku.

Jocy, nemoj unaprijed da se brines. I ja sam do sada radila ne znam koliko tumor markera, poslednje takodje zbog ciste. Samo ti to odradi i ne sikiraj se.

Genedina draga, bice ako Bog da, ja vjerujem u tebe i znam da ce biti. Usrecices ti jedno divno dijete, a i ono tebe. Ljubim :)

Pozdrav za sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/7/2014, 16:11

Devojke drage  ljubav ljubav ljubav  iskreno se nadam da će cista sa cikusom nestati i da je to bila zadnja prepreka pred  beba u kolicima d d d d d 

JocY ja verujem da je i kod tebe situacija kao i kod mene i da je septembar naš  molitva zagrljaj 

Đolaja to je samo faza, stagnacija, pa će kilice padati x x x 

Sve vas  d


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 30/7/2014, 19:55, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 30/7/2014, 19:07

Mirna srećan ti dolazak u ovaj svet. Da budeš srećna i da imaš kuću u Rovinju

 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca 

Sudija izriče presudu krhkom starčiću:
- "Za to krivično djelo osuđujem vas na 10 godina zatvora !"
- "Sudija, imajte obzira prema meni, imama 77 godina, ne vidim i ne čujem,
jedva se krećem, imam reumu, šećer i stalne bolove u kičmi..."
- "Dobro, a ti odsluži koliko možeš !"


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 31/7/2014, 10:53

Dobro jutroooo...

Cufta, ne znamo koje je krivicno djelo u pitanju, ali bi mi zao ovog dekice :)

Kod nas kisa ubi u pojam od jutros. Dodje mi lijepo da se isvadjam sa njom i da joj svasta kazem. Ppa do kad ce padati Sad
Jos nam jutros u 4 sata neko zvonio na interfon, a ja tankih zivaca pa vise nisam mogla zaspati. Evo me kao zombi hodam po kuci...ali zato jutros mm nas dvije pripremile iznenadjenje. Torta i poklon za rodjendan. Odusevio se :) Sad on ode na posao a ja u krevet :)

Ljubim i grlim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 31/7/2014, 11:24

Star , srecan ti tm rodjendan. Da se tako volite, mazite i pazite do kraja zivota . osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  love  love  love  love  love  vv  vv  vv  vv
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 31/7/2014, 11:32

Star,srecan rodjendan tvom muzicu! osmeh srce sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Vuchica 31/7/2014, 12:28

Tinche napisala na FB...

"Dundaca pala i pregrizla jezik...cekamo da se neka sala oslobodi da je usiju. Smrc..."  
 tuga 

Drz'te se!!! Da sto pre prodje...  c
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 31/7/2014, 12:38

Joj jadna Teica. Drzim pesnice da je brzo usiju i da se sto pre oporavi.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od nina :) 31/7/2014, 12:41

devojke imam jedno pitanje za nase doktorice.koliko znaTE da je moja mama prosle godine operisala rak dojke i vadila je pre neki dan tumor markere i dobila je rezultat 15 zarez nesto ali nisam zapamtila koliko a kaze da je u januaru imala 27 a da pise referedna vrednost do 30 ,sad me zanima dali je to dobar rezultat odnosno oba rezultata jer ovaj od 27 je bio kad je zavrsila hemoterapiju a posle tog je imala i zracenje ali je sad otisla na svoju ruku da uradi markete jer nemoze da doceka setembar kad bude morala da vadi pred kontrolu sto ima zakazanu za 9.9
izvinite sto vas davim sa tim ali se jako nerviram oko nje i nadam se da ce se sve to jednog dana zvati da je nekad imala raki jer ona se bolji da joj nije otislo na kosti jer je jako bole u zaqdnje vreme
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od nina :) 31/7/2014, 12:42

teice nadam se da neces imati puno savova i da ce brzo proci
star srecan rodjendan tvom muzu puzu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od maus 31/7/2014, 13:05

Dobar dan!

Uf...Teice mila...da sve brzo i bezbolno prodje. Bas mi je zao sto prolaite kroz sve to...

Boki i ovde cestitam. Ljubim ja vas dve lepotice.

Star srecan rodjendan muzicu. Ziveli!

Sutra nam dolaze Kikindjani i Mile iz Dojclanda. Na Mljet idemo 15 ujutru. Jedva cekam.

Plivacka zvezda u usponu, uzivajte.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 31/7/2014, 13:11

Tinche,da Teicu sto brze i bezbolnije usiju. sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 31/7/2014, 13:55

Dobar dan!

Joooj Tejka... poljubac ljubim da što brže prođe.

Nina,ja nisam lekar,ali moja mama je imala tumor,pa sam nešto naučila.To je dobar rezultat TM.Ne valja kad je visok rezultat.Pozz mamu,želim joj da se brzo oporavi i pobedi bolest.

Mima,oduševljena sam Ančicom.Veeeliki kiss za buduću pl.zvezdu.

Star,srećan rođendam tm!
Ja sam u strašnoj gužvi,žurim da sve završim pre puta.Istovremeno se pakujem,dokupljujem još neke sitnice i jeeedva čekam nedelju.Idemo u Oslo na 10-ak dana,a onda do Bola(na Braču).
Sve vas ljubim,ostajte mi zdrave i vesele!
Bojana,čestitam ti Mirnu!
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 31/7/2014, 14:30

Tejka, mnogo mi je zao zbog toga sta te snadje s tvojim detetom , drzim fige da sve prodje kako treba i da se ona brzo oporavi .

Maus, Ana je stvarno talenat za plivanje , dusica mala .Bas je divno sto je odabrala da se bavi bas tim sportom .

Jamajka , jos malo i krece prava uzivancija u cetvoro . Ma prelepo je sto cete deo odmora provesti u Norveskoj , to je cini mi se savrsena zemlja . Dok sam spremala ovaj moj ispit nasla sam i podatak da kad ostanes bez posla i odes na biro drzava ti placa sve to vreme , a ne kao kod nas. Bas sam se tada setila tebe i tm .
A posle Norveske na more, pa sta ima lepse. Uzivajte , uzivajte, uzivajte .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 31/7/2014, 17:25

Star, srecan rodjus tm!

Ana je stvarno plivacka zvezda! Jednog dana cu moci da se hvalim da licno poznajem osvajacicu olimpijske medalje!

Nina, ne znam ti nista oko toga za mamu, samo verujem da je ok.

Jocy, mrzim ciste, smaracice jedne! Nadam se da ce ta tvoja da umre kad dobijes ciklus!  Very Happy Verujem da ce ti i rezultati biti super.

Jamajka, uzivajte na odmoru!

Nocas sastavila pet sati spavanja u cugu!  f f f Kicma me bila sastavila, pa pustila! Jutros Rodjeni i ja zajedno otisli na bazen, baka cuvala dete! Ma ni kisa mi nije mogla pokvariti raspolozenje! d 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 31/7/2014, 19:57

Uh, nešto sam svašta propustila na ovoj temi...

Plivačica Ana, bravo!  sunny Volim plivanje, trenirala samo 10 godina... Very Happy 

Jamajka, lepo se provedi u Oslu i na  Braču d d 

Biksi, kupačice naša  queen  queen  osmeh srce 
Elem, javili smo se Jevremovoj, a oni će nas zvati naknadno da nam zakažu konsultacije kod Veljka Vlaisavljevića za drugu polovinu septembra. Koliko sam čula od septembra je samo u Srbiji...videćemo... sunny sunny sunny sunny sunny 
Ništa od mora ove godine.... v ali imamo cilj  yes 

Sve ženice ljuuubiiim :*
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 18 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 18 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu