KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 13 od 18 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od karakaca 22/7/2014, 17:31

Žene da mahnem samo radila jutros betu sad stigo nalaz beta 13,4 za dva dana da ponovim ali dr mi ne garantuje ništa kaže da bi trebalo da bude mnogo veća. Razočarana sam jer mislim da neće da poraste, a mm je ubedjen da hoće
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 22/7/2014, 17:44

Karakaca,

Ponovi je obavezno draga za dva dana. Znas da ima razlicitih iskustava, pogotovu kada su prirodne trudnoce u pitanju, moguce da se kasnije desila implantacija. Nije kao u postupcima, kada brojis tacno od transfera, ovako mislim da su sanse vece sa tom betom. Jer svaka beta nakon 5 se racuna kao trudnoca, do sada su ti sve bete bile ispod 5, a ova nije, to je dobro! Tako da glavu gore i veruj u bebicu da se ususkala kod mamice...navijam svom snagom!!
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca  srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 22/7/2014, 17:55

Joj Karakaca, trudnice, kakvo lepo iznenadjenje . Nadam se da ce beta dalje da raste , a ako bude tako, ti bi po meni trebala odmah da uvedes fraxi zbog mutacije na PAI I to 4g/4g . Cekamo da nam javis sledecu veliku betu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 22/7/2014, 18:31

Nikad se ne zna, nema pravila!Čekamo visoku betu!  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 22/7/2014, 18:44

Dobar dan svima  Very Happy  Kakvo teško vreme, sparina, kiša samo što nije. Ja sam na odmoru od ponedeljka i baš mi je čudno, sve mislim da je i dalje vikend  lol! Naradih se prethodnih meseci, završih projekat i toliko od mene, za jedna duži period, tamo negde do 2016.  yes 

Karakača, ponovi betu za dva dana i onda obavezno da uvedeš fraxi zbog mutacije. Držim pesnice da beta poraste, u prirodnim trudnoćama se ne zna kad je bilo začeće, tako da ima puno šanse  radost radost radost  Navijam jakoooo  vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 22/7/2014, 19:27

Karakaca, kakvo lijepo iznenadjenje. Vjerujem da ce se beta povecati za dva dana, i navijam jako :)

Missile, saljem i ja tebi veliki poljubac :)
..
Genedina, draga, ja uopste ne sumnjam u to da ces ti poloziti ispit. Vjerujem u tebe :) Ti bacila ciklu a ja tek pocinjem. Ovo je drugi mjesec kako je pijem i boga mi dobro sam krvarila. Nakon bijelih pilula tri dana krvarenja, nakon smedjih skoro 7 dana. Sad cekan da vidim sta ce se desiti ovaj mjesec. Elem, zelim ti da polozis ispit, i dobijes u sto skorije vrijeme svoju zasluzenu platu :)

Niny, lijepa trudnice nasa, odmaraj se i uzivaj :)

Ljubim vas puuunoi ::))
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 22/7/2014, 19:49

Karakaca, jeste beta mala, ali ima sanse, jer se ne zna kad ti je bila ovulacija. Proveri ti i TSH, mozda vec sutra, ili za 2 dana kad uradis ponovo betu. Ne znam kakav ti je bio do sada, ali on ume da pravi probleme na pocetku.

Genedina, srecno ucenje! I Ja sam sigurna da ces poloziti, a drzim fige da te kombinacije ne zaobidju!

Meni ode unukica i meni se samo spava, koliko mi je tesko.  Rolling Eyes 
LJubac cure!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 22/7/2014, 21:23

Karakaca, nije bitna " visina bete" vec kako se ona duplira.Za 48 h se vrednost uveca oko 2.5x.
Meni je bila 21, 6...pa 60, pa 330 cini mi se...nije bilo po pravilima, a eno ga Petar ziv i zdrav.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Vuchica 22/7/2014, 22:22

karakaca ::Žene da mahnem samo radila jutros betu sad stigo nalaz beta 13,4 za dva dana da ponovim ali dr mi ne garantuje ništa kaže da bi trebalo da bude mnogo veća. Razočarana sam jer mislim da neće da poraste,  a mm je ubedjen da hoće

Navijam da tm bude u pravu!  wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 22/7/2014, 22:40

Karakaca, pu, pu, pu, usrale te koke!

Ti imas policisticne jajnike, a kod takvih jajnika je i ovulacija cesto u zakasnjenju, eno je buby sa Davidom cist primer. Secas se da je nju dr slala na kiretazu, kao trudnoca ne odgovara po ciklusu, pa naravno da nije odgovarala kad su joj policisticni jajnici i kad se ne zna kad je doslo do ovulacije i implantacije! Prirodni radovi! Tako ce biti i kod tebe, drzim jako figeeeeee!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 23/7/2014, 08:34

Karakaca, nije to vto, nego iz prirodnih radova, tako da se ne moze reci da je beta mala. Ej, nije 0!!! Ovo je super, videces za 2 dana!!! yes igra

DOBRO JUTRO!!!!!

sreca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Tinche 23/7/2014, 08:41

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 D_7470775_t_2622295_kafa_na_101_nacin_admin_cool_v

Dobro jutro!!!
 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  sreca  sreca  sreca  sreca
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 23/7/2014, 09:18

Dobar dan...

Nista ne skida kilazu kao jurnjava po lekarima zbog ukocenih ledja...i kako ode koji kg dole, tako se ledja otkocise...  Laughing  Jos malo noga trza, al sredicu i to, ako ovako nastavim...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 23/7/2014, 13:03

Ja samo da se javnem i kazem da sam odustala od ispita.Ne mogu vise, skroz sam po...dela , pogotovu kad sam videla jutros jos oko 400 novih strana koje do sada nisam ni gledala na USB, misleci da su ti pravilnici nesto malo, kad me slog nije strafio , 43 pravilnika, pa samo za njih mi treba 1 mesec da ih spremim. Probacu da izadjem samo na opsti deo, da bar te zakone i konvencije skinem s grbace, pa cu videti na jesen da li cu moci da skupim tih 10.000 da uplatim i polazem posle samo taj posebni deo. Strasno, ovo mi je sada postalo najgora nocna mora ikada , jednostavno ,ne mogu vise , sve mi se smucilo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 23/7/2014, 13:07

Juhu , ženice!  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
Mm i ja smo u dilemi... Rolling Eyes  Shocked 
Pošto tamo negde na jesen treba raditi VTO i treba izdvojiti prilično novca  Rolling Eyes  ispade da ne možemo na letovanje. :/ Ja kažem lepo mm, hajde da idemo u Grčku na varijantu privatnog smeštaja i sopstvenog prevoza i to 7 dana, pa kad se vratimo da štedimo na klopi  Laughing ukinemo jedan obrok  Laughing  Laughing  Laughing   Dobro će doći dijeta pred vto...hahahha. Ja se zezam, ali nešto mi je ove godine to more daleeekoooo  Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 23/7/2014, 13:52

MDB, vi cete prirodnjak da radite, tako da vam treba do 1500EUR, sa svim troskovima (hormoni, beisevi, blablabla, gorivo..). Ja mislim da:

1. treba da odete na more preko agencije, al ne sad, nego sredinom septembra kad je aranzman duplo jeftiniji, a i da bude neposredno pred postupak, tako da ti budes opustencija jedna maximalna. Naravno, ne u hotel. A meni je hotel inace smor, previse konformizma, a premalo dodira sa prirodom.

2. Onda, kad se vratite, umesto da gladujete ti ces analize da uradis na upute. Ne zaboravi da mozes od gin ili opste prakse dobiti uput cak i za vma, a tamo rade sve zivo. Eto velike stednje.

3. Ako zafali para za prirodnjak, nije strasno uzeti kredit od 1000EUR. pa se malo posle odreknete vozikanja kolima, zvakica, bombonica, da da nakupi se tu dosta, i za 5 meseci prevremeno vratite kredit.

4. A onda, uzimate novi kredit od koga kupujete iskljucivo bebi opremu.  Wink 

Ha! Sta kazes?!!!!

Ljub ljub!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 23/7/2014, 14:03

Missi mi cita misli!  Very Happy   osmeh srce 

Ljubac, zene!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 23/7/2014, 14:06

Sofija, setih se tebe kad procitah da je ds napravila amandman o trudnicama i da je cudom nekim usvojen!!! NEMA OTPUSTANJA TRUDNICA!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 23/7/2014, 14:08

Da, draga, videh! Juhu, konacno! Bas cu da vidim sta ce na poslu reci apropo toga  Very Happy 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 23/7/2014, 14:48

Miss  queen   poljubac 
Ali mi iz prrirodnog ciklusa treba da radimo ISCI metodu, a ona je oko 2000 soma...
Mi odmor koristimo od 25. avgusta...Našla sam neki hotel u divljini u Grčkoj, na bazi PP...pa videćemo

Sofija  poljubac 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 23/7/2014, 14:55

Sad ja upadam s neba pa u rebra.MDB , ja mislim da se ICSI podrazumeva i kod prirodnjaka i da u Genezisu kosta nesto oko 1200 e, kakvi crno 2000 e. Ne znam gde ste vi planirali taj prirodnjak, jer za 2 soma ja mislim moze i prirodnjak i 10 dana u Grckoj sigurno .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 23/7/2014, 14:58

Znači 2 u 1 :) Videćemo, mislim da ćemo raditi prirodnjak u Jevremovoj jer sam načula da dr Vlaisavljević od septembra radi samo u Jevremovoj i radi ceo postupak. Ipak je on TATA za VTO. Samo tu info još moram da proverim...Pa kad se vratimo sa odmora idemo na konsultacije, pa onda i postupak.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 23/7/2014, 18:01

Dobar dan!

MDB,Miss ti je sve lepo napisala..,leto,more,vto... beba u kolicima .

Ganedina,pokušaj da položiš,pa da se posle skoncentrišeš na klinče.

Kometice,kad radiš Betu?

Ja sam i dalje sama,moji su u banji..,malo se dosađujem,malo više skitam,čitam,spavam,Juče sam celo popodne provela u kozmet.salonu..,uf što prija.Večeras "tračarim"sa drugaricama.Kupila sam nam krempite i belo vino. Very Happy  Very Happy 
Još 10-ak dana,pa odmor...idemo u Norvešku. d  d  d 

 d vas sve.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 23/7/2014, 18:10

Što sve danas ovde lepo zvuči.

Prvo Miss sa savetima, pa Jamajka sa "ponudama u belom". Krempiteeeeeee pa belo vino na ovu vrućinu... zagrevanje za Norvešku
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 23/7/2014, 18:18

Miss, ti si biser stvarno! Kakava matematika!  queen lol! 

MDB, ne preostaje ti nista drugo, nego da slusas MIss i da se uklapas u matematiku. JEftinije ce ti izaci put do NS i postupak, nego sve u BG.  Wink Ali, sad ce Miss i to da sracuna, ja nisam rodjena za takve matematike.

Genedina, ne odustaj, nego sedi i citai, uci. NIje to bas tako strasan ispit kako sam cula, iak oznam da si ti perfekcionista. Znam dosta ljudi sa mog faxa koji su ga polozili, a bili su bas, bas losi studenti, tako da sumnjam da su nesto uopste i ucili. AJd,e samo polako. To je jos samo par dana citanja. Znam taj osecaj, kad imas zelju samo da odustanes, drzi me vec godinu dana, ali evo, polazem ispite i idiem dalje. Drzim fige jaaako!

Jamajka, uzivaj jos koji dan u miru i slobodi, iako verujem da ti klinci vec nedostaju.

Ja cu valjda da radim betu u petak. U subotu ovde ne rade labovi, a u ponedeljak se plasim da ne pokvarim radost godisnjice i rodjendana.  lol! DOduse, dr mi je i napisala da je radim posle 12 dana, sto se pada u petak, ali me drma trema... po prvi put.  Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 13 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 18 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu