KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 25 od 35 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 4/6/2009, 17:05

Orline:
Sad sam na odmoru, d uzivam kod mame, i kucam poruke uz bosansku kafu, sa bosanskog laptopa


Jel to znaci da si prosla pored mene a nisi mi ni mahnula?
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 17:20

tanja68 ::
Jel to znaci da si prosla pored mene a nisi mi ni mahnula?

Hihihi, naravno da ne lol! , ne vode bas svi putevi preko Sapca igra

Kod tebe cu kad podjem kod tetke u B.Luku usne
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 17:28

nabla ::
Ori, mamina kuhinja, a? Laughing
Si, certo Embarassed .Mada mi to bas i nije trebalo Razz . Prstom ne mrdam sem po tastaturi celi dan Very Happy . I citam "Hiljadu cudesnih sunaca"
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 4/6/2009, 17:29

Orline:
Kod tebe cu kad podjem kod tetke u B.Luku usne


Onda uklopi i jednu kaficu ( moze i picence ako ne vozis ). sreca
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 17:34

nevena50 ::Najavljivala pretproslog meseca IVI pa odustala. No
Najavljivala ovo meseca IVI sa sve klomifenom pa odustala. No
Jel ona hoce da ja od nje odustanem ili sta?
Sve nekako verujem da vi to mozete prirodno. affraid
Danas zvala da zakazem one rekose javicemo vam i jos se ne javljaju a skoro 17h je. Ja stvarno ne znam sta se to tamo desava. Ranije nazoves i odmah zakazes. No

Stvarno me nervira takav Gocin pristup, bar iz vasih postova, inace sam trebala odavno biti kod nje, izgleda da je presek temeljnosti i kvaliteta. Od ovog sto se nudi u Bg. Ne znam sta da ti kazem, izdrzi jos malo kad si vec blizu cilja. Valjda ta zena "ima nos", nego nas, ukljucujuci i mene, zeza strpljenje. Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 17:36

tanja68 ::Orline:
Kod tebe cu kad podjem kod tetke u B.Luku usne


Onda uklopi i jednu kaficu ( moze i picence ako ne vozis ). sreca
Moozeee, zvuci nice...Ja sam ti uglavnom vozeno lice, pa mogu da pijem sta ocu Laughing . A i MM da obnovi secanja, imao je neku Sapcanku ranije Laughing Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 4/6/2009, 17:43

Jao, bosanska kafica, a tek s mamicom... milina Bozija sreca
Uzivaj, zasluzila si! Taj ludi posao... em nocom, em danjom Rolling Eyes
E, sad mozes na miru da nam saljes roda i dobre vibracije d
Vidim tanja hoce jednu preko veze, da te podmiti kaficom i picencem Wink tcccc

Bokice, meni su rekli da brisevi ne treba da budu stariji od mesec dana. Mm kategoricki odbija da ponovo radi spermokulturu jer ima dve u zadnja dva meseca, mada ce dok dodje IUI proci bar mesec dana od poslednje... Valjda nisu takvi sitnicari...
Mislim da nije problem da ides na more posle inseminacije, lepo se opustis i odmoris radost i za cas prodje 14 dana do bete!
A sto se tice uputa, znam da sam dosadna, ali opet da pitam, jer ides na isto mesto: znam da jedan uput traje mesec dana, ali prosli put sam imala jedan uput za pocetak stimulacije i folikulometriju a onda pred samu inseminaciju poseban uput za mene, poseban za mm. Znaci, kad uspem da se dokopam mog ginekologa, da trazim 3 uputa ponovo? A to mu dodje kao da mu cupam 3 zuba  b

Eh, samo da pristigne neka parica, valjda cu i ja negde privatno v mada kad cujem Nevenu, ne znam ni da li je to dobra ideja zbunjen ? I ja bih vise od muke zatrudnela prirodno  b . Mada, slozicete se, ipak je utesno kad neko veruje u vas da mozete prirodno likeit
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 17:47

Anuska ::
Mogli bi i jedno istrazivanje u vidu: korelacija horoskopa sa infertilitetom  b
Ja sam se nekad bavila astrologijom, ali od kako sam se udala, batalila sam.

Ja sam za Razz . Moja rodjaka se bavila astrologijom, ja ne, ali se svaka informacija prosto "lepila" za moj mozak, lezala mi matematika u skoli, sta cu Laughing .

Inace sam do neke dvadeset i trece bila bas protivnik astrologije, i onda od drugarica dobila natalnu kartu od nekog amaterskog astrologa za rodjendan. I zaledila se...Mislila sam da su mu one pricale o meni, bez greske. Navela sam amaterskog, jer sam nakon par godina procitala ponovo, i videla da je naveo par ruznih dogadjaja u odredjenoj godini zivota koji su se i desili u medjuvremenu...Bolje sto tad nisam obracala paznju. Negde sam cula da to profesionalci ne rade Rolling Eyes

Imam neku konjukciju saturna i meseca, rekose ne moze beba tako lako, ja se nasmejala, kad ono vidi... Rolling Eyes

Sve u svemu, prestala sam da se sprdam sa astrologijom, ali i dalje mi je zanimljivije kao zabava.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 17:51

Anuska ::
E, sad mozes na miru da nam saljes roda i dobre vibracije d
Vidim tanja hoce jednu preko veze, da te podmiti kaficom i picencem Wink tcccc

Ic ne brini, hehehe Laughing , ni po babu ni po stricevima, kafa iz cistog zadovoljstva...A rode svima roda roda roda roda roda roda roda
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 4/6/2009, 18:22

Nabla: Sunce u 5. u opozicija sa Saturnom
Orline: Saturn i Mesec u konjukciji, u kojoj kuci?

Uh, sve Saturn do Saturna Rolling Eyes . Mi jarice se nekako nosimo s njim jer nam je vladajuca planeta, da je tezak, tezak je, ali... ne treba ni njega bas omrznuti.

Ja, na primer, imam Saturn u 7. kuci, kuci partnera i braka, isto u opozicija sa Suncem. Istina, sa vezama mi bas nije islo lako... ni da nadjem, ni da zadrzim. Mislila sam da nema sanse nikad da se udam. Onda, malo gledala, i ispadne da po tzv. primarnim direkcijama moje Sunce u 33. godini dolazi u konjukciju sa natalnom Venerom (koja je uz to u konjukciji sa Jupiterom sunny).
To je bilo negde pre 30-te, kad sam se prosvetlila Razz , i kazem ja mojoj mami, koja ama ic ne veruje u horoskope i ostale tricarije (lepo zena od 20-e do 25-e skrckala 3 dece, svaka joj cast): Udacu se, ne brini, ali ne bas mlada... A ona ni pet ni sest: to sam mogla i ja da ti kazem bez horoskopa  b. Kad sam napunila 32. zapocne prica sa mm, a tek sto sam napunila 33 mi smo se vencali...

Kazu, Saturn donosi teskoce, ali uz strpljenje one se mogu prevazici, a to sto se dobije je trajno i postojano Very Happy

Moja 5. kuca (kuca dece izmedju ostalog) mi je malo problem jer zbog nejasnog casa rodjenja i blizine granice izmedju dva znaka ne mogu bas da provalim gde pocinje, pa se time i menja smisao, bas je na granici Ovna i Bika, a tu je negde Mars, jos jedna "teza" planeta koja je u opoziciji (srecom malo siroj) sa Uranom iz 11. kuce. Ne bas srecan aspekt... Ali, ja verujem - bice i ovde kao sa udajom osmeh srce . Cekala, cekala... pa docekala f .
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 4/6/2009, 18:42

Anuska dacu ti sve informacije oko uputa, a ti meni malo tog horoskopa. ' sunny '
Odakle vam bre te kuce, ja to pojma nemam, znam da  mi je podznak izmedju raka i lava, i da sam jarac rodjen na jedna veliki datum. ' smajli angel '
p.s. muz je kategorican, sto mi je to poznato. moj je razvio strategiju da prvo uradi spermokulturu jer to ne boli, pa ako ima i dalje nesto da ga dzabe ne buse za bris uretre
ja sam nabavila tri uputa, jedan za folikulometrije i dva za IUI, moja dr to daje bez problema
ali posto ce da mi isteknu, ja cu licno da dodam I, na onaj V i da im produzim vaznost
ima da falsifikujem ' doktor '
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 4/6/2009, 19:27

Auuuu sta se ovde desava sve dok mene nema Wink .Bokice ne moras da falsifikujes nista ja samo odem u bolnicu i dam na salteru sestri uput koji ce da istekne i oni sami produze tj. dodaju novi datum i pecat. Tako sam isto radila i sa uputom za IVF u socijalnom na poledjini napisali novi datum i overili i sve bilo ok.

Kakve su to price o horoskopu? Ja to nemam pojma nista samo znam da sam dupla skorpija a imam i kao zivotni horoskop od pre jedno 20 godina.... pise dvoje dece cvrc... ali ima i nesto sto je istina a sad posle 20 god se ostvarilo, ja se tada kao kreten smejala Wink . Ima tu nesto, ima...

Orline samo ti dodji i ja sam vozeno lice tako da mogu oni medjusobno da se zabavljaju a nas dve da cakulamo. Bivsa devojka Sapcanka ju ju ju ... nju cemo da eliminisemo. borba
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 19:28

Anuska ::... A ona ni pet ni sest: to sam mogla i ja da ti kazem bez horoskopa  b.

Mama ti je queen , bas si me nasmijala  b  b ...

I ja sam uvek kasnila, na svim poljima, sem u skoli Rolling Eyes ...Pa se tako tesim da ce i beba doci, ali dostava malo kasni Wink .

A konjukcija Saturna i Meseca mi je u III kuci u Biku, uz kvadrat sa Suncem iz I kuce Rolling Eyes . Ovako napamet se secam Venere u Ovnu u II u opoziciji sa Uranom iz VIII Rolling Eyes ...Ima tu jos dobrih par aspekata, ali o tom potom Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/6/2009, 19:31

tanja68 ::
Orline samo ti dodji i ja sam vozeno lice tako da mogu oni medjusobno da se zabavljaju a nas dve da cakulamo. Bivsa devojka Sapcanka ju ju ju ... nju cemo da eliminisemo. borba

Vazi,cu da dodjem, hihihi...A ona se eliminisala sama Razz , uvek su opasnije buduce od bivsih Razz .

A mogle bi i mi organizovat neku zajednicku kaficu u Bg, ja onako neskromno Embarassed , ove na Rodi se sakupljaju jednom mesecno.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 4/6/2009, 19:34

Pa sto da ne nismo ni mi najgore od sve dece Laughing .MM pecaros i oni se stalno nesto okupljaju pa mozemo i mi.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 4/6/2009, 22:01

orline :: A mogle bi i mi organizovat neku zajednicku kaficu u Bg...

To cemo Riki zaduziti, posto je vec expert za organizovanje forumskog kafenisanja lol! , a i obecala je da ce uskoro vamo (ako treba pljeskavicu stavljam na mamac...zna se za koga Laughing )
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Expectant 4/6/2009, 22:10

Mozete da dodjete i kod mene u Seattle. Najlepsi grad u Americi sunny , a ne kao Anuskin Baltimore lol! .

Expectant

Broj poruka : 73
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 4/6/2009, 22:12

No Oni se "mrtvi ladni" uopste nisu ni javili danas! Shocked
Kako to da shvatim uopste. Sutra ce leteti perje. fd Mislim da ipak nije u redu posle 8 meseci. Razumem ja i guzvu i sve ali ovo je malo previse.
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 4/6/2009, 22:24

Pusti ti to Tanja , sto je sigurno sigurno, falsifikat ce da padne.
Vise nista ne prepustam slucaju. ' yes '
Odsad pre briseva kasicica Domestosa, pa da vidimo. ' h '
Nevena, ne znam kako bih izdrzala. Ja cu da siznem u drzavnoj, a kad je tako i privatno ako hoces iole dobrog lekara...ne znam, izdrzi jos malo
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 4/6/2009, 22:55

Expectant :: Seattle. Najlepsi grad u Americi sunny , a ne kao Anuskin Baltimore lol! .

O-pa, poceli smo da se gadjamo s "lokal patriotizmom" lol! ...bogme, NBgd Je zakon!!! lol!

Cuj, nije ti losa ova zamisao....kafica u Americi...
.....ovako, napravimo mi od ovog drustvanca NGO, i onda trazimo pare za neki projekat o menopauzi...pouceni okruzenjem u kome odrastamo i zivimo...ko pretace med, mora malo i prste da olize...pa eto ti nama nacin kako da dojdemo do jevtinih (citaj: dzaba) avio-karti lol! . Bicemo skromne, pa cemo se suzdrzati od shopinga na racun projekta Laughing

Nevena, no comment. Zovi sutra, pa pitaj sta se desava. Ja nisam primetila da im je neka guzva sto se tice IVF-a. Bar taj dan kad sam ja bila, bilo nas je tri na ET.
Doduse nije bio Oli (embriolog), pa mozda ga je pustila da koji dan odmori, pa je sad ona u labu umesto njega, pa zato ima frku s vremenom?

E, Boki, Boki...tebe cemo da angazujemo kad nam bude trebao falsifikat krstenice  b
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 4/6/2009, 23:36

Nabla:
eto ti nama nacin kako da dojdemo do jevtinih (citaj: dzaba) avio-karti


Ma ne necemo avionom, idemo vozom  b  b  b .

Ovo je biser zene koja je zavrsila Pedagosku Akademiju u Sapcu, a inace komentar je pao kad su mene pitali sto ne odem na IVF u Ameriku v . Naravno ja iz zezanja kazem ma skupa avionska karta i ona ladno izbaci....
Nama bilo neprijatno da se smejemo  b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mirjana 5/6/2009, 00:00

Juuuh, pa ja se bas nisam nadala da cete se stvarno javiti, tj. odgovoriti mi na poruku. Bas ste slatke. Hvala vam svima na dobrodoslici, a nabli i za savete. Probacu da vidim rade li taj AMH, folikumetriju sam radila proslog meseca, skoro do kraja, ha ha, tj. isla sam tri dana i nadgledala "jedan" folikul koji je rastao do 16mm, a onda moj doktor ode iz grada na dva dana, i ja odem kod drugog koji me je pitao da li meni sazreva folikul, a ja kao guska u magli kazem:'paaaa.... ne znam", umesto da mu objasnim da bas to gledamo!!! Onda me on pita hocu li injekciju za prskanje folikula i ja kazem:"ne". Toliko o folikumetriji.
Sto se jajovoda tice, 15-og idem na laparaskopiju (zamolila sam dr-a da to uradimo laparaskopski-posto znam zene sa veoma ruznim secanjima na produvavanje). Ali, hormone treba da pocnem da pijem vec za neki dan.
ciklusi su mi bili ok do pre 3,4 meseca...tek zadnjih meseci dobijam 5 dana kasnije ili ranije..eto
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 5/6/2009, 01:11

Expectant, bas ti zavidim... Meg Ryan i Tom Henks u Sleepless in Seattle, ah Rolling Eyes , gledala sam taj film jedno milion puta, smrc. Ali... Doci cemo i mi tamo kad organizujemo nas projekat - a onda cemo da preletimo na drugu obalu do Empire state building, i nakupovacemo hrpu lepih krpica na Petoj aveniji, eto! d (Ne znam ko ce ovo poslednje da nam finansira, ali nema veze Razz )

Tanja , mora da je ta pedagogica futuristicki razmisljala, a vi je niste shvatili  b . Kazu da je u planu da se uradi podzemni "metro" preko Atlantika (uopste mi nije jasno kako, ali ja poverovala) kojim ce da se stigne za 45 min. od UK do SAD. Mozda je na to mislila zbunjen ?

A ja nemam nista protiv kafice Bg-u... Nesto mi govori da ce pre expectant kod nas nego mi kod nje Laughing ; nadju se krpice i u Bulevaru Wink . Da ne pominjem ove moderne trzne centre, copy-paste sa zapada. Kad sam letos bila, drugarica me ponosno odvela u Delta city da shopingujemo - meni sve bilo uzasno skupo u poredjenju sa SAD, pri cemu je utisak isti kao da sam bila tamo: sve od ATM masina do food cornera sa susijem na poslednjem spratu...

Bokice, i ja sam nesto slicno radila Embarassed

Miro, polako, treba malo vremena da se razume ova prica i prihvati sve sto nosi. Nije bas da ce nam sutra plodnost sasvim nestati. Iako nema vremena za gubljenje, daj sebi vremena da se priviknes, i stedi energiju. Vidim da imas dobar plan za sada lol!
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Expectant 5/6/2009, 03:26

A ja bih bas volela da vi meni dodjete. yes

Expectant

Broj poruka : 73
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 5/6/2009, 10:41

Ih, Expectant, ko sretniji od nas, ja jos nisam bila ni kod prijateljice
u Prinstonu Crying or Very sad

Tanjuska, kakav divan avatar... osmeh srce
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 25 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 35 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu