KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Julska jutra

+29
buby
Struzzo
maza1972
catherine290505
MARA
Jelena*
JocY
cicsa80
maus
Shizika
bak
djole42
heart84
anak
Republica
anna
lolipop
Sneza
bebko
KoMetaK
Deni
ciklama
Milijana
Cupava
HappyGirl
dr mali pariz
Mirjana
Orline
BiKsi :)
33 posters

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od djole42 21/7/2011, 12:11

Au ,ja taman izadjoh iz sivila a Bixi me opet zavila lol! lol! lol!
Happy pomagaj ,stavi dugmence za roza tufnice po ovom sivilu!
A zašto ja nemam opciju da zasivim nekog Wink
Da ,daPari sve picnem i ondaK begam ...ak sve bude kako treba ...ak se neko i okasni ...ostavljam lom i begammmmmmm!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od Struzzo 21/7/2011, 12:25

Djole, sad sam pročitala šta ti se sve desilo.. No
Eh, Bože, kakav smo narod... Rolling Eyes
Da, povuci vodu... cmoka
kad središ kućicu ostavi fotkice da vidimo minuli rad...ajd, možeš i svekrvin deo... Razz Laughing
Biksi, Meta...pozdravite tatu i kuma...držim fige... smajli angel

Curice, divan dan i divan vikend nas čeka...
osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od djole42 21/7/2011, 12:35

Struzzo ::
kad središ kućicu ostavi fotkice da vidimo minuli rad...ajd, možeš i svekrvin deo... Razz Laughing

yes
Kad sve bude skockano ,otvaram temu Djoletovo gnezdo Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od Milijana 21/7/2011, 12:39

Pobogu, ja ništa ne vidim Shocked ni sivo ni roze Shocked i šta je ovo Reputation zbunjen Vidim Pari se visoko kotira as
Hvala na pitanju, Lenka ja skroz ozdravila, ali avaj v spava na stomaku, a ne zna da se okrene kad se ukoči, pa se onda podigne i počne da vrišti affraid što nas, naravno, izbezumi u sred noći. Tako sad po ceo dan vežbam da je naučim da se okreće sa stomaka na leđa, kako bi nam se san vratio u spavaću sobu yes
Kod nas baš nekako prijatno, malo oblačno, malo sunčano... sutra se spremamo do Niša, uželela sam se radost
Đole, ti to uskačeš u novu kuću Laughing što ja volim nove kuće, stanove.... sve što je novo lol!
love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od KoMetaK 21/7/2011, 17:11

Mirjana, bravo za srce i da Lenka sto pre nauci da se okrece, zarad mira u spavacoj sobi osmeh srce
Bixi, bolje da je tata na VMA, ipak su tamo vrhunski strucnjaci, iako cete nedostajati jedno drugima Rolling Eyes Nadam se da ce i efekti glukofaza da te prodju uskoro!
Djolesku, neka si ti povukla vodu, sredi sve, pa onda na odmor i kad se vratis uzivancija u novom smajli angel
Pari, ides na krstenje? Lep provod i ljubi Pavlicka osmeh srce
Stru, pitah te negde, ali ajde i ovde, jel ima novosti sa onim centrom? Nisam svracala u tvoj dnevnik tamo, mozda s ii pisala, sad cu...
Ja cekam ciklus, danas-sutra, simptomi su tu, a posebno mucnina! Od kad sam prvi put krenula na VTO, dobih i simptome, i to pre svega mucnine i one tipicne za trudnocu, pa ako ikad ostanem trudna necu ni znati sta me snaslo lol!

Lep dan cure, iako ce jos malo pa vece, ovi bi vec od 16h rekli - buona sera! Mnogo rano im pada mrak na oci lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od cicsa80 21/7/2011, 17:19

Dobar dan jtra draga! Mm jutros dao "materijal" a zajedno birali literaturu da se sto manje muci Laughing Posle 11god. naucih nesto novo o njemu lol!
djole39 ::Au ,ja taman izadjoh iz sivila a Bixi me opet zavila
Ja te vidim kao plavusu Very Happy usne
Mili, jedna Lenka mi na plazi u Baosicima "zalutala" na peskir. Pomesalo me dete sa njenom mamom i onim peticama i prsticima cupkala na knjizi "Bog malih stvari". Pomislij da je to neki znak d
Odosmo u 18.30 kod endokrinologa da se malo propitamo, da vidimo ko zna znanje.
Biksi, super sto ce tata na VMA, ima da mu bude super i da bude kao nov. poljubac
Meto, kako kum?
DR Pariz lep provod na krstenju!
d
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od dr mali pariz 21/7/2011, 19:14

Cure gde ste?
Cicsa,kažeš novo saznaješ o mužu posle 11 g lol!
joj,ništa ne smem da pričam Laughing sramota Embarassed
Javi kako ste prošli kod endokrinologa...kakav je nalaz materijala-i gde ste ga radili?
Meto...simptomi lete ko baloni ;)eee...neće još dugo-predosećam...Nego,gde ste planirali sl.postupak?
Bixi... Julska jutra - Page 9 670661
Mili,stisni mi Lenče,i da je prevrćeš kad hoće dete tako...jesi li čula? Julska jutra - Page 9 191975
Odavno nema Adri,a petak,ko zna koji da je prošao..
uživajte cure,odoh da se pakujem za sport
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od BiKsi :) 21/7/2011, 20:39

Uzvraćam stisak! Naročito kad znam kako izgleda Parižankin iznadstrukni deo! A taman joj dolazim tu negde glavom! Laughing Nekad je lepo biti nizak!

Meta, u kad bi veštica preskočila malo vas, ih, baš bi bilo lepo da nas i ona iznenadi u pozitivnom smislu!

Cicsa, svidja mi se što te Lenka zamenila sa mamom, nek nasluti nešto lepo. Julska jutra - Page 9 430137Kako ti se svidja knjiga Bog malih stvari?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od lolipop 21/7/2011, 21:50

Dobro veče jutra, ljubim vas sve!

Uh Djole, pa to što čitam stvarno izaziva Mad , ali kako kažeš neka je prošlo sada kad si pustila vodu. Jedva čekam sličice Djoletovog kutka.

Prijo Meta kako je kum, nadam se da je bolje usne

Cicsa-cile pile-znači opet ste u akciji, ako ako javite se od endokrinologa. Kad stižete u Sarajevo?

Biksi koko draga, bolje je da otac ide na VMA, tamo su stvarno stručnjaci, imali smo slučaj skoro isti, problem sa gušteračom, tamo na odjeljenju je bio doktor Doder, mislim da je on i načelnik tog odjeljenja. I zaista smo se uvjerili da su vrhunski stručnjaci. Ostavila sam jednu sličku samo za tvoje oke na klubu Wink

Pari lijepo se provedi da krštenju.

Milijana bravo za srce likeit , nadam se da ćete se uskoro naspavati.

Shizika i ti si tu cmoka

Djevojke ljubim sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od dr mali pariz 22/7/2011, 12:01

Dan jutra!
Čitam sebe ,zabludelu kozicu i ne verujem...ne znam ni dan koji je...pa spominjem Adri,petak...i tek sinoć,na sportu čujem da je četvrtak bio lol!
Samo da vas cure pozdravim...neke od vas i stisnem Wink
i odoh da delam neka posla,ne valja biti samo na stolici Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od Mirjana 22/7/2011, 12:39

Ja sam sinoć zvala Jevremovu, kažem da sam dobila, oni pitaju koliko! Ja kažem da je ujutru bila tačka..tačketina veličine zrna graška, a uveče veličina manje šljive. Sama sam se sebi smejala za opise Very Happy
Rekli su mi da ćemo se čuti ujutru da vidimo kakvo je stanje, pa da ubacim primolut nor, ako bude potrebno. Jutros me niko ne zove! Možda su mislili da ja zovem njih?! A nisu mi zakazali ni kontrolu! Na protokolu piše od 20 do 27. Uh!
Uglavnom, od jutros par tačkica i stalni osećaj da će grunuti! Tek, nije mi dosadno!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od Mirjana 22/7/2011, 12:45

Laughing Laughing Laughing Čega sam se ja sada setila! Moju mamu jako nerviraju ovakvi opisi, i nije joj jasno da neko može drugima da pokazuje svoj veš...tako da bi se šlogirala da vidi šta ja ovde pišem! A kad' sam bila mala, naučim ja u obdaništu da kada želiš u wc treba da kažeš vaspitačici koja vrsta nužde je u pitanju...valjda su nas brisale ako je duža...toga se ne sećam. Ali znam da sam to primenila i kod kuće par puta. Kažem: "Mama, idem ja da kakim", a ona će:"Baš ti hvala što si nas obavestila! Treba li ti publika u wc-u?"
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 12:55

Mirjana :: Ali znam da sam to primenila i kod kuće par puta. Kažem: "Mama, idem ja da kakim", a ona će:"Baš ti hvala što si nas obavestila! Treba li ti publika u wc-u?"
lol! Eto što se ja smejem Mirjaninim postovima! :lol!:Lujko jedna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od Mirjana 22/7/2011, 13:06

Šta ćeš, pamtim ko slon! Laughing Laughing Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 13:13

Mi se mislimo, tj. ja se mislim sutra da idemo na regatu, sve zavisi kako mi tata danas bude izgledao. Ne mogu da se opustim pa zemlja da gori. Znam da bi valjalo da odem, da malo mozak odmorim, a s druge strane znam da ću stalno razmišljati o tati. I onda šta da radim?! Julska jutra - Page 9 355228
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od Mirjana 22/7/2011, 15:14

Meni kada je jako teško zbog nekog mog, ili je u opasnosti ili 'privezan' za krevet pa me muči savest da ja uradim išta sem da tugujem-tada se jako pomolim za njih, na kraju zamolim majčicu Bogorodicu da ih čuva i onda smirena idem! Od toga više ne možeš učiniti u ovom trenutku! Ljubim te i želim lep provod usne sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 17:49

E Miro, jes kod tebe tako, al mene kad bi moj popa udario po glavi krstom kao tvoj popa tebe, kod mene bi ostalo samo da zveči! lol!

Ićiću na regatu, ali ću ujutru, pre regate da odem kod tate i da mu odnesem nešto da pojede, i da malo posedim kod njega. A osećam da mi treba izmeštanje i novi pogled kao što mi odavno nešto nije trebalo. Veliki stres poslednjih 15 dana u meni, oko mene. Ukratko, 2 nedelje tata u bolnici, bori se, mm-u umro deda prošle nedelje, majstor nam radio krov, neko prešafljavanje, opet nam prokislo, vidim fleku u kupatilu, kiša ne dozvoljava da se radovi nastave, a majstor kaže i kad završi kratko će sve to trajati, mora se krov skroz menjati. Rolling Eyes MM i ja došli na ideju da prodamo stan. Krečiti ne možemo dok ne sredimo krov. Da ne bi bio Sizifov posao. Kupim neki dan haljinu, posle stopedeset hiljada godina, neku laganu letnju, mornarsku, zadovolji mi sve kriterijume (a teška sam na istima: da se ne vidi stomak, da budu zatvorena ledja da mi se ne vidi rez, da je prirodni materijal jer se znojim i moram ispod da imam majicu, da je iznad kolena, jer sam ko baba kad je nešto ni tamo ni ovamo, jasna sam vam Rolling Eyes pretpostavljam), i operem je pre prvog oblačenja, na ruke onako opušteno i neki crveni cvetovi puste boju na to mornarsko. E da poludiš bogami. Reče teta u radnji da donesem zameniće mi, a šatro etiketa piše made in Italy, e ne videlo to ni I od Italije! A meni se haljina toliko svidja da ću još jednom da je operem, ne bi li nekim čudom ona crvena boja spala! Večiti optimista sam, ha Very Happy.
Šta je još bilo ove nedelje, a da, prekjuče komšinici bilo loše, zove me, pa moradoh da budem s njom dok se nije stanje popravilo. Pritisci joj bili jako blizu, uh, nimalo mi nije bilo svejedno. Al sam je lečila smehom! Da, da, da. Na svu muku, al bilo joj je lakše! Pa onda klinci od brata pod virusom, snajki otekao obraz, umnjaci ne mogu da izrastu prima boce, mama umorna a ne mogu da joj pomognem jer sam i ja sva kilava, dijareja me razvaljuje ovih dana. A valjda mi apetit otišao negde na odmor, i glukofaž ga oterao i bogme i stres. Sušim se. Došla sam dotle da mogu da uvučem sopstveni stomak, i da ga napravim da bude ravan! Laughing Razz

Zezam se, tako mi lakše, znate me, jesam pod stresom, ali se stvarno ne nerviram oko onoga što promeniti ne mogu. Jedino što me tata brine, ali verujem da će biti bolje, evo danas je malkice napredovao.

Udavih vas, al koga ću kad mi dragi na poslu. I srećom pa imam njega! On mi još više vraća osmeh na lice! Naročito što je ponovo počeo sa smišljanjem gde ćemo! A svi znamo da je nepresušan sa smišljanjem ideja, svakakviih. Juče predložio vikend na Ohridu, onda malo gledao, i skontao da je ipak daleko! Biser moj, al sa njim nikad dosadno! Very Happy Moram mu smisliti neki posličak, dosta mi je on dokon! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od buby 22/7/2011, 18:30

e...aj ovde nekako najvise ljudi svraca pa da napisem...cisto kao neko upozorenje ili sta vec.jer nasa naca rece da ne bi znala ni sta treba da radi...elem...pre par dana su mi hakovali profil na FB...kako???imam podesavanje koje mi na mob javi tj stigne poruka u vidu neko se loguje na profil a da nije nas kompjuter..ja da udjem na FB kaze lozinka promenjena...i sad postoji opcija koja kaze "lozinka je epromenjena danas u recimo 14h ako niste vi resetujte..i onda pratis to i na svoj mail dobijes novu...i tako udjem ja na svoj profil a dosadni haker objavio nesto sa YT-a...pa napisao nekom poruku...ljudi misle to ja...i tako proslo neko vreme on opet...i juce je bio hrhunac kada su mi na profil upali cak 7 puta...sto znaci 7 puta kradu sifru...tada treba promeniti sifru i na mailu ali meni su i nju ukrali...sto znaci obrisati nalog...u medjuvremenu taj haker je sa mog profila poslao zahteve za prijateljstvo sve nekim crncima...pola nigerije prihvatilo...ma uzak..mozak me zaboleo...i sinoc deaktiviram nalog jer nisam mogla zbog neke greske da obrisem sve slike ali sam uspela sve podatke i prijatelje da ne bi pravio zabune...i danas SLOG affraid affraid..NA NOV MAIL OTVORIM NOV PROFIL...I PAMET U GLAVU ALI HAKER NE MIRUJE SA MOJIM LAZNIM PROFILOM NASTAVLJA I JOS STAVIO ZAJEDNICKU FOTOGRAFIJU MENE I MOG MUZA SA VENCANJA SA SVE TORTOM I KRENUO DA SALJE ZAHTEVE...JBT IMALA sam osecam da me neko proganja...uspela sam danas da opet aktiviram taj profil...poskidam sve slike uglavnom dunjine i promenim ime i prezime i sve i deaktiviram nalog...nadam se da cu se otkaciti te bede..eto da znate pa smanjite unos slika...osigurajte profile...ne prihvatajte bas sve...svakog i razne igrice...a najgore od svega sto sam imala 70 prijatelja..koje sve znam...nisam igrala poker jer kazu da hakerisu zbog cipova...i slicno...eto toliko od mene Laughing
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od cicsa80 22/7/2011, 19:26

E Buby nisam znala da to bas tako daleko moze da ode. Meni se to jednom desilo ali sam promenila sifru na profilu i za sad kuc, kuc, kuc je dobro.
Biksi, znam da naidju teski dani kad se sve sruci na tvoja pleca(ja sad u njima) i razumem. Bila si jasna Wink Ja se trudim da se okrecem i gledam u lepe stvari i bukvalno pricam sama sa sobom. Da me neko cuje mislio bi da sam luda, ali dok ne cujem svoj glas nema nista. mm to zna i to njemu smesno. Sta da radim kad ostanem sama i treba neko da me drmne kao sad npr.Drzi se!
Pisala sam na "mojoj" temi da znate da ne ponavljam ovde.
E sad o "kakenju".  b mm i ja obavestavamo jedno drugo kad sta radimo, navikli tako, pa se nekad zaboravimo kad odemo kod njegove ili moje mame. Zamislite njihove face. v
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 19:46

Bubi, ja baš gledam kakvi te crnci ono spopali, sad mi je delimično lakše, znači nisi zaposednuta više! Very Happy A kako nisi igrala poker, kad meni stalno od tebe stižu čipovi. Ne igram ni ja, igra moj dragi jednom u sto godina, sad mi tu ništa nije jasno?!

Cicsa, i mm i ja obaveštavamo jedno drugo o tim kupatilskim radnjama, ja se sto puta uplašim da neću zatvoriti vrata kad odem kod nekoga u kupatilo, jer vrlo često to kod kuće ne radim. Very Happy O puštanju vetrova da i ne pričam! To mi je tek teški trip i opterećenje ako sam kod nekoga! Very Happy I uvek se setim mog devera kad je pitao mm koja je razlika izmedju braka i zabavljanja, a moj dragi mu opušteno rekao: Pa kad se zabavljaš vodiš računa o svemu i svačemu, fin si, popeglan, ovo, ono, nećeš nikad pustiti vetar pred devojkom, a kad si u braku, e tad ćete sinhrono ako treba puštati vetrove! Laughing Eto vam razlike, ako neko pita oko braka i zabavljanja! Razz

Cicsa, videla sam na vašoj temi, ali se nadam i čvrsto verujem da ćete sa te teme da se preselite na neku lepšu! Mom dragom punkcijom ništa nisu našli, i biopsiju nisu hteli da rade, smatrajući da ni njom ništa neće postići, tako da smo se bacili bili na proksid i prirodne stvarčice, i došli do pomaka! I vama od srca želim isto! :sunny:Znam da znaš, al hoću da ti kažem! Julska jutra - Page 9 275568 A borbeni smo mi ljudi, borimo se lavovski! Julska jutra - Page 9 561840 I tako će i ostati!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od dr mali pariz 22/7/2011, 19:56

Bixi,opet ja...da poželim da se opustiš na regati.I da tati bude još bolje.
Cicsa...samo opušteno lol!...i kod mame i u svojoj kući Wink
Buby,a to je u pitanjcetu...nemoj da mi se uzbuđAVaš mnogo...a da si igrala poker,jesi,nemo' da se lažemo lol!
Ma pusti fejs...treba ga ukinuti!
Ej,Jutra-veče!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od Mirjana 22/7/2011, 22:41

Biksi :) ::E Miro, jes kod tebe tako, al mene kad bi moj popa udario po glavi krstom kao tvoj popa tebe, kod mene bi ostalo samo da zveči! lol!
Znači moram ja da se molim mesto tebe?! O Bože šta me snađeeeeee...dobro, hoću Very Happy
Grozni su ti periodi kada ništa nije kako treba da bude, ali prođu, sve će proći! Ljubim hrabru ženicu usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od BiKsi :) 22/7/2011, 22:46

Hvala Miro, moli se, ako mi uopšte ima pomoći! Very Happy

Sutra ranom zorom ustajemo, ua, pre pola sedam. I onda neko kaže da je to uživanje, jes, cvrc Milojka! Idem pravac kod taja da mu odnesem doručak, poljubim, i ondak na regatu. Najavili su kišu, Drina je ledena, to znamo, nadam se da se nećemo posmrzavati.
Odoh sada konačno da se depiliram. Upade nam majstor za krov pose 21h, ni pozivan, nit dozivan. Odakle se čovek pojavi, pojma nemam. Bitno da je on popio pivo i zadimio nam kuću! Wink
Odoh.
Sutra veče smo kod mog batice na rodjusu, ako se vratimo u dogledno vreme sa regate. Odjava do nedelje. Ljubim vas sve i želim miran i lep vikend!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od dr mali pariz 22/7/2011, 22:53

uživaj u svakom zapisanom momentu...sem u zadimljenoj kući lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od BiKsi :) 23/7/2011, 00:32

Prijava.

lol!

Fala Pariz.

Odjava.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Julska jutra - Page 9 Empty Re: Julska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu