KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 1 od 35 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 28/3/2009, 02:49

Imam nesto da vam prijavim... Embarassed
Bila sam na inseminaciji Rolling Eyes . Sto sam cutala? Nekako, nisam imala neku veru, a i folikul je pukao pre "osemenjivanja" Rolling Eyes .
U svakom slucaju, po PS-u trebalo je da dobijem sad u nedelju, a ja nocas pocela da "brljavim"- spoting. Iako Goca nije spomenula da uzimam utrogestan, ja ga uzimala na svoju ruku (oralno) 2x2. Obicno mi progesteron produzi ciklus, ali sad je M pocela da se promalja i pored utrogestana. Ne brine mene sto nisam ostala trudna, to vise ni ne ocekujem v - bar ne ovim "prirodnim" varijantama, nego me sad kopka zasto utrogestan nije odradio svoje?
Anuska, jel se i tebi slicno desilo?


Poslednji put izmenio nabla dana 11/6/2009, 21:48, izmenio ukupno 5 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od zalosna_sova 28/3/2009, 10:06

Draga ja sam 75. godiste lol! a to sto utrogestan nije svoje odradio kazu da je bolje vaginalno jer je tu odmah Wink a oralno se malo teze i podnosi sto se tice zeluca a i sporije deluje. E sad da ga ebem ne znam zbunjen A jel znas koliko vremenski je folikul pukao pre semena?
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 28/3/2009, 11:23

promenjeno Very Happy

Znam za razliku vaginal/oral., ali ja sam i sa 1 tableticom dabrostona, koji je smesan, odlagala ciklus za po nedelju dana. A posle prestanka utrogestana, obicno je trebalo da prodje 4 dana da dobijem.
Sto se tice folikula, pukao je mozda par sati ranije. Osetila sam "kamenje" u stomaku nekih 2 sata pre odlaska kod Goce.
Jutros, krv...ali crna ko katran affraid . Nesto se ne secam da mi je ikad tako bilo.


Poslednji izmenio nabla dana 31/3/2009, 03:49, izmenjeno ukupno 1 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od zalosna_sova 28/3/2009, 11:51

Hmmmm zbunjen mozda je neko ebeno ciscenje Jooooj ne znam fd No
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 28/3/2009, 20:25

I, dobro, šta je sa tobom, sada?

A, zašto to ne bi bio taj spotting?
Nadam se da si dobro!
Čim mogneš,ajd, javi se! love
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Jeckie 29/3/2009, 12:00

dodatak vrednoj istražiteljki:
Jeckie, FSH max kao napisan, 1 icsi, 4 ivf-a (period od 2000-2008), klinike Jevremova, BEFES, bez rezultata...
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lada 29/3/2009, 13:35

Evo i nas skromni doprinos istrazivanju ... max FSH=10, idiopate, 1. ISCI uspjesan (nakon 3 neuspjesne IUI), klinika Life Podgorica, termin 23.06.2009
Lada
Lada

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 30/3/2009, 00:31

Jackie, jel ima tu nekih godinica ili da zanemarimo taj aspekt ? Very Happy
Takodje, od kad datira tvoj problem s visokim fsh, da li se razlikovao protokol izmedju Jevremove i BEFES-a. Kakav protokol (shemu) si imala poslednji put?

Lada, cestitam na trudnoci radost i dobro dosla u drustvance igracice .
Zarad nekog pregleda info, tvoje godinice su...ili cemo da zazmurimo Very Happy
Inace, jel mozes nesto vise da napises:
- koliko si jc dobila s fsh od 10,
- koliko ti je bio E2 kad je fsh bio 10,
- koji protokol si imala (dugi ili kratki) i koja shema lekova
- da li znas kakav je stav Klinike Life po pitanju visine fsh

Lily, spoting krenuo u liptanje u punom kapacitetu....
Sutra (ponedeljak) 3 dc, radim ponovo fsh, E2 i AMH....mislim da je proslo godinu dana od poslednje analize AMH-a. Nije da me ne interesuje kakav ce sad biti AMH, al nije mi svejedno!


Poslednji izmenio nabla dana 31/3/2009, 03:49, izmenjeno ukupno 1 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rikikiki 30/3/2009, 09:50

Pozdrav svima ... Wink

Pridružujem se visokim FSH-ovkama. Kao što se vidi u potpisu moj najviši FSH je bio 27,8 i to prije 2,5 godine, a nakon toga nikad više iznad 12 mada mi je pri svakom mjerenju E2 bio visok (osim kod ovog najvišeg nalaza). Dva puta sam radila AMH, sad se ne sjećam drugog rezultata, ali mi je prvi rezultat bio 0,066 h (onih manjih jedinica). Pogledat ću doma točno, ali vi cure ćete sigurno znat, vađeno u Konzilijumu. Taj put mi je Inhibin B bio oko 26.
Antralnih u zadnje vrijeme imam tek tri-četiri komada, nije baš obećavajuće, ali ide se dalje. Upravo sam na terapiji mycroginonom, dvije table bez pauze, krajem tjedna UZV i tada bi trebala past odluka da li ću krenuti u postupak. Ako da, idem sa dva gonala (150 IU Pen) dnevno uz dodavanje cetrotida.
Do sada sam imala jednu biokemijsku trudnoću prije dvije godine iz prirodnog ICSI-ja. Naknadno mi je dijagnosticirana pojačana koagulacija (homozigot 4G 4G i 25% povišena razina PAI iznad gornje ref.vrijednosti) pa mi je uvedena terapija niskomolekularnim heparinom (Fragmin 2500 jedinica), ali je dr. Radončić odlučio da ću u sljedećem postupku koristiti Fragmin 5000, jer je po njegovom taj od 2500 preslab.
Nabla, ~~~~~~~~ za dobre nalaze i da kreneš što prije u postupak!
Žao mi je što inseminacija nije upalila Sad

Predložila bih listu (nešto slično kao na Rodi) gdje bi se vidjelo tko je u kojoj fazi postupaka ili slično .... Nabla, znaš na što mislim Wink
Pusa svima i svima puuuuuuno sreće i da što prije sve skupa postanemo trudnica
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 30/3/2009, 13:47

Aaaaaaaaaaaaaaaa, cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3dc....fsh=8.41, E2=47,3 d d d
Od sad hormone radim samo zorom, dok se nisu razbudili  b  b  b


Poslednji izmenio nabla dana 31/3/2009, 03:50, izmenjeno ukupno 1 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Gala 30/3/2009, 13:51

Opaaa! Cestitam igracice f
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 30/3/2009, 14:03

rikikiki :: Nabla, ~~~~~~~~ za dobre nalaze

Dobro mi dosle tvoje vibre, upalile su Very Happy

rikikiki :: Dva puta sam radila AMH, sad se ne sjećam drugog rezultata...
Ako mislis na onaj u maju prosle godine, tad ti je AMH bio 0,91 ng/ml i to bese, mislim, dan pre nego sto si dobila ciklus (poslednji dan ciklusa)...

rikikiki :: Naknadno mi je dijagnosticirana pojačana koagulacija (homozigot 4G 4G i 25% povišena razina PAI iznad gornje ref.vrijednosti)
Jel su ove analize jos uvek oko 250 eur?
Kod nas ce uvesti ove analize u jednoj privatnoj lab, ali tek od septembra, pa mozda ipak uskoro dojdem kod vas Very Happy

E sad, zadatak za tebe, pokupi ako mozes protokole koji su upalili kod fsh-ovki s Rode....mislila sam da temu Klinike za poor respondere preformulisem u "Klinike i protokole..."
Bilo je par fsh-ovki koje su IVF-om uspele (ne mogu sad da se setim nickova)

Vazi za listu, samo jos malo da se okupimo
--------------

Jel vidis Galo, sad su mi hormoncici kao kod tebe d


Poslednji izmenio nabla dana 31/3/2009, 03:50, izmenjeno ukupno 1 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 30/3/2009, 14:28

Nabla bravo za rezultate! Sta je doprinelo ovome? Kad ides ponovo kod Goce? Jel spominjala neku akciju? Ja sam zakazala za sutra i odmah su me spremili da je ogromna guzva i da se naoruzam strpljenjem. Goca nije tu u sredu i cetvrtak, pa je sutra ludilo. 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 30/3/2009, 14:38

Aaaaaaaaaa, nabla, bravooooooo radost igracice igra , dobro je pocelo.
Ura za novo razdoblje.
Ja sam za pocetak prikacila potpis, a lista je stvarno cool ideja. Ja nemam povisen FSH, bar nisam imala pre dvije godine, mada mi nesto mirise da cu sa vama intenzivnije da se druzim. Posto sam dva mjeseca koristila Klomifen, ne znam kada da vadim FSH, da li to ima uticaja.

Rikikiki,Kristina33, dobro nam dosle, ljubav
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od maus 30/3/2009, 14:48

Lada , Rikiki i Kristina33 DOBRO DOSLE c c c
Nabla FANTASTICNO!!!!!!!!! d d d d d d d d d d d d d d d d d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rikikiki 30/3/2009, 15:02

Wow, nablice .... kakvi diiiiivniii hormončeki ... love likeit
Važi za protokole ... malo ću pročačkati!
I ja ću u sljedećem ciklusu prekontrolirati svoje ali na 2. dan ciklusa ujutro, jer bih popodne trebala krenuti sa stimulacijom.
Baš me zanima kakvi će biti moji rezultati Very Happy
Ma ti moje nalaze bolje pamtiš od mene ... je ... to je taj rezultat cveće
(ovi smajlići me oduševljavaju)
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Jeckie 30/3/2009, 16:26

Hm...godinice Very Happy , pa ima ih, ima ... zažmuri Sleep (kao da će da se smanje ako ih ne kažem)

1. put ICSI 2001. god. Jevremova, Ljubić, 1 jajna ćelija, početa stimulacija bez predhodno odrađenog hor.statusa, jer je dr izjavio:mlada si, biće sve kako treba, spermogram je malo lošiji, idemo odmah na IVF, da ne gubimo vreme na inseminicaje. Kad je video da nema odgovora na stimulaciju, jako se čudio, a ICSI je rađen da bi se 100% oplodila ta jedna ćelija..bila mlada, bila neiskusna, verovala u sve što kažu, epilog: prevarena, uzeta lova i ništa, išlo se na dugi protokol
2. i 3. put 2oo2, 2003. prof Milačić, ispitana po protokolu, početni FSH bio oko 12-14, 6 meseci rađeni hormoni svakog ciklusa, i kad je FSH bio oko 1o, (nisam uzimala kontraceptive), rađena IVF- jednom 3, jednom 4 jajne ćelije-bez trudnoće,kratki protokol
4. i 5. put Tulić, kratki protokol, 2006 i 2008 2 j.ćelije i 1 jajna ćelija, FSH spušten na 12 2006, a sad na 16, bez trudnoće betaHCG 5,5(kao da je nešto krenulo, pa stalo..)
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od zalosna_sova 30/3/2009, 19:54

Bravo Nablice nasa Noblice!!! lol! Napred!!!
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena.50 30/3/2009, 21:15

Na prozivci da ostavim šapu Very Happy
Nabla, svaka čast!!!
Mozda je ustvari Nablonja zasluzan za ovakve hormone, srca
pa te poruke..... love srca1 love
nevena.50
nevena.50

Broj poruka : 12
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Jelence 30/3/2009, 22:35

Vidi zemska ko god ili sta god da je zasluzno za ovakav FSH ti castis,mislim ipak je to za cast,zar ne f d
Pozdrav i dobrodoslica novim devojkama c
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od maša 31/3/2009, 00:24

A gde da pričam svoju priču??? Ovde ili na nekoj drugoj temi??? ma ovde ću, pa ako joj ovde nije mesto prebaci je moderatore, hahahaha!!!!

i sve je počelo ovako: pravimo bebca, pravimo i pravimo a bebca nema pa nema! odem kod doce, da spermogram da se odradi za početak. Kaže, spermići malo u manjem broju ali dovoljno da se prirodno ostvari trudnoća, malo je više vremena potrebno ali to je to! prodje neko vreme, trudnoće nema i ja rešim da ispitam sebe. u pripremi hsg-a dobijem hemoragiju žutog tela sa akutnim abdomenom i završim na laparaskopiji. nakon par meseci odradimo hsg (jer na laparaskopiji nije mogla proba metilenskim plavim zbog ogromne količine gnoja u trbušnoj duplji), hsg nalaz skoro uredan. leva strana prohodna ali pod jačim ubrizgavanjem,plus hidrosalpings, desna skroz ok. u medjuvremenu lečimo streptokoku iz spermića i čekamo da je se rešimo da bismo krenuli inseminacije. godinu dana ni jedan antibiotik je ne uništava, doca mi za tih godinu dana redovno prati ovulaciju, desni jajnik vredan baš, levi skoro mrtav, ali levi nam i ne treba jer je taj jajovod malo "kilav"pa da izbegnemo vanmateričnu, anovulatorni ciklus ni jednom!!?? napokon izlečena bakterija i krećemo u akciju. 4 IUI iz prirodnog ciklusa i ništa. peti stimulisan ciklus klomid i menopur(jedan ili dva, ne sećam se tačno), 6 folikula i bum, hermanita trudna! trudna ali u desnom prohodnom jajovodu!!!??? nakon toga laparaskopija, podvezivanje kanala, odnosno odstranjivanje i priprema za VTO. u aprilu prošle godine prva konsultacija sa Ivanovićima, fsh-7,8, e2-40, LH-čini mi se oko 9,(evo, proverila 5,25) ma savršeno sve. ispraćen ciklus i u sledećem da se krenemo, medjutim pojavi se neka cista (inače, ciste su kod mene redovne gošće). dr. me stavi na stediril, dodje sledeći ciklus, sve savršeno ali doktorka mi ukazuje na leto, velike vrućine i sve što uz to ide i predloži da se ostavimo za septembar. ja se naravno složim, hormoni nisu tada radjeni ali ja već od pijenja stedirila počinjem da imam užasne talase vrućine i da se ne osećam baš najbolje. dogovorimo se da u avgustu ponovo ispijem kutiju stedirila da bi otklonili eventualnu cistu i septembar je naš. dodje septembar ali sa njim dodje i stres! fsh drugog dana ciklusa 26, e2-manji od 20! eeee, i kad se družim sa nablom pa sam slušala o tom famoznom fsh-u, načula ja da se sa vrednošću preko 15 ide na donaciju i kojekakve priče još, te se jadna isplakah pred Gordanom kao malo dete. doduše, nisam se ja baš udubila skroz u nabline priče pa svatih moju vrednost kao smak sveta. sledeći ciklus me je stavila na mikroginon, situacija još gora- fsh-34, e2-manji od 20! onda tri ciklusa na cikloproginovi, prvi mesec fsh-3, e2-164, drugi ciklus-fsh-22,5,e2-manji od 20, treći ciklus fsh-12,2,e2-23. treći nalaz je bio i vidjanje sa dr.Gordanom i ona se odlučuje da bez obzira na vrednost fsh u narednom ciklusu udjemo u stimulaciju. Kaže da joj se slika UZ i hormona ne slaže, imam antralne folikule i to je jako bitno. AMH je radjen u poslednjem ciklusu i vrednost je 0,066. ovog ciklusa sam na stedirilu ponovo a u sledećem ciklusu sam NAPOKON TRUDNICA!!!!!! JEEEEEEEEEE, dršte mi figice drage moje!!!
eto, ukratko ispričah svoju ginekološku biografiju, setiću se veroavtno još nečega pa se javljam. do tada kiss velik do neba svima....


Poslednji izmenio maša dana 31/3/2009, 14:00, izmenjeno ukupno 1 puta
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 31/3/2009, 02:08

kristina33 ::Sta je doprinelo ovome?
Pravo da ti kazem, ja mislim da su kubanski cigarilosi...u stvari rec o je o cigarama Cohiba koji nastaju od ostatka duvana koji se iskoristi za cigarilose -hahahahahhaah  b
Ozbiljno, purnjam ko luda, pusila vece pre i tu ogavninu jer sam ostala bez mojih cigara. Znam, sve znam, ali ja imam kratak fitilj pa je za mene dve godine s fsh-om predug period. Pa sam malo fijuknula v
Kod Goce sam 9 dc. Naravno, nista nije spominjala, a ja sam svoje kredite za taj dan ispucala- dok je spomenula hormone ja je izbombardovala svakakvim glupostima, pa nisam imala m_da da je pitam.
I tako se ja blesava nadam iz ciklusa u ciklus. fd
Tebi drzim fige!!!!!!!!!! g

Jeckie ::Hm...godinice Very Happy , pa ima ih, ima ... zažmuri Sleep
Zazmurila Wink Very Happy
Jeckie, koje si lekove uzimala (po kojoj shemi) i u kojoj pocetnoj dozi?

Nevena, dobro nam stavila svoju šapu ovde igra
nevena50 ::Mozda je ustvari Nablonja zasluzan za ovakve hormone
Ne znam sta da ti kazem, Nablonja bio na putu, pa sad.....moz' da se tumaci na razne nacine  b

Jelence, castim naravno...jedva sam docekala razlog za: "kafana na moj racun!" sreca


Poslednji izmenio nabla dana 31/3/2009, 03:51, izmenjeno ukupno 1 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 31/3/2009, 02:36

Tebe cico za kraj Very Happy
.....kod tebe je Spilberg rezirao v
maša :: LH-čini mi se oko 9
ovog se ne secam affraid Very Happy

E sad, bilo je sto je bilo. Znas gde si i na cemu si i guramo dalje. Nadalina (Kikica) je imala slicne vrednosti AMh-a i max fsh-a i iz prvog pokusaja trudna. yes
Inace, dosta je kod tebe vremena izgubljeno pre nego sto si stigla do Goce, a da prethodni doca nije nikad proverio hormonski status. Mad
Tako i kod Jeckie, valjda se Ljubic sad naucio pa odmah u startu trazi hormone.
Cudo jedno, kako su hrabri da "na slepo" odredjuju hormonsku terapiju.


Poslednji izmenio nabla dana 31/3/2009, 03:52, izmenjeno ukupno 1 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 31/3/2009, 02:43

orline ::Ja nemam povisen FSH, bar nisam imala pre dvije godine, mada mi nesto mirise da cu sa vama intenzivnije da se druzim. Posto sam dva mjeseca koristila Klomifen, ne znam kada da vadim FSH, da li to ima uticaja.

Nemoj da prizivas Very Happy
Ne znam da ti dam argumentovan odgovor. Probaj da analize odradis posle 2-3 ciklusa. Mozda neka druga zna koliko se dugo odrazava dejstvo klomifena?

Super za potpis... yes

Riki, i ja se odusevljavam s ovim smajlicima likeit ...plasim se da ne preteram vv
Kad treba da dobijes? Evo sad tebi malo ~~~~~~~ cvet
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 31/3/2009, 07:47

Jeckie ::Hm...godinice Very Happy , pa ima ih, ima ... zažmuri Sleep (kao da će da se smanje ako ih ne kažem)

1. mlada si,

Jeckie....pa, kako ovo Shocked Wink ..sada sam baš radoznala...Daj,..hmmm..tebi, očigledno, nije poznat naš izbor za miss sa Doktora Rolling Eyes queen b uh, kako je bilo tesnoooo...
Tja,kakva, bre, frustracija godinama???Mi smo tamo konstatovale da smo najlepše, najzgodnije, i naravno da sve izgledamo najmanje 10god. mlađe!!!!
e, sada, ova što nas prebrojava d ume ona tako da i doda kome koju godinicu... h
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 35 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu