KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 29 od 35 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 8/6/2009, 20:23

ko zna mozda covek voli da surfuje, pa procita....hihihihihiihihihihihihihih

ako je dr nije marsovac,pa da preferira marsovke.
Voleo bi on da procita da neke tamo zene misle daje frajer.Muskarci,muskarci....
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 8/6/2009, 20:23

Nabla:
tanja, ne ostavljaj nista za drugi put, hocemo sve, odmah i sada!


HAHAHA Nablice vole docovi ove forume, narocito D pa zato taj deo price ostavljam da pretresemo uz kaficu Wink .


Da i da ne zaboravim posto sam ga vec predhodno pomenula DRBGD je piletina kako sam ja ukapirala pa bez obzira sto se za prste lepi Shocked ne spada u moja interesovanja.  b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 8/6/2009, 20:28

DRBGD je piletina kako sam ja ukapirala pa bez obzira sto se za prste lepi Shocked ne spada u moja interesovanja.  b

Posto sam ja mladja lol! ,kod mene bi dosao u obzir,ali bi morao da prodje poligon k'o diverzant iz 72.specijalne ,mada bi mentalni bio daleko tezi od fizickog . anđeo
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mirjana 8/6/2009, 20:35

Ala ste se vi "napisale" za ovih par dana...oci su me zabolele od citanja..ali ste me nasmejale, a po malo i rastuzile!!! Crying or Very sad
U svakom slucaju, bas ste super.
Evo da sada odgovorim na ono sto vas je zanimalo. Ne znam zasto me je taj "zamenski " dr pitao hocu li injekciju za pucanje folikula..razni su me svasta pitali ili samo cutali i nesto piskarali do sada. Kod mog dr-a idem privatno, ali i u bolnicu po potrebi. Inace on je specijalista za sterilitet i ferilitet, tako da se po tiuli (a i primarijus je) moze reci da se razume u ovu oblast. Ali nije to ono sto meje ovelo do njega. Posle mnogo losih iskustava sa r-ima, jedno vreme nisam htela d odem ni na redovan pregled..a onda mi je pukla cista i morala sam. Onda sam pozvala klinikuu mom naselju i pitala ko radi, i izabrala njega..jer je radio popodne, a morala sam dase izdepiliram. Odusevio me je od prvog pregleda. Prvo, zat sto me je zaista pregledao, drugo zato sto mi je bez mojih pitanja, sam objasnio sta se desilo , sta to znaci, i sta moemo raditi, i na kraju zato sto brine i o finansijskom momentu, tj. da ne naplati ono sto ne mora svom pacijentu. Eto, to je to
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 8/6/2009, 20:39

e tog dr bgda ostavi meni
eto vama zrelijim dr Pedja, sa mnom ionako nije u ljubavi
bas sam se pitala Anuska, gde si ti?
A Nablica nam je sva kao naivna, bolucka je nesto
ja sve imam osecaj da ovde niko nista ne cita za razliku od D
uzgred moj prvi decko je bio isti Ivko, a cujem da je postao i hirurg
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 8/6/2009, 20:45

uzgred moj prvi decko je bio isti Ivko,

sad mi je jasno sto si ti bila blaga,pa prva ljubav......kako bese..nema zaborava. osmeh srce

Jel bio bas,bas isti Ivko love
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mirjana 8/6/2009, 20:47

Moram da se izvinem sto je predhodna poruka lose otkucana....baterije u tastaturi su mi pri kraju, pa "guta" slova ili ne razdvoji rec
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 8/6/2009, 20:49

Mirjana zeno opusteno niko to ovde ne gleda Very Happy koliko li sam ja u onom peskiru slova progutala ko zna.... zato idem da veceram pa se vracam Wink
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mirjana 8/6/2009, 20:53

A moja "skoro" prva, a sigurno "ne prezaljena" ljubav je dr.anesteziolog koji radi u Bgd-u na epiduralnoj....dugo sam razmisljala o tome kao bi reagovao kada bi mene video a stolu....ali ne...nece mene taj zagledati sada, u jednom tako intimnom trenutku, ne...imao je on svojih pet..ma koga lazem, imao je 55 bilona minuta!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 8/6/2009, 20:54

zato idem da veceram

Koja misica jos to vecera i to posle sest sati v

Minus za Tanju,mada je sveze izdepilirana,to je +
Sve u svemu si na nuli,ajd progledacemo ti kroz prste,pogotovo sto nije piletina na meniju yes
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 8/6/2009, 20:55

Pa bio je malo lepsi od sirotog Ivka, ali sad kad se setim bas je fuj
Otud sam bila tako fina ' osmeh srce '
Mirjana, ja po ceo dan na poslu moram da vodim racuna o svakom slovcetu i zarezu, pa ovde uzivam da pisem kako mi se hoce

 
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 8/6/2009, 21:02

ali sad kad se setim bas je fuj

Eh sad fuj.Uostalom ja kada se setim svoje prve ljubavi,umirem od smeha.Fudbaler,doduse najbolji medju onim tamo koji su pikali loptu,igrao cak i u onoj nekadasnjoj Zvezdi,smesilo se i inostranstvo....ali ....nista na kraju.
Covek je ostao na istom psiho ali ne i fizickom nivou kao i pre 20 godina,nije evoluirao ni malo v
Toliko o mojoj prvoj LJ
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mirjana 8/6/2009, 21:06

tanja68 ::Mirjana zeno opusteno niko to ovde ne gleda Very Happy Wink

Ma znam...nego me je nekako uvek sramota kad' gresim Embarassed Embarassed Embarassed ...posto sam profesor jezika...pa, razumes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mirjana 8/6/2009, 21:10

Mislim stvarno...vecera posle 21h nije
preporucljiva. A znate li da moramo da pijemo mnogo mleka zbog
estrogena?
Sad' mi se garant smejete...ko zna sta ja tek otkrivam, a
vi vec odavno znate!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 8/6/2009, 21:13

Ne komntarišete Nablin avatar?
Šta znači, ha?
a šta mu fali????

Rolling Eyes Shocked

meni žao što se ranije nisam držala mog dr. iz DZ-a...Poštenjačina i vrednica, neviđena!I ok!

A kako bih napujdala ove naše...Gledala utisak nedelje..Dušana Stanojevića...reprizu Utiska nedelje danas..čovek zvuči kao da je sve do savršenstva u NF-u!

BMW, ajd za ove progesteron injekcije..uzela ih 40kom.Od 2.5%..Da li si čula za Dicinon injekcije?I njih 40.
Znate da je liloman išao na obuku , ali, kunem vam se, ne zezam se ..da mi daje injekcije..mi se zbunili..kako sad to?
dobili papir sa iscrtanim zadnjim trapom..ilustracija ženskog tela, pa podelljena guza na 1/4...i sve kako da se zagreje, dokle igla...intramuskularno davanje, sa pratećim uputstvom..ruskinja-sestra mu objašnjavala, ja gledala i krstila se...MM davao u mišić injekcije našem psu, ranije...Oni smatraju da tu nema apsolutno nikakvog rizika, a to je za slučaj krvarenja, pa Olga izdala dekret u pisanoj formi-ne pomerati se iz kreveta, 2X2injekcije...I, momentalni prestanak sa aspirinom...Proginova se povećava 2mgX4...

aha...ja pišem, na pogrešnoj strani, a....
Joj, nemam vina u kući...Liloman ne bi ponovo izašao iz kuće, ni za šta na svetu...za moje vince...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 8/6/2009, 21:16

[quote="Mirjana"]
tanja68 ::

...nego me je nekako uvek sramota kad' gresim Embarassed Embarassed Embarassed ...posto sam profesor jezika...pa, razumes

Ah, pa sada kada si nam prijavila da si prof. jezika..posebno ću motriti na tebe!

affraid

A, jel, Mirjana, a jel se kaže prof. jezika??? Wink

Rolling Eyes

Ma, nešto mi se i Anuška često poziva na gramatiku..kao...pitam se, što li???

Tanja i Mini - nikad!!! lol! ihhihihiihihiiiii
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 8/6/2009, 21:17

Miniiiiiiiii, aman, pa gde si ti????
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 8/6/2009, 21:22

Ja sam primala,a mislim da su to i jedine injekcije progesterona kod nas,progesteron depo i to svaki treci dan po jenu.Posle prvog transfera proginovu 3x2 (6mg),posle ih je zamenio utrogestan 3x2 (od 100mg)dakle 600mg dnevno.
Ti ,vidim, imas vecu dozu 8mg proginove i te injekcije 2x2 (ne znam koliko one sadrze progesterona)
Aspirin,naravno vise ne,zbog ne daj Boze krvarenja.
Koliku dozu si bese pila aspirina svakodnevno svih ovih meseci i koji aspirin?
Sve hocu da krenem da ga pijem i nikako.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 8/6/2009, 21:28

Aspirin, od 0.50mg.
Kada ponestalo iz Rusije, delila naš na pola...onaj od 100mg.

Nemam ja nadutost, ja imam osećaj da mi je neko vezao teg oko stomaka...tako bih opisala...

Ležim par sati, pa komp...i tako miksujem.....I, to što je Olga protivnik ležanja...to mi dođe lep izgovor da virkim ovde...Meni je najbitnije - san na vreme...tamo smo bili i pre ponoći u krevetu...a, zapravo noćevali po danu...No, mnogo smo skitali tokom dana...Da, samo da se naspavam u toku noći...pa, ništa ne radim..samo jedem, jedem, jedem...ne volim to , ali neću da rizikujem da me ponese neki trenutak, pa da napnem neku stvar u kući da ponesem, premeštam...a malo mi fali...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 8/6/2009, 21:36

Mirjana ::A moja "skoro" prva, a sigurno "ne prezaljena" ljubav je dr.anesteziolog koji radi u Bgd-u na epiduralnoj....

Ajde, Miro, sto si cepidlaka, ne prijavljujes da imas "vezu"  b f
Sad sam u zadesu, profesorko, k'o da pisem pismeni sastav Laughing

Anuska, i mene glava cepa, a nisam bila na svadbi, mislim ako ti je lakse, hihihi. Mesas pica, zeno... v Obraduj nas za koji dan, da ne bude spotting b

Lily, jel' Dicynone? Cudi me, taj lek se daje za zaustavljanje krvarenja, ili se bar davao ranije, nisam cula da ga neko koristi posle transfera Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od andro-gen 8/6/2009, 21:54

nabla ::
andro-gen :: vidio sam svakakvih, manje lijepih i lijepih, ali ovaj je doista vrhunac produhovljenosti&duhovitosti. čista jedanaestica!!!

No, hvala Bogu da je neko uocio moj potencijal  b  b  b
i da mi je konacno neko dodelio neku titulu, bez da se sama laktam medju ovim pms-ovkama Razz Razz Razz  b

Jel vredi cemu onaj mamac sto ga postavih neki dan? Very Happy

hehehe... onako, odajuci muski rod, moram priznati da skromnost u komplimentiranju odrazava svojevrstan respekt. no dobro, necu sada filozofirati, ova lespugue venera je doista sjajna, mene je odusevila. nagovaram jednu od clanica ovog foruma koja mi je i zena da ga posudi od tebe i uavatari ga na drugom forumu pa nek se malo puse njim. eto, imali smo prilike upoznati tebe i nabla in vivo i to je dovoljan razlog za... hm... vadenje bete nakon par mjeseci trudnoce ili neki cak manje suvisli razlog za doci u bg i razmijeniti u meduvremenu stecena iskustva. makar koju pljeskavicu zvaknuti i mb pivo srknuti. onako, usput, kad smo vec tamo... eh, ja se raspisao, a zena mi cvrkuce na telefon. vidim, sva se uzvrpoljila. odem vidjeti, mozda mi da da porazgovaram :-)))
andro-gen
andro-gen

Broj poruka : 134
Godina : 56
Location : Zagreb
Datum upisa : 24.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 8/6/2009, 21:56

RIKIKIKI GDE SI? JEL TI TO NAMA NESTO TAJIS? igra  igra d f vv d v radost g radost good job
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 8/6/2009, 21:58

Kristina, pogledaj na temu dole osmeh srce ...
Andro-gen, i tebi da cestitamo.... lol! i tvojih je pola zasluga Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 8/6/2009, 21:58

BMW:
Koja misica jos to vecera i to posle sest sati v

Minus za Tanju,mada je sveze izdepilirana,to je +
Sve u svemu si na nuli,ajd progledacemo ti kroz prste,pogotovo sto nije piletina na meniju yes



HAHAHAHA varas se BMW meni je ovo bila tek prva vecera a negde oko 2h sledi druga jer ko ce gladan u krevet. Fali mi 5kg konstantno pa moram nesto da uradim po tom pitanju Wink

RIKIII BRAVO jos jednom roda

Sto se piletine tice e tu je vec posebna prica... Nisam ja bas od onih koji ne vole piletinu ali da bi mi zapala za oko mora da bude bassss dobra. E to je vec nesto drugo Embarassed na takvu piletinu i ja padam mada retko Rolling Eyes
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 8/6/2009, 22:07

Ljudi, ovaj kutak je cudo...Prvo masa, tj hermana, pa riki, paaa...bice, bice...

roda roda roda roda
Ponovo aktiviram GPS rode sreca
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 29 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 35 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu