KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 7 od 15 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Sledeći

Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tinche 12/4/2011, 14:26

MARA ::Najnovija sveza informacija
Sistina uskoro otvara svoju bolnicu u Beogradu i Pristini



Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 725654 Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 725654 Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 725654 Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 725654 Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 725654 Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 725654 Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 725654 Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 42399
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 12/4/2011, 15:11

Maro kako je ovo dobra vest, mozda ja novi postupak odradim kod nas f
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 12/4/2011, 15:45

Volela bih maki ali Ne verujem da ce biti tako,posto ono uskoro znaci mozda godinu-dve nekad i vise
To je izjava osnivaca Sistine Jordana Kamceva....samo se ceka neki potpis i.....
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 12/4/2011, 16:05

Ma da nisam ni razmisljala o tome da to moze da potraje koliko me je vest obradovala, no nekoj ce vec biti lakse nece morati toliki put da prevaljuje.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Gabrielle 25/8/2011, 17:05

Devojke, ja sam ovde nova, single sam, imam 35 godina i želim dete. Koliko sam razumela istražujući po internetu, donorskom spermom mogu da se oplodim samo u ovoj klinici u Makedoniji, pošto je kod nas uvoz reprodukcionog materijala zakonom zabranjen. Da li sam dobro razumela?

Gabrielle

Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od dr mali pariz 25/8/2011, 19:19

Gabrielle,dobrodošla!
da,uvoz je zabranjen,a Sistina to radi.Naša članica MAAKKI je u istoj priči kao ti,pa joj možeš poslati privatnu poruku i za detalje je pitati.
Možeš ovde i pokupiti mail adress klinika koje to rade,pa im poslati mail sa svim pitanjima.
Srećno!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 25/8/2011, 21:47

Gabrielle zelim ti dobrodoslicu i ovde kako Pari rece ja jesam u toj prici i slobodno pitaj sta god te zanima.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 11/11/2011, 08:06

Sistina otvara svoje 3 nove bolnice
Srbija-Beograd
Hrvatska-Zagreb
Rumunija-Bukurest
Samo da napisem iskustvo od skoro,pre otprilike mesec dana
Posto je bio neki praznik Vuk mi je dobio temperaturu zbog zubica mi mislili nesto virusno i otisli.Bila sam skroz nezadovoljna recima sestre koja je radila na prijemnom pultu,znaci katastrofa,4 i po godine kako idemo kod njih nikad nista slicno nisam dozivela.Obratila nam se drsko recima idite u urgentoj,ja pojma nemam gde je ulaz za urgentno,jedva je nekako smogla glasa da kaze drugoj sestri odvedi ih i bukvalno odjebite.Cekali u urgentnoj 2 sata kaze ta ista sestra mora tako,a uslo je 10 isperd nas koji su posle dosli.....
Naravno nezadovoljna tretiranjem i tretmanom obratila sam se mom ginekologu-direktoru klinike,nasao ko je onda dezirao i ne znam sta je dalje ucinio,od tad bili 3 puta i vise je nisam videla.Zao mi je sto je tako ispalo,ali ja i moja deca idu u privatnu kliniku upravo iz tih razloga sto ne zelim da cekam,izbegnem guzve i namrgodjenost sestara i doktora.dreku i galamu.....
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 11/11/2011, 10:48

Maro mnogo mi je zao sto si tako prosla, a i puno sam iznenadjena, jer i ja idem kod njih vec dve godine i nisam dozivela tako nesto, pa ipak je to privatna klinika No No No
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 11/11/2011, 11:26

Jeste Maki zato sam i rekla,i ja sam iznenadjena,zatecena.
Ja bre idem kod njih bar 2 puta mesecno ili ja ili deca ili mm,bogatsvo ostavih kod njih a oni tako da me tretiraju,morala sam se pozaliti.
Inace osoba na koju se zalim je neka devojka koju prvi a i zadnji put videh tad i nikako mi nije delovala pristojno.
I jos nesto sto me strasno nervira a verovatno i mnogi njihovi pacijenti znaju je popunjavanje onog formulara u vezi pacijenta,kad god dodjemo na pult i prijavimo nekog od nas kazu Prv pat doagate kaj nas affraid ,na sta sam uvek ljuta kazem ne,obba deteta su se ovde rodila jedno na staroj drugo na novoj klinici a vi mi svaki puta dajete da popunjavam jedan isti formular,kaze izvinite ali sistem zahteva,bem vam ja vas sistem,i mm jednom prilikom ladno nije hteo da popuni,gospodine sacekajte i naravno da nismo sacekali i onda opet sve u redu,pa kako kad sistem ne radi kako treba
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 11/11/2011, 14:40

Ne znam kako ti ali ja sam dobila onu njihovu karticu sa bar kodom, i samo dam tu karticu i nista ne popunjavam, ovaj put kada sam bila kartica se vec bila izlizala pa mi napravise novu, tako da ne znam, bas me cudi obzirom da znam tvoju situaciju vezano za kliniku. Jedino sto sam ja primetila jeste da imaju jako puno posla i da se u neku ruku skracuje vreme posveceno pacijentima, ne mogu da kazem da je nesto previse, ali se oseti ta guzva.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 11/11/2011, 14:51

Imamo i mi sve te kartice sa bar kodom na kojoj je samo nalepljen onaj bar kod i normalno da se svaki put izlize i uvek nam daju nove,sad su Vuku ponovo dali drugu ali i pored toga se javlja taj problem.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od jacaa 9/3/2012, 11:08

Volela bih da znam, koja je procedura vestacke oplodnje od nepoznatog donora. Kako se proverava da li u njegovoj porodici ima nekih hronicnih bolesti... Koliko kosta...
jacaa
jacaa

Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 9/3/2012, 12:41

Jacaa dobro nam dosla cvet

Sto se tice doniranog materijal on prolazi mnoge provere na gomilu bolesti, tako da je dosta sigurno. Ne zna dali te interesuje bas Sistina, ako te zanima mislim da sam ja bas detaljno to opisala u mom VTO dnevniku.
https://kutak.forumotion.com/t1391-maakki
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od jacaa 1/4/2012, 13:09

Nesto sam razmisljala ovih dana, meni je blize i jednostavnije Skoplje od Beograda- da li je neko cuo, hoce li se nesto otvarati u Nisu ili u Leskovcu-posto tamo vec ima klinika dr. Stojkovica?
jacaa
jacaa

Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tinche 17/9/2012, 20:43

Danas mi moja dr ginekolog u domu zdravlja rekla da je pre mesec dana sa kolegama bila na nekom obilasku Sistine...kao odusevljena sta sve ima tamo...i napomenula mi je da su drasticno spustili cene postupka IVF - oko 1200 eura! Mi smo platili oko 2000 plus th.
Maro, ili kome god da je zgodno da to proveri pa da nam potvrdi ovde. :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 17/9/2012, 21:29

SJutra je Mara u Skoplje ali nemam obazeve u Sistini ,ako slucajno zalutamo na tu stranu proveravam.Ak ne sutra vec sledecom prilikom.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tinche 18/9/2012, 09:08

Maruska, zavidim ti! :) Uzivaj!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tinche 19/9/2012, 17:29

Pisala sam Sistini kao da sam zainteresovana za jos jedan postupak kod njih sa pitanjem da li dr Lazarevski i dalje radi IVF i koje su cene postupka i dodatnih analiza. Evo sta su mi odgovorili, mozda ce nekome biti od koristi:


Postovani

dr. Lazarevski i dalje radi na IVF postupcima, mozete ga
kontaktirati na odelenju +38923099560 il na njegov email dr.lazarevski@acibademsistina.com.mk
Cena za IVF je - 10 000 den.( 164 euro) na danu na
punkciju i 70000 ( 1148 euro) na dana na embriotransferu.

U ovim cenama nisu ukulucheni laboratoriske analize
hormonima kako i terapija koja je potrebna za uradjivanje IVF . Otprilike cene
su slichne kako i prvi put kad ste radili IVF ali za potochne infomacije
imachete njih kad dodjete za konsultatvni pregled.



Eto mile moje, sada je cena postupka 1312 eura. Kada sam ja radila secam se da je bilo malo manje od 2000. Za ovu razliku u paricama sam taman mogla da kupim terapiju.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od djole42 22/10/2012, 23:05

wladika ::Evo da ne davim sa prethodna 3 neuspeha, pokusacu detaljno da opisem postupak u klinici Sistina. Klinika je HI TECH opremljena, 5 spratova za sve grane medicine. Nama je najvazniji 5 sprat, odeljenje za asistiranu reprodukciju koje se zove Mala Bogorodica. Od samog prijema na recepciji osecate profesionalnost, hostese vas sprovode do zeljenog odeljenja da ne bi lutali. Sestre na odeljenju su super, ljubazne, dogovoreno vreme za pregled se postuje, nema glupog cekanja. Mi smo bili kod dr Popovica, jer je dr Lazarevski prezauzet, ceka se po 3 meseca za prijem kod njega. Na kraju krajeva to nam i nije bilo bitno, jer ipak svi oni rade po istom sistemu i hvala Bogu svi su strucni. Posto je kod supruge sve u redu, uputio nas je kod urologa. Urolog dr Mickovski je sampion, mlad, siguran u sebe i konkretan. Rekao sam mu za prethodne pokusaje i terapije koje sam koristio, a koje mi je prepisao dr Sava Micic, i za biopsiju 2007. god i da mi je dr Micic nalazio spermatozoide punkcijom i da je 2 puta bilo oplodnje sa takvim materijalom. Pregledao me je i predlozio biopsiju, jer je to najsigurniji nacin za dobijanje najkvalitetnijeg materijala. Tako smo i zakazali biopsiju za 24.12.2011. Dr Mickovski je bio zadovoljan posle biopsije, jer su zamrzli 16 stapica materijala. U februaru 2012. smo radili ICSI metodu, ali se oplodjena jajna celija nije lepo razvijala, tj. DNK lanac se nije granao pravilno. Nismo se predavali i u junu smo se opet uputili u Skopje. Ovog puta smo imali samo jednu oplodjenu jc, dr Popovic je bio zadovoljan i ocenio je tu jc sa osmicom, sta god to znacilo. Sada se iz te jedne jc razvija nasa Lena!
Sto se tice laboratorijskih nalaza, sve je expresno, dok popijete kafu rezultat je doktorovom stolu. Mi smo folikulometriju radili u Beogradu i nalaze slali doktoru na mail i dobijali dalje instrukcije. Cene za VTO su nize nego u BG, 1350e ruke, biopsija 300e, zamrzavanje 200e godisnje, bolnicki dan 50e, mislim da na njihovom sajtu postoji cenovnik. Lekovi su jeftiniji kod nas i to dosta, razlika po jedinici Merionala je 8e!!! 22e kosta kod njih Merional ili Fostimon a kod nas 1400din(apoteka u Resavskoj ulici). Pravdaju se da je kod njih lek orginalan a da se na drugim mestima nalazi jeftinije jer se na magarcima svercuje sa Kosova. Mi smo lekove kupovali kod nas i sve je ok, a mogli smo da ispadnemo magarci za nekih 300-400e! Put od Beograda do Skopja i nazad kosta 100e, tako da ta stavka nadoknadjuje razliku u ceni postupka VTO kod nas i u Skopju, ali bih ja zbog njihovog razumevanja i ljudskog pristupa, drugarskog odnosa opet isao kod njih, bez obzira na cenu. Ako ti se cela ekipa sestara, biologa, urologa, ginekologa posveti 150% novac ostaje u drugom planu bez obzira na krizu. Hotelski smestaj postoji u blizini bolnice ali se treba cenjkati, ja sam uspeo da spustim cenu nocenja sa doruckom sa 65e na 45e. Sve u svemu gruba racunica za VTO, put, hotel, hranu iznosi oko 4000e. Ako sam nesto izostavio pitajte.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tinche 23/10/2012, 08:13

Hvala Djolence! Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 275568
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od bubamara84 12/11/2012, 10:22

Cao svima, Very Happy nova sam na forumu. Ja i moj suprug smo u braku 7 godina i nemamo dece. Od skoro smo krenuli kod doktora N. Pancevskog. Interesuje me da li je neko od vas radio Hsg tamo i kakvi su vam utisci?
bubamara84
bubamara84

Broj poruka : 8
Godina : 39
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 12/11/2012, 22:08

Bubamara dobrodosla
Ja sam radila hsg kod njih,odnosno dok su jos bili na staroj klinici,u staroj rodila prvog sina,na novoj drugog,i imam divno misljenje o doktoru Nikoli,nije sto je moj al je jedno divno stvorenje.
Hsg kod mene prosao skoro pa bezbolno,bio je pazljiv Laughing .
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od bubamara84 13/11/2012, 07:36

Hvala Maro ljubav , ovde kod nas sve klinike rade hsg sa totalnom anastezijom i cene su od 12000 do 30000, nije mi problem da platim ali mi se ne ide pod totalnu anasteziju. Moja drugarica je isto radila kod doktora Nikole hsg i nista je nije bolelo, pa sam htela da cujem jos neko misljenje. Inace trebala bih da radim za desetak dana.
bubamara84
bubamara84

Broj poruka : 8
Godina : 39
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Erata 13/11/2012, 10:57

Ne radi se HSG pod totalnom anestezijom, već pod opštom, kratkotrajnom, koja traje 10-15 minuta. Ne znam zašto se cure toliko plaše anestezije. I ne znači da tebe neće boleti. Ako su jajovodi zapušeni, ima da te boli. Ja to nikada ne bih radila na živo. Na živo ni zub ne popravljam.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 7 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 15 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu