KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 6 od 18 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od bak 9/7/2014, 14:04

Dan Jutra!

Evo i Mime  radost Moja Ancica mila smajli angel 

Ema, kakvo divno bi bilo iznenadjenje za muza kad se vrati a ti vec na pola puta  Razz 

Ganedina, mi smo to polagali na poslu, pis zivi, oni nam diktirali odgovore, sprdacina. Mozda kod vas bude ozbiljnije, ali tesko.

Svasta nesto htedoh pa zaboravih  Embarassed 

Elem, od jutros pisem i ovoliko, sad odoh pa se vidimo  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 9/7/2014, 14:11

Beta negtivna, bice da je ipak promena klime ucinila svoje. Nesto nisam prvise razocarana, jer  imam toliko toga da uradim pre eventualne trudnoce,mada sa druge strane bas bi bilo lepo iznenadjenje.

Pocela sam da pijem folnu i vitamin e za trudnice, i da radim vezbe istezanja, a nadam se da se i mm uozbiljio i poceo da pije cink. IUI je planiran za septembar, da bi cink imao vremena da deluje..
Plan je i da Petar prestane da sisa, i da ja skinem barem 5-6 kg...

Eto...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 9/7/2014, 14:16

E moja Bak, blago vama . Ja polazem u Ministarstvu kod Vulina, petoclana komisija. ispit traje od 09h pa dok ne pocrkamo, tamo negde do 17 ili 18h kod 5 ispitivača, opšti i posebni deo(posebni 2 puta pismeni i usmeni), sve u 1 danu . Ja taj ispit polazem da bih dobila saru da sam LICE za bezbednost i zdravlje na radu, mada su oni mene vec prebacili na drugo radno mesto . To sto ste vi polagali grupno na poslu je samo obuka zaposlenih, trogodišnja provera osnovnih znanja i osposobljavanje za bezbedan i zdrav rad na radnom mestu i radnoj okolini (već sam počela da k.njam i da se izražavam tim rečnikom) . Rekla sam sebi - .ebo sam ti kevu, položiću to ili ću crći .
Izvinite zbog psovki, baš sam besna što moram da se bakćem s glupostima sad po strare dane , umesto da iskoriste ovo moje znanje ,iskustvo, sposobnosti i energiju mnogo pametnije i svrsishodnije .A ne da me neprestano šikaniraju, proganjaju, ponižavaju i teraju da poludim i da im dam otkaz .Kad položim ovo, onda moram na obuku za protivporarnu zaštitu, pa onda sledi polaganje i toga . JBG.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 9/7/2014, 14:35

Suzo, srecan rodjendan, sa malim zakasnjenjem!!!!!

Ema78 ::Beta negtivna, bice da je ipak promena klime ucinila svoje. Nesto nisam prvise razocarana, jer  imam toliko toga da uradim pre eventualne trudnoce,mada sa druge strane bas bi bilo lepo iznenadjenje.

Pocela sam da pijem folnu i vitamin e za trudnice, i da radim vezbe istezanja, a nadam se da se i mm uozbiljio i poceo da pije cink. IUI je planiran za septembar, da bi cink imao vremena da deluje..
Plan je i da Petar prestane da sisa, i da ja skinem barem 5-6 kg...

Eto...
Ema, napred samo, a u medjuvremenu kad god mozete probajte prirodno!!! Ti si zdrava, nista ti ne fali, ti si jedina za koju znam da je uspela sa samo 1 inseminacijom!


Mimice, Anci je zlatna, talentovana, dolazi vreme kad ce morati da se krene ozbiljnije u treninge. Jednog dana cu gledati neko svetsko prvenstvo i Anu kako prima medalju, i bicu i ja ponosna!  yes   osmeh srce poljubac love 

Adri, cestitam na princezi. Lucija je lepo ime, a L. je jedna jedina.  Wink 



ganedina ::E moja Bak, blago vama . Ja polazem u Ministarstvu kod Vulina, petoclana komisija. ispit traje od 09h pa dok ne pocrkamo, tamo negde do 17 ili 18h kod 5 ispitivača, opšti i posebni deo(posebni 2 puta pismeni i usmeni), sve u 1 danu . Ja taj ispit polazem da bih dobila saru da sam LICE za bezbednost i zdravlje na radu, mada su oni mene vec prebacili na drugo radno mesto . To sto ste vi polagali grupno na poslu je samo obuka zaposlenih, trogodišnja provera osnovnih znanja i osposobljavanje za bezbedan i zdrav rad na radnom mestu i radnoj okolini (već sam počela da k.njam i da se izražavam tim rečnikom) . Rekla sam sebi - .ebo sam ti kevu, položiću to ili ću crći .
Izvinite zbog psovki, baš sam besna što moram da se bakćem s glupostima sad po strare dane , umesto da iskoriste ovo moje znanje ,iskustvo, sposobnosti i energiju mnogo pametnije i svrsishodnije .A ne da me neprestano šikaniraju, proganjaju, ponižavaju i teraju da poludim i da im dam otkaz .Kad položim ovo, onda moram na obuku za protivporarnu zaštitu, pa onda sledi polaganje i toga . JBG.
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Izvini, Ganedina, ne smejem se tebi, ali VULIN! Ej! Eh, gde ce nas ovi diletanti odvesti....

Sad ozbiljno, tu ppz su podigli na neki visok nivo i kod nas, primice jednog inzenjera da se bavi protivpozarnim sistemima i zastitom.  Shocked A vec dva dana dolazi neki "pozarac", smarac, davi, gnjavi. Valjda je to deo pridruzivanja EU. Sad cemo zaposliti jos i jos birokratije i to "napredne", da prave tabele i pisu upitnike.

Nego, zene, za koga veceras navijate? Ja za Holandiju. Jeste da Roben ume da folira, pada bez veze, ali Mesi ume i da ujeda!  affraid Svejedno, kad su Nemci u finalu!  Very Happy 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 9/7/2014, 14:46

Pa ja bih volela da pobedi Holandija, malo da pokažu tim nabeđenim Latinoamerima da se dobar fudbal igra u Evropi. Ali kad samo pomislim na sinoćnu utakmicu ....hahhahahhahahah  Laughing Brazil jeu žalosti, umro im je fudbal  affraid 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 9/7/2014, 14:53

Pa,ko god da pobedi veceras,Nemci  lol! ce da ga oderu u finalu,a ja bih nekako volela da u finalu sljuste Holandjane! lol!

Ganedina,i ja sam polagala na poslu tu ppz zimus i isto kao kod Bak-smejurija!  b 

Ema,ti si na jesen sigurno trudnica !

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 9/7/2014, 15:22

DRage moje, ima li medju vama fizijatara?

Pocela su da me bole ledja, jednostrano, LS regija. Bol je lokalizovana, konstantna, pojacava se uvece i ponekad me zboli na neki pokret. Celu luvu nogu osecam, ne u smislu bola, vec nekako tesku i tromu. Da li je kontraindikovo trcanje, dok se ne postavi dg? Sumljam na diskus.
Inace , imam kissing spines duz cele kicme, povecan Fergusonov ugao i spinu bifidu ma poslednjem lumbalnom prsljenu. Vezbe isteznja prijaju...al bol ne menja svoj karakter. Vec sam imala obostranu kratkotrajnu paralizu obe noge, sa 20 i nesto godina, i od tada, uz vezbanje nisam imala problema.

Inace, u subotu idem po raznorazne upute, za fizijtra, za vadjenje kr i i pregled urina, a ako Petar nastavi vako da me zeki, trebace mi i psihijatar.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 9/7/2014, 16:38

Dobro nam došla još jedna Lucijo!!! Čekamo još jednu Cacinu - kad god došla, dobro došla. Čekamo i SOfiju i još puno vaših beba, ali nam niste rekle kako će se zvati.

Ko to nama ide na Mljeeeeeeet. Aaaaaaah......

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 9/7/2014, 17:24

Pozdrav, devojke!

Ja sam danas bez migrene, strasno me potresao potencijalni gubitak posla, jer su kod nas pre par meseci otpustili zbog ustede budzeta oko 1/3 zaposlenih, sada je dosao red i na moje odeljenje, iako su inicijalno rekli da nas nece dirati, doslo je do promene plana, jbg. Juce me isprepadase izjavom da ja iako sam trudnica mogu da izgubim posao kao i ostale moje kolege i da me drzava ne stiti, ali se ispostailo da su to rekli napamet, bez da konsultuju pravnu sluzbu, a moji prijatelji advokati me ubedjuju da ne mogu mene da diraju dok sam na trudnickom/porodiljskom, pa sam danas malo opustenija, juce sam bila pod velikim stresom, jer ce promene kod nastupiti vec od septembra...

Inace, idem za par dana na UZV, mozda budemo saznali pol nase decice, zavisi kako se bebci budu namestili  Very Happy   Very Happy Imena jos uvek smisljamo, mm i ja smo se dogovorili da smislimo po 2 muska i 2 zenska imena, za svaki slucaj :)) Sa zenskim nam ide lakse, a sa muskim je nemoguca misija da se iole dogovorimo, pa ja zezam mm-a da ce onda biti sigurno dve devojcice, kada vec ne mozemo da se dogovorimo oko muskih imena, na sta mi on odgovara (jer mu je zelja da bude jedna devojcica i jedan decak) da imamo jos dovoljno vremena, i da cemo se dogovoriti i oko muskog  Razz 

I da nastavimo po ovom sparnom letnjem danu "Everyman Male Cancer Campaign", da danasnjem "meniju" je Tsonga  nemam reči  
Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 2u44t44
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 9/7/2014, 17:33

E,stvarno je zgodan! sestro slatka nemam reči  

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 9/7/2014, 18:07

E pa tako vas volim. Odaaaaavno nismo gledali zgodne dečake.

Hvala Sofi...... u ovoj vrelini on baš prija.

Po još važećem zaone te ne mogu otpustiti, ali po novom....koji JOŠ nije usvojen. ..
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 9/7/2014, 18:09

Je li nov nacrt menja odnos prema trudnicama/porodiljama? Da li se zna kada se ocekuje da bude usvojen? Koliko sam uspela da iscitam o novom zakonu o radu, tj. neusvojenom nacrtu, menjaju se neki delovi oko ispacivanja iznosa tokom trudnickog (ne i porodiljskog bolovanja), ali ne videh nista da je menjano o prekidu radnog odnosa u tom periodu...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od MAAKKI 9/7/2014, 19:56

Vece cure  sunny 

Bas ste se danas raspisale, ne popamtih skoro pa nista.

Noga mi je bolje, manje boli, mogu da hodam kako tako, modrica stoji, idemo i dalje narodna lekarija. yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 9/7/2014, 21:44

Maaki, sve mislim da ti napisem proveren recept za kojekakve povrede... isprobano vise puta... iseckas sitno crni luk, stavis u krpu, pa tu oblogu stavis na povredjeno mesto. Ne znam kako "radi" , al radi...Ja povrede sa skijanja uglavnom tako lecim, eventualno dodam burove obloge... A za modrice koristim mast za hemoroide ... Laughing  Mozda nisam normalna, al sta cu... a padovi sa skija tehnici lice na padove u kupatilima... Laughing Laughing 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 9/7/2014, 22:49

Sofi, nemam pojma o novom zakonu, još nije ni donešen. Moraćemo još malo da sačekamo. Možda možeš da nađeš nešto na Internetu o predlozima.

Važno da se na Maaaakijevoj nozi ništa nije polomilo. radi joj sve što ti pomaže pa nazad u leto!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 9/7/2014, 22:58

Cuftice, to sto videh od nacrta, ne deluje da pogorsava sanje nas trudnica i porodilja...

Devojke, gledate li fucu? Posle one sinocne tekme, ova mi dodje za zevanje...  lol! 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 9/7/2014, 23:01

Sofija Veks ::Cuftice, to sto videh od nacrta, ne deluje da pogorsava sanje nas trudnica i porodilja...

Devojke, gledate li fucu? Posle one sinocne tekme, ova mi dodje za zevanje...  lol! 

Ovi smorise!Gledam,ali samo sto nisam zaspala! lol! 


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 9/7/2014, 23:31

jeste, dave. A mi se navukle na dinamiku, pa bi sada stalno.

I ja se spremila za spavanje iz istih razloga.

Sofi, i ja mislim da taj deo zakona neće dirati za trudnice i porodilje. Kako god, u ovim novim pometnjama kod tebe u firmi, tebe ne kači - važi još uvek stari.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 10/7/2014, 09:12

Dobri jutro!  sunny 

cufta ::
Po još važećem zaone te ne mogu otpustiti, ali po novom....koji JOŠ nije usvojen. ..
Po novom mozda uvedu i streljanje za primer!?! Ne bih se ja salila s tim.

Sofija Veks ::
Devojke, gledate li fucu?
Jedva sam ukapirala sta je to "fuca"  Shocked 

Sofija, ne moze novi zakon za par dana da stupi na snagu. Tek idu pregovori sa sindikatima, ovima i onima, pa rasprava u skupstini, najranije za mesec dana, optimisticki gledano, moze biti izglasan. Pa dok izadje u sluzbenom glasniku, ja mislim da ce od 1.9 stupiti na snagu, jer sam ja baksuz, pa sam odmor trazila od 1.9, taman da dobijem manju platu za taj mesec. Sad ozbiljno, trebace puno srece ovim ...... da bi 1.9. uspeli da zakon stupi na snagu. Kad ti ides na porodiljsko? U svakom slucaju, planiraj advokata, za ne daj boze, pa kad se pripremis na najgore nece ti ni trebati!  Wink 

E, lepo jutro, udjoh ovde, kad price o zakonu, sto me podseti na ove frikove, pardon- nakaze, i sad mi nije ni do cega. A tek sto me oni fudbaleri sinoc smorise! Sto bi rekao Shakespeare, Much Ado About Nothing! Nadam se da ce Nemci to u nedelju da isprase, kako dolikuje. Izvinjavam se navijacima Argentine unapred.

Odoh da radim, da pobegnem u neki bolji svet, da ne razmisljam vise o nakaznim zakonima koje smisljaju svakojaki dripci.

MetaK- srecno danas na A! Mislim, i navijam iz sve snage da se prijatno iznenadis kad se probudis!  usne 

Eto, nesto lepo danas.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Stenli 10/7/2014, 11:13

Ganedinice, samo da znas duzni su najmanje 30 dana pre ispita da te obaveste o istom, ako je manje imas pravo da trazis odlaganje Wink
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od twinsi 10/7/2014, 11:38

Dobar dan drugari!

Odavno me nije bilo, ulijenila se!

Ja i klinci smo u Budvi, odmaramo. Osim što rastem nema ništa novo.

Odoh da pročitam šta ima novo kod vas dok su klinci mirni.

Ljubim vas sve do jedne!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 10/7/2014, 12:47

Juttro, zneske!

Miss, jeste, u pravu si, no, tako nam je, sami smo dopustili da nam zakone donose znas-vec-ko...

Elem...mene danas uhvatila neka seta...mislim da sam vec pomenula da od samog pocetka EXIT-a 2000-te godine, nisam ni dan propustila, dakle, nikada se nije letovalo sredinom jula  Very Happy Ove godine ga je li po prvi put propustam, pa mi cudan osecaj skroz. S jedne strane line-up nije nesto jak, i vecinu izvodjaca sam videla, pa se tesim, ali sa druge strane oduvek sam isla na EXIT prevashodno zbog atmosfere, pa mi zao...opet se tesim da se i on mainstream-izovao, da se tako izrazim, pa da "nije skroz isto"...  Very Happy 

Grl, stisak, uzivajte medene!


Poslednji izmenio Sofija Veks dana 10/7/2014, 16:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od leptirko82 10/7/2014, 14:43

Dobar daaaan!!!  likeit sreca likeit sreca 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 10/7/2014, 14:50

He, he Sofija...

Ja uglavnom mislim kako je bilo divno vreme kada nisam imala svekrvu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 10/7/2014, 14:52

Ema78 :: He, he Sofija...

Ja uglavnom mislim kako je bilo divno vreme kada nisam imala svekrvu...

Ema  lol! lol! 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 6 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 18 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu