KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 10 od 18 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 14/7/2014, 11:51

buby ::
cufta ::I večeras pobediše Nemci!

   
puuu...fasisti  lol!  salim se...gledala regularan tok...posle zaspala..nekako vise sam volela da pobede Argentinci...em su nemci prljavo igrali,stara garda iskusna pa samo pada ne bi li ulovili neki penal Rolling Eyes  a pri tom ruzniju reprezentaciju ne videh  Mad Razz 
...kod nas sad dosla struja,nestala u 2 nocas...ludaci  Shocked tako da tek sad smutih nes,a David budan od pola 7,on bi da mi prica nesto,guce i cudne zvuke ispusta..meni je pre bilo cudno kad deca gnjave pelenu il cebence,a i on se tako uspavljuje,ususka se u istu,ja taman pomislim da spava a njemu oci ovolike
 Shocked 
Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 10534464_614023042030195_2368119979156787001_n
dobro vam jutro tete drage  cvet 

Secerko mali! sreca  likeit  smajli angel 


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od SladZana 14/7/2014, 14:05

Drugari  ff 

Davide oko slatko  love love love 

Nina srecno krstenje i brak, divno  čestitamo 

Kusurkice srecan rodjus sa zakasnjenjem  cvet 

Kometice i ovdje saljem rode  roda  roda  roda  roda  roda 

Star rodice si srela  radost  radost  radost 

Kornjaca dobro dosla na jutra  cvet 

Ema drzim palceve za sto laske snalazenje sa uputima i salterima  Very Happy 

Ganedina bas sam juce gledala emisiju o borovnicama,neka porodica u Srbiji napravila ozbiljnu proizvodnju.

Ljubim nepomenute drugare, a stari drugari imaju zutu kartu zbog zabusavanja  lol! 

I meni Argentina malo milija ali sta da se radi.

Kod nas nista novo, kisa bas dosadila iako mi prija da nije prevruce.
Stigla Beluga pa uzivam jer mi je spavanje bilo tesko, mada kicma vec stiska.

 d 



SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 14/7/2014, 14:29

Evo, moram ovo da uradim...

Javno pohvaljujem organizaciju dz Vozdovac, i sve njihove zaposlene. Nikad nisam cekala duze od pola sata, a ono sto je bilo zakazano nisam cekala ni min.  Ono sto je bilo hitno, tako je i tretirano.
Ono sto nisu bili u mogucnosti da odrade, imali su ideju gde bi moglo da se uradi.
Za ovih 10 god koliko odlazim tamo, nisam imala ni najmanju neprijatnost.



Jutros sam zvala da zakazem fizijatra, zakazase mi za cetvrtak, ali posto tada nemo ko da mi cuva Petra,pomerise za utorak.

Eto, u moru vesti kako su nam lekari ovakvi ili onakvi, ja imam samo reci hvale.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od leptirko82 14/7/2014, 15:50

Dobar dancic.
Joooj, Davidovih okica lepih!
Nina, cestitke i od mene!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 14/7/2014, 15:58

Joj kakav je David, medenjak mali  srca srca srca srca 

I ja sam sinoć gledala utakmicu, prvu na ovom SP. Navijala sam za Argnetince, naravno zbog Mesija i reklame za čips  lol! A mm za Švabe. I baš nam je bilo uzbudljivo  lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 14/7/2014, 15:59

I u nasoj porodici isto  Very Happy  Niny, danas te samo kopiram! Wink  Razz 

David je secer pravi!!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 14/7/2014, 16:06

Sofija Veks ::I u nasoj porodici isto  Very Happy  Niny, danas te samo kopiram! Wink   Razz 

Ako, ako  love usne
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od bak 14/7/2014, 16:37

Dan Jutra!
Kakav med medeni me je sacekao  smajli angel 

Gotov fudbal... jos malo pa ce kosarka  yes 

Ljubim sve zene , decu, ljubimce.... osmeh srce 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 15/7/2014, 08:41

bak ::Gotov fudbal... jos malo pa ce kosarka  yes 

Ljubim sve zene , decu, ljubimce.... osmeh srce 
U medjuvremenu ima vaterpolo, da brze prodje vreme do kosarke  lol! 


DOBAR DAN!!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 15/7/2014, 09:26

Jutro  sunny sunny sunny 

Volim vaterpolo i navijam za naše momke!

Danas imam mnooogo posla,pijem kafu,pa odoh da radim.Klinci sa tatom idu u zoo vrt,pa kod dede na ručak.Kad će više taj odmor?Umorna sam,neispavana(kod nas svake noći trešti muzika sa splavova-uglavnom narodnjaci affraid  ).Brojim dane do avgusta i god.odmora. 
Sve vas d .
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 15/7/2014, 10:07

I ja volim vaterpolo,a nasi vaterpoloisti su odmor za oci! lol! Laughing sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 15/7/2014, 11:04

Vaterpolisti....mmmm, kao klinka sam ih obožavala!  Laughing 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 15/7/2014, 21:45

Ja samo da javim da mi je dan u znaku Kutka. Jutros sam videla Ganedne koja izgleda odlično!!!! A muž joj je baš, baš zgodan!!! I ništa ne fali ni jednom ni drugom, spemni su za decu

Lucija mm i mene celo popodne propituje gde je Missilin muž, i pita po imenu gde je i kada će da dođe. ja kažem, da verovatno misli na oboje. Međutim, reče da Miss dolazi kod mene, a njen mm kod nje  Shocked 

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 15/7/2014, 23:18

Lucija kraljica!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 16/7/2014, 07:37

Dobro jutro dobre zenice ,

Cuftice, hvala ti na komplimentita i u ime mm . Moram priznati da kad sam prvi put u zivotu ugledala mm da mi se dopao istog momenta , mada je tada bio i mladji 10 god i izgledao jos bolje .On mi juce rece da misli da te je pre negde video, on je jedno vreme radio kao knjigovodja u Eurodijagnostici .

Juce sam upoznala i nasu Annci , divna , slatka i jako zanimljiva zenica . Nabavile smo preko Iherba nekih suplemenata, tako da sam i ja od juce na dopingu sa CO Q 10 . Tako mi je lepo i tako sam srecna kad se vidim i uzivo upoznam nase cure sa kutka , neverovatan osecaj bliskosti, kao da su mi rod najrodjeniji , ma fantastican osecaj .

Kometo, ne izlazis mi iz glave, znam da si juce putovala ceo dan i da danas polazes ispitit . Drzacu ti prsnice ceo dan da i to otkacis .Ako krenu nesto da zezaju, samo ti njima reci da si trudnica i da malo spuste kriterijum .

Ljubim vas sve od reda , odoh nesto da radim i da ucim ove gluposti o BZR.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 16/7/2014, 09:27

Ganedina, super za Q10, samo pijte i Annci i ti, pa da nam uskoro budete trudnice  trudnica trudnica 

Meta srećno danas na ispitu, sigurna sam da ćete bebice i ti položiti  love ljubav ljubav 

Još par dana do odmora..... jedva čekam  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 16/7/2014, 09:35

Niny, jel ti ono bese jos uvek radis. Svaka ti cast da si se usudila i da si izdrzala da ides na posao 5 meseci od ET . Ne znam kako ce ovi slepci po novom zakonu da racunaju trudnicko i porodiljsko , ne bi me zacudilo da su i tu nesto muljali i smanjivali,  posto su Zakon o radu pravili po zeljama zeljama EU,Nemacke, Austrije , Francuske...da bi njihovi investitori dolazili u SR i exploatisali nas za 200/300 e , a sebi pravili jos veci profit nego u maticnim drzavama .Muka mi je i gadi mi se sve to, zato i razmisljam o uzgajanju borovnice da me sve ove stvari ne bi toliko doticale .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 16/7/2014, 09:40

Ganedina, radim, još par dana, pa onda idem na dužu pauzu  yes Nije mi naporan posao, radim na jednom velikom projektu, pa sam želela da ga završim. A i nije loše zbog finansija, mada nama plata non stop kasni, užas jedan  Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 16/7/2014, 11:13

Dobar dan!

U zurbi sam, pa gvirnuh da kratko, da citucnem sta ima, al ne mogoh ovome da odolim.  Very Happy 

cufta ::Lucija mm i mene celo popodne propituje gde je Missilin muž, i pita po imenu gde je i kada će da dođe. ja kažem, da verovatno misli na oboje. Međutim, reče da Miss dolazi kod mene, a njen mm kod nje  Shocked 

BiKsi :) ::Lucija kraljica!

Lucija je kraljica apsolutna!  queen yes yes yes Inteligentna, sarmantna, karakterna, pa na sve to i medena! Cuftice, i mm je u par konteksta pomenuo L., tj citirao je!!!  Shocked Stvarno divno dete. A oni su se lepo izigrali, i kad mi je mm posle prepricavao njene decje fazone, iz toga sam zakljucila koliko je L. fer igrac.  yes 

Inace, ja bas mislim na vas, i bas sam se uzelela da se vidimo. Mi smo trenutno premoreni i u nekim dodatnim poslovima, ali izlazimo lagano iz toga, pa da dogovorimo dan? Naravno, prvo da cujemo i vase planove.  Wink Na pp ili sms ili viber ili na poziv...

Eto sad zurim, pa pozdravljam SVE ostale (a i Cuftu), zelim lep dan. Kise tesko da ce biti, opet lazu na tv  lol! lol! lol! 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 16/7/2014, 11:50

Samo najbrze moguce - polozih upravo ispit preko video linka, da se pohvalim, pa odoh da spavam! Nisam spavala ni minut nocas.  Rolling Eyes Deca gladna, pospana, vec se navikla da vilene nocu i uce i da im tata sprema "dorucak"! Very Happy lol! lol! lol! 

 ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 16/7/2014, 12:23

Bravo Kometa g g g .Sledeći ispit je najvažniji, kod prof. Kopitović..,čekamo da javiš da si položila ,pa da se radujemo.Navijam jaaako,jaaako b b b b b za živahnu dečicu,pažljivog tatu i divnu mamu.

Ganedina,navijam za borovnice,jednu bebu i lepšu budućnost. b b b 

Sinoć smo ispratili taju,obećali da nećemo plakati,jer smo sada veliki.Nisu plakala deca,ali taji su oči bile pune suza Sad .

Odoh sada,posao zove... d 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 16/7/2014, 13:38

bravo Kometo , nisam ni sumnjala da ces poloziti , jer ti si zena zmaj . Nadam se da ce i ta tvoja decica biti zmajcici na tebe .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 16/7/2014, 14:43

Kometice,

Bravo za ispit!!!

Devojke, sta cu nego da vas opet grlim!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 16/7/2014, 17:08

Bravo Meta, nismo ni sumnjali  cveće cveće cveće cveće
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 16/7/2014, 17:15

Devojke, ne znam za vas, al kod mene potop... A Petar zaspao... konacno...Inace, mene ledja stisla, ne mogu da mrdnem, ne znam da l me vise bole ledja ili sam umorna , pa da ne bi doslo do raspada sistema, ponovo angazovah bebi siterku. Sutra dolazi jedna zenica na razgovor, pa cemo videti...ja od utorka na fizikalnu...mm nije tu...

Kometo, bravo za ispit !!!
Jamajka, na koliko ti ide tm? Ako znam da ima jos nekog kao sto sam ja, bice mi lakse... Wink 
Niny, uzivaj  i na poslu i u odmoru... Laughing 

Odoh da narucim neku klopu, jer od kuvanja nema nista, ne mogu da stojim na jednoj nozi...Nadam se samo da nije neki diskus, jer samo mi jos to fali...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 10 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 18 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu