KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 12 od 15 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od micam 6/9/2017, 12:02

Zozoni navijamo da budu dva embriona,hoce nego sta bice sve ok,za trudnocu je dovoljan jedan
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 6/9/2017, 14:17

Zozoni draga samo pozitivno, bit ce to sve u redu vidjet ces. Ako te smijem pitati kakvu si stimulaciju imala?
Gonale, menopure na to mislim.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 6/9/2017, 14:36

Odnosno koliko ampula si na dan uzimala?
Ja sam kod njih kupovala Fostimon i Merional a to ti je isto sto i Gonal i Merional.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 6/9/2017, 16:07

Nećete verovati, ali nekim čudom su uspeli da oplode obe jajne ćelije :) Tako da sutra radimo embriotransfer i u subotu se vraćam u Beograd. Ne mogu vam opisati olakšanje i sreću koju sam osetila. Ima još nade! :)

Što se tiče stimulacije, uzimala sam Fostimon i Triptofem. Prvih 9 dana Triptofem 1 dozu dnevno, a onda 11 dana pola doze Triptofema dnevno i 4 Fostimona dnevno. 12 dan je bila STOP injekcija i to je to. Večeras primam Prolutex, sama ću to subkutano.

Hvala vam puno na podršci i što mislite na mene Very Happy srca
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 6/9/2017, 16:28

Ma nisam niti sumnajala......bravo.
U Sistini se ne ostaje bez transvera!!!!

Prolutex je jednostavan za dati.
Pitaj ih i koliko celijski su embrioni sutra...cisto radi sebe same da znas. Iako bi to trebala dobiti na papiru.
Kakva je ocjena i dal imaju fragmentaciju.

sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 6/9/2017, 16:30

Mmmm šta da pitam kad ne znam ništa od toga šta znači doktor

Ako imaš vremena, malo mi pojasni, molim te.
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 6/9/2017, 16:57

Samo ih pitaj dal se pravilno dijele embrioni.
Na drugi dan od punkcije moze da bude dvocelijski do sestocelijskog sa ili bez fragmentacije. Idealan na drugi dan je da bude cetvrocelijski.

Sretno i saljem ti puno pozitivne vibracije
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 6/9/2017, 18:10

Hvala puno Sretna zvijezdo! :)

Napisala sam blog post o današnjem iskustvu, pominjem malo i vas jer mi puno značite, pa ako neko želi može da pročita ovde https://wordpress.com/stats/day/133903141

Javljam sutra kako je prošao transfer <3
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 7/9/2017, 19:29

Zdravo svima! Evo prošao je i embriotransfer, sve fino, bez problema i bezbolno. Gledala sam na monitoru kako ih vraćaju u matericu, dve bele tačkice, moja dva zigotića i ne možeš a da ne budeš dirnuta tim činom. Gledam ta svoja jajašca u sebi i već imam potrebu da ih mazim i pazim i zovem Đole :)

Embriolog mi je rekao da je veoma zadovoljan svime, zbrzao mi je nešto u kojoj su fazi blasto nešto, a nije blastocista, da se ne fragmentiraju što je kao dobro i da imamo sve uslove da trudnoća uspe. Dali su mi terapiju za narednih 15 dana, što manje aktivnosti i naprezanja i to je to. Sutra još odmaram u Skoplju i u subotu krećem kući.

Sad sam baš nekako opuštena, kao da je sav stres iza mene, ali videćemo kad počnem da brojim dane do bete Laughing b

Sve vas ljubav
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 7/9/2017, 21:06

Zozoni znam vrlo dobro taj osjecaj.
Slusaj njihove upute sto su ti rekli i sve ce biti u redu.
Blastociste nisu jer one budu na peti dan od punkcije i imaju preko 100 celija.
Ovo znaci da su embrioni bez fragmentacija sto je odlicno.
Po tome sto opisujes za embriologa je sto posto dr. Janevski jer je to bas njegov stil i sve nonsalanto.

Opusti se, odmaraj i pratim te i cekam vijesti.
Ako nesto trebas slobodno pitaj.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 7/9/2017, 21:27

Jeste Janevski, ja koliko sam razumela on je valjda glavni embriolog tamo :)

Sav je bio uzbuđen, pozitivan i energetičan.

Hvala ti za podršku! Dokle si ti stigla?
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 7/9/2017, 21:41

Aneta je glavna...crna zenska s naocalama.
Ahahaha da da...on je uvijek takav. Al to je on i ne mogu ga drugacijeg ni zamisliti.
Mi smo bili i ostvarili trudnocu.......a mislimo opet uskoro ici.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 7/9/2017, 21:43

Ooo divno! Baš mi je drago da vam je uspelo :) Onda navijam da bude još jedno <3
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 10/9/2017, 10:19

Hvala zozoni :*
Nego kako si ti?? Jucer si stigla kuci?
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 10/9/2017, 13:12

Da, evo me kod kuće, hvala ti što brineš :*

Dogovorila sam se sa šefom da sledeće nedelje radim od kuće, tako da ću dosta da odmaram. Tako su mi i rekli u Sistini, što manje napora. Malo me je brinulo što sam išla kolima od Skoplja do Beograda, pa sam se natruckala, ali valjda neće imati posledice.

Inače se dobro osećam. Prethodni period je bio baš intenzivan - mnogo događaja, stresa i utisaka, pa mi sad prija jedan mirniji period :)

zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 10/9/2017, 13:56

Sama si vozila ili si bila suvozac?
Al zapravo je to i nebitno...gle kako je kod mene bilo.

Mi smo odmah prvi dan od transvera letili nazad a znas koliko sam se ja onda natruckala po pisti dok smo poletili pa onda i sletili. Ja sam isto kao i ti imala cetvrtkom transver..petak kuci isli, sub.i ned. sam bila kuci s tim da sam se najnormalnije ponasala. Kuhala sam rucak i sve ostalo najnormalnije, pravila sam i kolac cak. Jedino nisam nista dizala teze od 2 kg. Setala sam jer je to dobro zbog prokrvljenosti maternice. U ponedjeljak sam isla raditi, znaci 4 dan od transvera i vozila sam auto najnormalnije....po bas ne idealnim ulicama.

Kako ja vec imam puno postupaka iza sebe dr je rekao ovaj transver se bas ponasajte kako se i osjecate al nemojte puno lezati i sjediti.
Eto da znas kako je bilo.....bilo je i transvera gdje sam strogo mirovala pa nije bilo uspjesno.
Ipak tu neke druge stvari igraju ulogu a to je dobar embrion i sreca.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 10/9/2017, 14:07

Uh, hvala ti, malo mi je sada lakše! :)

Ma znam ja onako racionalno da to sve nema veze i da je ustvari najvažnije ponašati se normalno, što manje brinuti i stresirati se. Ja samo želim da znam da sam ja sa svoje strane uradila sve što sam mogla.

Sad mi ostaje samo da čekam betu. U Sistini su mi rekli 2 nedelje, a čula sam da može i posle 10 dana. Ima li tu pravila ili je najbolje sačekati pune dve nedelje i biti sigurna?
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od mimi85 10/9/2017, 14:15

Zozoni, sretnazvijezda, molim vas prebacite se na temu https://kutak.forumotion.com/t3226p225-korak-po-korak-na-putu-do-bete da navijamo tamo do bete.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 10/9/2017, 14:21

I meni su tako rekli ali posto ja imam dosta iskustva ja sam betu radila na 12 dan od transvera i bila je 145.
To je velika beta za taj dan za dvodnevne embrione.

Dr. Janevski je mislio da su se oba primila al ja sam mu rekla da nisu....i bila sam u pravu.
9 dan sam imala pozitivan test, al jako osjetljiv od 10 miu.
7 dan sam zaspala popodne sto u zivotu nikada nisam i tad sam znala da je uspjelo. Sto mi je i test potvrdio jer je se hcg vec poceo luciti i u urinu.
Predpostavljala sam da mi je i implantacija tad ma 7-mi dan zavrsila sto je dr onda i potvrdio kad sam mu sve ispricala. Rekao je da implantacija dvodnevnih vecinom pocinje na 3 dan od transvera i traje tako oko 3-4 dana sto je kod mene bas bio slucaj.

Tebi zelim isto Wink
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 10/9/2017, 14:35

Zozoni evo ako zeli moze se prebaciti na korake....
Ja cu doci za par dana pogledati novosti Wink
Jer nemam bas puno vremena uz bebu!!!
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 10/9/2017, 14:59

Evo, prebacićemo se mi na privatne poruke.

Sretna zvijezdo, dobila sam obe tvoje poruke, a nadam se i ti moje :)
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od koko 12/9/2017, 09:47

Cao svima, pridruzujem vam se u istoj zelji za  beba. Ja sam bez partnera i znaci mi podrska jer sam potpuno sama u svemu (u pravom smislu reci...) i treba mi podrska, a vi ste sjajne.
Odlucila sam se sa donaciju i obavila prvi razgovor i pregled u Skoplju. Imam 41 "godinicu", pa ce sve to ici malo teze, mada dr kaze da je situacija sa antralnim folikulima sasvim u redu (6 komada, to je valjda ok). Meni je receno da sve kosta oko 3000e, verujem bez lekova. Trebalo bi krajem septembra da idem na konsultacije sa psihologom.
Htela bih da cujem iskustva devojaka koje su same u svemu, kako izlaze na kraj i sa cime se sve bore...

P.S. Srecno zozoni i da nam uskoro javis srecne vesti... Very Happy
koko
koko

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 12/9/2017, 10:08

Dobro došla Koko! Ti si u istoj situaciji kao i ja :) Ja sam upravo uradila vantelesnu sa donorom u Skoplju, u Sistini i koštalo me mnogo više od 3,000 evra - toliko je samo kupovina "materijala" iz Danske za 3 pokušaja.

Ja inače blogujem o svom iskustvu, pa ako želiš, možeš da pogledaš https://mojzigot.wordpress.com/

Potpuno te razumem za podršku, meni je to isto najpotrebnije u ovom periodu, tako da sam tu za tebe za sva pitanja koja imaš :)

Puno sreće ti želim igracice
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od koko 12/9/2017, 10:35

Zozoni, blog ti je sjajan :) Mnogo znaci... i hvala na brzom odgovoru...
Sada sam shvatila da je embriolog rekao cenu za donaciju, a na to verovatno ide jos toliko za VTO. Ono sto me zanima je zasto mora da se uzme materijal za tri pokusaja, zasto ne za samo jedan?
koko
koko

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 12/9/2017, 10:41

Koko dobrodosla i sretno!
Vjerovatno zato jer te obavezuje da kod njih napravis jos dva postupka ako prvi ne uspije. Jer ne vidim drugi razlog. ili imaju takav dogovor s Cryosom da je njima jeftinije ako uzmu za jednu zenu odmah za tri puta....znaci popust na kolicinu.
Na predhodnoj stranici sam pisala cijene pa mozes pogledati. Oko 6000 € ce te kostati sad zajedno sa kupnjom materijala i ako budes radila ivf.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 12 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 15 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu