KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
marija123
Andja111
nadalica
viktorija
zoxa
winni
lenjivica
annci
Bobaue
Ninche
boni m
ivabuku
Iva79
Bubamara
libra35
Vanilla
Niny
PalcicaBg
Sofija Veks
Endzi
ragaco
micaubica83
SladZana
ganedina
Maksi
SoJa
Star77
Tebi
bak
fight&faith
Petkana
mamadabudem
JocY
makac71
sareni leptir
smiley77
ivanicasale
Jecaneca
Cala Domingos
sandrolina
Vuchica
BiKsi :)
Nataly17
ahosame
Hiperaktivna
luckystar74
Afrodita
KoMetaK
MalaSaJuga
Ema78
zvoncica36
Ancica 87
maki021
srculence 84
saska1
tatjanica
Blanka
BabyBear
Vecka
karakaca
libertte
lela1984
lelas
Sanjci87
68 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iva79 7/1/2015, 11:53

Srecan Bozic drage moje,zelim vam pre svega puno zdravlja i srece.Meni je ovaj Bozic najtuzniji u zivotu,ali mora se dalje... Na kraju krajeva,ja sam uvek morala grcevito da se borim kako bih dosla do cilja.Zasto bi ovog puta moralo biti drugacije?!
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/1/2015, 11:59

Iva,zao mi je.Meni je Ivana rekla je dva meseca dovoljno pauze do narednog FET-a.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iva79 7/1/2015, 12:03

Hvala Lela.
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 7/1/2015, 12:52

Iva,mnogo mi je zao!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/1/2015, 12:53

Maki uzivaj u sreci i vuci za nos. sreca

Iva zao mi je sta god da se desilo,nisam u toku,znam da je sve bilo ok do pre par dana.
I nama ce jedan Bozic pa za njim i svaki naredni biti najlepsi na svetu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 7/1/2015, 14:14

Devojke srecan bozic,puno zdravlja i srece i da sledeci bozic docekamo na trudnickim stranama lol!
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 7/1/2015, 16:02

Devojke srecan Bozic! Mir Bozji Hristo se rodi!

Sve vas vucem za nos i saljem bebi prasinicu da budete sto pre trudnice! :****

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 7/1/2015, 16:23

Vaistinu se rodi...Hvala vecka,dao bog osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 7/1/2015, 16:37

Srecan Bozic b b b
Da li mi neko moze reci ako mi je u ponedeljak beta bila 298 koliko bi otprilike trebala biti u cetvrtak???
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/1/2015, 16:52

Vise nego dupla.Ako si u ponedeljak vadila,danas vec treba da bude minimum dupla,a sutra malo iznad.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 7/1/2015, 16:58

oko 700, 750 Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/1/2015, 17:14

maki021 ::Drage moje mi smo juce bili na ultrazvuku,i zvanicno smo 6 nedelja ,culi najlepsu muziku na svetu neopisiva sreca,jedna beba nam je 3.9mm a druga 3.4mm dr.kaze da je sve super za sada i sl.uz je ekspertni polovinom februara,najsrecnija sam zena na svetu. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Svima zelim da provedu praznike u miru i veselju sa porodicom,trudnicama dragim da uzivaju u svom blagoslovu a cekalicama da sto pre dodju do svoje bebe radost radost radost ljubav ljubav ljubav ljubav
Bravo,maki021 za dva srculeceta,svaka cast za tvoje andjelcice!Sad uzivajte na danasnji veliki pravoslavni praznik zajedno s vasim mrvicama u tvom stomacicu! osmeh srce smajli angel

I ostalim clanicama i forumasicama srecan Bozic,Hristos se rodi,sve najbolje! srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 8/1/2015, 01:31

Drage moje dame :) Pre svega hocu svima da vam cestitam praznike, bete i srculenca osmeh srce
I jos da potvrdimo :) U Visegradskoj se sada konsultacije cekaju do mesec dana od datuma prolaska komisije yes Do polovine januara im nece raditi lab (redovno godisnje odrzavanje ili sta god), tako da ja cekam februarski ciklus (simbolicno mi pada za 01.02.) :)
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 8/1/2015, 15:00

Drage srecni vam svima praznici. Imam jedno pitanje u oktobru sam u visegradskoj radila 1.vto ali bez uspeha , beta je bila 0,0. Planiram polako da u toku februara polako opet udjem u tu pricu prikupljanja nalaza a planiram da uradim i one dodatne nalaze koje sam procitala da ste vi skoro svi radili mada mi dr u dz kaze da za tim nema potrebe posto je u pitanju muski sterilitet. Mene zanima da li trombofilije ili neki imunoloski razlozi budu uzrok da beta bude bas 0,0 . Cini mi se da bi mi da je bila 0,1 bilo lakse , ovako kao da moje telo uopste ne prihvata plod. Nadam se da gresim. Hvala osmeh srce

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 8/1/2015, 15:54

maki021 ::Drage moje mi smo juce bili na ultrazvuku,i zvanicno smo 6 nedelja ,culi najlepsu muziku na svetu neopisiva sreca,jedna beba nam je 3.9mm a druga 3.4mm dr.kaze da je sve super za sada i sl.uz je ekspertni polovinom februara,najsrecnija sam zena na svetu. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Svima zelim da provedu praznike u miru i veselju sa porodicom,trudnicama dragim da uzivaju u svom blagoslovu a cekalicama da sto pre dodju do svoje bebe radost radost radost ljubav ljubav ljubav ljubav

Cestitam mila moja drugarice!!! jupiii! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Samo tako dalje!
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iva79 9/1/2015, 14:13

Drage moje, posto ne mogu naci mir ni objasnjenje zasto mi se dogodio spontani,ja sam ponovila analizu  tsh koji je sa 2,9 skocio na 3,44 iako sam u medjuvremenu povecala dozu levotiroxina. Ono sto me je sokiralo je to da mi je nivo progesterona 2,7 a tek sam juce prestala uzimati progesteron.Pametne moje duse, mislite li da je ovo mogao biti uzrok mog spontanog? Izvinjavam se unapred ako je pitanje postavljeno na pogresnoj temi
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/1/2015, 14:49

Iva, jako mi je zao, ali ne ocajavaj, moras biti jaka jer moras dalje. A stres ti je trenutno najgori neprijatelj i zbog stitne i zbog secera i zbog celokupnog tvog stanja. Preporucujem ti da vise ne mozgas zbog cega ti se to desilo, nego da razmisljas iskljucivo o buducnosti i sta dalje.

Cestitam svima Bozic, a posebno pozitivne bete i srculenca koja ste culi Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 9/1/2015, 16:20

drage moje, srecne praznike vam zelim i sto vise betica da kutak samo prstiiii :))))
elem, zanima me koliko je potrebno vremena da ti se jave sa klinike mediagrup i zakazu pregled, konsultaciju kod doktora Ljubić? Prvi put sam okrenula klniku pre mesec dana i tada ostavila podatke da mi zakažu kod doktora i rekli javicemo, bice posle praznika, i naravno nista, danas okrenem i isto ostavite podatke javice vam se sestra.
odlucila sam se da pre sledećeg postupka da me pregleda, vodi i sprema za sledeci ET, da vidim da li će mi tražiti neke analize i sta Ljubić misli...
ukoliko neko ima bilo kakva iskusta o klinici, njemu, zakazivanju neka mi napiše... hvala vam svima...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 9/1/2015, 16:23

Sandrolina

Srecni i tebi praznici! :))))

Moj savet ti je da zoves direktno ginekolosko odeljeje: 40-40-130 i trazi da razgovaras sa sestrom Sandrom, ona je "njegova" sestra koja mu zakazuje preglede. Ako trenutno nije tu, ostavi broj da ti se javi. Ako ti se ne javi sutradan, zovi ponovo, umeju neke sestre da ne prenesu, meni se desavalo...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 9/1/2015, 16:25

hvala Sofija, srce si :)
zvacu ponovo sutra...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 9/1/2015, 16:26

Inace, mene je on porodio. Vrhunski hirurg, ali prezauzet. Trebas ga neprestano juriti, i nema previse vremena da ti se posveti. Verovatno ce te ubedjivati da postupak odradis kod njih (u Jevremovoj:)). Mene je pitao "zasto Prag", ja rekoh "jer su najbolji po mom misljenju" hehe

Svakako vredi se sa njim konsultovati, jer jeste vrhunski strucnjak, samo ne znam koliko ce moci da ti se posveti u vodjenju celog postupka...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 9/1/2015, 16:32

pa ja moram tamo, nemam ovde resenje jer se radi o donatoru sperme, mada posle svega kada bi mi ponudio nesto ovde prihvatila bih na keca, vise mi je muka...
znam da je bas zauzet nisu ni hteli da mi zakazu kod njega vec kod neke druge doktorke, zato sam insistirala i rekla da je uput iz Praga i preporuka i tada su mi uzeli podatke...
cula sam da je bas stručnjak i par njih znam kojima je pomogao mozda budem te srece i ja :)

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 9/1/2015, 16:55

Nego sta ces, nego ces i ti biti te srece! :)))

Eto, meni je na svet doneo moje dve princezice, tako da sto se toga tice sve pohvale!

Very Happy Very Happy radost radost yes yes
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/1/2015, 19:51

sandrolina ::
elem, zanima me koliko je potrebno vremena da ti se jave sa klinike mediagrup i zakazu pregled, konsultaciju kod doktora Ljubić? Prvi put sam okrenula klniku pre mesec dana i tada ostavila podatke da mi zakažu kod doktora i rekli javicemo, bice posle praznika, i naravno nista, danas okrenem i isto ostavite podatke javice vam se sestra.
odlucila sam se da pre sledećeg postupka da me pregleda, vodi i sprema za sledeci ET, da vidim da li će mi tražiti neke analize i sta Ljubić misli...
ukoliko neko ima bilo kakva iskusta o klinici, njemu, zakazivanju neka mi napiše... hvala vam svima...

A jesi li probala da zakazas u Jevremovoj? msm, nemam predstavu koje su cene i gde je povoljnije...
Meni je Ljubic na konsultacijama za VTO video polip u zucnoj kesi, hvala mu na tome. Nisam imala nikakve tegobe, ko zna kad bih to otkrila.
Nalzalost, to je bio jedan jedini put da sam ga videla, kroz postupak me je vodila M.Ilic
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 10/1/2015, 13:31

Hvala svima osmeh srce osmeh srce osmeh srce
U ponedeljak mi je beta bila 298 a u petak 2250.Da li je to ok?
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu