KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/10/2013, 14:24

InVitroVeritas ::Ima Vule;-) jareću. Možda njemu treba veterinar;-)
 b  b  e sad vec nije u redu, zamalo se glasno ne nesmejah ovde na poslu!!!  b  b  b 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:24

fight&faith ::
KoMetaK ::
Svakako, postupci van kostaju isto koliko u Srbiji, cak mozda i manje nego na nekim klinikama u Srbiji, pa svako ko placa ima pravo da bira gde ce i sta mu najvise odgovara. Mada, ima mnogo zena koje slepo veruju i ne zele da citaju nista na forumima, pa onda i klinike imaju svoje pacijente. Sestra moje prijateljice je pre par godian imala nesto preko 50 jc kod Garalejicke (ili kako se vec preziva), lezala 3 meseca u bolnici, imala takvu hiper da je jedva prezivela, vratili joj 1embrion kao dobar i naravno da nije uspelo. Kad sam probala da joj objasnim neke stvari i da je makar ubedim da ode na konsultacije kod nekog drugog dr, ona me napravi ludom jer je Elijana odlican dr i ostace kod nje sve dok ne dobije dete! Probah da je uputim na forume, ne interesuju je jer ne veruje nista, vise voli da ne zna... ne znam da li je postala majka u medjuvremenu, ali eto, meni je ona drastican primer sta lekari rade sa zenama i one im i dalje veruju! Uzas!
E ta dr je tek posebno interesantan primer za onu čuvenu: "dok je ovaca biće i vune". Pa zar bi ona vozila onakav mercedes da nema ovce za šišanje. U njenoj privatnoj ordinaciji, koja je preuređen stan sa stilskim nameštajem, medicinaka sestra naplaćuje u evrima (uz 50 evra) i naravno ne izdaje fiskalni račun. Pritom su joj cene nenormalne, a žene voli da roka hormonima.
Baš je ona za stilski nameštaj i dobar auto.Ja joj ne bih mazgu dala.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 24/10/2013, 14:26

Moj muz ima spermogram koji je Biljana proglasila sa najbolji koji je videla u skorije vreme. 140 miliona plivaca koji bi mogli da oplode recimo bivsu SFRJ i da ni jednoj zeni ne zafali. Od hvaljenja njegovog spermograma ja sam bila u drugom planu i ako sam izbacila 13-14 JC koje mi je Goca unistila jer je prerano dala stop inekciju i ako je Biljana odredila 2 dana kasnije. Kad sam joj to rekla, odgovori mi onako drsko: valjda JA znam sta radim. Je.em joj sujetu, curka.
Ja mogu da potpisem, ali ne mogu da dokazem, da je muzev genetski materijal oplodio ispod tezge bar 5 JC nekih drugih zena. Takav spermogram se ne baca u sudoperu.
Kao neke od vas, tako i ja znam da se u nasim klinikama iza zatvorenih vrata svasta desava. Uvek ima ko ce da plati ispod tezge i pokrije sve tragove.

Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 14:26

Erata, jesi tata, mame mi. Idem ja kod vete(O)rinara sledeći put. Samo ne znam kako ću da ćutim? Zato znam da se natrćim;-) sram me bilo,-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/10/2013, 14:26

ma mi smo pokusni beli misevi......
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:27

bebana.bebana ::
zvoncica36 ::
bebana.bebana ::
InVitroVeritas ::I još jedna stvar tu mene boli: ništa nisu uradili da reše probem low responding-a. Samo su mi nakačili etiketu a zapravo su promašili sve. Lakše im je da ti narokaju tuđe ćelije nego da jednu tvoju i tebe isprate od početka do kraja. To je mene nateralo da im nanu naninu...
sta je low responding?
Prava si bebana.Loš odgovor jajnika,mali broj jč ili žena u najboljim godinama koja zna šta joj prija u se.u.
e sad,jel ima  tome lekai da li uvek ide jedno sa drugim?da li moze da bude dobar odgovor a mali broj punih folikula?
Za sve u životu postoji lek.Može da ima slabiji odgovor,a da bude u folikulima ok jć,ali manje nego kod ostalih.Koliko imaš god?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 24/10/2013, 14:29

lol! lol! lol! lol! lol! Sto trcis, jel te neko juri lol! lol! lol! lol! lol! 

Tako moj brat trcao po selu, i sretbne ga neki deka, juzna Srbija je u pitanju, i pita ga "Kvo bezis (naglasak na i), nikoj te ne juri "
Ja samo mogu da te cekam u nekom 'ladu, u stvari mogu rolere da vozim v 
Nije ti losa ideja Wink 

A za frku, tuj sam uvek
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 24/10/2013, 14:29

Garalejicka je takodje vrhunski primerak alave babuinke koja je meni naplatila 2007 god. 13.000 din. pregled onda kad je kod prosecnog ginekologa bio 3000. Daleko joj lepa kuca.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 14:32

Jure me kučići;-) Rokam neki hrvatski program, šest nedelja dok ne počnem opet pola sata pa sat. Tako ja to vazda. Možeš da rolaš a ja da te stigžem! Aje, kad god oš, ja sam svaki drugi dan na stazi!

Možda i prebijemo nekog usput, u skladu sa lokalpatriotizmom;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:33

Da zumiramo.Bilo je miševa,jaraca,babunke,...pa ovo se pretvori u zoo vrt.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 14:35

zvoncica36 ::Da zumiramo.Bilo je miševa,jaraca,babunke,...pa ovo se pretvori u zoo vrt.
I ovaca, zvoncice i ovaca. To smo nažalost često mi, tj. žene koje silno žele decu i ne pitaju za cenu.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 14:36

ahahahaha, alava babunka, umreću!
Bebana, ja sam imala četiri folikula, tri mučka i samo jednu ćeliju. Prvi put su mi prekinuli stim, drugi sam dogurala nekako do jedinca, imam normalan LH i FSH ali sam ipak low responder, poor ili već...ja volim d abudem oprezna sa tom dijagnozom poor responder-a. Možda nisu uboli terapiju a možda je keč u E2, to je moje skromno mišljenje. Lako je nekoga nečim nazvati, malo je teže uraditi nešto da se neko ne bi olako tako nazivao.


Poslednji izmenio InVitroVeritas dana 24/10/2013, 17:18, izmenjeno ukupno 1 puta
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:37

fight&faith ::
zvoncica36 ::Da zumiramo.Bilo je miševa,jaraca,babunke,...pa ovo se pretvori u zoo vrt.
I ovaca, zvoncice i ovaca. To smo nažalost često mi, tj. žene koje silno žele decu i ne pitaju za cenu.
I mazga kao prevozno sredstvo za dotičnu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 14:38

Ništa, idem ja da pitam Vuka Bojovića da li se u Zoo vrtu prave i humanoidi;-) Ljubim sve i pozdravljam!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/10/2013, 14:39

zvoncica36 ::Da zumiramo.Bilo je miševa,jaraca,babunke,...pa ovo se pretvori u zoo vrt.
Lude ste 100%!!!!!!!  b  b  b  b  b 
Bolje da se smejemo nego da patimo, ali ste mnoge platile alavost nekih dr do sada, na zalost c c 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:39

Žene gde nam je Biksi?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:44

InVitroVeritas ::Ništa, idem ja da pitam Vuka Bojovića da li se u Zoo vrtu prave i humanoidi;-) Ljubim sve i pozdravljam!
Samo Vuka zaobiđi vidiš kakve je on sebi napravio.Neki zgodan preplanuli tip,egzotična peščana plaža,neka hladna limunada i JA!Eto tako vidim rešenje svih svojih problema.U stvarnom životu je drugačije.Preplanuli tip(beži od sunca),zgodan nekad bio,a sad pomera rupicu na kaišu i hvata šlauf oko struka,a egzotična plaža .....

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 24/10/2013, 15:08

Ovca sam ja koja sam sve to platila, na zalost.
Jedino Crnogorac iz Genezisa nije pokusala do sad da me osisa za razliku od Ivanovica i Jevremove.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/10/2013, 15:15

zvoncica36 ::


Najbitnije je da se ti dobro osećaš.Tek onda koliko god vremena da treba kreneš polako.Savetujem ti ipak da uradiš zbog sebe jedan uz zbog endometrijuma.Znaju nekad da se jave polipi.Želim ti sledeći put bezbrižnu trudnoću.
Hvala ti puno Zvoncice, poslusacu te, za svaki slucaj...cekam sada vesticu da mi stigne, pa kada se zavrsi cu zakazati... c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/10/2013, 15:17

zvoncica36 ::
InVitroVeritas ::Nisam ovde da bi bila pametna već zbog toga što pnekad nisam pametna kako da ovo rešim;-)
I za Brankicu Stanković su svašta pričali,pa žena radi po svome.Jesi pametna i žao mi je što ja nisam kao ti jer je mm tebi sličan pa bi ''razbucali'' mnoge.
Potpisujem!! usne 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 24/10/2013, 15:17

Nestade mi kilometarski post,ali potrudiću se da se iskopiram iz sopstvene memorije Wink 
Ja jako volim ove naše diskusije i razmene mišljenja ,jer se uvek iz toga izrodi nešto dobro.Bar do sada.Zadnje je ,koliko se sećam, akcija za doniranje jedne VTO nekoj od Kutanjki.
Ova današnja ima smisla i opravdana je u potpunosti.Retka je žena na ovom našem Kutku koja se nije susrela sa nekom od nepravilnosti rada klinika u našoj zemlji.Ograđujem se na našu zemlju,jer ovde koliko vidim se radi svašta.Radilo se i pre.
Da, postoji to formalno regulisano,ali na dobrovoljnoj bazi.Mislim na doniranja.Ali ne bez znanja i na mufte i po posebnom protokolu za pojedine koji na taj  način žele da dođu do potomstva.Ne mogu da sudim,ali osuđujem.
Ne postoji klinika koja se može pohvaliti sa transparentnošću svog rada.Tvrdim.Svugde ima bar po primer 'ja tebi -ti meni';šac metoda koja me izluđuje;regulisaćemo to kad dođete; .....i
Parovi se godinama pripremaju ,štede,odriču se koje čega,podređuju svoj život i navike zarad dobijanja potomstva,jer ne da im se da zgotive jednog bebca na brzaka (za bukvaliste-ovo je bila ironija)..i onda padnu u šake alavih ,bezmoralnih dr-kova koji su etiku davno imali ili preskočili,kojima je keš jedino bitan i sve bi uradili da ga imaju još više.ALI.Nisu oni jedini krivci.Krivi su i oni čiji je posao da spreče te mahinacije,ta kršenja zakona,tu trgovinu jajnih ćelija i spermatozoida,trpanje para u sopstvene džepove,umesto da se otkuca fiskalni račun i izda korisniku,a usluga proknjiži kroz papire,a to ne rade nego prećutno dozvoljavaju i ignorišu,a verujem da su upućeni.

Ja verujem da se to dešava,veoma mi je teško što se to radi i osećam se nemoćno,jer ne mogu da sprečim.Kao i većina vas ovde.Ali se nadam da će oni koji treba to da otkriju, dokumentuju i obelodane to i da urade.Nadam se da je i ova naša diskusija jedan od načina da im se ukaže na rad klinika za VTO.
Samo se plašim da kad klupko krene da se odmotava  ,ako se radi po zakonu,ostaćemo mi bez klinika za VTO i dr-a (opet moja ironija,al' sad pomešana sa realnim strahom ).Čast izuzecima!


Poslednji izmenio Sanni-AlL dana 24/10/2013, 15:47, izmenjeno ukupno 1 puta
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 24/10/2013, 15:20

I da, još nešto : na "No-no" packe preko PP-ne odgovaram.
KO ima šta da mi kaže,izvol'te: ovde primam vizite i pisma,obaveštenja i savete razne vrste Very Happy 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 15:25

KoMetaK ::
zvoncica36 ::Da zumiramo.Bilo je miševa,jaraca,babunke,...pa ovo se pretvori u zoo vrt.
Lude ste 100%!!!!!!!  b  b  b  b  b 
Bolje da se smejemo nego da patimo, ali ste mnoge platile alavost nekih dr do sada, na zalost c c 
...e pa ,ja radim u zoo vrtu ! ali zoo vrtu mog grada. pa izvol;te ! ko zeli nek -pozeli .mogu i ovce ,mogu i misevi,babunike,jelen  ....imamo mi ovde i lame --a garalejicka mi lici bas na tu zivotinjku ! samo ova lama u mom zoo vrtu ima partnera ,a za Garalejicku jos nisam cula da ima muza ,ljubavnika ili partnera .....(a mozda partnerku  b ?!) ?ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/10/2013, 15:34

Ahaha blesave ste nacisto, milina je citati! Very Happy 

Ja sam se prethodnih nekoliko nedelja odmarala od svega po Africi, a tamo na safariju slonovi, bizoni, lavovi, majmuni...a i veterinari su im neverovatno posveceni, trebala sam da nekog lokalnog crnca dovedem ovde i malo ga obucimo kako da radi VTO, bice bolji od nasih kretena garant!  b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 15:49

uau ,,crnac ....lol! lol! lol!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu