KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homeopatija kod dece

4 posters

Ići dole

Homeopatija kod dece Empty Homeopatija kod dece

Počalji od Tinche 21/10/2012, 16:49

Molim majkice da napisu ako imaju ikakvu informaciju o homeopati koji radi sa decom.

Moja jako dobra koleginica muci muku sa cerkicom koja za koji dan puni tri godine. Prvo sa plucima i opstrukcijama a sada sa ekcemom (ili psorijazom).
Ona zeli da vodi dete kod homeopate ali niko nece da prihvati...tj svi se ogradjuju.

Puno bi mi znacila bilo koji podatak. Hvala unapred.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija kod dece Empty Re: Homeopatija kod dece

Počalji od Ema78 21/10/2012, 18:08

Imam ja jedan predlog, ali ne znam koliko je izvodljiv...
Homeopatija je nemacka "tradicionalna" medicina i tamo je potpuno normalno da se za veliki broj tegoba prvo koriste homeopatski preparati. Kod njih se vecina tih preparata moze kupiti i bez recepta, u apotekama. Mozda da joj neko iz Nemacke posalje nesto.

Drugo,znam za jednu doktorku, koja je pulmolog, profesor je na Medicinskom fakultetu, a ima i privatnu ordinaciju, kod Sava centra. NJena specijalnost su upravo deca sa problemima pluca i ekcemima. Znam da se zove Jelena, ali prezimena ne mogu da se setim...
Ajd pogledacu malo, pa javljam...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija kod dece Empty Re: Homeopatija kod dece

Počalji od plavaptica 6/11/2012, 12:43

Postoje i kod nas u apotekama homeopatski lekovi, idu bez recepta, ali za neke blaze zdravstvene tegobe kao upale sinusa, grla, cak i za grceve kod beba....Razlikuju se od konvecionalnih lekova po tome sto se spravljaju na drugaciji nacin. Homeopatija kao alternativna grana medicine ima potpuno drugaciji princip lecenja i sagledavanja celog organizma, tako da za postizanje dobrih rezultata lecenja je pre svega potreban dobar homeopata koji ce propisati adekvatne lekove.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 50
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija kod dece Empty Re: Homeopatija kod dece

Počalji od Bonbon 8/11/2012, 20:49

Moja drugarica vodi decu kod homeopate
šta treba da pitam
vidim da nisam razumela pitanje a mi nismo u SRB

Bonbon

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija kod dece Empty Re: Homeopatija kod dece

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu