KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 5 od 35 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 8/4/2009, 10:30

Mislim da ovde treba da prijavim, nazalost kad ja posumnjam, uvek se obistini.
Od jutos sekret kao bela kafa, stomak tisti, grudi splasnule, sta vise reci, preznojavam se kao luda, tj. nasa treca ICSI nije uspela, gde odose ona tri lepa embrioncica ne znam...Ovo bi tacno bili dani kad treba da dobijem, zadnja m je bila 11.03, toliko se osecam porazeno, tek je 9 dana od transfera, ni betu necu sacekati. Ali osecaj je cudo, jedino me on nikad ne izneveri. Sad i da zovem Jevremovu, znam sta ce mi reci, pojacajte dozu, primite depo, ne mora da znaci...
Uradila sam testic, negativan je, znam da je rano, ali meni je prosli put pokazao i rano, tako da igra plakanja moze da pocne...

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 8/4/2009, 10:46

Ninocka, nasa intuicija ume da bude vrlo jaka, ali cesto i pogresna. Zasto pogresna? Zato sto je cesto obojena nasim strahovima.
Ne zelim da te pumpam laznom nadom, ali jos uvek nije vreme za "igru plakanja".
Ti znas da sam ja manijak za detalje...znas li ti koliko sam za ovih 2 godine videla "sitnih" beta 12, 13 ili 14 od ET, a koje se ne bi ulovile ni jednim kucnim testom par dana ranije.
Ima vremena za tugu, ali ne jos uvek. Daj svom telu i embrionima jos malo vremena.

~~~~~ srca
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rikikiki 8/4/2009, 10:50

Nina, ne znam što bih ti rekla, osim da se nadam da nije tako kako osjećaš.
Nemam puno osobnog iskustva ali ... kad sam imala biokemijsku 10. dan nakon ET (trodnevni embrij) pokazala se jaaaako blijeda crtica, jedva vidljiva golim okom.
Znam puno cura s foruma Roda kojima su se ispuhale cicke, počeli grčevi i neka brljavljenja u vrijeme kad su trebale dobiti m, a bile su trudne ... zato ... pričekaj jo dan, dva i .... držim fige da roda

Nabla, meni se ponekad čini da R. radi 24/7.
Ponedjeljkom i utorkom ima ambulantu ujutro, a popodne postupke. Ostale dane je popodne. Subotom i nedjeljom radi ako ima punkciju ili transfer (a uglavnom uvijek ima).
Obzirom da živim par zgrada od poliklinike, često navečer vidim svjetlo da gori u njihovim prostorijama .. to biolog marljivo radi iksiće ..
Inače ... nisam znala da nakon punkcije stanica mora odstajati jedno 3-4 sata i tek onda da se radi ICSI ili IVF. Često kod Radončića bude punkcija oko 19 sati, pa onda do 22,23 sata mora stajati stanica i tek tada se može započeti sa oplođivanjem. E, sad, ako se radi o 10-tak stanica i ICSI metodi .. možete misliti do kojih sati biolog radi. A ujutro radi u bolnici normalnu smjenu, popodne je kod Radončića... ti ljudi zbilja moraju volit svoj posao da mu se mogu tako posvetiti ... svaka čast wavecrowd
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 8/4/2009, 11:10

Hvala divne ste, na zalost moj je organizam tacan kao sat. Pozvala sam ipak Jevremovu, da ne bude posle sto niste javili, naravno povecali su mi dozu progesterona. Sestra kaze da on nece odloziti ciklus, ako nismo uspeli, cak mi kaze da je bila ubedjena da ce ovog puta ici kao podmazano, odakle joj to...

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 8/4/2009, 11:17

Nablice kada ponovo ides kod Goce? Ko zna mozda do tada promeni misljenje, znas da je sve moguce kod nje, pa ti u drugoj polovini ciklusa da neki superfakt i pocne...

Nina jako me je potresla tvoja proslogodisnja prica sa jednojajcanim blizancima Crying or Very sad I ja mislim da je jos uvek rano za suze. Znas da su mnoge devojke imale blagi spoting ili cak i krvarenje a ipak beta 14-og dana pokazala trudnocu (poslednji primer je Rozmari sa SC)

Anuska dr Snezana Vidakovic je jako dobar UZ dijagnosticar i veoma je detaljna. Mojoj sestri vodila obe trudnoce i nista nije prepustila slucaju

Ostale devojke pozdrav love
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rikikiki 8/4/2009, 12:56

ŽELIM BITI TRUDNICA!
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena.50 8/4/2009, 13:10

Evo samo da prijavim da prirodni radovi sex gle čuda nisu uspeli bas kao i svih ovih proteklih 4-5 godina. Vec sam stvarno b !
Al sta drugo mogu, da promenim dr. pa sve ispocetka nema sanse!
I ja se sa MM bas ovako slazem borba vrlo cesto. Ali nije ni cudo, ipak su to preveliki problemi. Dobro je dok uopste imam sa kim da se slaze pa makar i tako Laughing !
A da Nabla stvarno ti je kod Gocili sve mougce, pa jel me nije prosli put spremala za IVI cak zakazala uredno u 8.00 da dodjem sa sve MM i onda zena odustade! affraid fd Kaze ajte vi to prirodno i eto sad cu ja prirodno ponovo da se vidim snjom da se malo grljenje !
nevena.50
nevena.50

Broj poruka : 12
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od lavica 8/4/2009, 15:00

nina68, nemoj gubiti nadu, molim te. meni se nazalost ista stvar desila, i savrseno znam kako se osecas, ali uvek ima ono mozda....kao sto kazu, ima devojaka koje su prokrvarile pa je bio posle ++++ i ja svim srcem zelim da ti budes jedna od njih. ja sam se samo pokajala sto nisam ipak uradila betu, mada nisam prestajala sa utrogestanom jos neki dan, ali bih ipak volela da znam da li se mozda ipak nesto desilo pa otislo.

lavica

Broj poruka : 55
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 8/4/2009, 15:19

Znam lavice, sve znam, na zalost mene minimalne statistike pogadjaju samo u negativnom kontekstu. U cuda ne verujem, svoje telo poznajem, ovo sto se mulja, mozda vec sutra bice jasno kao dan. Mnogo sam tuzna, ali u jednom momentu setih se sebe i svog muza u danima kad su nam saopstili da bebe nisu dobro i naravno da ta bol ne moze da se meri sa ovom, ipak mozda i nisam priznavala koliko sam se nadala.
Pricala sam sa kumom i posto je primetila da sam plakala rekla sam joj za postupak i da je izgleda propao, posto sam sve vreme to drzala za sebe, a ona je onda pocela da me ubedjuje kako treba sve to da batalimo i presecemo. Ona ima dvoje dece i zaista ne moze da me razume. Kaze zao joj je da me gleda kako se raspadam, haloo, odavno sam se raspala, moj zivot vec godinama nije ono sto sam zamisljala.
Neki prijatelji spremaju dete za fakultet, a ja od ciklusa do ciklusa, samo nesto racunam virkam gutam kojesta...Pre tri godine ostala sam bez posla i za to vreme uradili smo tri IUI i tri ICSI, tacnije oboje smo ostali bez stalnog posla...sav smo novac sami zaradili radeci na sto strana...Sad vec osecam strasan umor, poslove prekidam kad sam u postupku, posle pokusavam sve to da pokrpim, prijateljstva sam zapustila, povukla se u sebe, boze ne znam kako me moj dragi jos uvek trpi...
Izvinite na ovom izlivu, znam sve i da posle kise dolazi sunce i sve ostale pozitivne poslovice, ali danas cu samo da placem...

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 8/4/2009, 21:30

Ninocka, sve se mi vrlo slicno osecamo i slicno reagujemo i iste stvari nam smetaju.
I ja imam dane kad sam mracna i padam do nesagledivih dubina, a onda, ne znam ni ja kojim cudom, krenem u pozitivu. Bez razloga, samo tako. Mene razbija taj emotivni roller-coster. I osamila sam se, jer me vise ne zanimaju "normalne" price, a ne zelim da davim moje drugarice s pricom koju one ne mogu da isprate. I eto, druzim se s vama, mojim virtuelnim drugaricama, sestrama, tetkama... Very Happy

Hmmm, meni je prosle nedelje koleginica rekla "Joooj, bolje da ih nemas"...."da znas kakvu ja muku mucim s njima"...."lepse ti je bez njih".....A mlada zenska, tvojih godina, i sinove pubertetlije.
I sta, ja kazem "eto vidis kako sam luda"...i tu je kraj nase komunikacije...jer me ne razume, niti pokusava!

To zivotarenje i gluma zivota- dobro nam je, verujem svima, poznato. Ceo zivot mi je stao i tapkam u mestu, od ciklusa do ciklusa. Kako me to izludjuje i zalosti... Zakazala sam kao zena/reproduktivno, a zakazala sam i kao socijalno bice i kao intelektualno bice i kao profesionalno bice. Gledam kako su me svi pretekli u svim sferama, a moj voz nikako da stigne.

I razumem te. Kao da ja progovaram!

Eto, ja pokusavam sebi da otvorim druge mogucnosti...da bih se sacuvala mentalno!

Ljubim te cmoka
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 8/4/2009, 21:55

nabla ::
I ja imam dane kad sam mracna i padam do nesagledivih dubina, a onda, ne znam ni ja kojim cudom, krenem u pozitivu. Bez razloga, samo tako. Mene razbija taj emotivni roller-coster. I osamila sam se, jer me vise ne zanimaju "normalne" price, a ne zelim da davim moje drugarice s pricom koju one ne mogu da isprate. I eto, druzim se s vama, mojim virtuelnim drugaricama, sestrama, tetkama... Very Happy

To zivotarenje i gluma zivota- dobro nam je, verujem svima, poznato. Kako me to izludjuje i zalosti... Zakazala sam kao zena/reproduktivno, a zakazala sam i kao socijalno bice i kao intelektualno bice i kao profesionalno bice. Gledam kako su me svi pretekli u svim sferama, a moj voz nikako da stigne.



Eto, ja pokusavam sebi da otvorim druge mogucnosti...da bih se sacuvala mentalno!



A, jesam ja tebi rekla da te volim??! osmeh srce

Ju, Nablotička, draga...Da li smo na tebe morali čekati sve do "Kutka"?!Hmm...progovori, sliko! Ovako, sva izbečena sam se zamislila...a tebi je samo izašlo....shvatate...i ti, Nina, takođe!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 9/4/2009, 08:25

Nabla draga, zaista ovaj nas virtuelni kafic pomaze vise nego svi prijatelji iz zivota.
Nesreca je sto mi se cini da smo ovde sve slobodne i zasticene upravo tom anonimnoscu, imamo ta cudna imena i uglavnom izbegavamo stvarni svet.
Moja terapija obicno pocne tako sto dan posle teskog saznanja pricam kao navijena satima, ne prestajem, to tece i tece iz mene kao gnoj. Mm me slusa i slusa i uzasno se boji za mene da ne flipnem. Juce mi je rekao da je osetio olaksanje sto nije uspelo jer se plasio da nam se ne dogodi vec vidjeno. Njegova prva reakcija obicno bude neka cudna gotovo neprijatna razdrazenost, zbog mog plakanja, zbog nemogucnosti da se ista promeni, ali se vrlo brzo smiri. Meni uvek treba mesec dana da sve dronjke svog zivota usminkam i doteram. Nikad ne pricamo o novcu, covek bi pomislio da ovde caskaju samo imucni, a ja sam daleko od toga. I kad se odlije odjednom tolika suma, sve i da moze da se pokusava mesec za mesec, nemoguce je. Mi smo sve u zivotu stavili u drugi plan, sve se stedi za postupak, samo da se ne bude pod stresom da bilo sta nedostaje...i nije svejedno ma koliko mi novac bio trivijalan. Gledam muza, toliko je umoran, radi okruzen gomilom ljudi i stalno mora da glumi dobro raspolozenje i da bude moja snaga. Ja iza njegovih ledja, u teskoj ilegali, radim poslove kod kuce i kao da je vreme stalo zivim od postupka do postupka. Oprostite ako sam udavila, tako su retki oni koji razumeju.
Lily, pratim i dalje desavanja sa tobom i cesto razmisljam o 72% tvoje dr. Bices nasa zvezda vodilja...

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Gala 9/4/2009, 08:54

Nina jel si se ti bese, prosli put, isplakala k`o kisa na SC i tvrdila da poznajes vrlo dovro svoje telo i znas sta se desava kada te tisti stoak i grudi splasnu? I bila si trudna!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 9/4/2009, 13:55

Galice trudnice, cega se ti secas Wink . Tacno je, ja sam taj stari panicar, najgori dramaturg svog zivota. I tacno je da me je u isto ovo vreme stomak cepao i grudi splasnule, ali tada se na testu sutradan nesto pokazalo i nije bilo rozikastog sekreta. Istina je da se mrljavi od juce, ali nije jos stigla...

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Gala 9/4/2009, 14:07

Pa, secam se jer je tvoja i Pupikina diskusija bila prvo na sta sam naletela kada sam se uclanila u pdf.neplodnost. To rozikasto moze ali i ne mora da znaci da je dosla tetka! koliko ljudi je imalo to roze , i sve bilo OK. Naravno ima i suprotnih slucajeva. Sto ne zoves Jevremovu da ti pojacaju utrogestan?
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 9/4/2009, 14:09

Samo da vas cokim sve na brzaka i da prijavim da mi krece ovulacija, a Nablonje neeeeeeeeeeeeeeeeeema affraid , a nismo odradili domaci zadatak sinoc v

hahahhaa, sad sam ga zvala da vidim gde je, dal moze da skokne kuci na jednu "partiju" kad covek krenuo za Novi Sad. Kaze "pozuricu nazad kuci"...al 'ebiga, ja sam posle na poslu.
hhahahahhaha Kaze "nema veze, doci cu ja kod tebe na posao- zguracemo se u WC" affraid  b

E da mi je neko pricao sta cu da radim, planiram i sta ce sve da nam padne na pamet..... v  b

Ljubim, pisemo se veceras
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 9/4/2009, 15:05

love E pa ovo ovde postaje i vise nego interesantno! Kad bi samo direktori znali sta se sve desava po WC-ima zbunjen i bockanja i svasta jos! ccccccc!
Ako blago nama samo ti navali. Gde god i kako god!
poljubac
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 9/4/2009, 15:37

Nablice, ti si me razveselila, pa kako ces sad da sustignes Nablonju? Eh, ti prirodni radovi, moj dragi i ja smo pravili nauku od toga, grafikoni temperature, visinske pripreme, da je duze potrajalo, odustala bih nacisto...Ali vas dvoje ste super, jos vas drzi dobar duh...
Gala, pojacali su mi dozu, 4x2 utrogestana i moram da priznam da od sinoc nema rozikastog, mada mozda samo grune...I dalje me boli stomak na poznat nacin, ali posto sam se vec isplakala, sad sam bolje.
Pocela sam da izlazim, cak sam i rucak danas skuvala, sta da radim, mora zivot da se nastavi...

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 9/4/2009, 22:05

Drage moje, stvarno morate da nabavite knjigu Prvo stanje. Ima i dva nastavka Vanredno stanje i Drugo stanje. Glavna junakinja Ema je jako dobro opisala u sta se pretvorio njen savrseni brak, odnos sa drugaricama, odnos prema poslu koji je jako volela, odnos sa majkom od kako je pocela da se bori sa sterilitetom. Opisala je sta je osecala na gotovo svakom svom pregledu, kako se doktor od super lika pretvara u nitkova Wink Jednom je kad je dr rekao da je pocela ovulacija otisla kod muza na posao i izvukla ga sa sastanka sa vlasnikom firme i odvukla u toalet, posto on nije hteo tada da "odradi zadatak" ona ga je povukla i iscepala mu kosulju. On se sa iscepanom kosuljom ljutito vratio na sastanak a ona je kupila novu kosulju i sacekala ga kuci posle posla samo u kosulji i stiklama Very Happy I isla je i na akupunkturu...

Nevena 50 ako ti je za utehu i ja sam u ovom ciklusu prosla potpuno isto kao i ti kod Goce. I danas sam vadila betu i negativna je.

Pojavio se i spoting mada sam u ovom ciklusu uzimala Utrogestan. Mislila sam da nece biti spotinga obzirom da sam koristila Utrogestan i isla kod Ljilje na akupunkturu koja je valjda tim iglicama mogla bar da spreci spoting ako vec nije doslo do trudnoce?

Rastuzila sam se zbog bete pa sam pozvala najbolju drugaricu ali nisam stigla ni da joj kazem za betu jer je razgovor poceo da se lose oseca, da misli da ce dobiti mozdani udar, boli je glava i oseca neku vrucinu u glavi. Ja je pitam da li se nesto iznervirala a ona kaze ma deca su me iznervirala, sina za malo sto dva puta nisu zgazila kola, ajd cujemo se sutra.

A uvek mi je tesko da kazem svojoj majci da nema nista novo...to cu ostaviti za sutra. Uvece se ne govore lose vesti.

Muz je na putu tako da sam vam ja drage moje odlucila da se castim cigaretama mada poslednje dve nedelje nisam ni jednu zapalila ali vecerass uzivam bar u njima.

Nabla ako mozes izbegni posao veceras javi da si bolesna ili bar izadji ranije. Navijamo za Nablonju veceras! srca
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 10/4/2009, 09:33

Ma....cupkala sam i pogledavala na sat jer sam zaglavila na poslu i oko 21:30 dojurila kuci, kad....moj muz sedi s gostima affraid ....i u ponoc se sete da MM i njegov kolega treba da urade neki dopis affraid

Uffffffffffff, pravo sam siznula...do 2 h ujutro!

Posle mi nije bilo ni do cega! Al, odradili smo to...na kraju. Rolling Eyes
Ma, nema svrhe ni da pisem sta me je pogodilo, nadam se da me razumete...

Nina cmoka

Tanja, jedan mali beba se upravo gnezdi Very Happy

Riki, jel krenulo bockanje?

Logona, moracu da nabavim sve 3 knjige...i da dam Nablonji da procita...posle mene Very Happy
Nemoj da te negativna beta rastuzuje, cuvaj snagu. Drzim fige za skoru akciju yes

Nevena....~~~~ i tebi za akciju

kristina usne

Ori? Maso? Anuska?

jel propustih nekog?....slidjena sam, jurim na pos'o
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena.50 10/4/2009, 09:51

A sto betu Logona Rolling Eyes ?
Ja jos nikada u svom zivotu nisam vadila betu. Gocili uvek kaze testic.
Idem sad u nedelju do nje pa da vidimo sta cemo dalje. Samo da ne bude opet vođenje ljubavi , to je vec unapred osudjeno na propast.

Vi bar uzivate u cigaretama, ja ni to tuga ! Batalila!
Al iza jednog cvrsto stojim dok sam pusila strasno, najstrasvenije ostajala trudna ko od sale (2x) Sad ovako fina sva (ne pusim, ne pijem, ne jurim ...) pa nece ni za boga miloga fd !
Koje drugarice, koja mama, ma niko sem vas ne razume o cemu se ovde zapravo govori. Cak i kad kazu da znaju to su sve gluposti.
nevena.50
nevena.50

Broj poruka : 12
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 10/4/2009, 11:19

nabla ::

Posle mi nije bilo ni do cega! Al, odradili smo to...na kraju. Rolling Eyes
Ma, nema svrhe ni da pisem sta me je pogodilo, nadam se da me razumete...


Potpuno...Precesto mi se desavalo tako nesto u ovom dugom stazu, sad sam jos i prestala da se nerviram. f Ja jos nisam iz Bg, pa pored ovih sto jos i odu kuci, meni su cesto i oni sto ostanu na konaku  b , i tako vise dana. A mama mi je bolje znala plodne dane nego ja, ispocetka je uvijek ubadala tih pet-sest dana  b d . Sad smo u vecem stanu, pa bozepomozi, jos se i snadjemo. Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 10/4/2009, 12:58

Citam vas, tugujem i smejem se s vama - kao i vi, bolje nego sa bilo kojom stvarnom drugaricom, majkom, sestrom, pa i muzem...
Sigurno ste sve citale pricu koja mislim da jos uvek moze da se nadje na Rodi, a bilo je i na SC: Moj put kroz trnje neplodnosti. Dok citas, kao da ti neko stavi ruku na rame, takvoj samoj i otudjenoj, i od tog dodira ne ustuknes kao sto cesto biva u stvarnom svetu. Osetis olaksanje i drugo ljudsko bice koje te potpuno razume i koje je na tvojoj strani. Iako su sve samo reci, crne mrljice na ekranu... A svi ovi nasi "zivi" ljudi ili nipodastavaju nas bol, ili nas gledaju kao krhke porcelanske figure i ni za zivu glavu ne doticu ovu temu... Gotovo da mi vise moramo voditi racuna o njima, da ih slucajno ne povredi nasa tuga. Jer svi imaju probleme. Sto je, nazalost, jedna velika istina. Ali razlika je u tome sto smi negde uz put ostavile nase zivote i cekamo da pocnu... kad stvorimo novi zivot. Sve bez toga tesko prihvatamo.
Jedino u drustvu koje nas razume, kao ovde, uspevamo da se salimo na sopstveni racun i da kroz tudja iskustva nalazimo snagu da se izborimo i vrednujemo ovo nase cekanje. Koje se, btw, zove nas zivot...

Nina, razumem u potpunosti svaku rec koju si napisala zagrljaj .
Nabla, cisto da se zabelezi, mi smo "overili" i jedan americki lab, sve za "visi cilj"  b

Logona, imaju li te knjige u ovim nasim knjizarama?

Lily, tvoju sam pricu sa nestrpljenjem citala na doctor forumu, ali se nekako nisam odlucila da se ulogujem i tamo. Sad mi je zbog tehnickih problema tesko da pratim vise foruma, ali probacu da vratim film unazad kad stignem i iscitam i tamo sta se desavalo i dokle si stigla sa DEIVF programom...

Jos samo nesto: posto sam vec navikla da merim bazalnu temperaturu, ovo je prvi mesec kad nisam zabelezila porast tj. bifaznu krivu. Sto ce reci da je dr bila u pravu - nema ovulacije. Jos da vidim hocu li imati one moje cuvene PMS simptome. Cisto da razlucim sta je psiha a sta realnost.

Grlim vas sve d
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 10/4/2009, 13:30

Nabla, najgore cega se secam kod ciljanih odnosa je upravo sav taj stres, nervoza i gomila nepredvidjenih situacija. A i ja pricam kao da je to bilo pre 100 godina...
Potpuno razumem tvoju rezignaciju situacijom.
Sta ja da kazem, ciklus jos ne stize. U utorak uvece nesto kao bela kafa, u sredu je bilo to rozikasto i logicno je bilo da postane sve tamnije, ali nije. Opet je sve cisto... S tim da me je juce stomak boleo ceo dan, bas onako. Ja jesam pojacala utrogestan, ali sestra rece da on ne moze da zaustavi ciklus. Jeste imale takvo iskustvo? Ne znam sta da mislim. Danas je 11 dan od et.

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Gala 10/4/2009, 13:37

Uradi betu!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 5 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 35 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu