KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/10/2013, 22:29

Ja sam za! Sto je moj, samo da znas. Very Happy I otmi mi novcanik, inace sve ode na harmoniku. Volim i rejv zurke, totalni kontrast.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/10/2013, 22:32

Ali u zadnje vreme sam samo na zurkama u objektima zdravstvene zastite. :) Na kraju uvek bude neka tuca. Bulevarka, secer mali, mnogo lici na tetkino, ima i jedna ista slika, ista dekica. Odmah se rastopim od ljubavi beskrajne.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 21/10/2013, 22:33

Koracaljke samo napred!

I ja imam domace kantarionovo ulje, odlicno je za pice, a za sta ce mi drugo? Moja baba je inace depresivac po prirodi, pije ga 70 godina, sama pravi i sta joj fali? Napunila 90 i jos ce ihaj.
Izguglajte, odlicno je protiv depresije, za zeludac... Ali nije za smirenje i relaksaciju, vec protiv depresije.

Okacice, vidim da si krenula, samo napred radost radost radost 

Brbljiva bravo za histero, i tebi ko i meni otkrise septum tek na histero Rolling Eyes 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/10/2013, 22:36

ma kakav rejv ...saban i tozovac su zakon za kafanu a gde je kafana ,tu je i toma zdravkovic ....
 evo jedne dobre 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/10/2013, 22:40

bak ::Koracaljke samo napred!

I ja imam domace kantarionovo ulje, odlicno je za pice, a za sta ce mi drugo? Moja baba je inace depresivac po prirodi, pije ga 70 godina, sama pravi i sta joj fali? Napunila 90 i jos ce ihaj.
Izguglajte, odlicno je protiv depresije, za zeludac... Ali nije za smirenje i relaksaciju, vec protiv depresije.

Okacice, vidim da si krenula, samo napred radost radost radost 

Brbljiva bravo za histero, i tebi ko i meni otkrise septum tek na histero Rolling Eyes 

 da zamisli ,na histeroskopiji ! ali ja neznam ni pravo znacenje septuma ,jel to neka mala pregradica ?! meni je to kao 1,5 cm . kako bilo kod tebe ?!verovatno je to bilo i ranije tu ,nije moglo tek odjednom da to nastane ,jel da ?! malo cu da ispitam docu sta cu s tim mioom na zidu ,iako nije u materici ...on rece da to ne smeta ,ali ako dodje do trudnoce kasnije moze da smeta verovatno ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/10/2013, 22:43

Brbljiva, ja ti ovo pevam kao slavuj. Ja svaki dan pevam, sve redom...svi u kuci smo muzikalni, super pevamo, jos kad se udruzimo. Ja, mama i sestra volimo da pustimo muziku i igramo po kuci. Moj momak uziva u tome, iako ne ucestvuje, nije taj tip, ali voli kad je veselo. Sestric je pravi mali veseljak, voli da igra. Kaze tetka hajde da pustimo muziku i ludujemo! Dusa moja.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/10/2013, 22:47

Brbljiva i mene cudi da ti to nikada niko nije video. To ti je otprilike do pola pregradjena materica. Nije celom visinom. Ali moze da pravi problem u trudnoci, da dodje do spontanog. Tako se rodis. U 10. nedelji trudnoce kada se formira materica, postoje 2 dela koji se spajaju u jedan. Kada se to ne odigra kako treba, ostaje pregrada, manja, veca, potpuna...ima vise varijanti. Vazno je da si se toga resila.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 21/10/2013, 22:53

Auuu ovde zurka... Ojhaaaaa
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/10/2013, 22:56

erata ,pa ti si dokotrirala na medic fakultetu ,?! svaka cast na objasnjenju...hvala ..ovo zaista nisam znala...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 21/10/2013, 23:51

Brbljiva, ne znam za radžu, ali u SPEBU će ti savetovati da drmneš po neko pivce, em opušta, em dobro za endo lol! 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/10/2013, 23:57

to znam ,rece mi bas dr Stojkovic ...nego ja upravo citam o persenu i persenu forte ..ja bi taj persen forte pocela da uzimam ,ali neznam dokada ..sta mislite ? dali do et ili samo do aspiracije ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/10/2013, 00:33

Lepo je što ste se raspisala, al dok popamtim kome šta htedoh, iz mozga pola stvari nestalo, ko da sam tri rakije popila!lol! 

Bebana, nema druge nego novi plan, pa da sledeći postupak bude pravi, mada ja i dalje mislim da si ti prerano uradila betu, al ajd sad, pita li me ko!

Krvarenje, ko je pitao za drugaricu, joj mozga mog, hoće to kad je implantacija u tom periodu, tako da držimo fige za prašku fet trudnicu, taman fino da povuče nogu i da nam se onda i pegaz i ganedina priključe tim uspešnim fetovkama! I ostale cure koje imaju smrzliće, naravski.

Brbljiva, negde si me pitala za cene iz Speba, da ne rovim ovako kasno, imam negde račun, gde mi je sve taksativno pobrojano, pa ću sutra, opomeni me, ak se ne setim, mozak mi u skladu sa avatarom, postao pileći! :) Hormone sam plaćala 650 din onda kad sam ih i vadila (svaki put fiskalni dobijala, pošto čitam da druge cure imadoše problema sa tom fiskalizacijom), a možeš da izabereš opciju i da platiš sve te izvadjene hormone, posle et, kad je i plaćanje postupka i hormona u Spebu. Ja sam u Jevremovoj bila kod hematologa i dobila sam fiskalni za obavljen pregled, Bak mi je išla na drugu kontrolu, i isto je dobila fiskalni, ja ga tražim ako ga ne daju, inače ne plaćam na lepe oči, prosto neki moj princip, da budem iskrena. Wink Na klinici sam dobila fiskalni rn i za prethodne postupke i sada, i fiskalni i onaj veći račun gde je takodje sve pobrojano, posebno postupak, posebno hormonske injekcije, posebno stop boca, i posebno se iskazuju i hormonske analize ako ih ne platite onog dana kad dajete krv. Ne znam kako su drugi prolazili u Spebu, al nijednom nisam tražila račun, već se to podrazumevalo. Drugo, fiskalni mi je trebao i za refundaciju od mog grada za deo sredstva, bilo nam je odobreno 50.000, te nam sigurno i ne bi dali te parice da nismo imali fiskalni račun (naglas razmišljam). 

Jekice, kako si ti?

Zvončice76 nam nema.

Okačice, prašim, prašim, prašim, nek je sa srećom, biće sve to kod tebe ok!

Cure, vučem za nosićeeeeee jakooooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/10/2013, 09:27

Biksi, dodaj tu na spisak za uspesan praski FET i nasu Lenjivicu! osmeh srce 

Bebana, sad malo odori pa u nove pobede! Nema nazad!

Brbljiva, vidim da si ovog puta spremna po svim nivoima. To ce uroditi plodom! I samo opustenoo, pa makar i uz pomoc persena Laughing 

Okacice-zgodnice, srecan pocetak bockanja!!!! konfete 

iiiidemoo

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 09:33

Da li je 11-i dan od et rano da se radi beta sa embrionima iz fet-a?Vraćeni su osmoćelijski koji su za par sati po embriologu sigurno prešli u blaste.Ja nemam iskustva sa fet-om,a mojoj komšin.je ovo prvi fet,a ja se nadam i poslednji.Ima samo 27god.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/10/2013, 09:49

BiKsi :) ::Lepo je što ste se raspisala, al dok popamtim kome šta htedoh, iz mozga pola stvari nestalo, ko da sam tri rakije popila!lol! 

Bebana, nema druge nego novi plan, pa da sledeći postupak bude pravi, mada ja i dalje mislim da si ti prerano uradila betu, al ajd sad, pita li me ko!

Krvarenje, ko je pitao za drugaricu, joj mozga mog, hoće to kad je implantacija u tom periodu, tako da držimo fige za prašku fet trudnicu, taman fino da povuče nogu i da nam se onda i pegaz i ganedina priključe tim uspešnim fetovkama! I ostale cure koje imaju smrzliće, naravski.

Brbljiva, negde si me pitala za cene iz Speba, da ne rovim ovako kasno, imam negde račun, gde mi je sve taksativno pobrojano, pa ću sutra, opomeni me, ak se ne setim, mozak mi u skladu sa avatarom, postao pileći! :) Hormone sam plaćala 650 din onda kad sam ih i vadila (svaki put fiskalni dobijala, pošto čitam da druge cure imadoše problema sa tom fiskalizacijom), a možeš da izabereš opciju i da platiš sve te izvadjene hormone, posle et, kad je i plaćanje postupka i hormona u Spebu. Ja sam u Jevremovoj bila kod hematologa i dobila sam fiskalni za obavljen pregled, Bak mi je išla na drugu kontrolu, i isto je dobila fiskalni, ja ga tražim ako ga ne daju, inače ne plaćam na lepe oči, prosto neki moj princip, da budem iskrena. ;)Na klinici sam dobila fiskalni rn i za prethodne postupke i sada, i fiskalni i onaj veći račun gde je takodje sve pobrojano, posebno postupak, posebno hormonske injekcije, posebno stop boca, i posebno se iskazuju i hormonske analize ako ih ne platite onog dana kad dajete krv. Ne znam kako su drugi prolazili u Spebu, al nijednom nisam tražila račun, već se to podrazumevalo. Drugo, fiskalni mi je trebao i za refundaciju od mog grada za deo sredstva, bilo nam je odobreno 50.000, te nam sigurno i ne bi dali te parice da nismo imali fiskalni račun (naglas razmišljam). 

Jekice, kako si ti?

Zvončice76 nam nema.

Okačice, prašim, prašim, prašim, nek je sa srećom, biće sve to kod tebe ok!

Cure, vučem za nosićeeeeee jakooooo!
biksi,ja bih tako volela da si u pravu i ti isvi koji su mi rekli i napisali, ALI zar moze od 10og do 14og dana da beta postane pozitivna i to sa dvocelijskim embrionom,uz to moj LH je bio 8.dana 0,7 a estradiol oko 400.Neka napise neko ko je imao slican problem a pozitivna iskustva!moj fsh u 4 danu je 11,7 znaci blizu 12...ako preskoci 12 znaci smanjene jajne rezerve....trebam od dva nista napraviti nesto.....ako nista drugo mislim da je bar beta 10og dana trebalo da bude pozitivna.....URADICU JA BETU I 140G DANA,I dalje pijem lekove i isprimacu injekcije do kraja.....nada poslednja umire...moja ce umreti kad udjem u klimaks a tada,ako ne budem imala dete sescu i reci cu:ko zna sto je to dobro,hvala ti boze,ko zna kakve si me boli spasio kad mi u startu nisi dozvolio da imam dete!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/10/2013, 11:24

Bebana, ja idem logikom da je tek implantacija od 7. do 10. dana nakon et, a onaj dan se ne računa, pritom tvoji embrion bio dvoćelijski, znači treba mu dana više, a beta počne da se luči tek pošto se implantacija završi. Ne želim da ti dajem lažnu nadu, nemoj me pogrešno shvatiti, naročito što je to bio dvoćelijski embrion, al nikad se ne zna, pravilo je da nema pravila!

Zvončice36, ako su tvojoj drugarici vraćeni osmoćelijski embrioni možda bi se i pokazala beta 11. dana, mada kod feta nekad kažu da hoće beta u startu da bude manja, pa možda da se ona ipak strpi još jedan ili dva dana. Nakon osmoćelijskog embrion se razvija u morulu (4. dana starosti), pa onda u blastu (5. dan). Ja sam nakon feta radila betu 12. dana, al su mi vraćene blaste i beta je tada bila preko sto. Ponekad je to radjenje bete pre stresno, jer se ona u startu ne duplira, pa može samo da zbuni ženu i napravi još veću pometnju, jer mora da je ponavlja. Kako hoće, želim joj svu sreću i da im uspe!

Lenjivici našoj posebnu prašinicu šaljem, hvala Vučice! A bome i tebi, za jednog malog budućeg vučka ili vučicu! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 11:39

Hvala Biksi!Jedina ti mi odgovaraš na pitanja.Nije znala lepo da mi objasni,pa samim tim ni ja nisam lepo napisala.Valjda kad su ''odleđeni'' bili su osmoćel.,a vraćena morula ili blasta.Ja nemam pojma sa fet-om pošto nikad nisam imala isti.Nije otišla da radi betu.Ja sam danas uzela slobodan dan da joj pravim društvo pošto joj muž nije u Bg.Pošto joj je muka odustala je od izlaska iz kuće.Tako da ni betu neće raditi.Nema krvarenja,ali ima čudnu boju kad joj na uložak curne utro.Nešto (po njenom opisu žućkasto zelenkasto).Ja nemam pojma šta je pošto pre fet-a su joj svi brisevi bili sterilni.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/10/2013, 11:52

BiKsi :) ::Bebana, ja idem logikom da je tek implantacija od 7. do 10. dana nakon et, a onaj dan se ne računa, pritom tvoji embrion bio dvoćelijski, znači treba mu dana više, a beta počne da se luči tek pošto se implantacija  završi. Ne želim da ti dajem lažnu nadu, nemoj me pogrešno shvatiti, naročito što je to bio dvoćelijski embrion, al nikad se ne zna, pravilo je da nema pravila!

Zvončice36, ako su tvojoj drugarici vraćeni osmoćelijski embrioni možda bi se i pokazala beta 11. dana, mada kod feta nekad kažu da hoće beta u startu da bude manja, pa možda da se ona ipak strpi još jedan ili dva dana. Nakon osmoćelijskog embrion se razvija u morulu (4. dana starosti), pa onda u blastu (5. dan). Ja sam nakon feta radila betu 12. dana, al su mi vraćene blaste i beta je tada bila preko sto. Ponekad je to radjenje bete pre stresno, jer se ona u startu ne duplira, pa može samo da zbuni ženu i napravi još veću pometnju, jer mora da je ponavlja. Kako hoće, želim joj svu sreću i da im uspe!

Lenjivici našoj posebnu prašinicu šaljem, hvala Vučice! A bome i tebi, za jednog malog budućeg vučka ili vučicu! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
...e tako bih volela da si u pravu.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/10/2013, 11:54

zvoncica36 ::Hvala Biksi!Jedina ti mi odgovaraš na pitanja.Nije znala lepo da mi objasni,pa samim tim ni ja nisam lepo napisala.Valjda kad su ''odleđeni'' bili su osmoćel.,a vraćena morula ili blasta.Ja nemam pojma sa fet-om pošto nikad nisam imala isti.Nije otišla da radi betu.Ja sam danas uzela slobodan dan da joj pravim društvo pošto joj muž nije u Bg.Pošto joj je muka odustala je od izlaska iz kuće.Tako da ni betu neće raditi.Nema krvarenja,ali ima čudnu boju kad joj na uložak curne utro.Nešto (po njenom opisu žućkasto zelenkasto).Ja nemam pojma šta je pošto pre fet-a su joj svi brisevi bili sterilni.
ja bih ti odgovorila ali ne znam nista,ne znam ni sta je fet~a...ali drzim joj fige i saljem pozitivne misli da to sve bude ok!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 22/10/2013, 11:57

ej, taj Utrogestan kad curi zna da mijenja boju od zute, zelene, cak i roza... upish zivi :) neka se ne sekira :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/10/2013, 12:01

Zvončice, štaš kad sam dokona, uglavnom!lol! Obično kod odmrzavanja ide tako što odmrznu embrione, bitno je normalno da embrioni prežive, čim nastave dalje da se dele, znači da su ok, pretpostavljam da je kod nje tako bilo, nisu oni čekali sutradan po odmrzavanju, već vratili isti dan, pretpostavljam opet, nego su embrioni nastavili dalju deobu, što je dobar znak. To curkanje hoće od utrogestana, kao i braonkasto mrljanje, držim joj fige! Super si što joj ubijaš vreme, nek te za koji dan fino povuče za nosić, pa onda ona tebi za koji mesec da pravi društvo i da joj uzvratiš pozitivnom betom!

Bebana, još ti ne rekoh, brojke su ovde relativna stvar, lh i treba da ide naniže po odmicanju stimulacije, koliko ja znam, a estradiol naviše, kao znak da jajne ćelije zru :). Fsh zanemari, moj ti je savet, on je tako promenljiva kategorija, nemoj da te opterećuje. Ako hoćeš opet da probaš da ga popraviš, uzimaj smokve u maslinovom ulju, svaki dan po jednu, vitamin d je odličan za kvalitet jajnih ćelija, pa možeš i vigantol kapi da uzimaš, one ti sigurno neće škoditi. Samo polako. Iako ne bude sada ništa, imaš isksustvo više, i znaćeš šta i kako dalje, a mi ćemo biti tu da te usmerimo i pomognemo koliko možemo i umemo za dalje. No, da ne razmišljamo negativno, da mi ipak prizivamo rast bete za taj 14. dan! 10.22.2013:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/10/2013, 12:01

Bebana, fet je transfer iz zamrznutih embriona.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 12:08

bebana.bebana ::
zvoncica36 ::Hvala Biksi!Jedina ti mi odgovaraš na pitanja.Nije znala lepo da mi objasni,pa samim tim ni ja nisam lepo napisala.Valjda kad su ''odleđeni'' bili su osmoćel.,a vraćena morula ili blasta.Ja nemam pojma sa fet-om pošto nikad nisam imala isti.Nije otišla da radi betu.Ja sam danas uzela slobodan dan da joj pravim društvo pošto joj muž nije u Bg.Pošto joj je muka odustala je od izlaska iz kuće.Tako da ni betu neće raditi.Nema krvarenja,ali ima čudnu boju kad joj na uložak curne utro.Nešto (po njenom opisu žućkasto zelenkasto).Ja nemam pojma šta je pošto pre fet-a su joj svi brisevi bili sterilni.
ja bih ti odgovorila ali ne znam nista,ne znam ni sta je fet~a...ali drzim joj fige i saljem pozitivne misli da to sve bude ok!
Bebana ovo nije bilo upućeno tebi.Hvala ti draga.Poslala sam ja pp jednoj trudnici iz Praga koja je radila betu 11-i dan,ali ona se nije udostojila da odgovori na dve poruke.Eto toliko o solidarnosti.Tebi želim sve najbolje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 12:08

Ninche ::ej, taj Utrogestan kad curi zna da mijenja boju od zute, zelene, cak i roza... upish zivi :) neka se ne sekira :)
Hvala draga.Bebica je medena.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/10/2013, 12:13

Biksi nisi dokona već si ok.Neke žene hoće da pomognu i drugima,a neke gledaju samo sebe.HVALA!Meni je stalo da im uspe kao da sam ja u pitanju.Tako isto želim i ostalima.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu