KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 11 od 15 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od ne gubim nadu 27/2/2017, 11:12

Pozdrav svima, i mene interesuje klinika u Makedoniji, ali Remedika jer samo oni rade donaciju j.celija , Sistina mislim samo donaciju sperme, ali vrlo malo informacija nalazim o ovoj klinici. Mislim da sam cula da saradjuju sa dr .Ljubicem i Bebimakom, ako neko zna nesto vise neka se javi. Hvala

ne gubim nadu

Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 28/2/2017, 18:09

Radi i Sistina donaciju j.celija. Nazovi Bobana Janevskog pa ce ti reci sve sta te zanima. On radi na donaciji.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od ne gubim nadu 1/3/2017, 12:01

Hvala ti sretna zvjezdo, jos samo kad bi napisala e mail ili tel. ako znas od dr.Janevskog.

ne gubim nadu

Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 1/3/2017, 13:54

Evo mail

boban.janevski@acibademsistina.mk

Kad mu napises mail onda ce ti u mailu poslati broj mobitela. Odgovara u roku dva dana..bar je tako bilo.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 14/3/2017, 11:32

ne gubim nadu jesi pisala dr. Janevskom??
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od ne gubim nadu 21/3/2017, 14:13

Sretna zvijezdo jesam pisala, odgovorio mi da donacija jajnih celija kod njih kosta 6ooo eura i da saradjuju sa krio bankom iz Ukrajine . Bas puno a u Remedici u saradnji sa Bebimakom i dr. ljubicem 3800 eura. velika razlika u ceni.

ne gubim nadu

Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od alisa 21/3/2017, 14:25

3800 je super cena! Uglavnom ide od 4- 4500e .... ovi u Acibademu bas preterase... na tih 6000 jos put i smestaj kad dodas dodje na 7000 sigurno! ... Remedica je isto u Makedoniji ?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sanja 73 21/3/2017, 21:42

U Acibademu je djć 6000 eura u tu cenu je uračunato i zamrzavanje embriona.
djć je 4300 +ivf 1700 barem su meni tako napisali....
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od alisa 24/3/2017, 05:24

Pa Sanja tek su tako preskupi... zamrzavanje nigde nije preko 500e... a i mislim da je svuda u cenu uracunato i zamrzavanje...
Svuda je zapravo domacija 1000e - to ide donatorki plus 3000- 3500 sam postupak ivf - srimulacija donorke i et tebi...
Tako da obrni okreni su preskupi
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sanja 73 24/3/2017, 13:20

Baš tako,jesu malo orš sa cenom,samo sam se malo dopisivala...još nisam odlučila šta ću.....
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 25/3/2017, 13:49

Pisala sam ja sve cijene na predhodnoj stranici i jos uvijek su iste.
U ceskoj je donacija jc 4500-5000 € s tim ne znam dal je tu npr.uracunato embryogen i hatching...zamrzavanje da.

E sad dal je u Sistini u ovih 6000 € uracunato isto ovo embryogen i hat.trebalo bi pitati jer su to sve posebne stavke. U svakom slucaju sve treba dobro pitati.

Jer ako u Ceskoj to nije u cijeni onda Sistina malo ispade skuplja.

Alisa jel ti znas ove cijene sto spominjes od 4500 € sta se sve tu racuna??
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od alisa 25/3/2017, 15:26

Samo donacija , et i zamrzavanje... garantuju 2 pokusaja za te pare... sve ostalo se dodatno placa... i pored toga Sistina ispada mnogo skuplja - 1500e
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 27/8/2017, 11:10

Pozdrav svima! Nova sam na forumu, ali sam čitala malo vaša iskustva i volela bih da sam vas ranije pronašla.

Ja trenutno radim ivf sa donorom u Sistini i kad sam se odlučivala nisam mogla da pronađem mnogo informacija o njima. Počela sam da pišem i svoj blog kako bih imala gde sve moje misli i brige da izbacim, a i možda pomogne nekom ko tek razmišlja da uđe u sve ovo.

Moj doktor u Sistini je Mihajlo Popović i moram da kažem da nisam baš zadovoljna njime. Ima li još nekoga kome je on bio doktor?

Za 3 dana idem na poslednji eho pred punkciju i baš sam uzbuđena! :)

Puno vas pozdravljam i baš mi je drago da sam vas pronašla!
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od micam 27/8/2017, 12:00

Zozoni dobro dosla.Da sve bude ok i da se preselis na trudnicke strane.Sa tom klinikom nemam iskustva.Pozz
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 27/8/2017, 12:02

Hvala Micam! Da se sve preselimo na trudničke strane! :)
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sanja 73 27/8/2017, 12:07

Dobrodošla zozoni zagrljaj
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 3/9/2017, 18:12

Zozoni dobrodosla!
Kako je prosla punkcija?
Ja sam bila kod dr. Lazerevskog....Popovica sam vidjela samo u prolazu. Isto tako i dr. Ivanovskog.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 3/9/2017, 18:21

Hvala Sretna zvijezdo! Evo baš sam se spremala da vam pišem. Bila sam samo 1 dan u Skoplju na poslednjem ultrazvuku i to je sve dobro prošlo. Nisam ni znala pod kolikim sam stresom bila dok mi doktor nije rekao da sve ide po planu. Osetila sam veliko olakšanje! A sutra idem ponovo i u utorak je punkcija, a u četvrtak transfer :) Malo je reći da sam uzbuđena! Ima i nervoze i treme i uzbuđenja i svega Very Happy Nadam se da će sve dobro proći, pa i ako ne uspe iz prvog pokušaja, da će barem moći embrioni da se zamrznu za sledeći put, da ne moram sve ispočetka.

Sretna zvijezdo, kakva su tvoja iskustva sa dr Lazarevskim? Meni najviše smeta što mi moj doktor ne daje potpune informacije, ništa neće lepo da objasni niti mi unapred na vreme kaže šta sledi, da mogu bar finansijski da se pripremim. Ali sad sam sve izgurala do ove nadam se krajnje faze, pa ako ne uspe ovaj put, ja bih rado menjala lekara, iako kliniku ne mogu.

Držite mi fige, pa se javljam kako je prošlo.
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 3/9/2017, 19:12

Onda je veceras stop injkcija ako je u utorak punkcija??
Hoces u svome mjestu gdje zivis dobiti stop ili? Meni to dr. Lazarevski nije dozvolio i morala sam kod njih u Sistini primiti stop i sestra se mora potpisati na papir da mi je dala u tacno vrijeme koje je on zapisao.

Mi ne zivimo na prostoru bivse Juge pa smo dole bili 14 dana. Dosli smo 6 dc dole.
Isto je i dr. Lazarevski skrt na rijecima i izgleda su svi tako.
Vecinom rade transvere drugi dan od punkcije al to vise forsira biolog dr. Janevski.
Zamrzavanje preostalih embriona je na godinu dana 650 € a koliko mi je poznato i materijal od donora moras placati za svaku sljedecu godinu.
Dosta su skupi. Pisala sam ja cijene tu pa procitaj da znas.
Ne razumijem zasto se samo kod njih mora naruciti materijal za tri puta a u drugim klinikama koje isto rade s Cryos bankom ne mora.
Koliko imas folikula? To si morala ma onoj semi od njih dobiti i tu pisu i velicine.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 3/9/2017, 19:24

STOP injekcija je večeras i primam je u Beogradu. Mogla bih čak i sama sebi da je dam jer se daje subkutano, ali pošto nije klasična injekcija nego je penkalo, zamolila sam komšiju koji je lekar da mi je večeras da. Što se tiče čuvanja embriona, sada je 700 evra na godinu dana, pa posle se plaća po 200 evra za svaku dodatnu godinu.

Materijal donora sam platila 3000 evra za 3 pokušaja i mislim da ta cena uključuju čuvanje prvih godinu dana, a posle se valjda plaća. Meni je recimo bilo van pameti da traže da se kupi sperma posle samo 1 ultrazvuka. A šta da mi drugi rezultati nisu bili dobri koje sam radila tek mesec dana kasnije? Šta da su utvrdili onda da ne mogu uopšte da imam decu? Nekako mi je od početka ceo njihov pristup delovao neozbiljno. Ali računam, toliko su beba napravili, valjda znaju šta rade. Nemam drugog izbora nego da verujem :)

Embriona imam 5, a nisam dobila nikakav izveštaj na kome to piše i njihova veličina. Kad su radili UZ, bili su oko 14mm, a treba da budu valjda 17mm pa sam uzimala hormone još 3 dana.

Hvala ti na informacijama i podršci! :)
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 3/9/2017, 19:36

Nemoj sada da se previse brines. Imas dobru informaciju u vezi folikula. Kada bar tri budu oko 17 mm ide stop.
Ja sam stop dobila i.m. pa valjda i zbog toga je tako zahtijevao.

Puno citam forume sve moguce i vidim da svake godine poskupljuju a to im nije dobro iskreno da ti kazem.
Jako malo se pise o njima a sad su dobili i konkurenciju, zapravo prije tri godine Newborn kliniku.

Da prva godina ti ulazi u tih 3000 €.

Znaju oni vrlo dobro sta rade, da su se opustili jesu. Njima je uzv najvazniji i izged jajnika i koliko antralnih folikula imas na pocetku ciklusa.

Sretno ti draga moja i javi se!

Jos ovo....znaci punkcija je pod anestezijom i budna si za 15 min. Na dan transvera ces dobiti i.m. diazepam a vecer prije ces sama sebi s.c. dati progesteron.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 3/9/2017, 19:42

Evo vidiš, to za diazepam i progesteron mi uopšte nisu rekli! Stvarno ne razumem, a tražiće to da im platim, sigurno. Naravno, ja uvek nosim više para nego što treba, ali to su stvari koje mogu da najave brate mili i da znaš šta te čeka, a ne uvek neko iznenađenje.

Hvala ti puno draga, ja sam u principu dosta pozitivna i verujem da će sve biti u redu!
Pišem kako je bilo.
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 3/9/2017, 19:54

Diazepam ne placas...to im je u cijeni vto. Znaci mi smo platili oko 1600 € i u toj cijeni je svi uzv sto sam imala, transfer s tim diazepamom, anestezija i punkcija. Vadjenje krvi sam svako placala.
Ovu ampulu progesterona ces kod njih u apoteci kupiti.
Svaki dan kad sam isla na bockanje sam dole na hitnoj platila 200 denara sto mi da terapiju. E meni je to krivo sto sam to morala placati. Tu sam morala tu semu nosati uvijek sa sobom i tu je sve pisalo...od folikula, koliki je endometrij i e2 i lh.
Al ocigledno oni svi malo drugacije rade iako im je dr. Lazarevski sef i on ih sve uci.

Predpostavljam da si onda dobila Ovitrelle u penkali?
Ja sam Choriomon.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 3/9/2017, 19:57

Da to je najgore kad ne znas konkretne cijene.
Bolje da kaze da ce biti i 300, 400 € skuplje a na kraju bude jeftinije. Lakse je se nositi s tim. Svakako ponesi uvijek da imas za rezervu Wink
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 6/9/2017, 10:16

Zdravo svima! Juče sam bila na punkciji i sve je dobro prošlo, ali su mi izvadili samo 2 jajne ćelije. Posle svih onih hormona, ja sam ipak očekivala da će ih biti više. Danas oko 13h ću saznati da li može nešto sa njima da se uradi i ako može, onda kada će biti transfer, da li u četvrtak ili petak. Čini mi se da su male šanse da od te 2 neka uspe, ali držim fige i trudim se da svejedno budem pozitivna :)
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 11 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 15 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu