KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
marija123
Andja111
nadalica
viktorija
zoxa
winni
lenjivica
annci
Bobaue
Ninche
boni m
ivabuku
Iva79
Bubamara
libra35
Vanilla
Niny
PalcicaBg
Sofija Veks
Endzi
ragaco
micaubica83
SladZana
ganedina
Maksi
SoJa
Star77
Tebi
bak
fight&faith
Petkana
mamadabudem
JocY
makac71
sareni leptir
smiley77
ivanicasale
Jecaneca
Cala Domingos
sandrolina
Vuchica
BiKsi :)
Nataly17
ahosame
Hiperaktivna
luckystar74
Afrodita
KoMetaK
MalaSaJuga
Ema78
zvoncica36
Ancica 87
maki021
srculence 84
saska1
tatjanica
Blanka
BabyBear
Vecka
karakaca
libertte
lela1984
lelas
Sanjci87
68 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 20/12/2014, 16:36

Emaaa, pa ti cekas betu!!! :))) Jupiiiii:aa30: roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

A reci mi da li ti je to krvarenje bilo sada ili u nekom od prethodnih postupaka?
Mene ovo jutros isece, bas...kao neka sluzava zila, tako je izgledalo, tamno braon. Nista posle toga, a ceo dan trcakm do WC-a i nazad. Nadam se da je implantacija. Videcemo!

Poljubac i rode za sve!! Na moj racun!!! :)) roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libertte 20/12/2014, 16:53

MarkoSanja, Makac, Tatjanice, Maki čestitam i sve, sve najlepše! Najlepši novogodišnji pokloni su stigli! ZIMA1 Ako sam nekoga izostavila, nemojte mi zameriti.

Mi smo danas čuli naše srce i baš sam uzbuđena. Želim da podelim tu radost sa vama i da vam je prenesem drage moje!
libertte
libertte

Broj poruka : 64
Datum upisa : 14.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 20/12/2014, 17:05

libertte ::MarkoSanja, Makac, Tatjanice, Maki čestitam i sve, sve najlepše! Najlepši novogodišnji pokloni su stigli! ZIMA1  Ako sam nekoga izostavila, nemojte mi zameriti.

Mi smo danas čuli naše srce i baš sam uzbuđena. Želim da podelim tu radost sa vama i da vam je prenesem drage moje!

Cestitam!!! Jao divna vest!!!! Uzivaj sada!!! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav igra igra igra igra love love love love love love love love Od sveg srca ti zelim svu srecu i skolsku trudnocu!!! :)))
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 20/12/2014, 17:07

Lebartte, cestitke za srculence!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce Uzivaj sada u trudnoci i neka ti bude skolska! trudnica

Curice, prasim, vucem za nosice, sta god vam odgovaralo, samo da bude sto vise lepih beta i novih trudnica!!! vv vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 20/12/2014, 17:13

Liberte, bravo za srcka, sad mozes da odmoris i ne brigas. Sve najbolje osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 20/12/2014, 17:33

Bravo libertte za srculence!!!! konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete Sad uzivancija!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/12/2014, 17:37

Libertte,bravo za srculence! osmeh srce

Tatjanice,bravo za izvestaj s UZ,lepo napredujete,samo tako nastavite! lol!

Hiperaktivna,srecno na konsultacijama! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 20/12/2014, 18:04

libertte ::MarkoSanja, Makac, Tatjanice, Maki čestitam i sve, sve najlepše! Najlepši novogodišnji pokloni su stigli! ZIMA1  Ako sam nekoga izostavila, nemojte mi zameriti.

Mi smo danas čuli naše srce i baš sam uzbuđena. Želim da podelim tu radost sa vama i da vam je prenesem drage moje!


Cestitam za srculence!!!  osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 20/12/2014, 18:35

Vecka ::
libertte ::MarkoSanja, Makac, Tatjanice, Maki čestitam i sve, sve najlepše! Najlepši novogodišnji pokloni su stigli! ZIMA1  Ako sam nekoga izostavila, nemojte mi zameriti.

Mi smo danas čuli naše srce i baš sam uzbuđena. Želim da podelim tu radost sa vama i da vam je prenesem drage moje!


Cestitam za srculence!!!  osmeh srce
Pridruzujem se cestitkama! sunny

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 20/12/2014, 21:49

Ancica 87 ::
Vecka ::
libertte ::MarkoSanja, Makac, Tatjanice, Maki čestitam i sve, sve najlepše! Najlepši novogodišnji pokloni su stigli! ZIMA1  Ako sam nekoga izostavila, nemojte mi zameriti.

Mi smo danas čuli naše srce i baš sam uzbuđena. Želim da podelim tu radost sa vama i da vam je prenesem drage moje!


Cestitam za srculence!!!  osmeh srce
Pridruzujem se cestitkama! sunny


Da se ne ponavljam i ja se pridruzujem cestitkama Very Happy Very Happy Very Happy
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 20/12/2014, 21:52

libertte ::MarkoSanja, Makac, Tatjanice, Maki čestitam i sve, sve najlepše! Najlepši novogodišnji pokloni su stigli! ZIMA1  Ako sam nekoga izostavila, nemojte mi zameriti.

Mi smo danas čuli naše srce i baš sam uzbuđena. Želim da podelim tu radost sa vama i da vam je prenesem drage moje!


Cestitam libertte!!! jupiiii! samo tako dalje!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 20/12/2014, 22:22

Afrodita ::
libertte ::MarkoSanja, Makac, Tatjanice, Maki čestitam i sve, sve najlepše! Najlepši novogodišnji pokloni su stigli! ZIMA1  Ako sam nekoga izostavila, nemojte mi zameriti.

Mi smo danas čuli naše srce i baš sam uzbuđena. Želim da podelim tu radost sa vama i da vam je prenesem drage moje!

Cestitam!!! Jao divna vest!!!!  Uzivaj sada!!! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav igra igra igra igra love love love love love love love love  Od sveg srca ti zelim svu srecu i skolsku trudnocu!!! :)))

Cestitam draga sad se opusti i uzivaj da imas skolsku trudnocu ti zelim,tatjanice bravo bravo radost radost radost radost Kako je lepo videti ovako lepe vesti srce mi je puno,
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/12/2014, 00:03

Kometa, Maki... Cestitkeeee!   osmeh srce osmeh srce osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/12/2014, 01:11

Drage moje vi sad spavate, a ja lezim u bolnicki krevet na ginekologiji. Opet sam prokrvarila sada problem pravi onaj treci plod iz njega sad curi i krvarim. Kad ce ovo vise da prodje stvarno se pitam.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 21/12/2014, 01:19

sanja bice to sve kako treba.....i brzo ce da prodje. Vazno da je bebica ok. Evo saljem pozitivnih misli srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 21/12/2014, 01:27

SAnja mislimo na tebe!! Bice sve dobro! :-*
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 21/12/2014, 06:03

libertte ::MarkoSanja, Makac, Tatjanice, Maki čestitam i sve, sve najlepše! Najlepši novogodišnji pokloni su stigli! ZIMA1  Ako sam nekoga izostavila, nemojte mi zameriti.

Mi smo danas čuli naše srce i baš sam uzbuđena. Želim da podelim tu radost sa vama i da vam je prenesem drage moje!
         

....divna vest, libertte....uzhivajte u praznicima i najlepshem moguchem poklonu...ljubim sve trudnice i njihove slatke mrvice!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
ps. na spisak praznichnih trudnica dodajem i vecku i kometicu...a biche i novih, osechaaaammmmm!!! navijacica navijacica navijacica


Poslednji izmenio tatjanica dana 21/12/2014, 06:09, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 21/12/2014, 06:06

...sanjice, mislimo na tebe i saljemo ti pozitivne vibracije pa da se ti i tvoje meche zdravo vratite kuchi shto pre...biche dobro, videchesh!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 21/12/2014, 08:03

Sanjice drzi se, da sto pre prodje i da konacno stvarno uzivas u trudnoci!  osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 21/12/2014, 08:12

Sanjice,drzi se bice to sve ok!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 21/12/2014, 08:54

markosanja.radosavljevic ::Drage moje vi sad spavate, a ja lezim u bolnicki krevet na ginekologiji.  Opet sam prokrvarila sada problem pravi onaj treci plod iz njega sad curi i krvarim. Kad ce ovo vise da prodje stvarno se pitam.

Markosanja, cekamo da se javis!!! Nadam se da si dobro i da ce sve to dobro da se zavrsi. Probaj da mislis pozitivno, koliko je to moguce....Znaj da mislimo na tebe!!! Drzi se! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 21/12/2014, 09:15

Markosanja verujem da je sve u redu i da si dobro,jedva cekamo da nam se javis draga ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/12/2014, 09:48

Evo me, lezim sinoc mi dali palitreks da pijem. Malo pre krv i urin, sutra jos neke analize. Sinoc na uz je beba bila dobro. Sad jos po malo krvarim. Ne znam sta d. Mislim. Tesko je. Pisem a suze naviru.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 21/12/2014, 09:57

Drage moje, decembar je zaista divan...ja samo mogu pozeliti da i svaki narerdni mjesec bude isti ovakav sto se tice pozitivnih beta :) cestitam od srca svima :)

Sanja, vjerujem da ce sve biti u redu. Isplaci se ako trebas i onda se smiri i vjeruj da ce sve biti u redu. I bice. Cekamo da se ponovo javis i mislimo na vas.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 21/12/2014, 10:10

Sanja draga,drzi se... bice sve dobro! Mora biti! osmeh srce

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu