KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 7 od 18 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 10/7/2014, 14:54

A večeras su na Egzitu "pet Šop Bojs" koje oboooožaaavaaam

 sreca 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 10/7/2014, 15:05

Ja večeras idem na Pet Šop Bojse sa društvom, pošto mm radi, a zajedno ćemo za vikend...Možda mogu u NS i konsultacije sa Kopitom da odradim za vikend?!  Laughing . A ne, ne, ne, VTO kuliram neko vreme...  osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 10/7/2014, 15:06

MDB uživaj i za mene pls
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 10/7/2014, 15:40

cufta ::A večeras su na Egzitu "pet Šop Bojs" koje oboooožaaavaaam

  sreca 

I ja ih obozavam! queen king 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 10/7/2014, 15:42

cufta ::   MDB uživaj i za mene pls

Nauživaću se za sve one što ih gotive... Laughing Razz 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 10/7/2014, 15:45

D daaaaaaaaaaaaaaaaaan  sunny 
Ja htedoh na EXIT , iz drugih pobuda i na neki drugi stejdž, ali obzirom da sam u visinskim pripremama za nedelju, otpašće svi stejdževi  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 10/7/2014, 15:50

Ne zalite sto ne mozete na exit, razbi se kisa pola sata, nebo crno, verovatno ce nastaviti i veceras da pada.  lol! lol! 

Ljubim i odoh da odmaram jaja!  lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 10/7/2014, 16:12

KoMetaK ::Ne zalite sto ne mozete na exit, razbi se kisa pola sata, nebo crno, verovatno ce nastaviti i veceras da pada.  lol! lol! 

Ljubim i odoh da odmaram jaja!  lol! 

I ovde,u BGD-u lije kao iz kabla!Odmaraj nam jaja! Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 10/7/2014, 16:38

KoMetaK ::Ne zalite sto ne mozete na exit, razbi se kisa pola sata, nebo crno, verovatno ce nastaviti i veceras da pada.  lol! lol! 

Ljubim i odoh da odmaram jaja!  lol! 

Eeeh, nikada meni pljusak nije mogao nista  Razz  najbolje zurke na EXIT-u su bile kada je bio najveci pljusak! Ludilo mokri skakali na Korn-u, White Stripes, Garbage, Carl Cox-u, pa nezaboravna srebrna kisha na dance areni kada je svanulo Darrena Emersson-a pre nekih 10-ak godina, neponovljivo & nezaboravno osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce ...!

Odmaraj jajasca, darling!!  igracice igracice igracice igracice igracice

MDB, uzivaj draga! Bila sam ne PSB pre nekoliko godina na EXIT-u, good ol' tajmeri  king 


Poslednji put izmenio Sofija Veks dana 10/7/2014, 16:44, izmenio ukupno 2 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 10/7/2014, 16:41

MDB,uživaj i za mene.Kiša neće pokvariti užitak,sigurna sam...

Što se novog zakona o radu tiče  affraid affraid O nadležnim ministrima...stvarno nemam reči affraid affraid 

Ganedina.kako napreduješ?I šta kažeš,polažeš kod Vulina?Sve se vrti oko njega..,spasava poplavljene u OB,glavna je faca za usvajanje,a sad još i polažeš kod dotičnog.Neki ljudi stvarno nemaju meru.Ali,to i nisu ljudi,to su samo političari. No No 
Kometice,odmaraj i ne brini... igracice  igracice  igracice  igracice 

Odoh po klince,pa kući.Valjda neće kiša.Ljubim vas sve.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 10/7/2014, 19:41

A taj "Garbage" sebi neću oprostiti...što odoh misleći da neće nastupiti. Kako sam bila glupa.

Zato, MBD ne odustaj da se ne bi kajala kao ja. KOmetoK...lepa ti ova izjava za jaja  lol! 

Ganedine, šta da se radi - mora se. "ko uči znaće, ko uči sra*e"... tako sam se tešila
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Shizika 10/7/2014, 23:34

Dakle nishta drugo nego
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od buby 11/7/2014, 08:01

dobro jutro cure i od nas iz tmurnog i vetrovitog mi grada  Rolling Eyes 
trebace mi jedno mesec dana da pohvatam ko sta radi...za sad sam skapirala samo za metu  radost 
meni se jos juce nesto spojili krajnici,nikakve druge tegobe sem tih,jedva noc prezivela,nikad mi se vise nije ni stvarala ni gutala pljuvacka,a svaki bolan,jedva jutro docekala da nadjem apoteku i odmah na svoju ruku sinacilin,posle 2 kapsule odmah olaksanje..deca su hvala Bogu dobro!
pokusavam danima da dobijem nekog u MUP-u...u opstini..u sudu,ne bih li prijavila dete..ma jok...drzavne sluzbe bas ne zele da rade,i ovo malo svega sto je proradilo je privatno...sve hajduci i razbojnici...ccc.c..c.c.da ne mracim i ne kukam samo...odoh da "prelistam" da probam da pohvatam konce...
jos jednom hvala kutku za svaku pomoc
cufto  cvet ocekujemo vas !
i ostale cure ako su rade ja ih rado primam  Laughing taman da upoznaju znamenitosti i lepotu naseg grada  No sve vas grlim...stiskam  grljenje 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 11/7/2014, 08:47

Jutro!  sunny 
Evo jedva nekako jutros, malo se spavalo, pa čekićam po stolu... Sleep  Ostara se... Shocked 
Elem, bilo je sjajno sinoć na Exitu, mi smo žurili da stignemo na Kojota (obožavam ga) likeit  malo je kasnio nastup i sve je bilo ok. Posle već zna se PŠB i Storomae je napravio haos.... love 
Kišu smo stavili na IGNORE, kabanice su radile svoj posao. Danas oporavak, pa za vikend mm i ja opet NS.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Vuchica 11/7/2014, 08:49

Buby, avatar ti je diiiivan. A kako da bude drugaciji, kad su i decica divna  nemam reči  

Obzirom da nisi prijavila dete, imate li zdravstvenu knjizicu?


Dobro jutro svima!!!!
Sto bi bilo lepo da sam mogla da dremnem makar jos sat vremena  Sleep , ovako cu biti neupotrebljiva do podneva...  Shocked
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od buby 11/7/2014, 09:10

Vuchica ::Buby, avatar ti je diiiivan. A kako da bude drugaciji, kad su i decica divna  nemam reči  

Obzirom da nisi prijavila dete, imate li zdravstvenu knjizicu?


to smo uspeli da odradimo premo mm firme sad dok smo bili u bg..prijavila sam ja njega kod maticara,par dana pre poplave...dobili smo krstenicu...sad treba prebivaliste,pa sad treba da skupim papire za onaj republicki roditeljski dodatak..al ne radi ni socijalno,ni sud...ni opstina...mada imam fore ja mislim 6 meseci za to...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 11/7/2014, 09:58

ljubav ljubav 

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 11/7/2014, 10:09

Dancic devojke,

Buby, dobro dosla nazad u ovaj nas jadni grad. Na osnovu slike skapirala sam gde stanujes, preko puta Orexa . Kad mi prodje ovaj ispit gledamo se i stiskamo .

Ja ucim/mucim se. Sta cu kad nemam izbora .

Narucen  je Q 10  od 100 mg sto mi ga Kopitovicka prepisala, nadam se da stici sledece nedelje . Bas se radujem i jedva cekam da pocnem da ga pijem, samo imam 
dilemu oko doze. Vidim na netu da se pije od 30 mg/dan , eventueno 100 mg, a ona rece 3x100 mg , kao zbog mojih godina, sto mislim da je premnogo, bez obzira na moje godine i cinjenicu da on u organizmu s godinama opada , i do 80% je smanjuje njegova produkcija . Ja sam nesto razmisljala da koristim samo po tu 1 tb od 100 mg dnevno , s obzirom da on smanjuje nivo secera u krvi, pa da ne bih upadala u hipoglikemiju ( jer vec koristim i Glukofaz za snizavanje secera ), a i drasticno sam smrsala sa njim , mada je salce da stomaku ostalo i ne znam kako bih ga skinula.
Ako imate neki savet za to, predlozite mi .
Planiram da od septembra pocnem da sedim i na toploj soli tamo do decembra, do eventualnog odlaska na FET u decembru  Very Happy  .Prilikom sledece narudzbine Q 10 uzela bih i neki preparat sto je kombinacija Ca/Mg, kao neka stres formula,  plus i  noni koncentrat .

Nego , imam jos 1 dilemu i pitanje za konzilijum kutka / rece mi Kopita da sa fraxi pocnem od 4 dc kad trebam i sa estrofemom , za razliku od Elezovica koji mi ga bio prepisao 6h od ET, zbog PAI 4g/5g . Ja vas pitam da li meni Fraxi ne bude kontraindikovan , s obzirom da cinjenicu da uvek imam trombocite ispod donje granice, jer koliko sam skapirala, Fraxi i deluje tako sto ih snizava .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od buby 11/7/2014, 10:11

ganedina ::

Buby, dobro dosla nazad u ovaj nas jadni grad. Na osnovu slike skapirala sam gde stanujes, preko puta Orexa . Kad mi prodje ovaj ispit gledamo se i stiskamo .

.
 yes yes  da...da...ta zgrada...vazi,uvez za stiskavac lol! 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 11/7/2014, 10:23

Ganedina,ja pijem Q10 od 100 mg jednu dnevno,a na net-u pise da je max. doza 190 mg/dnevno,licno sam citala juce,samo kod tezih slucajeva3 puta po 100 mg,a na kutiji(ovoj mojoj od 100 mg) pise 1-2/dnevno,videces kad ti stigne.S obzi obzirom da ti imas IR i da koristis gluformin,mislim da je jedna od 100 mg sasvim dovoljna,bas da te ne bi ubacila u hipoglikemiju.

A za fraxi-ako vec imas snizene trombocite-6h od ET,i meni je tako Antic odredio bas zato da ne bi fraxi preterano razredio krv,pa izazvao kontraefekat.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 11/7/2014, 10:41

Dobar jutar!

Buby, divan ti je Davide, bas je lepo porastao! A avatar predivan!  osmeh srce osmeh srce 

Genedina, srecno ucenje! Ne znam ko sad cini tu komisiju, cini mi se da je neko od mojih bivsih kolega bio tamo, ali sam ja ostala u kontaktu samo sa par njih, pa ne znam ko je uopste tamo i u kakvim sam odnosima sa njim/njom. Jesi li dobila ti uopste sms od mene? Nemam povratnu informaciju. Ja ti napisah sta je rekla KOpitovicka, da uzmes total fertility ili da mozes da uzimas 3x50 q10, a ako zelis mozes i 3x100. Ja juce svracah da kupim neke lekice u apoteku Jankovic u NS-u i videh neki q10 sa jod nekim dodacima, ne secam se da li je bio Mg i Ca ili nesto drugo. Svakako, ovaj total fertility ima svasta nesto u sebi.

Mene juce boleo ceo dan stomak, danas sam kao nova, malo ucim, malo cu da skitam, pa sutra se sredjujem za nedelju i ET, da budem lepa deci.  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 11/7/2014, 11:00

Kometo, dobila sam poruku i memorisala je. Total fertiliti mi je uzasno skup, nemam pare za njega . A zar 3 x100mg CO Q 10  nije prejaka doza za mene, kad je max do 200, ja ipak nisam toliko tezak slucaj u smislu njegovog nedostatka, koji nedostatak prouzrokuje velike probleme u radu srcanog misica, kojih ja na srecu nema , samo bi mi jos i to falilo . Napominjem da sam porucila Q 10  od 100 mg , 60 tableta .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 11/7/2014, 11:03

ganedina ::Kometo, dobila sam poruku i memorisala je. Total fertiliti mi je uzasno skup, nemam pare za njega . A zar 3 x100mg CO Q 10  nije prejaka doza za mene, kad je max do 200, ja ipak nisam toliko tezak slucaj u smislu njegovog nedostatka, koji nedostatak prouzrokuje velike probleme u radu srcanog misica, kojih ja na srecu nema , samo bi mi jos i to falilo . Napominjem da sam porucila Q 10  od 100 mg , 60 tableta .

Moje pakovanje je od 30 komada,kupila u apoteci.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od lela1984 11/7/2014, 11:13

A MENI OD JUTROS POVISEN PRITISAK OPET,130 SA 100! affraid
DANAS MI JE 5-I DAN OD KAD PIJEM DHEA OD 25MG-2 PUTA PO JEDNU I TAJ Q10 OD 100MG JEDNU DNEVNO?PRVI PUT SAM JUTROS IZMERILA PRITISAK I VISOK,KAO KAD SAM KORISTILA KONTRACEPCIJU.DA LI TO ZNACI DA IPAK TREBA DA POVECAM DOZU Q10 NA DVE DNEVNO?MISLIM DA DHEA NIJE TOLIKO JAKA DOZA?! Rolling Eyes Shocked 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od bak 11/7/2014, 17:37

Dan Jutra!

Svasta propustam, pa cu kad gradivo obnovim i nesto da pisem.

sad samo masem  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 7 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 18 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu