KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 15 od 15 Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sirijus 19/5/2018, 19:25

Srecno Zozoni osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 20/5/2018, 11:03

Hvala svima! srca
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principessa 29/5/2018, 22:01

Wooow šta sam sve propustila! Zozoni čestitam za blaste i nadam se da si već trudnica! 🙏🏼❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 22:14

Zozoni,javi se,čekamo lepe vesti!!😊 Obraduj nas!❤

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 30/5/2018, 07:54

Nažalost, nemam lepe vesti. Beta je opet bila <0.1 Sledeći put mogu da pokušam za 4 meseca.

Hvala vam svima na podršci srca1
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 30/5/2018, 07:59

Draga moja Zozoni,mnogo mi je žao😔..želim ti da se brzo oporaviš i možda ipak da razmisliš o promeni klinike. Znam da imaš za još jedan pokušaj,ali kada se sve slegne vidi da li ćeš moći opet tamo da odeš! Želim ti puno sreće hrabra devojko!😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principessa 30/5/2018, 10:05

Uh, ja sam se ovaj put bas uzdala u te blastice...zao mi je Zozoni baš...
A da li si proveravala sve stvari tipa kariotipa, trombofilija i insulinske rezistencije (OGTT testa)? Nešto mi govori da nešto od toga može biti uzrok neuspeha...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 30/5/2018, 10:18

Principessa,kako kariotip da se radi,Zozoni je sa donorom? I ja sam se nešto razočarala,baš sam verovala.Činjenica da prolazi sve to sama kod mene izaziva poštovanje i velikim delom joj se divim. Ne znam kako to u Sistini rade,ali činjenica je da im je slaba uspešnost sa donorskim materijalom,sudeći po forumima i što načujem iako verujem da te devojke biraju najbolji i najskuplji po kvalitetu.I još nešto mi nije jasno,to za 3 pokušaja,kako to odrede? Žene proizvedu različit br jajnih ćelija i dobiju različit br embriona. Ne potroše za svaku istu količinu.Doktorka mi je pričala da je kod nje dolazila devojka koju je pripremala za Sistinu i donora,nije bilo razloga da ne uspe,a eto nije uspelo.
Izvinite na opširnosti,ovo me je rastužilo i razmišljam naglas

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 30/5/2018, 10:21

A za ostale analize,slažem se,ako nisi Zozoni uradi! Ljubim i ne daj se!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principessa 30/5/2018, 10:29

Kariotip mora da uradi svoj, a što se donorskog tiče to je sigurno u sklopu analiza koje donorima rade.
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 30/5/2018, 10:36

Ta analiza se ne radi za svakog donora,vrši se samo pregled spermatozoida,infekcije i opšte fizičko zdravlje i fizički izgled,u smislu nekih nedostataka da li postoje. Genetska ispitivanja su jako skupa. Tako mi je rekla doktorka kada smo tada u priči spomenule da li je možda materijal bio problem.U svakom slučaju nemamo dokaze nizašta i nema potrebe unositi sumnju u taj segment koji se ne može proveriti

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principessa 30/5/2018, 11:21

Kariotip nije skupa analiza nigde i to je jedina analiza za koju je potrebno da oba partnera imaju ispravan nalaz, za sve ostale analize je bitno da su kod žene ok. Smatram da bez obzira na sve, najveć procenat neuspeha kod žene može biti ili kvalitet embriona (tj najviše jć) ili jedno od ova tri, a to se lako da proveriti. U svakom slučaju ovo nije više tema za ovu stranicu, ja sam samo htela da joj preporučim da proveri i ove stvari, ako možda nije do sada...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 30/5/2018, 11:43

Velikim delom se slažem sa tobom Principessa,ali sugerišem da se ipak pita embriolog i za to,ako uopšte znaju s obzirom da to nije iz njihove banke već poručuju. Nisu to moja nagađanja,tako sam čula od doktorke i možda taj podatak može da joj pomogne za ubuduće

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od alisa 30/5/2018, 13:22

Zensko pero ::Principessa,kako kariotip da se radi,Zozoni je sa donorom? I ja sam se nešto razočarala,baš sam verovala.Činjenica da prolazi sve to sama kod mene izaziva poštovanje i velikim delom joj se divim. Ne znam kako to u Sistini rade,ali činjenica je da im je slaba uspešnost sa donorskim materijalom,sudeći po forumima i što načujem iako verujem da te devojke biraju najbolji i najskuplji po kvalitetu.I još nešto mi nije jasno,to za 3 pokušaja,kako to odrede? Žene proizvedu različit br jajnih ćelija i dobiju različit br embriona. Ne potroše za svaku istu količinu.Doktorka mi je pričala da je kod nje dolazila devojka koju je pripremala za Sistinu i donora,nije bilo razloga da ne uspe,a eto nije uspelo.
Izvinite na opširnosti,ovo me je rastužilo i razmišljam naglas
Pa nema veze koliko jc zena proizvede, jer u normalnom spermogramu imas preko 2 miliona dobrih spermatozoida a za 1jc ti treba samo jedan a 3 pokusaja jer je sperma zaledjena u 3 slamcice verovatno...

Zozoni bas mi je zao! Grlim jako zagrljaj
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 30/5/2018, 13:45

Ok Alisa,hvala na objašnjenju! Meni samo to izgleda kao da te opredeljuju da dođeš 3 puta pod obavezno. Niko tako ne radi zato mi je čudno! Ali dobro,tako oni posluju

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od alisa 30/5/2018, 14:07

Pa to jeste i najskuplji su sto se tice cene za doniranu spermu al sad sta je tu je...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 30/5/2018, 16:06

Verujem da je možda na ovoj temi važno i ovo što pišemo, naša razmišljanja jer će devojke čitati i neće u brzini odlučivati. Em je jaka medijska reklama,em se devojke zatrče bez da pogledaju još malo. Ja lično nemam ništa protiv njih i ok je ako su finansijski stabilne da to lagano mogu,samo je meni ovo gledano sa strane ne baš ok varijanta..u svakom slučaju ja navijam za Zozoni,da ostvari svoju želju jer čitajući njen blog "približila" mi se!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 30/5/2018, 17:00

Hvala vam svima i hvala Zensko pero što pratiš moj blog, mada nisam dugo bila aktivna.

Uradila sam sve testove osim kariotipa. Imam insulinsku rezistenciju i korigovala sam i ishranu i pijem Siofor, trombofilije nemam, a uzimam svakako Folnak redovno, uradila sam i histeroskopiju sa scratchingom, otklonili mi septum... Embrioni bili top kvaliteta, kvalitet mojih jajnih ćelija dobar, oba preživela odmrzavanje... Sve je bilo kako treba, pa opet, ništa. Verujem da će jednoga dana nauka uspeti sve da objasni, ali za sada nema odgovore i sve što mogu je da sačekam naredni pokušaj, proverim tada stanje organizma i to je to.

Ljubim vas!
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 31/5/2018, 08:38

Draga Zozoni,mislim da kariotip nema ni potrebe da radiš. Nastavi da živiš što zdravije,pa da sledeći put ovde i u tvom srcu sve pršti od radosti!😊

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 15 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 15 Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu