KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 6 od 35 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 10/4/2009, 15:57

Ma, sacekacu utorak, to mi je termin za vadjenje. Prvi put kad sam radila vto nisam dobila 40 dana, mada me je ona sibala i depo progesteronom i Pregnilom i utrogestanom sve vreme do bete koja je tad bila negativna. Tako da se ne tripujem da to sto ona ne stize nesto znaci. Jedino sto do sada kad se sekret promeni i bol krene to obicno istog dana ili sutradan zavrsi ciklusom.

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 10/4/2009, 16:16

Nina, do pre neki dan bih ti rekla da utrogestan odlaze ciklus, ali posto se meni prvi put desilo da sam i pored utrogestana prokrvarila, ne znam sta da ti kazem....
Najpametnije je da sutra odradis betu ili 14. dana od ET, ali znam koliko je za to potrebno hrabrosti.
Ja sam ih vala odradila bezbroj puta, i muka mi je vise od toga. Treba mi snage da se nateram.
Pretpostavljam da se i ti tako osecas....

Anuska, sta je denudacija? Lavica je postavila to pitanje na temi o amh. Pretpostavljam da mozda znas nesto o tome, jer se secam da si Loret objasnjavala oznake kvaliteta embriona.


Jedan detalj od sinoc...
Nablonja je sinoc prepoznao i shvatio zasto sam ljuta posto je reakcija bila izrazito expresivna c . Inace, on je tip koji ne zna da se nosi sa emotivnim situacijama odn., ne zna kako da reaguje i sta da kaze kad je neko ljut/tuzan/potisten/zabrinut...
Inace, tesko i prepoznaje razloge zasto se neko oseca ovako ili onako i obicno u takvim situacijama cuti...A mene tada cutanje dovodi do ludila....

I, lezimo mi u krevetu... privio se uz mene i mazi me onako ljutu i posto ne progovara ja krenem "Jel znas sta me boli?"
Vec ga je iskustvo naucilo da treba da odreaguje, ali....
Onako najneznije moguce kaze: "Stomak?" v

Koliko god sam i dalje bila ljuta, pocela sam da se valjam od smeha.  b
I sta covek da radi s takvim bicem. On ne ume, prihvatam to, al stavrno mi je potrebno da ponekad neko prepozna i verbalizuje ono sto me muci, da me neko preduhitri u odgovoru, da ne moram da pisem "recepte" i "puskice" sta se u kojoj situaciji radi...

I kazem mu ja posle da ce sledeci put ici samnom kod Goce i da joj objasni da je nama jedini spas IVF jer od prirodnjaka slaba vajda...Mislim, figurativno, naravno- sa znacenjem "porodica je primarna a sve drugo i svi drugi ne".
Naravno, sta sam drugo mogla da ocekujem,...potenciranje njegove uloge u kucnoj radinosti zavrsilo se njegovom izjavom: "Vazi, uradicu sve sto kazes, reci cu Goci sve sto treba!" v
aaaaaaaaaaaaaaa, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr fd
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Gala 10/4/2009, 16:45

Stomak Laughing Laughing
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/4/2009, 19:53

nabla ::

Inace, on je tip koji ne zna da se nosi sa emotivnim situacijama odn., ne zna kako da reaguje i sta da kaze kad je neko ljut/tuzan/potisten/zabrinut...
obicno u takvim situacijama cuti...A mene tada cutanje dovodi do ludila....


Ma, nemoj, molim te, svaki čas po Nablonji! yes Laughing Vidi, ja sam ista takva, u realnom životu.I, mislim da ću zauvek biti takva,..izgleda...Kako si samo ovo sročila-naravno, prepoznala na sopstvenoj koži i složila!Umesto tebe, naglasila sam u kojim situacijama...što nema nikakve veze, sigurna sam, sa njegovim realnim-faktičkim doprinosom u "globalu"sa onim" i u dobru i u zlu"!Mislim na ličnu požrtvovanost kako partnera, u bračnoj zajednici, tako i kao , kako reče "bića"..e, ta bića su vrlo požrtvovana, a mutava...u "emotivnim" driblanjima!Ali, nije lako sa takvom emotivnom shemom živeti...ličiš, bre, na nekog "asocijalaca"...srećom, samo kada te neko ne zna dobro, ili onima koji te ne žele ni upoznati...6 godina braka, vaših, meni je to malo zajedničkog života..e, sada, kada je to "slojevito", duboko, iskreno...pa, reći i pametno zajedničko bitisanje..onda, pre drugih, dođete do faza koje neki, srećom ili nesrećom, nikada ne spoznaju, ali to čini..vremenom, iz dana u dan, vas sve bližim, imunijim,bogme, i stabilnijim...Oni drugi, završavaju" svako na svoju stranu" definisanjem problema i usled obostranih nemoći da se suoče ili da ih rešavaju...
Počela od Nablonje,koji kod mene ima protekciju zbog SB yes , ali pokušah, ovako šašava i sluđena,( jer malo sna i definitivni odmor od ponedeljka, ne daju mi da klonem...žilavo biće do beskraja yes )da "sravnam", makar i u segmentima,to suočavanje sa svakodnevnicom, naizgled trivijalnim momentima, ...na prvi pogled...


Poslednji izmenio Lily dana 10/4/2009, 20:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/4/2009, 20:24

Nina, zbog onog na Doktoru, joj, borba Very Happy !Sve znaš kako već može ići, i nemoj se obeshrabrivati, iskreno....nekako kao da osećam da će se i tebi i Tanji, ovog puta, ali stvarno, posrećiti!To nije samo pusta želja, već, jednostavno,nije rezonski, nije logično, i ne znam šta bih dodala još...ali, do poslednjeg dana, ne gubite nadu!
Sebi sam dala obećanje, da ću u svemu postupiti kako budu rekli sa klinike..nema k. testa, samo beta, i to onda kada bude vreme!
To je jedno, a sledeće, idem tamo kud sam krenula...ako ne bude, pokušaću FET,i to je to!Vrlo dobro sam svesna svega...objektivni, subjektivni aspekti, lični, finansijski, itd.....Mislim da iz mene ne progovara ovo iznureno biće, već sam tako rešila, poodavno, samo nisam htela sebe da limitiram..baš naglas!
Anuška,kada uzmem malo vremena, jer se na posao neću vraćati praktično do povratka iz R/konačno i to prelomih ..rastrzana između ambicija i prioriteta /pažljivo ću pročitati sve što si postirala o POF-u.
Danas sam bacila pogled na postove Happygirl...hmmm...neću ovoga puta da komentarišem...jer, u meni ima besa od svega što se u etapama dešava, sve oko mog DE...Ipak, reći ću: " zar je malo u uslovima svih lomova-društvenih, socijalnih, finansijskih, porodičnih..itd...da se odlučiš na donaciju jajne celije anonimne osobe".Hajd, da malo stvari postavimo i tako..prave reči za realna dešavanja...ne znam, možda vam zvučim grubo,...ali, sve ovo...Pa, kao od jednih krijem, od drugih ne, pa mi dođe ako bude uspešno da "obnarodujem" .."jeste, to je trudnoća sa doniranim jc"!
I tako ..svašta nešto...misli svakojake...
Nabla, kada sam zvala apot.Igor..kako su me oladili za flastere i gel..za mogućnost nabavke...Shvatila sam da su svi postali nešto napadno oprezni...
Čekam do utorka isporuku, tek ću tada znati na čemu sam...Onaj Duphaston..sa "a" ili "o"...on-line košta oko 90$...Pošto je Dabroston Hrvatski, naručila sam ovaj D, valjda će ga pre imati,..nemam pojma...Utorak, konačno,tj. mir do utorka, a posle to traganje...koje je počelo da me izluđuje...pa, nije valjda sve u tome da strpam sve i svašta u sebe, a da se pojedem dok to isto dobavim!!!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 10/4/2009, 20:28

Ju, ko se to prepoznao  b
Gresis, ti si empata, samo si, mozda, socijalno nesigurna kad su nepoznati u pitanju. Umes da osetis nekog, ali, mozda ne znas kako nekom da pridjes ili osecas nelagodu, plaseci se da te neko ne shvati pogresno ili da ne budes odbijena.
A nablonja ima problem, u vecini slucajeva i da prepozna suptilne znake i da pravilno reaguje. Kad izdramatizujem, onda mu je jasno  b .
Dovoljno smo dugo da mu ne zameram nista jer znam da je takvo bitisanje sastavni deo njega i to ga, za mene, cini jedinstvenim (ima to i pozitivnih strana- npr., ne ume da laze f ). I, ne bih ga trampila za bilo kog drugog muskarca Very Happy ...
Samo eto, ono sto smo dotakle Ninockinim otvaranjem....ja sam marginalizovala sve drugo u svom zivotu, trudim se da ga ne opterecujem ginekoloskom rutinom, diskretno naznacim da li je potrebna neka akcija ako procenim da je potrebno da naglasim.....Zasmeta kad nam isti ciljevi nisu jednako primarni...nije to namerno, ali on zivi zivot, a ja imitaciju zivota..
Hmmm...ipak, to je moja krivica sto ne umem da balansiram i ravnomerno se dam svuda, nego sam opsednuta samo jednim. Moze li se biti "normalan" kad si u ovoj prici?

I otkud sad nablonja ima kod tebe protekciju zbog Berluskonija? h
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/4/2009, 20:35

Hiiiihihihi...Kako ne, draga moja, ali nemo brišeš zbog offa...Umrem od smeha kada god mediji prenesu neku njegovu izjavu na račun Minikinog..."levog klempavog"..Vala, samo je on rezistentan bio, u pandemiji O...manije... lol!


...hmm...neka ti bude ...kako ga kaza ..u vezi elboracije"slučaj JA" Rolling Eyes take su ti missice....
Sada će Jeckie da se d Very Happy


Poslednji izmenio Lily dana 10/4/2009, 20:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 10/4/2009, 20:35

Lily :: kada sam zvala apot.Igor..

hihihihihihihi, pa Liki, ne telefonom v  b
pisem ti pp
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/4/2009, 20:40

[quote="nabla"]
Lily :: ne telefonom v  b
pisem ti pp

pa, ne stižem da istabanam svud okolo.... No
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Jeckie 10/4/2009, 21:19

[quote="Lily"]
nabla ::
Lily :: ne telefonom v  b
pisem ti pp

pa, ne stižem da istabanam svud okolo.... No

Ih Lily, pa kod Marice u "Igor" se prvo tabana, i što nema ima da ima
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 10/4/2009, 21:57

Anuska, kazem ti ja da je dr Vidakovic odlican UZ dijagnosticar, mojoj sestri je u drugoj trudnoci radila prenatalnu dijagnostiku horionskih cupica bas zato sto je tako detaljna iako je moja sestra tada imala tek 31 godinu. Boze koliko su ona i njen muz opusteno prosli kroz trudnoce. Njen muz je onako mlad i lud pitao posle UZ doktorku na koga beba ima boju ociju a dr ih je izbacila iz ordinacije Very Happy

Knjigu Prvo stanje sam vidjala u Prosvetinim knjizarama.

Nevena 50 i meni je Goca rekla da uradim test trudnoce ali sam ja htela u krvi i da proverim hormone stitne zlezde i antitela pa usput i betu. cvet
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od vremejezabebe 11/4/2009, 20:00

drage moje evo me ,ciste vise nema ali fsh je 19,5 estradiol 20 ,amh ce stici za 5 dana ali je sigurno ocajan .zna li neko sta znaci ovakav odnos fsh i e2

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 11/4/2009, 21:49

vremejezabebe, ovde sam naucila da ne valja kada je E2 visok, jer onda su vrednosti FSH lazno manje, kod tebe to nije slucaj.Sad ce vec neko da ti objasni malo bolje, vjerovatno. Je li ti ovaj ciklus posle nekog postupka?

Uuuu, sta sam to samo propustila sinoc, dijelile se titule, prava otimacina za lentama. Bas je bilo veselo Laughing lol! . Moram se i ja negdje pridodati, barem za mis BMI (28), tu sumnjam da ce se neko otimati as  b
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 11/4/2009, 23:56

De ste, bre, sve veceras nestale? Izgleda da sam ja jedini kreten kojeg groznica subotnje veceri drma u kuci navijacica igra ( Ovo smo Dzon Travolta i ja)

konfete
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 12/4/2009, 14:58

vremejezabebe jesi bila na kontracepciji prethodni ciklus?
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nina68 12/4/2009, 16:00

Samo cu kratko, od jutros se vratilo ono braonkasto i pojacava se uz bolove u stomaku. Zvala Jevremovu, kazu da suta uradim betu. Hajd i to, pa da stavim tacku na ovo. Ovih dana mi se javila tinjava nada kad se prvi put prekinuo obojen sekret, ali ovo je vec jasno kao dan. Znam da su mnoge ovo prosle, ali ja vise ne znam kako da ocuvam svoj brak uz sva ova cimanja. Tri meseca potpune posvecenosti i sad nista. Ja tulim, muz je rezigniran, svega mu je dosta, pretpostavljam i mene. Mi se inace lepo slazemo, razbiju nas samo ovi padovi. On mi je sve na svetu i razara me sto je nesrecan, sama sebi vise nisam vazna.
Ili da dignemo ruke od svega...ovako kao da nemamo zivot...

nina68

Broj poruka : 28
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 12/4/2009, 16:02

orline :: Moram se i ja negdje pridodati, barem za mis BMI (28), tu sumnjam da ce se neko otimati as  b

Orline, šta je BMI 28??? Rolling Eyes
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 12/4/2009, 16:07

Nina,uhhh...
Sačekaj do sutra!I, imaj razumevanja za trenutno ponašanje tm...nije lako...ni malo...akumuliralo se svega... i intezitet i kontinuiranost...

Odmor neki, pa presecite, možda se odlučiš za pokušaj sa doniranom...a posle toga...pa, ne silovati svoje živote...nema smisla..nikud ne vodi...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 12/4/2009, 17:18

Nina znam da ce ti ovo sada izgledati glupo jer si se sigurno nasluslala ovakvih primera ali jednostavno ne mogu da precutim.
Moja bliska drugarica je isto radila IVF i pocela da blago krvari vec od 7 dana od transfera, jedan dan kap sutradan nista pa opet. Ja sam kada mi je rekla prvi put za krvarenje cutala jer bila sam ubedjena da od toga nema nista. Ona je bila puna vere i nade, za razliku od mene koja sam to umesto nje preplakala. Njoj je to bio prvi IVF u 43.godini i ja sam mislila i njena poslednja sansa.
Beta je 14.dan bila pozitivna e tad sam se ja posteno isplakala naravno od srece dok me ona belo gledala sta mi je.
To je bilo nesto sto je prelomilo u meni da nikada ne treba gubiti nadu. Nikada nisam bila od onih likova koji se bas nesto nadaju ali od tada....
Postoji zivi dokaz koji joj sada ne da ni mail na miru da mi posalje ali neka...
Svako jutro mi salje poruke sa pitanjem: Sta radite vas dve danas?
Mnogi bi na ovo rekli da je luda,kad ni 7 dana od transfera nije proslo a ona vec pita za nas dve, ali to me svako jutro opomene da treba da imam nadu kao sto je imala ona, cak i onda kada ja nisam verovala.
Meni ovo pomaze da preguram svu ovu neizvesnost. Pozitivan stav mozda nece pomoci da budem mama ali ce pomoci da izguram sve ovo naravno uz moja draga bica.
Sve ovo ima smisla i znamo kuda vodi, koji nam je cilj pa ako i ne uspe sada uspece drugi put mada ni ti a ni ja sada ne vidimo taj drugi put ali nacin sigurno postoji.
Pozdrav i javi se.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od vremejezabebe 12/4/2009, 17:21

kristina bila sam na mikroginonu ,ali nista goca mi predlaze dA budem jos 1 mesec na mikro ali ja mislim da necu jer sam prosle godine bila 3 meseca i fsh je bio 18 .spustao mi ga je samo stediril ali njega nema vise .htela sam da pitam da odradimo na prirodni jos neki mesec pa onda donacija ali je goca nema da se javi jer su mi ovo za rezultat i mikroginon javile sestre jer ja juce kad sam bila rezultati jos nisu stigli .videcu dali ce se javiti zvala sam nekoliko puta ali nista .ovo stvarno nema smisla samo pi kontraceptive i teraj dalje mislim da je velika guzva pa ko upadne ali ja sam jako ljuta jer sam tamo 2,5 godine .............pa videcemo

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 12/4/2009, 21:25

vremejezabebe bas mi je zao... meni je prosli put zbog kontracepcije FSH skocio zato sam te pitala da li si bila na kontracepciji. ne znam sta da te posavetujem. ako zelis da ostanes kod Goce uzmi mikroginon kao sto su ti rekli, a ako ne zelis da pijes mikroginon i ako imas takvo misljenje da su te samo otkacili mozda ti je vreme da razmislis o drugoj klinici. nadam se da ces doneti pravu odluku i da ces se uskoro javiti sa najlepsim vestima. 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 12/4/2009, 21:50

Ninockice zagrljaj
tanja68 :: Pozitivan stav mozda nece pomoci da budem mama ali ce pomoci da izguram sve ovo naravno uz moja draga bica.

I nasi muskarci imaju pravo na tugu, a to ne znaci da ce te manje voleti zbog toga sto vam zajednicki put nije uvek poplocan ruzama.

Ljubim te i drzim fige za sutra!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Gala 12/4/2009, 21:57

Kristina, sta se desava kod tebe? Dokle si stigla? Znam da si trebala u martu da pocnes opet kod Goce...
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 12/4/2009, 22:32

Kod mene nema nista novo. Trenutno sam na mikroginonu, a sta ce posle biti, nemam pojma. Prosli mesec smo radili IUI u prirodnom ciklusu koji na zalost nije uspeo. Nadam se da cu uskoro imati o cemu da pisem...
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 13/4/2009, 10:19

Lily ::
orline :: Moram se i ja negdje pridodati, barem za mis BMI (28), tu sumnjam da ce se neko otimati as  b

Orline, šta je BMI 28??? Rolling Eyes

BMI je body mass index i izracunava se kad tezinu u kg podijelis sa kvadratom visine u m. Normalan je 20-25, a posto je, kao sto vidis, moj BMI 28, to prosto znaci-debela sam d ( lepse zvuci elegantno popunjena  b  b  b )
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 6 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 35 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu