KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 16:27

jel jekica ponavljala betu ....?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 24/10/2013, 16:34

jekica ::cao zene.u subotu sam imala kritican dan,pocelo mi krvarenje-na klinici ivanovic se niko nije javljao da pitam sta da radim.na kraju zavrsila u bolnici i imala spontani.uzas,danas sam izasla iz bolnice i mirujem.nekoliko dana sam bila u bolnici i sumnjalo se u van matericnu ali na srecu nije bilo to u pitanju.
Brbljiva, ne htedoh da te vracam gomilu stranica unazad, pa rekoh, da ti quotujem Jekicin post.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 16:39

to me je pitala jedna clanica u pp,a ja brzopleto pitala na koracima ...da ,za to vec znam da je bila u bolnici....
  brbljiva brzopletica !Razz Razz Razz
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 17:17

Nisam čitala postove posle pola 3, svašta se nakupilo! Tu su sve moje divne drugarice, neću da nabrajam! I puno se smejemo "Životinjskoj farmi" i dobro je što smo sa donacije, kliničkih slučajeva i hejt mejlova stigle do Orvela; ovo jeste odlična ideja za knjigu, prepunu crnog humora. Ono što je sigurno je da nas je priča ojačala i da smo sposobne da je iznesemo sa osmehom. Dobro smo se zezale danas!

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 24/10/2013, 18:15

Hahaaa devojke lude ste totalno! Zivuljkice, zoo, crnci...Ja bas pomislih nema Sofije, a ona na safariju uzivaki...
Samo da dodam, i meni se nevidjeno gade doktori ovde, za Ivanovice ne znam, ali Jevremova-uzas u svakom smislu!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 18:19

BRBLJIVA76 ::
KoMetaK ::
zvoncica36 ::Da zumiramo.Bilo je miševa,jaraca,babunke,...pa ovo se pretvori u zoo vrt.
Lude ste 100%!!!!!!!  b  b  b  b  b 
Bolje da se smejemo nego da patimo, ali ste mnoge platile alavost nekih dr do sada, na zalost c c 
...e pa ,ja radim u zoo vrtu ! ali zoo vrtu mog grada. pa izvol;te ! ko zeli nek -pozeli .mogu i ovce ,mogu i misevi,babunike,jelen  ....imamo mi ovde i lame --a garalejicka mi lici bas na tu zivotinjku ! samo ova lama u mom zoo vrtu ima partnera ,a za Garalejicku jos nisam cula da ima muza ,ljubavnika ili partnera .....(a mozda partnerku  b ?!) ?ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Brbljiva, pa to je javna tajna ko joj je partnerka i koleginica. Nije valjda da ne znaš, pa to zna čitava Srbija!  b

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 18:35

Sofija, u delu o putovanjima otvori temu i okači slike da i mi malo uživamo u Africi. Very Happy Očekujemo i Jamajkine jer je i ona je tamo bila letos. Međutim, njoj su na aerodromu izgubili kofer u kome joj je bio aparat. Ako nađu kofer i ona će okačiti slike.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 18:38

Sofijaaaaaaa, gde si bila bre? Ja inače obožavam Afriku, učila sam čak i jedan jezik i duša mi je onamo. Za dlaku otišli pre dve godine da živimo a čovek mi je proputovao ceo kontinent i živeo u dve države u Africi. Black Power!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 24/10/2013, 18:41

fight&faith :: Brbljiva, pa to je javna tajna ko joj je partnerka i koleginica. Nije valjda da ne znaš, pa to zna čitava Srbija!  b
Ne znam ni ja lol!
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 18:49

Jefto odgovor na tvoje pitanje je B. Arsic. Eto sada će se stvarno znati u čitavoj Srbiji, a i šire. No nemam ja ništa protiv, neka se "deca" vole, samo bi trebalo da budu manje alava. Very Happy


Poslednji izmenio fight&faith dana 24/10/2013, 22:02, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 24/10/2013, 18:55

Ja se divim Garalejicki u koliko privatnih ordinacija radi... kako ta zena to postizava Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 24/10/2013, 18:57

Jeftelija ::Ja se divim Garalejicki u koliko privatnih ordinacija radi... kako ta zena to postizava Very Happy
Sada valjda rade samo u Hera medici, to je čuveni stan na Vračaru pretvoren u tzv. ordinaciju, a aspiracije i embriotransfer rade u Jevremovoj.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 19:04

Amazonke prave decu iz epruvete, totalni SF čoveče, ovo je za Ridlija;-)


Poslednji izmenio InVitroVeritas dana 24/10/2013, 19:16, izmenjeno ukupno 1 puta
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 19:09

Ček, ja sad brljam, ima dve Bilje kod Ivanovića, tako beše? Jedna od njih je ta Arsić?
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/10/2013, 19:32

F&F dogovoreno Very Happy 

IVV i ja obozavam "crnu" Afriku, super mesto da se napune baterije :o)

Danas ludo na forumu, sjajno smo se zabavljale, i vala bas bi mogla neka satiricna knjiga da proizadje iz ovoga..ima li medju nama knjizevnica? sunny 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 24/10/2013, 19:33

Brljas. Jedna je Bilja od Ivanovica :-)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 19:41

fight&faith ::
BRBLJIVA76 ::
KoMetaK ::
zvoncica36 ::Da zumiramo.Bilo je miševa,jaraca,babunke,...pa ovo se pretvori u zoo vrt.
Lude ste 100%!!!!!!!  b  b  b  b  b 
Bolje da se smejemo nego da patimo, ali ste mnoge platile alavost nekih dr do sada, na zalost c c 
...e pa ,ja radim u zoo vrtu ! ali zoo vrtu mog grada. pa izvol;te ! ko zeli nek -pozeli .mogu i ovce ,mogu i misevi,babunike,jelen  ....imamo mi ovde i lame --a garalejicka mi lici bas na tu zivotinjku ! samo ova lama u mom zoo vrtu ima partnera ,a za Garalejicku jos nisam cula da ima muza ,ljubavnika ili partnera .....(a mozda partnerku  b ?!) ?ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Brbljiva, pa to je javna tajna ko joj je partnerka i koleginica. Nije valjda da ne znaš, pa to zna čitava Srbija!  b
nemam ama nikakve putanje bilo kakve ka Bg,pa neznnam sto bi to bilo vazno da znam..ali se secam da me je davno lecila E.G ,tada je radila vto u Medical bolnici.bila sam bas zalepljena za tu bolnicu da tamo platim i odradim vto...cak su me dokotrke i zivkale tel...ne secam se vise.
 sreco ,neznam koja mi je pticica sapnula tada da ona ima vezu sa doticnom Biljom,ali mislila sam da je neko zezanje.
 sada vidim da je tako bilo a Medical se valjda ubrzo zatvorio ,tako nesto ...ili je E.G presla u dr priv kliniku....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 19:55


nadjoh nesto mnogo lepo ,pogledajte ....manite Garalejicku i Arsicku nek se vole ...lol!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 20:01

Što je lepa animacija! Vanzemaljci, ličimo na sve i svašta u maminoj tibi!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 20:02

bas ko pravi svemirci .....sta ti je cudo prirode ! smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 24/10/2013, 21:51

Uh zene sta sve ispisaste....

Kao prvo ne svidja mi se to prozivanje preko pp.. ako imas misljenje kazi ga makar se ne podudaralo sa drugima....

E sad neko gore (Mislim da je Erata to rekla ispisaste mnogo pa se nadam da sam zapamtila) da su je prozivale kako nije bila pozitivna i nije imala poverenja u dr pa joj zato nije uspelo.
Evo ja sad kazem da sam svaki put bila super pozitivna, imala poverenja u svakog dr kome sam se stavila u ruke, i iz mog potpisa vidite da nije bilo uspeha. Kad bi to bio magican nacin za ostajenje u drugom stanju svakome bi uspelo iz prve.

Za ostalo se slazem sa devojkama, podrzavam da se ide na donaciju ali samo ako dobrovoljno druga strana ustupi materijal a ne da se krade...to su po meni strasne stvari...

Tako da IVV, Erata, Zvoncice i druge samo napred, o svemu treba javno pricati i svaka vama cast osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/10/2013, 22:06

zvoncica36 ::Žene gde nam je Biksi?
Evo je, već sat čita 14 napisanih strana za dva dana na koracima, a pegla čeka li čeka!lol! lol! 

Čestitam dunjas, baš me obradovala vest, ovaj put je to to uzvičnik:D 

Komšinici takodje čestitam, zvončice prenesi.Very Happy 

Jekice, baš mi je žao što si tako prošla, odboluj, šta drugo da ti kažem, samo izbaci tugu iz sebe, daj sebi vremena, pa u novi fajt, nema druge!

Odo da peglam, odo, mora se. Šta sad da komentarišem, kad je sve prošlo, nije zanimljivo, kao u žaru borbe kad je!lol! 

Ivv, našla si dobru zaledjinu, bak ti je sva jaka!likeit 

Vučem vas za nosiće vaše mile! I prašinjam!sreca vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 24/10/2013, 22:10

Dobro je Biksi, danas svi peglamo pegla 
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 22:12

dodjite i kod mene ...ja bila bolesna danima ,,i opravljam se polako a ves mi na krevetu vec 3 dana ...izvolte i kod mene na pegla pegla pegla pegla
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/10/2013, 22:31

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 1375816_722147444479300_94116170_n
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu