KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 8 od 18 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 11/7/2014, 18:06

Shizi...moja pesma !!!!  zagrljaj  Od nje samo više volim "the world is not enough" (rađenu za Milenijumskog Bonda).

Bubyiša nam se javila, a i Bak. Sada nema Miss....uvek neko fali.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od MAAKKI 11/7/2014, 19:40

Vece cure, samo na brzaka da se javim, noga je mnogo bolje, svasta sam joj radila i mora da bude bolje. Danas sam na sedecki skuvala dzem od kajsija i slatko, uzivala jer sam bila u letnjoj kuhinji i sve lepo kuvala na smederevcu. Juce smo imali nevreme i ona grozna pijavica-tornado je prosla taman iza moje kuce, na svu srecu na tom delu se jos nije bila skroz spustila pa nemamo nikakvu stetu, ali moglo je da bude svasta, naselje iza nas je dosta stradalo. Mene neki maler bije vec vise od pola godine, nadam se da ce i taj period da prodje. Bar da ima sunca bilo bi mi lakse.
Metak bravo za 8 jc  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 11/7/2014, 20:32

KomeeetaaaaaK 8? Pa to je FANTAZIJA!!!

 osmeh srce 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Tinche 12/7/2014, 08:36

Samo da mahnem svima...i da kazem da cesto pomislim na vas iako me nema.
Samo da rodjendan prodje, pa da ispratim mamu pa cu imati vise vremena da pratim desavanja.

Miss, Bak...grlim jakojakojakojako!
MetaK, deci je njihova mama uvek najlepsa! :) prasim mila, navijam!

Sve ostale cure grlim i ljubim, vidim da se jutra polako "pune", vracaju se mnoge i to mi je bas lepo!!!

Za sve koji me ne prate na fb, evo jedne slicke mojih buba:
Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 10325756_10203751818936939_3469800818181859203_n

 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Stenli 12/7/2014, 08:40

Jao Tinche, kakva divna slika, predivni ste! Kakve male duse Very Happy , nemam reci.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/7/2014, 08:52

Tinche kakvi slatkiši  srca srca srca srca srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od leptirko82 12/7/2014, 08:57

Jutroo!
Tinche, da znas da si mi ulepsala jutro sa svojim medenjacima!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od kornjaca 12/7/2014, 10:38

Dobro jutro lep dan vam  sunny sunny sunny malo sunca od mene
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 12/7/2014, 10:56

I od mene. sunny sunny sunny sunny sunny 

Meni jutros pritisak manje povisen nego juce,120/90,polako se privikavam na DHEA!  osmeh srce Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 12/7/2014, 11:26

Kornjačo, dobro nam došla.

Tinko, došle ste sa mora?

Dobra dan svima!  sunny 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od kornjaca 12/7/2014, 17:10

Hvala na dobrodošlici  lol! lol! lol! 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 12/7/2014, 17:32

Baš je naki smor dan, možda zato to duva ovaj vetar. Nešto se mm i ja razmišljamo da li da krenemo za Novi Sad?! Hoćemo, nećemo...videćemo  Very Happy
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 12/7/2014, 17:42

I meni MDB.

Malo će mi sada biti bolji, odoh da se spremam za posao. Na TV čujem, struja poskupljuje minimum 30%
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od kornjaca 12/7/2014, 17:43

mamadabudem :) ::Baš je naki smor dan, možda zato to duva ovaj vetar. Nešto se mm i ja razmišljamo da li da krenemo za Novi Sad?! Hoćemo, nećemo...videćemo  Very Happy
Iditeeeeee kad ja ne mogu nigde ko covek idite vi Laughing radost radost radost radost 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 12/7/2014, 17:59

Videćemo, evo nešto smo smoreni.... Rolling Eyes 
Kornjačice, jel ovo na avataru tvoj buldog?  Laughing Mm je lud za Engeskim buldogom, a i meni su beskrajno simpatični.  Ovom tvom samo fali tompus i isti je ko onaj iz crtaća!   b  b  b
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od kornjaca 12/7/2014, 18:31

Jeste to je moja dobra beba, lenja jedna i razmažena kuca koju obozavammmm, ali me nista ne slusa  Very Happy  Very Happy  Very Happy 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 12/7/2014, 19:45

likeit 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JocY 12/7/2014, 19:47

Brzinski pozdrav od mene. Navatah net neki ocajan. Ljubim vas puuuuno. Izgorela sam ko licna Very Happy
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 12/7/2014, 20:05

Pozdrav, drage moje!

Ja sam danas bila na UZV, bebice su super, i sazanali sm pol jedne, dok je druga mangupski okrenula ledja, pa za nju nismo uspeli da vidimo  Very Happy A ta kod koje smo videli pol je devojcica!  sunny   radost   bebe 

I taman sam danas sva presrecna, kada slusah vesti, i docekase me novosti da ce izgleda da sa usvajanjem novog zakona o radu ipak biti problema za trudnice - naime, navodi se da ce po novom zakonu rudnice nece biti postedjene otkaza! Naime, dovoljno da bi trudnica dobila otkaz je da poslodavac uspe po svojoj slobodnoj oceni da proceni da trudnica ne ispunjavaju svoje radne obaveze, sta god to znacilo, i eto ti otkaza! A sta spada u radne obaveze, ko ce ga znati, toliko je sirok pojam, da moze biti bilo sta...! U mom slucaju, nemogucnost da se dodje na posao na intervju za posao, kada moras da mirujes, recimo...uzas blagi...!  affraid affraid 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/7/2014, 20:13

D daaaaaaaaaaaaan  sunny 
Sofi  bravo  za bebane i za stidljivka i za  bebe  tipujem da je taj vrtiguz  bebe  ljubav  ljubav  ljubav 

Ja sve brzinski, u pripremama za sutra em finale u fudbalu em slavlje  lol! lol! lol! 
Klopa spremna, torta takođe  Razz Razz Razz 
Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Akj-734947
Sve vas  zagrljaj ff
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 12/7/2014, 20:23

Sofi,bravo za devojcicu,a navijam da drugi bude decak! radost  yes  igracice  love  angel  sreca  likeit

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 12/7/2014, 20:36

Sofi, bravo za super UZ , bas lepo sto je jedno devojcica a onaj drugi stidljivko neka bude sta hoce, samo neka je zdrav . Ja sam ucila ceo dan I nisam slusala konferenciju za stampu I prenos sednice vlade ako ga je bilo prethodno , samo malo pred kraj Vucicevog obracanja . Ja sam toliko ogorcena na celu situaciju I shvatam ozbiljnost situacije u drzavi ali ovaj Zakon o radu mislim da ce nas zaposlene potpuno dokrajciti I dovesti u stanje da stalno strahujemo za taj prokleti posao , jer ce otkaz moci da nam daju kad god im padne na pamet, na 1 .

Ja sam sad povadila uzorke zemlje koji treba da se salju na analizu I ozbiljno razmisljam , vec dugi vremenski period da ako ovde pored kuce bude parcela sa kiselom zemljom konacno odlucim da mozda vec sl. god. posadim gajenu borovnicu na oko 50 ari. Dacu sve sto imam ako treba pod hipoteku da bih mogla dobiti kredit. Smucilo mi se vise da radim neke glupe poslove I bakcem se s budalama , ovako bih mogla celokupnu proizvodnju da izvezem npr. u Holandiju po ceni od 6,5 do 4 E po kg, samo sto se na rod mora cekati 3 godine .Evropa vapi za nasom borovnicom u junu I do pola jula, tada je nemaju drugi evropski proizvodjaci .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 12/7/2014, 20:55

Sofija bravo za bebane ..... sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od buby 13/7/2014, 08:31

jutro  sunny 
sofija..bravo za curicu..ionako je rekla bih vise  bebe na kutku u posledjen vreme..
cufto...nije usvojeno to za struju...dade ovaj ostavku..vala nek je,dosao skolovan klinac pa pokusava nama da nametne americki sistem...popunjavas ti budzet preko sirotinje,skidas plate,penzije...jos predlozio 160 000 radnih mesta u JS ..otpust..ma jel,pa sto nisi kao u Americi udario porez na luksuz,pa cigare gore...alkohol..smanjili dnevnice,pa vase savetnije...uvek mi ispastamo ko god da dodje!!lopovska smo zemlja..dzabe,ko god da dodje punice ce svoje dzepove,otplacivacemo njihove dugove...duuuugo...dugooo...al mene politika ne zanima  Laughing  lol! nemam pojma ni sto ovo napisah....
...odoh da kupim hleb dok deca spavaju  Razz 
...stisak... d 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 13/7/2014, 09:57

Dan, jutra

Ja ne slusam vesti, a posebno ne onog vucica, jer kad ga cujem, isto mi je kao da sam otisla na deponiju i uronila duboko u djubre. Mada, mrtva trka izmedju nega i vulina, nisam sigurna koji je jadniji i odvratnijg. A bar da su neke face. Ma sljam. Jbg, sta ocekujete? Kad pustite ove najgore i najnesposobnije da vam vode drzavu, ne moze bolje od ovoga. Dok ne zavladaju kuga, suga ili kolera, ja sam zadovoljna. Sto sam mogla, ucinila sam kad je trebalo. Sad vise ne mogu nista.

Elem, dosta, opet me povukoste postovima u politiku na srpski nacin. Mi vec neko vreme ignorisemo da gledamo te nakazne likove, a kad je mm nezainterepovan za politiku, onda je doslo zadnje vreme.

Sofija, super vest za devojcicu. Pusti sekiracije, ne mozes na to da utices. Uzivaj u trudnoci, nemoj da uznemiravas bebice zbog kojekakvih. Veruj mi, dala bih posao za trudnocu. Naci ces drugi, a te bebe koje nosis su jedinstvene i vrede toliko puno da se ne mogu porediti ni sa 1000 poslova na vol stritu. Pomazi taj lepi stomacic od mene.

Metak svaki minut treba da uradi et.

Ja sam istegla ruku, desnu, pa sam jos i peglala, pa me boli do ludila.

Dani su lepi, i jucerasnji i danasnji, s tim sto danas ostajem u stanu. Ni po ciga
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 8 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 18 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu