KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/10/2013, 13:29

ima li neko trudan ili da je rodio bebu~e a da je radio vto u visegradskoj?i kod koga?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 24/10/2013, 13:31

Dunja,IVV,mislim da ste u pravu 100%...Meni pri zadnjoj oplodnji  je receno,da od 7 jajnih celija,5 mi se ljepo razvilo,tri su vracene,a ove dvije????Niko me nije pitao ni da li da ih smrznem,ni nista...I BAS sam tada sa mm komentarisala- sta mislis sta rade sa tim celijama....Danas je vise sve moguce i nista me ne moze iznenaditi...Zamisli samo- tamo za recimo desetak godina,sretnem dijete na ulici koje lici na mene????
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 13:34

d77 ::Ja nemam ni za sebe jc, tako da ne mogu da me potkradu Crying or Very sad 
A u Spebu, nakon skoro 2 god.mlacenja, sete se da mi traze AMH i onda sa rezultatom krene bombardovanje-gospodjo, vi ne mozete da radite VTO, nema tu sta da se radi, evo idite u Prag na donaciju jc i bla bla, a najgore od svega mi je bilo kad mi je u jednom trenutku rekao "mislim da je sansa da dobijete svoje dete, manja od 2%, da ne kazem da nemate uopste".
Pa  ko si ti da mi dajes procene, izvodis pretpostavke, nagadjas i sl. uh...borba
O prof.Stojkovicu, sve najlepse i dalje mislim...
Razumem te u potpunosti d77 jer sam i ja u sličnoj situaciji. Jednostavno Spebo verovatno ne zna da radi sa low responderima , ali to nije nikakvo opravdanje za njihovo ponašanje. Trebalo je da ti kažu da nisu stručnjaci za takve sličajeve, i da probaš da nađeš kliniku koja radi sa low responderima. Što se tiče krađe jajnih ćelija i ja ih nemam dovoljno, tako da nemam strah da će njih da mi ukradu, nego da će da mi ukradu novac. Ako su u stanju da ukradu jajne ćelije zašto bi se libili da, ukoliko imaš samo jednu jajnu ćeliju, isfoliraju transfer iako nisi dobila embrion, da ne bi morali da vraćaju deo novca. E to je moj najveći trip trenutno, i to pre svega,prema klinikama koje ti ne daju da vidiš embrion i naplate ti unapred ET.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/10/2013, 13:39

....nadam se da ce ih stici nezeljeni efekti zbog nesavesti....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 24/10/2013, 13:43

Dunjas, cestitam ti od srca, neka ti sve protekne lepo i skloski!!! osmeh srce 
Zvoncice i Erata, vec vam dadoh do znanja da mi se svidja vasa otvorenost i direktnost, dakle, IVV, to mi se svidja i kod tebe, pa nek te napadaju do prekosutra, ako bas moraju!
Ja docekah svoj ciklus, na 27.dan, konacno malo stabilizacije kod mene, bar u naznakama....
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 13:47

Nama je Radulović mrtav 'ladan, pošto smo dobili dijagnozu pooriše, rekao d ako sledeći put ne uspemo postoji mogućnost donacije. Nisam ni znala da je nelegalno, znala sam da se radi u Pragu pa sam pomislila da je i on legalizovao tu mogućnost. Moje mišljenje je da su oni to možda radili i pre, samo mi to ne znamo. A sada su toliko bezobrazni da je nuđenje ilegalne donacije postala transparentna. To ti je kao ona fora: hoćeš posao, daj 5 soma evra i to se više nigde i ne krije. Ljudi su toliko savili kičmu i time ojačali ilegalno. Ja razumem da smo umorni od svega, razumem sve što će neko učiniti da dobije dete...ali opušteno nuđenje ručne bombe jer računaš da neko nije lekar i nudiš mu ono što on ne može ni da pojmi u svojoj želji da postane roditelj, brate, liči na SS priču...igraš se Boga čikice...
Ako je legalno, željeno i sl. sve je OK, problem rešen. Samo je tu zamka, oko zakona i nužde, ništa drugo. No, nauka uvek ima dve strane...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 24/10/2013, 13:50

Ali, tako je na svim klinikama u ovoj zemlji, na zalost...Crying or Very sad

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 13:51

I još jedna stvar tu mene boli: ništa nisu uradili da reše probem low responding-a. Samo su mi nakačili etiketu a zapravo su promašili sve. Lakše im je da ti narokaju tuđe ćelije nego da jednu tvoju i tebe isprate od početka do kraja. To je mene nateralo da im nanu naninu...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/10/2013, 13:54

Ja ne mogu da citam tako brzo koliko vi pisete brzo!!! lol! 

Dunja, neka je sa srecom beta i zelim ti da 11. cujes najlepsi zvuk i da ti trudnoca protekne bar ko moja, lagana i bez stresa! Ja mogu da kazem da uzivam i da do sada nisam imala nikakvih problema, osim da postanem svesna da sam trudna! lol! molitva molitva molitva molitva molitva molitva 

Brbljiva, neka kiseonik i hipebaricna donesu uspeh i lepu betu!!! igracice igracice igracice 

Okacice, navijam i dalje za tvoje lepe folikulice i za lepe jc!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ivv, u potpunosti te podrzavam u izrazavanju misljenja i suprostavljanju lekarima koji misle da su bozanstva i da mi treba da ih slepo slusamo i pratimo, jer oni sve znaju a na kraju nam uzmu debele pare i zavrnu nas! Nedaj se! Ti sto ti pisu na pp neka napisu svoja iskustva pozitivna ovde, umesto da te pljuju tajno, pa ce se zene predomisliti i verovati mozda pre njima nego tebi! Sve mi se cini da su to oni sa klinike zaduzeni za citanje pre nego neko ko stvarno ima problem. Da je obrnuto, pisali bi javno, a svakako vidis koliko imaju poruka i odmah ti bude jasno ko su. Ono sto volim kod kutka je to sto svako iskustvo mozes da izneses javno, pa nek se menjaj ako hoce, ako nece, bice pljuvani ponovo!

Sto se tice jc i donacije, svesna sam da se radi po Srbiji, zelim da verujem da postoji klinika koja ipak drzi do svog dostojanstva i nije im potrebno da popravljaju procente uspesnosti na ovaj nacin, ali sam sigurna da gresim. Ono sto meni smeta, je sto uzmu jc neke zene koja je debelo platila postupak, koji na kraju mozda i ne uspe i onda opet mora na bockanje, a sa druge strane imaju zenu/par koji su spremni da plate ogromne sume za donaciju, tako se oni 2 puta okoriste o nas! Ja sam zato i i zbegavala nase klinike, a imala sam poverenje u Genezis, mada, ne mogu da kazem da se ponekad ne zapitam da mozda nisu i oni nesto smuckali i iskoristili moje jc ili uzeli spermice od nekog durgog (posto je mm imao nule, ali su mi radili i TESA pa mi rekli da su imali 3 spermica). Nekako im verujem, jer su mi na kraju pokazali listu sa jc, pokazali koliko nije bilo dobrih, koliko se nije oplodilo, koliko je stalo sa razvojem... a to mi daje sigurnost da ne muvaju nista, jer sam takve liste dobijala i u svim stranim klinikama. Potom, moje jc su ipak jc 40-ogodisnjakinje, pa ne verujem da su im primamljive. Da me ne shvatite pogresno, nemam nista protiv donacije, ali samo legalno, da i zena koja daje zna sta radi a i zena koja prima, da su saglasne obe i da ona koja je donatorka zna da ima svoje dete/decu negde u okolini. Nisu to samo jc, to su nasa deca! Zato ja nisam spremna na donaciju, jer ne bih znala sta sutradan detetu da kazem, a i zato sto jos imam svojih jc, pa o donaciji nisam razmisljala mnogo. Verujem da bih jednog dana i prelomila, jer zelim da budem majka, ali ne tako sto ce nekom uzeti jc da bih ja bila majka a da ona to i ne zna!!!

Svakako, postupci van kostaju isto koliko u Srbiji, cak mozda i manje nego na nekim klinikama u Srbiji, pa svako ko placa ima pravo da bira gde ce i sta mu najvise odgovara. Mada, ima mnogo zena koje slepo veruju i ne zele da citaju nista na forumima, pa onda i klinike imaju svoje pacijente. Sestra moje prijateljice je pre par godian imala nesto preko 50 jc kod Garalejicke (ili kako se vec preziva), lezala 3 meseca u bolnici, imala takvu hiper da je jedva prezivela, vratili joj 1embrion kao dobar i naravno da nije uspelo. Kad sam probala da joj objasnim neke stvari i da je makar ubedim da ode na konsultacije kod nekog drugog dr, ona me napravi ludom jer je Elijana odlican dr i ostace kod nje sve dok ne dobije dete! Probah da je uputim na forume, ne interesuju je jer ne veruje nista, vise voli da ne zna... ne znam da li je postala majka u medjuvremenu, ali eto, meni je ona drastican primer sta lekari rade sa zenama i one im i dalje veruju! Uzas!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 13:59

A da ne pričam da me je jedan bilmez koji me je prvi primio na Sterilitetu u Frontu pitao šta sam do sada čekala. Reko' :pravim dete šest godina, dakle počela sam u 34, to baš i nije toliko kasno s obzirom na to da sam u životu radila isto što i vi-na sebi i u sebi. To što niko od vas troje najboljih u gradu niste znali da mi kažete da ubrzo pre neuspelih i nepotrebnih folikulometrija (sa sve zapušenim jajovodima) uradim HSG nema nikakve veze sa mnom. Nisam tada znala za forume, eh...Dakle, pitanje vam je više nego glupavo i osim toga-neumesno. Zapamtio me i sad kad dođem u Sterilitet dobaci: vi ste ona što smatra da sam glup i idete kod profesora? Da, ja sam baš ta koja smatra da ne znate šta pričate i idem kod profesora jer on ništa ne priča ali je mnogo veći car;-)
Dosta sam povratila za danas po svima, odoh da radim, imam upalu mišića od trčanja pa sam malo nervozna danas hahahaha. Ljubim vas sve redom!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:04

Da bi nekoj ženi ''dali''jajnu ćeliju druge žena,a oplodili sa spermom vašeg muža aspiracija mora da bude taj dan kad i oplodnja.Jajne ćel.su osetljive i brzo propadaju pa se mogu čuvati samo oplođene,tj.embrioni.Tako da ako vam nude znači da žena čije su jć.upravo aspirirana ili će vam uvaliti ''gotov'' embrion.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 14:05

Ljubim moju Kometicu u tibicu najslađu krofnicu! osmeh srce 
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/10/2013, 14:08

Ivv, meni je isto to rekao lekar na sterilitetu u Frontu. Krupan jedan, zaboravila sam kako se zove. Ja imala 32, a on meni kaže: Znate li koliko godina sam ja imao kada sam dobio sina? 25! Znači treba deca da se prave na vreme.
Ja njemu najopuštenije kažem: Ja mislim doktore da ste vi požurili, prerano ste se oženili, pa vi ste tada bili zelen momak, tek sa fakulteta, ili pri kraju...tek tada ste trebali početi da živite, da se provodite, da vidite šta je život i šta su žene. Manje biste ih mrzeli!
Šokirao se lik!Very Happy 

Sad sam se setila jedne scene kada sam ganjala novac da odem na građevinijadu. Obilazim firme, ne da niko 100 evra. Odem na jedno gradilište, upute me do šefa, uđem u baraku, predstavim se ko sam, pokažem papir od Saveza studenata, zamolim za uplatu, kad on mene napade...a raširio projekat i na projekat burek i jogurt. Jedan masni brko sa trbuščinom. Kaže nije građevina za žene, otkud meni to da ja to studiram, gde mi je pamet (to je bio u pravu)...ja se iznerviram i kažem: Pa znam ja da to nije za žene! A on sav srećan: Pa zašto onda studirate???
Znate šta? Ja nisam žena. Ja sam ŽENA IPO!
On ostane u šoku, a ja se okrenem i preko vrata.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:12

Mm i ja smo davno bili na razgovoru kod Biljane Arsić i kad smo videli Garalejić Elijanu samo smo se pogledali i otišli.Svašta sam čula o obema tako da daleko im lepa kuća.Što se Stankovića tiče njega na VMA preporučuju.Mm je pitao jednog dr:''Da li vi vašu ženu vodite kod veterinara ili dr kad se razboli''?Ovaj je ućutao.Mada vidim da je on uspešan i svaka mu čast.Slušala sam ga par puta kako priča i svideo mi se.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/10/2013, 14:13

InVitroVeritas ::I još jedna stvar tu mene boli: ništa nisu uradili da reše probem low responding-a. Samo su mi nakačili etiketu a zapravo su promašili sve. Lakše im je da ti narokaju tuđe ćelije nego da jednu tvoju i tebe isprate od početka do kraja. To je mene nateralo da im nanu naninu...
sta je low responding?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 24/10/2013, 14:15

Uf, ala ste vredne lol! 

Elem, ajmo na citanje http://www.rfzo.rs/download/zakoni/Zakon_vto.pdf

Donacija nije zabranjena, naprotiv detljno je opisana, ali....

Nije dozvoljena prodaja materijala. Nije dozvoljena kradja materijala. Formirana je banka materijala (aha, al za malo Rolling Eyes ) Za davanje materijala mora postojati pismena saglasnost, kao i za primanje...

U Visegradskoj se radila donacija pre 15 godina, i vise, tada je bio pravilnik da zena mora sama da nadje donora, i obe potpisu i mirna Backa. Tako i za spermice.

A da se svasta radi, radi se. Ponekad pomislim da je bolje da ne znam, majke mi

Ivv, Erata queen Ako vas neko dira, meni javite, jaka sam u rukama lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 14:15

Da, neću mu pomenuti ime ali mislimo na istog, kampuje tamo. Ni konce ne zna aizvadi od laparoskopije ali mnogo priča.
Ahahaha, dobra ti ova za ženu ipo! Kompleksaši prete snaši;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/10/2013, 14:16

Zvončice, ja nešto verujem da su veterinari bolji od ginekologa. Prvo, oni moraju da poznaju reproduktivne sisteme raznih životinja, a ginekolozi samo jedan.
Drugo, životinja ne može da govori, na životinje se ljudi često više sažale nego na čoveka. Veterinar macu i kucu pomazi, pa joj tepa, pa lepo i nežno odradi intervenciju.
Ja bih sada radije išla kod veterinara, nego kod ginekologa.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:16

bebana.bebana ::
InVitroVeritas ::I još jedna stvar tu mene boli: ništa nisu uradili da reše probem low responding-a. Samo su mi nakačili etiketu a zapravo su promašili sve. Lakše im je da ti narokaju tuđe ćelije nego da jednu tvoju i tebe isprate od početka do kraja. To je mene nateralo da im nanu naninu...
sta je low responding?
Prava si bebana.Loš odgovor jajnika,mali broj jč ili žena u najboljim godinama koja zna šta joj prija u se.u.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 14:16

KoMetaK ::
Svakako, postupci van kostaju isto koliko u Srbiji, cak mozda i manje nego na nekim klinikama u Srbiji, pa svako ko placa ima pravo da bira gde ce i sta mu najvise odgovara. Mada, ima mnogo zena koje slepo veruju i ne zele da citaju nista na forumima, pa onda i klinike imaju svoje pacijente. Sestra moje prijateljice je pre par godian imala nesto preko 50 jc kod Garalejicke (ili kako se vec preziva), lezala 3 meseca u bolnici, imala takvu hiper da je jedva prezivela, vratili joj 1embrion kao dobar i naravno da nije uspelo. Kad sam probala da joj objasnim neke stvari i da je makar ubedim da ode na konsultacije kod nekog drugog dr, ona me napravi ludom jer je Elijana odlican dr i ostace kod nje sve dok ne dobije dete! Probah da je uputim na forume, ne interesuju je jer ne veruje nista, vise voli da ne zna... ne znam da li je postala majka u medjuvremenu, ali eto, meni je ona drastican primer sta lekari rade sa zenama i one im i dalje veruju! Uzas!
E ta dr je tek posebno interesantan primer za onu čuvenu: "dok je ovaca biće i vune". Pa zar bi ona vozila onakav mercedes da nema ovce za šišanje. U njenoj privatnoj ordinaciji, koja je preuređen stan sa stilskim nameštajem, medicinaka sestra naplaćuje u evrima (uz 50 evra) i naravno ne izdaje fiskalni račun. Pritom su joj cene nenormalne, a žene voli da roka hormonima.


Poslednji izmenio fight&faith dana 24/10/2013, 14:18, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 14:18

Bakišo, tebra, trebaće nam tvoja jaka ruka jer nam sejo već postalo muka. Oš na kej sa mnom, trčim kao manijak?
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/10/2013, 14:21

Erata ::Zvončice, ja nešto verujem da su veterinari bolji od ginekologa. Prvo, oni moraju da poznaju reproduktivne sisteme raznih životinja, a ginekolozi samo jedan.
Drugo, životinja ne može da govori, na životinje se ljudi često više sažale nego na čoveka. Veterinar macu i kucu pomazi, pa joj tepa, pa lepo i nežno odradi intervenciju.
Ja bih sada radije išla kod veterinara, nego kod ginekologa.
zivota mi, nisi normalna lol! lol! lol! lol! lol! 


a da li taj dr iz Fronta ima naocaLe i bradicu? Rolling Eyes 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/10/2013, 14:21

Erata ::Zvončice, ja nešto verujem da su veterinari bolji od ginekologa. Prvo, oni moraju da poznaju reproduktivne sisteme raznih životinja, a ginekolozi samo jedan.
Drugo, životinja ne može da govori, na životinje se ljudi često više sažale nego na čoveka. Veterinar macu i kucu pomazi, pa joj tepa, pa lepo i nežno odradi intervenciju.
Ja bih sada radije išla kod veterinara, nego kod ginekologa.
Pa i mi po mnogima smo ''životinje''.Nas tretiraju i gore od istih pošto od njih imaju meso,mleko,...pa su vredne.Ja verujem da je Stojković ok.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 14:22

Ima Vule;-) jareću. Možda njemu treba veterinar;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/10/2013, 14:23

zvoncica36 ::
bebana.bebana ::
InVitroVeritas ::I još jedna stvar tu mene boli: ništa nisu uradili da reše probem low responding-a. Samo su mi nakačili etiketu a zapravo su promašili sve. Lakše im je da ti narokaju tuđe ćelije nego da jednu tvoju i tebe isprate od početka do kraja. To je mene nateralo da im nanu naninu...
sta je low responding?
Prava si bebana.Loš odgovor jajnika,mali broj jč ili žena u najboljim godinama koja zna šta joj prija u se.u.
e sad,jel ima tome lekai da li uvek ide jedno sa drugim?da li moze da bude dobar odgovor a mali broj punih folikula?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu