KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 24 od 35 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 2/6/2009, 10:58

Nablice ako dobro citamo izmedju redova igracice
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 3/6/2009, 16:53

Zavrsilo se...

5 jc- prilicno loseg kvaliteta

Vracena 2 embriona- onako, osrednja

Pisacu detaljnije na temi "Kvalitet embriona"

Kristina, Goca ukinula pregnil posle ET. Eto, dovoljno o njenim ocekivanjima
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 3/6/2009, 17:00

Cekaj bre Nabla pa nije se zavrsilo koliko ja kapiram. Meni su svaki put ubacivali embrione odlicnog kvaliteta (bar je Kopitovicka tako govorila ) i sta na kraju bi .... nista.
Sad stani na loptu i cekaj.... ja to radim bez nekih velikih ocekivanja.... ali cekam.
Nikad se ne zna.
Necu dalje komentarisati jer ni ja nisam bas nesto za to da se suvise komentarisu stvari na koje nasa dobra volja i onako ne moze da utice.
Sto se pregnila tice ja ga nikad nisam ni primala posle et ali jesam progesteron ampulu pola sata posle transfera.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 3/6/2009, 18:44

Draga Nabla,nemoj prestati da verujes i da se nadas. ljubav
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 3/6/2009, 20:05

nabla ::

Kristina, Goca ukinula pregnil posle ET. Eto, dovoljno o njenim ocekivanjima
fd Znam kako se osecas, zao mi je, ali ipak pokusaj da se dignes i razmisljas pozitivno. Mnoge su uspele i sa losim embrionima. To sto Goca mozda sumnja da moze da uspe ne znaci da nece uspeti, mazi i pazi svoje embrioncice, a ja jako drzim palceve da se makar jedan zadrzi narednih 9 meseci i poraste u divnu devojcicu/decaka. molitva ljubav
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od HappyGirl 3/6/2009, 20:44

Nabla, nemoj se obeshrabrivati. I najveći stručnjaci se nekad iznenade rezultatima. Ja se iskreno nadam da će Goca biti iznenađena. Budi optimista. zagrljaj wavecrowd molitva wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rolnica 3/6/2009, 21:03

Draga Nabla, mogu da zamislim kako se osecas, ali hej, pusti da stvari dodju do kraja, imas jos vremena i prostora za optimizam. Samo veruj. molitva
rolnica
rolnica

Broj poruka : 13
Datum upisa : 28.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 3/6/2009, 23:15

Ma dobro, sta je tu je...hvala vam na bodrenju...meni je tesko da popustim uzde i da se emotivno prepustim.
Pokusavam da budem realna i da sebe zastitim.
Ljubim vas...idemo dalje osmeh srce
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 4/6/2009, 00:21

Nabla:
Pokusavam da budem realna i da sebe zastitim


Kao da vidim sebe, radim sve ovo kao da odradjujem neki posao, kao da se sve ovo nekom drugom desava a ne meni....branim se i cuvam zezanjem, kao nije mi nista...

Sta si ti u horoskopu? Ja dupla skorpija Wink
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 4/6/2009, 00:48

Ja mislim da ti ruzni pacici kako ih opisah na temi "Kvalitet embriona" zasluzuju ipak malo navijanja mada imamo zabranu... Wink Evo samo mrvicu: navijači2 molitva molitva molitva
"Mehanizam odbrane" i ja razumem potpuno . Ista sam Rolling Eyes .

A sto se tice horoskopa, nabla ja te vise zamisljam u zemljanom znaku...
meni je tesko da popustim uzde i da se emotivno prepustim.
Mora da si jarcic k'o i ja? Naizgled hladokrvno i stameno, naucnicki, a unutra... prsti od emocija, hehehe. Zato su jarice, kazu, iznenadjujuce dobre u sex . Mozda i mi ipak ukacimo neku titulu  b

Tanja, mm je skorpijica, uh, opasni ste, al' vas volim poljubac

Mirjana, dobro dosla, gde nestade d ?
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 4/6/2009, 00:53

Anuska:
Mirjana, dobro dosla, gde nestade d


Videla kakve smo pa pobegla hahaha Embarassed

Tanja, mm je skorpijica, uh, opasni ste, al' vas volim

Ajde bre Anuska hvali nas malo znas da volimo da se sepurimo sreca
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 4/6/2009, 01:36

Anuska ::Ja mislim da ti ruzni pacici kako ih opisah

lol! svidja mi se, sad su mi nekako i mili, hahahah, prof. deformacija  b
Promenih potpis....  b

Anuska ::Mora da si jarcic k'o i ja?
Naturlih v , sama sebi najteza

Anuska ::Zato su jarice, kazu, iznenadjujuce dobre u sex
Bilo nekad, a otkako sam se udala, pocela rapidno da starim a samim tim libido se spustio na apsolutnu nulu....  b

Joj, sta da radim 2 nedelje? Vec danas sam crkla od dosade.
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 4/6/2009, 08:06

cccc, kako sta da radis? Pa da nas zabavljas svojim pisanijama!
Ima ih jos ovde kojima treba zamajavanje...
A za pola postova mi treba prevod, pa to citava naucna istrazivanja.  b
Moji prirodni radovi uz pomoc klomifena nisu urodili plodom. Mad I eto sad sve iz pocetka. Hocu li stici bar do IVI-ja iako ne verujem u njega ali bar nesto. Nablicak bile smo na istom a gle naočare gde mi zbrisa ti.
I samo da dodam mozda je ipak bolje kad nemas blage veze sa zivotom. Meni su svi oni embrioncici divni love likeit .
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nena beba 4/6/2009, 08:47

tanja68 ::Nabla:
Pokusavam da budem realna i da sebe zastitim


Kao da vidim sebe, radim sve ovo kao da odradjujem neki posao, kao da se sve ovo nekom drugom desava a ne meni....branim se i cuvam zezanjem, kao nije mi nista...


eh... bas tako!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Expectant 4/6/2009, 09:19

Drage moje, evo da se i ja preselim ovde sa serbiancafe-a. Nabla me je "Prebrojala" jos davno, a ja nikako da vam se pridruzim. Bas ste jedna vesela druzina. Ne bih vas davila mojom pricom, jer je neke devojke vec znaju sa serbiancafe-a, a i zar nisu nase price vise-manje slicne? Pozdravljam vas sve i svima zelim srecu!

Expectant

Broj poruka : 73
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 4/6/2009, 11:11

Cekajte, cekajte ja sam ovde JARAC.
Primetila sam ja kako ste vas dve pametne bas kao i ja ' osmeh srce '
Sad znam Nabla da sve nije tako crno i da pacici mogu da izrastu u lepe labudove. ' angel '
 
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 4/6/2009, 11:40

Pa vi ste sve u daleko boljoj situaciji od mene,sto se horoskopa bar tice.
Sta mislite,kako se najemotivniji znak zodijaka bori,prvo sam sa sobom( jer je sebi najveci neprijatelj), a onda i sa ostalim stvarcicama u zivotu, da ne spominjem problem duplikata.
Dakle,dupla račica,ali ja sama sebe zavaravam da sam bar u podznaku lav,nekako tako mi više godi, a i temperament mi više naginje tim divljim macama. fd yes
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 4/6/2009, 12:20

Jao, koliko jarica sreca . Mogli bi i jedno istrazivanje u vidu: korelacija horoskopa sa infertilitetom  b
Ja sam se nekad bavila astrologijom, ali od kako sam se udala, batalila sam. Mm se dize kosa na glavi od pomena horoskopa, kuca i planeta v A mogu vam reci da sam sebi predvidela godinu udaje Wink mada tad jos nisam imala pojma da postoji negde moj muzic, i bila sam single. Za decicu mi nesto ne ide predvidjanje, to polje ne mogu i necu da gledam No

BMW, na osnovu kratkog postovsko- forumskog poznanstva Razz ja bih ti pre dala da si lavica! A ako ti je podznak pri kraju raka, to onda i jeste tako lol!

Ljub za moje skorpijice usne

Nevena, to je pravi stav - svi su divni! love Nemoj ni da se trudis da prevodis i razumes, to je samo za ove opsesivne jarice-naucnice doktor Srecno u radovima, prirodnim i onim drugim...

Expectant, dobro nam dosla i ovde! ljubav
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 12:35

Ijao...koliko jarcica...A ja zivim sa jednim v

Hihihi, samo ribe imaju zivaca za muskog jarca, dobro se namucis dok dodjes do te predivne unutrasnjosti, kao biser ste u najtvrdjoj skoljci.

Expectant, dobro dosla b

Nabla, nisu losi ti odbrambeni mehanizmi, bar kod mene pale. A svakom treba dati sansu, ponekad ruzno pace izraste u divnog labuda. Duze sam pratila rodu nego nase forume, i tamo sam hiljadu puta se uvjerila u tu pricu. ff
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 12:38

A tek sad procitala na Kvalitetu embriona ono sto je Anuska postirala osmeh srce
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 4/6/2009, 13:08

Orlineee, pa gde si ti? Kako ide navigacija sa rodama Wink?
Mene, zacudo, ne muci toliko PMS, bas sam nesto dobro raspolozena d . Ni juce me nisu izbacili iz takta kad sam dosla u DZ po nove upute... Ne mozes doci do doktora ama nikako... malo odmor, malo slobodan dan, malo trudnice, malo dan za UZV, pa kad mi obicne smrtnice da dodjemo na red Crying or Very sad .

Moram da pitam jedno glupo pitanje: rade li u beogradskim DZ vaginalni i cervikalni bris ili samo grupu sekreta?

A ovo mi se bas svidja:
Orline
dobro se namucis dok dodjes do te predivne unutrasnjosti, kao biser ste u najtvrdjoj skoljci.
Ah, takvi smo mi, trep, trep love
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 13:21

Tu sam, Anuska, samo sam bila u guzvi, bas, bas...
Sad sam na odmoru, d uzivam kod mame, i kucam poruke uz bosansku kafu, sa bosanskog laptopa love i saljem pregrst pozitivnih vibracija.
A navigaciju cu morati da korigujem Razz , no bez brige, rode su pametna bica, samo ponekad se malo zagube, k'o rasijane naucnice Very Happy . Na kraju stignu na pravu adresu uvijek yes .

A jarceve sam apsolvirala Very Happy , pored muza, rodjena sestra je jarcica Laughing , i znam sta cuci u vama, naravno ko ima strpljenja radost , a ribe imaju obicno sunny

Sto se tice briseva, nekada davno- dok sam ja isla u DZ, radili su sve briseve, sem hlamidije i drugarica, pretpostavljam da je i sad tako, ne vidim razlog zasto ne bi. U bolnickim labovima sigurno moze na neki uput. Mogu da ti se raspitam, imam jednu drugaricu sto redovno ide u DZ.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 4/6/2009, 15:32

Expectant vv b d

Expectant ::Ne bih vas davila mojom pricom, jer je neke devojke vec znaju sa serbiancafe-a, a i zar nisu nase price vise-manje slicne?
Ocemo rekapitulaciju! Integralnu verziju Very Happy yes ....

Ni jedna pica nije bas toliko slicna- ja bih pre rekla da je svaka jedinstvena, mogu biti slicni samo nasi dozivljaji i put kojim hodimo Very Happy
S toga, pricu na sunce....ima ovde misica koje ne znaju tvoju pricu radost

Anuska:
Ja sam se nekad bavila astrologijom
Sta kazes na to da imam sunce u 5. kuci i u opoziciji sa saturnom!!!!! affraid
Bas su me planete zabetonirale Shocked

Ori, mamina kuhinja, a? Laughing

Nevena, jel Goca sta najavljivala?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 4/6/2009, 16:21

Anuska, meni u DZ rekli da moram privatno da radim briseve, rade samo grupu VS. Mada mislim da to nije tacno. Rec je o DZ Zvezdara
Jel tebi dr trazi da stalno ponavljas briseve?
Mi cemo po svim prilikama tek polovimom jula na IUI, rekla mi je glavna sestra da ne radimo ponovo sve, nego samo da ja ponovim grupu VS nakon terapije.
Uzgred, ja idem na more 31. jula, pa ce to biti par dana nakon uradjene inseminacije.
Ne znam koliko je to pametno?
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 4/6/2009, 16:42

Najavljivala pretproslog meseca IVI pa odustala. No
Najavljivala ovo meseca IVI sa sve klomifenom pa odustala. No
Jel ona hoce da ja od nje odustanem ili sta?
Sve nekako verujem da vi to mozete prirodno. affraid
Danas zvala da zakazem one rekose javicemo vam i jos se ne javljaju a skoro 17h je. Ja stvarno ne znam sta se to tamo desava. Ranije nazoves i odmah zakazes. No
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 24 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 35 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu