KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
marija123
Andja111
nadalica
viktorija
zoxa
winni
lenjivica
annci
Bobaue
Ninche
boni m
ivabuku
Iva79
Bubamara
libra35
Vanilla
Niny
PalcicaBg
Sofija Veks
Endzi
ragaco
micaubica83
SladZana
ganedina
Maksi
SoJa
Star77
Tebi
bak
fight&faith
Petkana
mamadabudem
JocY
makac71
sareni leptir
smiley77
ivanicasale
Jecaneca
Cala Domingos
sandrolina
Vuchica
BiKsi :)
Nataly17
ahosame
Hiperaktivna
luckystar74
Afrodita
KoMetaK
MalaSaJuga
Ema78
zvoncica36
Ancica 87
maki021
srculence 84
saska1
tatjanica
Blanka
BabyBear
Vecka
karakaca
libertte
lela1984
lelas
Sanjci87
68 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/12/2014, 22:35

maki021 ::Njoj je proslo 12 dana vec znaci moze vec sutra :)

I danas je vec mogla,ali moze i sutra.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/12/2014, 22:58

Devojke, dali neka zna sta je sa Karakacom, ili sam nesto propustila...?!  Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 18/12/2014, 00:25

Lucky, bice to ok sigurna sam :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 18/12/2014, 08:02

sareni leptir ::Devojke, dali neka zna sta je sa Karakacom, ili sam nesto propustila...?!  Rolling Eyes


I ja cekam izvestaj, mislim da sam i ja propustila Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 18/12/2014, 08:51

Lucky, ne znam kod kog si dr bial za grudi, ali zaista smatram da taj dr preteruje! Mozda je to i pametan savet, ali, da si radjala i da onda mozes da razmisljas o masteoktomiji (ili kako se vec ispravno kaze). Ima hirurga koji bi odmah sekli sve, a ima i razumnih ljudi. Ja imam policisticne dojke i fibroadenome od '94, kad sam otkrila. Savetovali su mi svasta nesto, ali sam ja presekla i rekla - NECU! Samo kontrolisem na 6 meseci i to je to. Imam policisticne dojke i dosta sitnih fibroadenoma, koji se pojavljuju i kkalcificiraju posle nekog vremena pa izgube, samo je jedan jedini uvek na svom mestu i smanjuje se sa godinama. Preporucujem ti da odes kod dr ZOrke Damjanovic, radi u ARS MEDICI http://www.arsmedica.rs/index.htm) i ona je radiolog, ali odlican! Ja sam za nju dobila preporuku od nekog dr iz Beograda i vec 2 puta sam bila kod nje na kontrole, zena je temeljna, ozbiljna, strucna i kod nje je vecita guzva! Mora da se ceka bar mesec dana, a kako shvatih radi samo privatno. Bolje da das jos 5.000 dinara za pregled, nego 100.000 za tu analizu i da ides na mastektomiju. Ne znam koji ti je taj dr, koji je odlican dijagnosticar, ali, za mene, posle visegodisenjg iskustva, nema boljeg dijagnosticara od dr Kopitovic u Novom Sadu, zaista! :Evo, tu je i Bak, koju su mustrali u Bg i nisu joj videli asermanov sindrom, a KOpitovicka ga otkrila jednim pregledom! Nije stvar da ti neko kaze imas to i to, nego da zna i sta ti valja ciniti posle toga. Cini mi se da lutas ponekad, a imam najbolju nameru da ti pomognem! Very Happy

Afrodita, normalno je da te boluckaju jajnici posle VTO jer mogu da se stvore ciste (kao sto su meni sada, ciste zutog tela) i zato se i ne preporucuje da se podize nista tesko. Moze da bolucka i iz drugih razloga, jer se bebe kace, a nama se cini da su jajnici. Bez brige, sve je normalno!

Karakaca, javi se, navijamo!!! igracice igracice igracice igracice igracice Mozda nema internet u Valjevu?

Maki, sto se tice primanja pregnila i bete, pregnil moze neznatno da utice na betu. Pretpostavljam da pricamo o pregnylu od 1500. Ja sam primila pregnyl u ponedeljak vece a u sredu ujutru radila betu, bila je 124, u petak sam je ponovila bila je 292, a nisam primala pregnyl u medjuvremenu. Ne mora da prodje 10-12 dana, uopste, dovoljna su 2-3 dana.

Sanja, bravo za mrvicu, super napreduje!!! yes srca

Hvala vam puno na cestitkama, vucem vas sve za nosice!!! vv vv vv vv vv vv vv

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 18/12/2014, 09:24

Ja sam isla kod Dr Lukaca sa onkologije (radiolog-onkolog). Odlican je dr. Za Zorku znam, cula sam da je odlicna. Nije ovo prvi put da mi se predlaze, ranije je bilo prica ali niko do sada ozbiljno mi nije rekao.
Znam da ranije niko se nikada nije usudjivao zbog nasledne istorije da mi da kontraceptive uvek ih je bilo frka zbog nasledne istorije.
Ja jesam pod stalnom tom presijom zbog nasledne istorije...
Za hidrosalpings sam napisala da cu ici kod Jurasica. Svi koji su bili ko njega su mi rekli da je odlican dijagnosticar...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 18/12/2014, 14:34

Zene da li neka zna na koji broj mogu da zakazem prvostepenu komisiju u Novom Sadu?

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sanjci87 18/12/2014, 14:48

Ja mislim za Pregnil od 5000 i.j treba se cekati najmanje 10 dana,a za i vece doze i duze..tako meni rekose..drzim fige da bude beta navijači2
Sanjci87
Sanjci87

Broj poruka : 112
Godina : 36
Datum upisa : 08.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 18/12/2014, 15:05

16. dt 778 !!!
Jesam li ja to sigurno ili...?
Treba li da ponovim betu? U Pragu su na kolektivnom odmoru pa ne mogu da mi odgovore.
Ja sam danas sa 43,5 godina zivota prvi put, prvi dan trudna radost  
Stajala sam ispred laba i histericno plakala, jedva dosla kuci, jos se ne radujem, jos sam u soku da se to bas meni desilo zbunjen
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 18/12/2014, 15:08

makac71 ::16. dt 778 !!!
Jesam li ja to sigurno ili...?
Treba li da ponovim betu? U Pragu su na kolektivnom odmoru pa ne mogu da mi odgovore.
Ja sam danas sa 43,5 godina zivota prvi put, prvi dan trudna radost  
Stajala sam ispred laba i histericno plakala, jedva dosla kuci, jos se ne radujem, jos sam u soku da se to bas meni desilo zbunjen


AAAAAAAAAAAAAAAAA Makac čestitam ti prvi dan trudnoće a da sledi još 8 meseci takvih dana, a onda ću da ti čestitam prvi dan kad budeš bila Mama. srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/12/2014, 15:08

Makac,svaka cast!Nego sta,nego trudna!Odusevila si me! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sanjci87 18/12/2014, 15:17

makac71 ::16. dt 778 !!!
Jesam li ja to sigurno ili...?
Treba li da ponovim betu? U Pragu su na kolektivnom odmoru pa ne mogu da mi odgovore.
Ja sam danas sa 43,5 godina zivota prvi put, prvi dan trudna radost  
Stajala sam ispred laba i histericno plakala, jedva dosla kuci, jos se ne radujem, jos sam u soku da se to bas meni desilo zbunjen

vv bb d konfete mnogo mi je dragooooo
Sanjci87
Sanjci87

Broj poruka : 112
Godina : 36
Datum upisa : 08.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 18/12/2014, 15:37

Makac, cestitke i ovde od srca! Bas sam se obradovala tvojoj beti, vise nego svojoj! sreca sreca sreca sreca Za svoju ne smem da se radujem jos. lol!
MOzes da je ponovis za 2 dana, cisto da vidis da li se dupla pravilno, pa da onda odahnes i zakazujes prvi UZ. Very Happy Ali, uradi u istom labu! Very Happy

Neka si se isplakala i izbacila iz sebe sve dosadasnje neuspesne postupke. A sad se raduj i mazi mrvicu/e! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 18/12/2014, 15:43

Makac, bravo, cestitam. Samo tako nek se redjaju pozitivne bete da se sve zenice sodavde prebace na desavanja u trudnoci. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 18/12/2014, 16:41

MAKAAAAAAAAAAAAAAAC BRAVO BRAVO BRAVO!
Svaka cast zeno draga! Jako jako jako sam se obradovala i zelim ti puno puno puno srece i radosti u trudnoci i da lagano prodjes kroz nju. Pa bolji poklon za Novu godinu niste mogli da dobijete Very Happy

Uvek mi je drago kad cujem za bilo koju od zena da je ostala trudna, ali posebno mi je drago kad cujem za neku od nss "starijih" (meni je to preko 40 god) da je ostala trudna jer to meni daje novu nadu da cu i ja jednog dana ostati trudna. Neka se ne ljute ove mladje Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 18/12/2014, 16:47

Makici sam vec cestitala na Klubu...divna, divna vest! roda

A tebi, BB, zelim uskoro jednu isto tako podebelu betu! igracice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/12/2014, 16:58

makac71 ::16. dt 778 !!!
Jesam li ja to sigurno ili...?
Treba li da ponovim betu? U Pragu su na kolektivnom odmoru pa ne mogu da mi odgovore.
Ja sam danas sa 43,5 godina zivota prvi put, prvi dan trudna radost  
Stajala sam ispred laba i histericno plakala, jedva dosla kuci, jos se ne radujem, jos sam u soku da se to bas meni desilo zbunjen
likeit likeit likeit likeit likeit likeit

Prodjoše me žmarci, divnoooo, pu pu pu, usrale te koke! Nek ti trudnoća protekne školski potpuno! Došlo je vreme za sreću!

Čuj prvi dan trudna, ehej, pa ti si danas već 31 dan trudna! radost radost radost radost radost Mnogo mi je drago!

Karakaca, nadam se da je sve ok, i da je sada vec žureza u labu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 18/12/2014, 17:05

Makac 71 bravo bravo bravo bravo bravo bravo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo cestitam od srca!nek trudnoca bude skolski dosadna!
Jupiiiiiiiiii!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/12/2014, 17:10

BabyBear ::
Uvek mi je drago kad cujem za bilo koju od zena da je ostala trudna, ali posebno mi je drago kad cujem za neku od nss "starijih" (meni je to preko 40 god) da je ostala trudna jer to meni daje novu nadu da cu i ja jednog dana ostati trudna. Neka se ne ljute ove mladje Wink
yes yes yes  Isto mislim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 18/12/2014, 17:27

Ja jesam mladja godinama ali FSH kaze da sam starija tako da se ne ljutim.
Naravno i mene dizu takve price jer se i ja nadam bozjem cudu.
Srecno svima!!!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 18/12/2014, 17:51

...drugari, mi smo danas bili kod doktorice, sve je super,9 +6...beba je 34 mm, crl kao da je 10 + 3....d dimer je dobar, papa dvojka...joooj, videla sam kako mrda rukicama...ljubim vas sve i odoh da opalim jedan kesten pire!!! c
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 18/12/2014, 17:56

Super Tatjanice!divan izvestaj!uzivajte! yes
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 18/12/2014, 17:58

Divno Tatjanice!  beba
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 18/12/2014, 20:50

makac71 ::16. dt 778 !!!
Jesam li ja to sigurno ili...?
Treba li da ponovim betu? U Pragu su na kolektivnom odmoru pa ne mogu da mi odgovore.
Ja sam danas sa 43,5 godina zivota prvi put, prvi dan trudna radost  
Stajala sam ispred laba i histericno plakala, jedva dosla kuci, jos se ne radujem, jos sam u soku da se to bas meni desilo zbunjen


Cesttam!!!! Srecno!!!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 18/12/2014, 20:53

tatjanica ::...drugari, mi smo danas bili kod doktorice, sve je super,9 +6...beba je 34 mm, crl kao da je 10 + 3....d dimer je dobar, papa dvojka...joooj, videla sam kako mrda rukicama...ljubim vas sve i odoh da opalim jedan kesten pire!!! c


Predivno predivno!!! :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu