KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homeopatija i sterilitet

+33
smile :)
insomnia
ganedina
Erata
missile
SannI-AlL
nacKa
srecna
7-patuljaka
djiki
Mirjana
BiKsi :)
MAAKKI
Struzzo
buby
Miki973
KoMetaK
damin
dina
neven52
bule74
novosadjanka
Cecana
miss Piggy
Deni
Pakki
HappyGirl
Orline
anna
maja76
Malina
dr mali pariz
vašar
37 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od novosadjanka 27/1/2011, 01:06

eh... tuga
Mozda sam ja tipican baksuz,il me bas nesto nece... uglavnom:
otisla sam kod homeopate dr.Primovic,i tamo me doceka neki cika,sa koleginicom doktorkom,nisam joj ime upamtila,ipocinje prica:
Prica meni dr ,tj objasnjava sta je homeopatija,sta leci i kako deluje,kaze da je to lecenje coveka a ne bolesti,i da deluje iznutra ka spolja,da se za svakog coveka koristi druga terapija iako imaju iste simptome,da se radi i o ljudskoj svesti,tj psihi itd... sve uglavnom sto se moze naci na netu... Isto tako kaze da nije njima cilj da me nagovaraju da me lece,vec im je cilj da ja njih nagovaram da me lece... i tako traje taj "razgovor" oko sat vremena...
Na kraju kaze ovako-citiram: "sada bih verovatno trebao da vam kazem za cenu,cena je simbolicna 1000eura po osobi,kazem po osobi jer moramo vas leciti oboje,iako vas partner nema nikakvih simptoma,ali vi ste celina pa moramo sa oboma da radimo.. posle prve terapije zakazujemo kontrolu za 3 nedelje,koja kosta 4000,a posle svaka sledeca kontrola se vrsi na mesec dana i isto toliko kosta. to sve moze da potraje najvise godinu dana,jer rezultati su uglavnom brzo vidljivi,uglavnom se pokazuju u prva 3 meseca,ALI ako se ne pokazu za tih godinu dana onda sam Bog ne zeli da vi imate decu" ja se zahvalim na njegovom vremenu i kazem da taj novac trenutno nemamo i da ako ga ikada budemo imali javicemo se...
posle 3 dana stze meni sms od tog dr,kaze da su puno razmisljali o mom slucaju da misle da bi uspeli da mi pomognu,ali shvataju moju situaciju pa ce mi izaci u susret sa 50% jeftinijom cenom od "prave". ja tu nista ne odgovorih njemu,al nakon ponovo 3il 4 dana opet stize sms od dr. Zaista su mnogo o meni razmisljali i shvataju da nemogu da nabavim novac,i da sakupim koliko mogu pa da dodjem na terapiju.... affraid
Sad ne razumem,da li sam ja toliki pesimista,pa mislim da ovaj dr nije pravi dr,i ne znam ni sta da mislim,ali u startu se kosi sa svojim izlaganjem,i tome da nije njima cilj da me nagovaraju vec obrnuto,itd... molim vas ako neko moze da mi kaze sta da radim... planiram da odem kod drugog homeopate,takodje u N.S ima ga i na netu poliklinika Agora,ovaj mi bar ne lici na prevaranta,pa cu i tamo da svratim... molitva
novosadjanka
novosadjanka

Broj poruka : 6
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od bule74 27/1/2011, 08:58

Novosadjanko, taj tvoj doktor definitivno nije ni doktor ni homeopata No . On je prevarant i to je sigurno. Ja cim neko pocne da me ubedjuje u nesto bezim od njega glavom bez obzira. Moj ti je savet da nadjes drugog homeopatu.
Ja nisam bila kod njih ali iz pouzdanih izvora znam da je u bg prvi pregled oko 5000din. , terapija ~1800din i svaki sledeci pregled ~2000. Moja prijateljica je isla i pomoglo joj je za njen problem. Isla je na 2 pregleda i 2x je primila terapiju jer joj nije odmah delovalo.
srecno cvet
bule74
bule74

Broj poruka : 209
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dr mali pariz 27/1/2011, 15:52

Novosađanko...ja bih najpre pomislila da je taj čovek manijak No ,nažalost...sve je više ljudi koji će od našeg problema praviti unosan biznis...pre svega od naših samih lekara koji se bave tom problematikom,pa preko ostalih šarlatana ...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od vašar 27/1/2011, 16:11

Novosadjanko,menjaj ga!!!To ni na sta ne lici!!!
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od novosadjanka 28/1/2011, 00:34

Hvala drage na podrsci,naravno da vise nikad necu krociti kod njega...
Bule,da li mozes da mi kazes kod koga je isla tvoja drugarica,rado bih otisla kod nekog proverenog... Cula sam za nekog Slobodana Tesica iz Bg,isto je homeopata,i fitoterapeut,terapije su mu na bazi meda i pcelinjeg proizvoda,jednom sam ga zvala telefonom,kaze da daje terapiju za 3 meseca,i kostalo je 300eura,to je bilo pre nekih 2 godine,i nikako nisam uspela da odem kod njega,sad je mozda i skuplje,ali ne mora da znaci.. Ako neko zna nesto o njemu molila bih Vas da mi javite.. Jos jednom HVALA!!! osmeh srce
novosadjanka
novosadjanka

Broj poruka : 6
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Homeopatska medicina-muški sterilitet

Počalji od neven52 22/7/2011, 21:05

Moja sestra je uspešno zatrudnela nakon višegodišnjih terapija. Muž je imao azoospermiju. Išli su na homeopatsko lečenje kod tima Dr Mirjane Živanov queen i Dr Stojana Primovića king . Trudnoća je dobro protekla i dobila je set homeopatskih lekova za porođaj koji je prošao fabntastično, manje je bio bolan od menstruacija u mladosti...
Više o njihovom radu možete pročitati u knjizi "Homeopatska medicina-Terapija" Dr Mirjane Živanov ili na situ homeopatskamedicina.rs
Želimo svima ovakvu sreću jer postoji, samo je treba potražiti!!! osmeh srce

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 22/7/2011, 21:23

Moja sestra je nakon više godina neuspešne terapije od strane klasične medicine uspela da zatrudni na terapiji kod Homeopatskog tima Dr Mirjane Živanov queen i Dr Stojana Primovića king . Muž je imao azoospermiju...
O njihovom radu možete čitati u knjizi "Homeopatska medicina-Terapija" Dr Mirjane Živanov ili na situ homeopatskamedicina.rs
Znam dosta parova koji su kod njih rešili problem steriliteta i dobili zdravu decu! Very Happy

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dina 25/7/2011, 13:47

Dali ima email adressa da se moze poslati pitanje tim dr.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 26/7/2011, 23:53

Mail adresa im je homeopatskamedicina na yahoo.com (na forumu se ne mogu napisati e-mail adrese), ili sms 063 520 767
Srećno sunny

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 26/7/2011, 23:54

Ima i na situ homeopatskamedicina.rs

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dina 27/7/2011, 00:35

Hvala vam puno. Poslala sam sms ali nema odgovora pokusacu putem email.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 27/7/2011, 09:37

Sigurno će vam odgovoriti, rade posle podne...

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dina 27/7/2011, 13:05

Evo dobila sam odogvor putem emaila i kazu da mogu pomocu i preko skypa ako nemozemo dolaziti u ordinaciju.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dina 27/7/2011, 18:43

Evo i cijena

Uzimanje uslucaja kosta sto evra,
prva kontrola bude za otprilike desetak dana, zavisi od leka koji cemo odrediti,
a nadalje kontrole budu po 40 evra, otprilike jednom mesecno, do zavrsetka terapije.
Duzina lecenja zavisi od slucaja do slucaja...

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 28/7/2011, 18:34

cena je ista kao što je bila i njima. Rešili su problem za ukupno oko 400 evra do kraja terapije, a na klasičnim terapijama su do tada potrošili na hiljade evra.
Svakako ne treba razmišljati...

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dina 29/7/2011, 04:22

Koliko je dugo terapija trajala? Kako dr. odredzuje terapiju i sta se koristi.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 1/8/2011, 10:52

Njima je terapija trajala tri meseca. Doktor i doktorka popričaju sa vama, kažete sve što želite, sve sto vas muci, ispricate sve ranije tegobe, bolesti...Na osnovu svega toga odrede homeopatski lek za vas i za vaseg partnera. Samo ti lekovi se uzimaju, dobiju se od njih.

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 2/8/2011, 18:56

Dina, da li ste započeli terapiju? Da li ste se odlučili?

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od damin 3/8/2011, 13:42

ako sam dobro shvatila, novosadjanka ima negativno iskustvo sa dr.primovicem,a neven52 pozitivno.ja taman da zakazem terapiju kod njega.molim da, neko ko stvarno zna dobrog homeopatu u ns sto pre posalje odgovor.hitno mi je.ja imam dosta dobro iskustvo sa jedim doktorom, ali bih da probam kod boljeg.nikako da nadjem nekog ko je bolji.molim za pomoc.

damin

Broj poruka : 20
Godina : 49
Location : SO
Datum upisa : 03.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dina 3/8/2011, 13:54

Nismo se jos udlucili.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 3/8/2011, 22:17

Mi smo zaista oduševljeni sa hoeopatskim timom Dr Stojana Primovića i Dr Mirjane Živanov i imamo samo pohvale za njih!
Sada sam pročitala novosađankinu poruku. Mislim da je stvar kod njih bila u tome da su verovatno bili teški slučajevi, jer nije svaki isti.
Njihova stručnost je zaista na visokom nivou i o šarlatanstvu nema ni govora. Doktor je čak jedan od najboljih hirurga, tako da je sigurno u pitanju neki nesporazum.

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od damin 3/8/2011, 22:56

iskreno se nadam da je nesporazum.

danas sam konacno isla i na youtube.nasla sam snimke jedne emisije o homeopatiji.gostovala su tri doktora iz ns.oni su mi se svideli.svo troje.ne znam za koga bih se odlucila.mozda ce cena presuditi.


damin

Broj poruka : 20
Godina : 49
Location : SO
Datum upisa : 03.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 4/8/2011, 07:14

Za njih sam čula da se više teoretski bave homeopatijom, ono filozofija i pričice, ali sa praksom slabo, tako da rade slučajeve veoma retko...

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od neven52 4/8/2011, 07:17

odnosno nemaju iskustva u praksi, više se bave marketingom, a i znam osobu koja je protraćila godinu dana i ništa se nije pomakla od pocetka...

neven52

Broj poruka : 17
Datum upisa : 22.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od KoMetaK 4/8/2011, 08:00

Sorry Happy, ali ja ovde moram da napisem ono sto svojim ocima videh (a moze da vidi bilo ko, samo da ukuca ime Dr Mirjane Živanov u google), a ti me blokiraj ako hoces i ako mislis da ovom postu nije mesto ovde.
E, ovako, htela bih da upozorim sve one koji citaju ovaj deo o homeopatiji, a i da priupitam Nevena, jel musko, jel zensko? Pise u zenskom rodu, a kad ukucah ime dr u google na prve 2 stranice (dalje nisam gledala, iznervirala sam se opasno fd ) mi izletese Nevenovi postovi sa svih sajtova u okruzenju. On/a boluje od policisticnih jajnika, njm od azoo; pa onda njena sestra i njm; izleciO je impotenciju; tetka psorijazu, momak posle 15 godina isto; cak se clan njihove porodice izlecio psihickih poremecaja... a sve homeopatijom kod pomenutih lekara! Ako je i (samo)reklama, mnogo je!!! affraid No
DakleM, Nevene(a), sta je od svega ovog istina?
Ne mislim da homeoterapija nije dobra, samo zelim da vas upozorim da ako krenete da googlate i istrazujete kao ja, naici cete samo na Nevena i njegove/njene postove (bar prve 2 strane).
Znaci, raspitajte se podrobno pre nego se odlucite da svoje zdravlje poverite nekome!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 2 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu