KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homeopatija i sterilitet

+33
smile :)
insomnia
ganedina
Erata
missile
SannI-AlL
nacKa
srecna
7-patuljaka
djiki
Mirjana
BiKsi :)
MAAKKI
Struzzo
buby
Miki973
KoMetaK
damin
dina
neven52
bule74
novosadjanka
Cecana
miss Piggy
Deni
Pakki
HappyGirl
Orline
anna
maja76
Malina
dr mali pariz
vašar
37 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Homeopatija i sterilitet

Počalji od vašar 30/9/2010, 16:37

Evo da podelim svoje iskustvo sa vama vezano za homeopatiju!
Zbog PCOS sam imala cikluse na 38 do 50 dana.Savetuju me drugarice "pa zasto ne odes kod homeopate,ona je mnogima pomogla" .ja pomislih,pa hajde,i odem.ispita ona mene sve o mojim problemima (osecala sam se kao da sam kod psihijatra),kad mi se sta desavalo,kako sam na sta reagovala i slicno.
odredi mi zena "terapiju" i kaze "ne brini" ,a ja yes ,naravno,necu Rolling Eyes .posle 3 meseca stigne mi ciklus na 26 dan,a ja.......... h .da ne poverujem.
ali ta moja sreca nije dugo trajala,jer sam onda krenula na raznorazne operacije,prestala sa homeopatijom i odlucila da krenem na vto,a vestacki hormoni i homeopatija ne idu zajedno,bar ta zena ne predlaze.
eto,imala sam potrebu to da vam kazem,pa mozda nekome i pomogne,a ja iskreno mislim da hoce,bar sto se tice ciklusa!
p.s.nadam se da nisam duplirala temu,mada je nisam nasla!
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dr mali pariz 30/9/2010, 21:53

Very Happy Pa dobro Vasar,mogla si malo detaljnije o toj terapiji...čega 3 meseca,kako koliko,zašto misliš da je to dovelo do "raznoraznih operacija",i kojih to? Rolling Eyes
izvini... Rolling Eyes prof.def.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od vašar 30/9/2010, 22:47

Very Happy u pravu si,pari
pila sam 3 meseca homeopatske lekove(nesto u obliku kuglica),odnosno,nisam pila,nego se stavi pod jezik da se same otope.svakog meseca sam dobijala terapiju koju sam koristila 10-14 dana.svaki put sam pila po drugoj semi.nekad 2 na dan,nekad samo uvece,posebno sam dobila za svaki deo dana,nije svaka kuglica istog sastava,valjda,mada isto izgledaju!cudni su ti lekici!!!
nije me homeopatija dovela do operacija,nego taman kad je pocelo njeno dejstvo(dobila na 26. dan,a ja nikad nisam dobila ni na 28),odem kod cika gine i on kaze treba srediti septum u materici,pa je posle dosla laparoskopija,pa stitna.i kad su se zavrsile sve te operacije,ja vise nemam volje ni zivaca da trosim vreme na "prirodne radove" vec sam se odlucila za vto.a vto stimulacija i homeopatija ne idu zajedno.
najiskrenije mislim,da sam nastavila sa homeopatijom,da bi danas imala zdrave jajnike i zdravu stitnu,ako ne vec i
beba .
inace,homeopatija na zapadu je zvanicno priznata i u svetu je vodeca od alternativnih garana medicine.
p.s.nekako mi i sad zvuci dosta s brda s dola,ali nadam se da je ipak malo jasnije srce
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od vašar 30/9/2010, 22:52

evo malo zvanicnijeg pojasnjenja sta je ustvari homeopatija,kako ona deluje i jos po nesto,npr:
http://www.biljeizdravlje.rs/code/navigate.php?Id=331&editionId=11&articleId=56
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dr mali pariz 30/9/2010, 22:53

Very Happy srce
mnogo jasnije,ali opet...od čega li su te kuglice,da li se one posebno prave za svaku ženu-jer su različiti problemi,ili...
hvala na info
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dr mali pariz 30/9/2010, 22:58

bravo za link! g
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od vašar 30/9/2010, 23:30

Very Happy i mislila sam da bi link bio ipak najbolje resenje da bi se pojasnilo dejstvo i sastav lekica!nisam bas mnogo googlala,pa ako nadjem neki kompletniji,postavicu.
meni je u sustini bilo bitno da ostavim ovde na kutku svoje iskustvo.nadam se da ce nekog podstaci da svoje probleme proba da resi homeopatijom!
srce
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Homeopatija i sterilitet

Počalji od Malina 1/10/2010, 20:14

Da li je neko bio kod nekog homeopate ili koristio neke homeopatske lekove? Nesto razmisljam posto ova klasicna medicina nikako da nadje pravi uzrok mojim neuspesnim VTO i pored odlicnih embriona i rezultata, pomislila sam mozda ima neki lek u ovome. Koleginica mog muza se kune u to, doduse ne za sterilitet, ali kao i to lece.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od maja76 1/10/2010, 22:28

Ja sam dosta vremena provela kod homeopate kao i mm i imamo svoje konstitucione lekove. Homeopatija pomaze u suzbijanju svih bakterija, cak i onima koje se ne detektuju laboratorijskim analizama, pomaze da psiholoski budes spremniji u lecenju steriliteta, kao i podizanju vitalne energije na najveci moguci nivo... Samo toliko, to su moja iskustva.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od anna 2/10/2010, 08:49

Mајče, jel možeš, molim te, da mi pojasniš ovu izjavu:
maja76 ::Homeopatija pomaze u suzbijanju svih bakterija, cak i onima koje se ne detektuju laboratorijskim analizama...
Šta znači suzbijanje svih bakterija? Čak i onih korisnih za naš organizam kao što su npr. u crevnoj flori? Takođe mi nije jasno koje se to bakterije ne mogu detektovati u laboratoriji i ako ih ne mogu detektovati kako znaju da postoje, pa samim tim, kako znaju da su ih uništili nekim lekovima.
Inače sviđa mi se ova tema. lol! Zanima me da saznam, napokon, nešto više o homeopatijii. To mi je nekako sve "misteriozno", a ja po prirodi radoznala veoma. Lekovi, često nepoznatog sastava...itd, slušala sam, jednom, da često čak mogu biti placebo, ako sam dobro razumela Rolling Eyes . Bitno je da verujem da radi! Very Happy
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Orline 2/10/2010, 14:20

Meni je homeopatija sasvim nepoznata. Ali mi je zanimljivo da čujem iskustva.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od HappyGirl 2/10/2010, 15:45

Spojila sam teme po vašoj želji,logična je.Izbrisala saa one komentare koji su pominjali dve teme a i ovaj moj ću samo da vas obavestim da sam postupila po naređenju, što i sami vidite. Pa izvolite sad navalite Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od anna 2/10/2010, 15:48

Ljubac za tebe Happy vrednice naša!!! Homeopatija i sterilitet 582639
Ovaj komentar može da ostane!!! Very Happy
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Malina 2/10/2010, 23:32

Ja se izvinjamam sto nisam videla da ima vec tema, pa sam postavila drugu na drugom mestu Embarassed
Inace, mene najvise zanima da li bi homeopatija mogla da pomogne pri usadjivanju embriona, tj. zanima me da li postoji nesto u mom organizmu sto dovodi do toga,tj. ne dovodi. Jer meni ne treba sredjivanje ciklusa i sl. to mi je sve super.
Zvala sam juce i dr Ceng-a, jer mnogi kazu da je akupunktura dobra, a za njega kazu da odmah kaze da li moze da pomogne. I bio je iskren, rekao mi je pa, mozda bi moglo 50 posto, a za ostalih 50 ne garantuje. Tako da cu akupunkturu preskociti, ali sada me je vasar zbunila, kad kaze da ne idu vto i homeopatija. Ok, razumem, ne u isto vreme, ali da li bi mogla ja sad da odem posle ove neuspesne vto, a pre vracanja smrzlica? Ili to nije dobra ideja?
I vasar i Majo76 napisite molim vas kog kog homeopate idete? Ili ako ne sme javno, onda na pp.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od vašar 2/10/2010, 23:44

ja mislim da mozes otici,zasto da ne.nemam pojma da li sme javno ime da se kaze,pa ti saljem pp,ali ne znam odakle si i da li ce ti to nesto znaciti
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Orline 2/10/2010, 23:47

Dosad smo javno pisale.
Ne znam da li je moderator nešto promenio, ali mislim da ne, i da možete ostaviti link ili telefon.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Malina 2/10/2010, 23:50

vašar ::ja mislim da mozes otici,zasto da ne.nemam pojma da li sme javno ime da se kaze,pa ti saljem pp,ali ne znam odakle si i da li ce ti to nesto znaciti
Iz Beograda sam, tek sad videh da si ti iz Subotice, ali dobro nema veze, znaci i iskustvo, hvala Very Happy
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od vašar 3/10/2010, 00:03

Hahnemann udruzenje za klasicnu homeopatiju
http://udruzenjehomeopata.com/
kontak za suboticu:Slavica 024571025,nije vise ta adresa sa sajta
kontakt za bgd:homeons@gmail.com
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Malina 6/10/2010, 14:24

Ja zakazala kod homeopate, nisam ni znala da je to tako popularno, ceka se na red oko mesec dana. Javicu sta je bilo.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Pakki 8/10/2010, 06:51

ja sam koristila neke homeopatske ljekove ali za zeludac i schusslerove soli,meni su pomogle Very Happy a i kupila sam si malu knjizicu o homepatiju i knjigu o schusslerovim solima gdje pise o ljekovima sta je sta i za sta sluze kao i o simptomima nekih bolesti.nasla sam nesto o tome pa mozete pogledati.

i moram jos dodati kad se koriste homeopatski lijekovi ili schusslerove soli znaci uzimate samo to toliko dugo koliko vam homeopata odredi

http://www.herbateka.eu/node/2073
http://www.zdravlje.at/alternativne-metode/schuesslerove-soli/
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 49
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Deni 22/10/2010, 21:33

I mi smo poceli da sisamo te kuglice pa cemo da vidimo, ali stvarno nemam pojma od cega su. Jedino sto sam primetila , bila mi je jaca ovulacija, bolelo je i tacno sam osetila kad su folikuli popucali, jer je bol prestao...
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od miss Piggy 12/11/2010, 15:15

Pozdrav svima!

Na forum sam se prijavila najviše zbog ove teme. Čula sam ponešto o homeopatiji ali nisam imala prilike da zadovoljim znatiželju. I dalje stoje pitanja A kako to?
Ove godine sam imala spontani i mnogi su mi govorili da potražim pomoć homeopata. Ja to još nisam uradila iz straha i nepoverenja. Sad sam otišla korak dalje i hoću da saznam nešto više. Pročitala sam sve komentare na ovu temu i želim da sazna, još mnogo toga pa bih volela da razmenjujemo iskustva... Wink
miss Piggy
miss Piggy

Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Cecana 20/12/2010, 00:37

Pozdrav svima.
Ja sam bila kod Homeopate pre desetak dana i dobila sam samo tri lekica koja sam popila u toku jednog dana.Oni sad "rade" oko mesec i po dana.Dala mi je i da pijem Maku i Gin Chia( to su neki proizvodi na bazi aloje i lekovitog bilja).
Moj problem je pcos , cula sam da homeopatija pomaze u sredjivanju hormona.
Malina i miss Piggy kako je bilo kod homeopate,niste se javile?
jelka
Cecana
Cecana

Broj poruka : 34
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 05.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od novosadjanka 15/1/2011, 00:35

Pozdrav za sve,moram i ovde da napisem nesto...
U Ponedeljak krecem kod homeopate,dr Primovic u Novom Sadu,pa me zanima da li neko mozda ima nekih iskustava... zbunjen
novosadjanka
novosadjanka

Broj poruka : 6
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Cecana 17/1/2011, 15:35

Novosadjanka javi kako je bilo kod homeopate.
Ja sam bila na kontroli nakon mesec dana,rekla sam joj da nikakve bitne pozitivne promene u mom zdravlju i raspolozenju nisam osetila tako da mi je sad dala inove tri granulice koje pijem jednom u 10 dana.
Ne znam sta da kazem,cula sam puno slucajeva gde je homeopatija pomogla,ali kod mene to ide malo sporije,verovatno zato sto su hormoni u pitanju treba malo vise vremena.
Ja sam za sada strpljiva,sacekacu jos koji mesec pa cemo videti.

Gde radi dr.Primovic?
Pozdrav
Cecana
Cecana

Broj poruka : 34
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 05.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu