KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 5 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Orline 8/7/2014, 22:28

E, pa makki, ako imaš i modricu pride, pa još se teško oslanjaš, a ujutro se "ohladi" pa ne mogneš, aj' ti lepo na pregled i snimak, da isključiš lom, ako nije, lako ćemo sa slanom vodom i mirovanjem, i hladnim oblogama, pa još neke masti dodati
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 8/7/2014, 22:30

LJudi, pa Nemacka je za 29 minuta dala 5 golova Brazilu  affraid Gledate li vi ovo

Maaaki, ja se tako pre par gdina razbila isto u kupatilu. Od tada sve polako sa oslanjanjem i pridrzavanjem, prostirkicom na podu / kao baba. Neki moraju da se razbiju da bi naucili.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od SladZana 8/7/2014, 22:33

Evo gledam i ne vjerujem, i meni se place  v 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 8/7/2014, 22:34

Gledamo, luudilo!!

Orli  usne usne usne 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 8/7/2014, 22:38

Ja ne gledam, al zato cujem... Laughing 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 8/7/2014, 22:42

Gari Lineker (reprezentativac Engleske) je rekao: "Fudbal je igra u kojoj pobedjuju Nemci"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 8/7/2014, 22:46

Rekordnu pobedu na svetskim prventstvima drzi i Jugoslavija sa 9:0. To bilo 1974 protiv Zaira. "Princ sa Neretve" Du[ko Bajevi' je dao 3 gola. Zatim Dzajic, Surjak, Bogicevic, Oblak. Zuti karton je dobio Hadzi Abdic. mm fale jos dva strelca za jos dva gola - vrti se po kuci i pokusava da se seti. Evo, Ilija Petkovic i misli Katalinski.  affraid 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Vuchica 8/7/2014, 23:10

cufta ::Rekordnu pobedu na svetskim prventstvima drzi i Jugoslavija sa 9:0. To bilo 1974 protiv Zaira. "Princ sa Neretve" Du[ko Bajevi' je dao 3 gola. Zatim Dzajic, Surjak, Bogicevic, Oblak. Zuti karton je dobio Hadzi Abdic. mm fale jos dva strelca za jos dva gola - vrti se po kuci i pokusava da se seti. Evo, Ilija Petkovic i misli Katalinski.  affraid 

cufta i m. -  queen king 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 8/7/2014, 23:25

Ajme zene, pa gore ste od vecine muskaraca.... Laughing 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Vuchica 8/7/2014, 23:27

Ema, cekamo sutra da nas obradujes, znas!!!  yes 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 8/7/2014, 23:41

7:0 za NEmce! Meni se sve cini odnece rekord Jugoslaviji!  lol! lol! 

Najveće polufinalne pobede na Mundijalima bile su:

Argentina - SAD 6:1, 1930. godine
Urugvaj - Jugoslavija 6:1, 1930. godine
Zapadna Nemačka - Austrija 6:1, 1954. godine (ovo kopirah iz blica, da ne mislite da sam maher za fudbal! lol! lol! lol! )

Ema, a sto radis test, sacekaj jos dan-dva pa uradi lepo betu. Isto sam i ja pomislila danas dok sam citala simptome, ali ne htedoh da pisem, nisam znala kad t ije ciklus. Drzim fige da je od toga i da ti ne zatrebaju vise lekari!  igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od SladZana 9/7/2014, 05:32

Dobro jutro radni narode.
Ja nisam oka sklopila, razlog ne bih znala navesti. Ispijam kafu na terasi i uzivam.
 Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 9/7/2014, 08:42

Dobro jutro!

Iscitah sve, i sad nemam vremena da komentarisem, samo najvaznije: ja sam navijala za Nemce od pocetka SP, malo su me razocarali u utakmici sa USA, ali su sinoc znacajno popravili utisak. Ne zalite za Brazilom, ne moze da pobedi slabiji, niti svetski prvak sme da koristi sudijsku pomoc. I to protiv Hrvata. Sramota. To ne ide. Dakle, Nemci!  as  Volela bih evropsko finale.  Very Happy 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 9/7/2014, 08:44

Dobro jutro!  sunny sunny sunny sunny 
Dobro je da se Brazilci nisu mnog izblamirali, moglo je da bude i 20:1   b  b  b 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 9/7/2014, 09:02

Dobro jutro,i ja pijem kaficu!Odrase Nemci Brazilce,a mm isto navija za Nemce i finalu!Samo da vidimo koga ce da oljuste nakon vecerasnjeg polufinala! lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 9/7/2014, 09:05

Ni ja oka nisam sklopila, prvo sam po glavi prevrtala mogucnost trudnoce. Posle mi je Petar dusu izvadio jer je krenuo da place bez nekog posebnog rzloga, jutros u pet je zaspao... i evo ga sad vileni, a ja kao da me je neko tresnuo.
Iskreno, meni vise lici da mi samo kasni zbog promene klime, jer mi se to desavalo i ranije, ali ova bol u ledjima i preosetljivost bradavica mi je potpuno iznenadna i nova. Ok, imam ja problema sa ledjima, ali me do sada nisu bolela, bez obzira i na nosanje i na visak kilograma... ako jesam trudna, ima to da bude iznenadjenje iz vise razloga...

I kometo, jesi l luda da cekam dan dva?Ni do podne necu da izdrzim... najverovatnije cu pozvati neku patronaznu sluzbu provatne laboratorije...

Odoh da molim dete da jede...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 9/7/2014, 09:06

Dobro jutro!

MDB,baš me nasmeja,20:0...mnogo je,čak i za Nemačku.

Ćufta,tm i mm kao da su blizanci.I ovaj moj je živa fudbalska enciklopedija v .I decu davi,kad nema koga drugog v .Sreća da je sad odsutan,pa možemo normalno da dišemo.

Ema,navijam da Petar dobije batu ili seku,i da su ti tvoji simptomi najava za trudnoću. b b b 

Odoh da sređujem kuću,uzela sam slobodan dan,vreme je super,pustiću muziku i krećem.

Sve vas d 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 9/7/2014, 09:12

Ema,duso,vadi krv popodne,pusti kucni test,on nije precizan,pa da nam javis lepe vesti i da Peca za 8,5 meseci dobije pojacanje! smajli angel  radost  yes  lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 9/7/2014, 09:18

Dobro jutro  sunny sunny sunny 

Ja ne pratim utakmice, ali je zato mm zaluđenik  Rolling Eyes 

Ema, čekamo da nas danas obraduješ  beta roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 9/7/2014, 09:30

Jutro, drage moje :)

Ja jos uvijek uzivam kod svojih :) Stigao moj dragi, pa su mi dani ispunjeni. Juce mi je bio rodjendan, proveli dan sa djecom i svojim najblizim, a uvece nas dvoje pobjegli sami u grad i uzivali :)

Utakmicu nismo gledali zbog mog rodjendana hehe, zrtvovao se mm :)
Ja navijam za Holandiju a on za Njemacku. Kladili smo se pa vidjecemo. Poklon je u pitanju, nadam se da moji pobjedjuju :)

Ema, navijam jako :)

Ljubim vas sve redom i grlim :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 9/7/2014, 09:33

Star77 ::Jutro, drage moje :)

Ja jos uvijek uzivam kod svojih :) Stigao moj dragi, pa su mi dani ispunjeni. Juce mi je bio rodjendan, proveli dan sa djecom i svojim najblizim, a uvece nas dvoje pobjegli sami u grad i uzivali :)

Utakmicu nismo gledali zbog mog rodjendana hehe, zrtvovao se mm :)
Ja navijam za Holandiju a on za Njemacku. Kladili smo se pa vidjecemo. Poklon je u pitanju, nadam se da moji pobjedjuju :)

Ema, navijam jako :)

Ljubim vas sve redom i grlim :)

Srecan rodjendan za juce! ljubav  love  love

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 9/7/2014, 11:05

Star , vidim da je uživancija maksimalna .

Ema, super bi bilo da se svi zajedno popodne obradujemo tvojom trocifrenom betom.

Ja sam skroz u panici i bedaku od juče, od kad su mi uručili obaveštenje da 27. jula polažem ispit za bezbednost i zdravlje na radu, šokirala sam se . Nemam druge već da sve aktivnosti izbacim do tada, sem fizioloških potreba . Znači, od danas moram učiti bar 5-6 h dnevno . Joj Bože, ubiću se .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 9/7/2014, 12:11

Crna Ganedina, podsetila si me na moje studentske dane... uvek mi je falio dan ili dva, pa makar mi ispit bio zakazan i 6 meseci unapred...al, verujem ja u tebe...ako si obedila poplavu, sta je bre jedan ispit za tebe...

Ince, pohovih danas kucni test na trudnocu, negativan je. Al, posto volim da dajem pare za analize bete, dala sam i krv na analizu...he he...cim saznam , vi cete prve saznati, mi mm necu da javim, iskreno, ne znam ni gde je trenutno, mislim u kom delu sveta...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 9/7/2014, 13:03

b b b b b b b b b b b b b 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od maus 9/7/2014, 13:05

Dobar dan!

Tako mi i treba kada odsustvujem sa casova i sada slabo stojim sa gradivom Embarassed 

Koliko upamtih
Jos jedna Lucija na nasem Kutku osmeh srce Divno Adri za curicu, bas se radujem.

Miss prirodna zena, prirodni muz , sve prirodno...samo napred.

Ganedina ponovo ucenik. Jbg, moras stolicu zagrejati. Znam da nije lako.

Happy ako treba ideje za kreativnost racunaj na mene.

Meta se blizi cilju i ja silno navijam draga moja.

Bakisa ti znas koliko ja tebe volim.

Biksi e neka ste vala uzivali na Zlatiboru. Dolazite li 19.7.?

Star proslavila rodjus sa muzicem.

Ema ja navijam za veliku betu.

...ovde stadoh.

Nema me cesto na Kutku, ali to ne znaci da ne mislim na vas. Ana je krenula sa stilovima plivanja. Ima 2 puta treninge. Odlicna je! Sva se najezim kada vidim kako pliva prsno i kraul. I samo mi pred ocima njen odlucan pogled i stisnuta pesnica, kada je pre 2 godine, dok je gledala takmicenje u plivanju, rekla:" Ja cu osvojiti zlatnu medalju na Olimpijadi i podici cu ovako ruku ( pokazala je stisnutu pobednicku pesnicu)!" A tada nismo ni razmisljali o treninzima plivanja. I sve je krenulo te godine. Naucila je da pliva i polako je postajala sve bolja i bolja. Za sada obozava treningre i nijedan ne propusta. Sve dok bude zelela da trenira plivanje mi cemo je voditi. Sutra, ako bude zelela macevanje Very Happy ok, macevanje, samo napred. Izrasla je, bas. Prava je lepotica, ne sto je moja Very Happy  Juce je probusila usi. Pre dva dana je rekla da hoce da probusi usi. I odvela sam je. Sama sela na stolicu i bilo je gotovo za 5 mimuta. Posle toga je jedno 2 sata provela ispred ogledala. Iz svih uglova su pogledane mindjuse.
Ocekujemo Kikindjane i Mileta krajem jula i 3. avgusta palimo na Mljet. To je plan i program za ovo leto. A onda u predskolsko...kad pre!!!!

Sve vas grlim i ljubim.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 5 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu