KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 23 od 35 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 31/5/2009, 23:11

vrhunac svega je - da je pitala Gocu - kako se silikoni, koji su ipak strano telo zadrze u ljudskom telu ??? A Goca njoj ne moze da garantuje da ce se licno njen embrion zadrzati iz prvog puta!?


 b  b  b
Nisam se odavno ovako lepo nasmejala... Suze su mi posle... A u stvari, uzas affraid . Nasa tragikomedija... Zar se takve jos uvek prave? Gde nastaju, u saksiji? Imaju li i brain- slikone jer im se sopstvene nervne celije "nisu zadrzale"? Ja naivna mislila da je njihovo vreme proslo...

Ali, znate sta me ne bi cudilo: da joj zaista uspe iz prvog puta yes
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 31/5/2009, 23:14

Znaci, tanjska, da ne prelazim Savu vise Wink
Da se lepo preselim i ja kod Kopitovicke... Jos samo da nam neko urgira. Kakve su tvoje kume? Razz
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 31/5/2009, 23:23

HAHAHAHA Anuska ne mrdaj odatle i samo sex mozda je kad je Vojvodina u pitanju to resenje  b .

Ja sam stvarno kod Kopitovicke otisla prvi put preko kuminog ginekologa f ali mi nesto veza izgleda ne valja a moja drugarica otisla kod nje preko mene i uspelo iz prve b . Ti sad biraj preko koga ces kume ili mene sreca
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 31/5/2009, 23:47

tanja68 ::
Orline da znas da mi nocu nedostajes ali ko zna zasto je to dobro sex .

 b  b f hihihi, bas si me nasmijala...Veceras imam day-off, seka otisla kod kume
( ajoj, mozda mi vata vezu d )
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 31/5/2009, 23:52

Stvarno Anuska, Vojvodina prepuna roda a ti narucujes iz Bg c c c ...

Kako god, tebi stize jedna beogradska upucena na sever, zapadna ide tanji i nabli (negde procitah da je ona na NBg, pa nek svrati kod nje na putu za Sabac)
Na istoku su mi Zvezdara Mirijevo, Smederevo, javite se , a cijeli Bg na jugu, pa tamo posaljem dve tri. Maksuz jedna preko Lamansa-dugoprugasica pravac sever-severozapad, za nasu Miniku.
Nadam se da je ona za Petrograd vec sletjela queen
roda roda roda roda roda roda
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 31/5/2009, 23:55

Evo za one koje su u predfinalu Wink Razz

https://www.youtube.com/watch?v=3-4J5j74VPw
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 31/5/2009, 23:56

Pa slusaj, izgleda da ni ti nisi losa veza sreca . Bolja za druge nego za sebe, a to me nesto podseca na mene, hihihi lol!
Mozda da se medjusobno preporucimo... Ili da ugradimo silikone pa povecamo sansu da se zadrzi  b
Mm bi se u svakom slucaju odusevio naočare
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 1/6/2009, 00:01

Nabla, znas li ti da je ovo cuvena muzika za sex, jel' to bila poruka Wink
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 1/6/2009, 00:01

Ma joook, silikoni na kraju, prvo kod neurohirurga da odvadimo malo mozga, onako skromno predlazem, mozda od nekih od nas ostave i za donaciju  b
A silikoni na kraju...Moraju i da nam se dopadnu, zato prvo na NH
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 1/6/2009, 00:02

Nabla, kad ispratim sestru, moram probati taj recept, priznajem da nisam jos iskusila sex uz klasiku navijacica
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 1/6/2009, 00:06

Anuska ::Nabla, znas li ti da je ovo cuvena muzika za sex, jel' to bila poruka Wink

Ne, nego za "predfinale" Very Happy

Libido je na nuli, tako da....
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 1/6/2009, 00:13

hahahahhah, sad pogledah ko je logovan...zna se...noc je nase vreme, hahahhahahha

veštica veštica veštica veštica
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 1/6/2009, 00:17

Videcu vas nocas kad navrnem koga ce biti veštica obicno blejim sama sreca

To ljudi zovu nesanica.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 1/6/2009, 00:25

I moj libido u prirodnom ciklusu posle ovulacije ima liniju regresije, a tek kad se u pricu upletu medikamenti i planirane intervencije, uuuuuups... ode na nulu, jasno... Rolling Eyes
Ali, necemo orline da kvarimo recept Wink Ah, nista sladje nego posle male razdvojenosti, bilo zbog fizicke razdaljine bilo zbog drugih ljudi poljubac

Kad smo kod veza, orline, ako imas neku kod NH, imaj me u vidu Laughing .
Nabla, mozda ne bi bilo lose da na vreme potrazis Anu Bekutu  b

Jooooj, a mi ovde bistrimo protokole i raspredamo embriogenezu, genetiku, endokrinologiju... No

srca1
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 1/6/2009, 00:30

Ma mene vec sad ubi radoznalost da li ce silikonki uspeti?
MM kaze da garantovano uspeva ona ljudi i ne zna sta se tu uopste radi a mi se ubismo od teorija affraid .
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 1/6/2009, 00:45

Nablic poljubci 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 1/6/2009, 01:10

tanja68 ::Ma mene vec sad ubi radoznalost da li ce silikonki uspeti?
MM kaze da garantovano uspeva ona ljudi i ne zna sta se tu uopste radi a mi se ubismo od teorija affraid .

Sta zna dete sta je sto kila Razz
Ja joj zelim da uspe, samo da se ne sretnemo kad se bude hvalila kako je to lako.
Kao sto je moja kuma (posle mog prvog spontanog nakon tri godine braka) izjavila predamnom i zajednickom drugaricom da je mislila da je tesko napraviti dete, kad ono to p..dim Shocked . Pa njoj i je bio, u drugom mesecu pokusavanja sa 35g ostala trudna.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 1/6/2009, 01:28

E pa, cure, predajem se...Nema vas, a ja posle sto godina tu...
Nista zato, odoK da iskoristim ovu kisu sto natapa... Kad vec MM spava spermatozoid bar da se naspavam i ja
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mirjana 1/6/2009, 19:09

Zdravo zenske, ja sam nova na forumu...i malo se tesko snalazim za sada...ali pretpostavljam da ovde treba da se predstavim! Proslog meseca sam resila da napokon pocnem da trazim razlog mog neostajanja u drugom stanju...pa, da bi sto pre zavrsila sa pregledima, malo sam se raspitala sta sve treba da uradim pre no sto odem kod doktora i tako otkrijem da je moj FSH 19.7!!!
Da ne davim sa daljim objasnjenjima, reci cu samo najbitnije, Ovog meseca je 16.2, bez terapije je spao, a od pocetka sledeceg ciklusa pocinjem da pijem Trisequens- i to je ono sto me nejvise zanima za sada. Da li je neko od vas pio estrogene i kako ste reagovale na to. Ah da, umalo da zaboravim, imam 33 godine. Unapred hvala Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 1/6/2009, 20:07

Mirjana, dobro dosla ff

Hormoni ce ti inace prirodno varirati od ciklusa od ciklusa, nevezano da li si na terapiji ili ne. Mozda ne bi bilo lose pre nego sto krenes na HRT da proveris AMH hormon. On je nekako pouzdaniji kad je rec o ovarijalnoj rezervi. Posto si iz Subotice, raspitaj se da li kod vas postoji filijala Konzilijuma, ako postoji, odradi AMH, 2. dc (pre nego sto pocnes s tabletama), a oni ce krv poslati u Bg na obradu.
Sto se tice HRT-a uzimala ih je Masa, BlackMagicWoman, Mishesa, mozda jos neka- one su uzimale cikloproginovu. Nadam se da ce ti se javiti sa svojim iskustvima.
Ovom terapijom trebalo bi da fsh padne i moguce su kvalitetne ovulacije pod ovom terapijom, ali trebalo bi da ispitas i spermogram i da li su ti prohodni jajovodi.
Takodje, bilo bi dobro da ovulaciju pratis folikulometrijom, prvo da se proveri da li dolazi do ovulacije, a drugo da tajmirate odnos.

'76 godiste? Stavljam te na listu u "Prebrojavanju" Wink i nadam se da ce uskoro pored tvog imena stajati jedna smaja trudnjace Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 1/6/2009, 20:08

hihihihihihihi, vidim po avataru da pretendujes na jednu od mis titula lol!
Hmmm, cuvaj se kandzi ostalih misica  b
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 1/6/2009, 20:16

Nabla,nevaljalice mala.Ja sam spremila boks ,ali novoj drugarici moram prvo da pozelim dobrodoslicu,aiko bih vise volela da nije imala potrebu da nam se pridruzi.
Kako ti rece vec nasa Nabla,a videces da je ona prava miss pametnica,obavi ove pretrage pre ngo krenes na HRT.
Nisi navela da li imas cikluse,ili su oni neredovni i koliko,sto bi opravdalo donekle HRT.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 1/6/2009, 22:56

OOOOO dobro vece, i dobro dosla Mirjana smajli angel .
Sto rece BMW nisi bas morala da nam dodjes ovim povodom ali sta je tu je. Ovako ces bar imati prave smernice od iskusnih drugarica Wink upssss misica queen .
Sto se titule tice naci cemo i tebi neku samo polako.
Za pocetak ja ti zelim onu standardnu kao i svima nama miss trudnica .
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 1/6/2009, 23:30

ff Pozdrav za Mirjanu...
Dobro dosla... Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 2/6/2009, 09:51

Mirjana ' ff '
sto pre ' beta '
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 23 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 35 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu