KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 20 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 26/5/2009, 11:02

Joj, ne ide analgin ili kafetin, ni za prvo stanje nisu preporucljivi mnogo, mada deluju. Mm, recimo, bez kafetina ne prolazi migrena... Ali, oni sadrze toksicnije supstance od aspirina, paracetamola i nesteroidnih analgetika. U nekim zemljama su potpuno napusteni.
Mene je bolela glava dok sam dobijala Menopure i jednom sam popila Aspirin. Mislila sam da to nije stetno jer se inace daje baby aspirin za bolju prokrvljenost endometrijuma. A to za Brufen i folikule nisam imala pojma... Moja drugarica, koja isto ima migrne, je pila Brufene kao bomboncice, a u to vreme je bas ostala trudna. Onda je prvo tromesecje trpela uzasne glavobolje jer trudnoca prvo pogorsa migrenu, a onda je smiri od 2. tromesecja.
Kad se setim, i ja sam u par navrata pila Brufen u prvoj polovini ciklusa...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 26/5/2009, 12:48

Drage moje drugarice,

Nablice kako smo danas, da li je prestala da boli nasa pametna glavica?

Samo da dodam da sam ja u jednom ciklusu isla kod Ljilje (bockalice Wink ) na akupunkturu. Ona mi je rekla da su u Americi dokazali vezu izmedju koriscenja Brufena i steriliteta. I ja sam ga godinama unazad uzimala protiv glavobolje.
Mada Ljilja jos smatra da zena nikako ne bi trebala u prva tri meseca trudnoce da ide na UZ, jer iako medicina kaze da UZ nije stetan, alternativci su ipak oprezni...
To verovatno vazi za one srecnice koje su prirodno ostale u drugom stanju npr. treci put ili zive na Homolju. Ali profil VTO trudnice, hm malo teze...

Posto pocinje vreme paklenih vrucina, da li znate kakva su iskustva vezano za koriscenje klima uredjaja u stanu u toku postupka VTO i posle ET? Ja mislim da se bez toga ne moze ali da treba redovno provetravati prostoriju. Sta kazete...

Ovih dana bas nesto razmisljam koliko sam sve druge aspekte svog zivota stavila u drugi plan, sve probleme kojih sam jednim delom podsvesti jedva svesna potiskujem, ne dozvoljavam im ni da se oglase vec samo razmisljam o jednom...i da hocu ne mogu drugacije, valjda je to odbrambeni mehanizam...

Pozz love sve vas...
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 26/5/2009, 13:17

Evo sta sam ja radila proslog leta posto sam bila u postupku bas negde u ovo vreme, transfer bio 4. 06. uspelo pa posle missed ali to sa ovom pricom nema veze. Ja sam ujutru dok je hladovina luftirala kucu pa onda sve pozatvaram i ukljucim klimu, onda negde predvece ponovo sve otvorim i tako celo leto. Bitno je samo da se stalno ciste filteri od klime jer tu se nakupi sve i svasta, kazu jednom mesecno ali ja sam cistila jednom nedeljno i verujte mi odvratno su bili prljavi svaki put.

Lekovi... pa ne znam ja sam malo paranoicna kad su oni u pitanju, mada ko zna sta sve unesemo i kroz hranu a toga nikada necemo biti svesni. Zamislite samo da se najobicnije domace visnje prskaju po 8 puta u toku sezone.Dzaba mi sto ja jedem neprskane domace koje je moj tata gajio kad komsija do nas sve redovno prska pa vetar sigurno sve i na moje nanese.

A sad jedan biser moje mame na temu uz. Kaze zena meni dete ko zna sta bi sve doktori za tebe rekli da ti fali dok sam bila trudna sa tobom, ali sreca tad nije postojao uz pa te rodih tako blesavu. Wink
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 26/5/2009, 13:41

tanja68 :: A sad jedan biser moje mame na temu uz. Kaze zena meni dete ko zna sta bi sve doktori za tebe rekli da ti fali dok sam bila trudna sa tobom, ali sreca tad nije postojao uz pa te rodih tako blesavu. Wink

 b  b  b
E ljubim te blesavu ljubav

Ne boli glava danas, al tek je pola dana, auuuuuuuuuuuuuuh, sad videh da sam zaboravila na boc-boccccccccccc
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 26/5/2009, 21:48

nabla ::ma nesto sam se utripovala odkako mi je Goca rekla da brufen pravi ciste, odn. "prazne folikule". Ajd, nimulid je nesteroidni antireumatik, pa valjda je sve OK. Very Happy
Nabla, i Brufen je nesteroidni antireumatik yes , ali mozda ima neko drugacije dejstvo, selektivniji je valjda Nimulid za nama potrebne receptore, pitajde ti Gocu ipak da li je mislila samo na Brufen, ili na sve NSAID.
Nadam se da te je prestala glava, ja nisam nikad pila kontraceptive, ali mene je recimo od Klomifena bolela, u stvari rasturala- tako da sam i ja pila Nimulid, a nisam sklona glavoboljama uopste. Tek sam treci ciklus ukapirala da je to od njega.. Ja se tesila da tako intelektualke reaguju, tj reagujes onim sto imas najvise Laughing Razz Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 26/5/2009, 21:52

tanja68 ::A sad jedan biser moje mame na temu uz. Kaze zena meni dete ko zna sta bi sve doktori za tebe rekli da ti fali dok sam bila trudna sa tobom, ali sreca tad nije postojao uz pa te rodih tako blesavu. Wink
Mama ti je as
 b  b bas si me nasmijala...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 26/5/2009, 21:57

Orline:
Ja se tesila da tako intelektualke reaguju, tj reagujes onim sto imas najvise Laughing


Joj a mene nikad nije nista bolelo ama ic Wink Nemojte nikome reci.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 26/5/2009, 22:09

 b  b  b

ah, nesteroidni antireumatici Embarassed

ma lupetam Razz Embarassed

Goca je rekla da samo piroksikam dolazi u obzir, ja kupila roxikam, al sam ga odavno popila, a mrzi me da idem ponovo u apoteku.


Poslednji izmenio nabla dana 26/5/2009, 22:10, izmenjeno ukupno 1 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 26/5/2009, 22:09

Hihihi, necemo... Laughing Ti zivis, tanjce, ocikledno u skladu sama sa sobom...Vidis da nablica prenapreze svoj brain Laughing Laughing Razz
Ajd Savom posalji malo pozitivnih ~~~~~~~ (vibracija), ja sam nesto u down fazi ovih dana bila, mada danas se budim polako konfete
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 26/5/2009, 22:11

nabla ::
Goca je rekla da samo piroksikam dolazi u obzir, ja kupila roxikam, al sam ga odavno popila, a mrzi me da idem ponovo u apoteku.
Pa ti posalji Nablonju lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 26/5/2009, 22:24

Soliram, nablonja na putu lol!
Da sam malo preduzimljivija.....
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 26/5/2009, 22:26

Ehhh, kad li ce ovaj moj malo na put, nesto camotinja uz laptop ovih dana... Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 26/5/2009, 22:49

HIHIHI saljem Savom pozitivne vibracije i tebi i Nabli sreca vas dve bar niste problem a za ostale ne znam gde da saljem.... neka se jave pa cu post expresom.
Ja sam luda ceo dan na profilu na fb pustam narodnjake, svi su u soku Wink mojim izborom muzike PANTERSI.

Vracam se kasnije da proverim raspolozenje.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 26/5/2009, 23:44

Sta fali pantersima, zao mi sto im izgoreo splav. Nisam nikad bila tamo, jbg.
dak link sunny
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 26/5/2009, 23:56

Riki, da li znas koliko je Cviti bio fsh? Gledala sam nesto onu temu o jacini stimulacije...
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 27/5/2009, 00:12

tanja68 ::HIHIHI saljem Savom pozitivne vibracije i tebi i Nabli sreca vas dve bar niste problem a za ostale ne znam gde da saljem.... neka se jave pa cu post expresom.
Ja sam luda ceo dan na profilu na fb pustam narodnjake, svi su u soku Wink mojim izborom muzike PANTERSI.

Vracam se kasnije da proverim raspolozenje.

DELUJE bb bb bb
I ja sam ukljucila Panterse, hihihi MM je gledao cudno g
igra igra igra
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 27/5/2009, 00:18

Kazem ja vama da deluje Wink samo se plasim da ne dodju neki po mene!!!!!

Evo mm celo vece prevrce ocima kaze uhvatilo me zakasnelo devojacko ludilo Shocked

Moramo malo da donesemo dobrog raspolozenja mozda to utice na uspeh trudnica .

Dalje beba necu pominjati znate zbog koga zagrljaj
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 27/5/2009, 00:24

Moramo malo da donesemo dobrog raspolozenja mozda to utice na uspeh trudnica .
sreca

Idem malo da pegla , kad vec nije lilyka tu, mora neko i da je zameni, neko po titulama, neko po pegla ,hihihi
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 28/5/2009, 01:03

peglas li jos uvek? lol!

No, nase mladjahne djevuske utihnule. Samo starija generacija on-line  b

Nevena, lavice, bokice, dejna... nesto vam dugo šape ne videsmo Very Happy

Rolnice, u kakvom si tretmanu kod Vuje?
Mishesa?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 28/5/2009, 09:27

Nablice, ja sam trazila u apotekama piroksikam ali ga, kazu, vec mesecima nema kao ni njegove zamene roksikam. Da li si ti uspela negde da ga nadjes?

Saljem ti aromaterapeutski recept za prvu pomoc kod glavobolje koji deluje na smanjenje bola, poboljsanje cirkulacije i otklanjanje stresa i napetosti. Pored masaze preporucuju da se nekoliko kapi ulja lavande ili nane utrlja u podrucje slepoocnica ili vrata. Nana posebno umiruje bol, pa se zato moze utrljati malo njene ciste esencije na bolno mesto.

Gde ste devojke stvarno? I Anuska i Nena su nam se nesto ucutale. ljubav
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nena beba 28/5/2009, 09:43

nisam nisam ja!
postavila sam vam "literaturu" zanimljivu na temi progesteron...
cekam komentare...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 28/5/2009, 14:00

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Slikemob018yv1Evo šapice za prozivku! Very Happy
Nema ništa pametno, ko zna kad ću ja vas stići.....
A i ja vas lepo pitam da me naučite kako se citira a vi nisss... Sad
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 28/5/2009, 15:06

Evo kako ja to radim ali ne znam kako da umesto citat stoji ime onoga koga citiram.
Dakle ja prvo kuckam ime onoga koga citiram, pa onda kliknem na oblacice koji su iznad prozora gde kuckam poruku( kako opisah oblacice hahaha).
Onda zapolavim deo teksta koji hocu da citiram i desnim klikom na misu idem na copy. Vratim se na poruku i izmedju
kliknem ponovo desni klik misem i idem na paste.

Probaj nije problem jedino ako ja sad nisam jos vise zakomplikovala Wink
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nena beba 28/5/2009, 15:38

ma samo pritisni quote u gornjem desnom uglu poruke onoga koga citiras
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 28/5/2009, 17:41

tanja68 ::

Probaj nije problem jedino ako ja sad nisam jos vise zakomplikovala Wink

Evo proba!

Radi bb radi!

Boze kako je jednostavno Embarassed ! Hvala vam!
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 20 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu