KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/3/2013, 11:31

invitroveritas ::Za laprdanje po forumu od strane pojedinaca, slažem se. Umesto moljenja svome Blogu, pročitati šta je to forum. Nije frka, mogu da ostavim definiciju;-)

Uh, uh. Osim razgovora o postupcima, hormonima, brisevima, postoji jos nesto. Postoji zivot. Ovaj forum je dovoljno veliki i dovoljno nas ima da se prica i o drugim temama. Pa se i laprda o receptima, pa o svekrvama, pa o muzevima, platamo, poslovima, vicevima, tv i muzici, filmovima...
Kome se svidja, dobro je. Kome ne, opet dobro. Zato postoji tockic na misu, samo se premota ono sto nekome ne odgovara.

Lose je kad se sve vise premotava nego sto se cita a sva je prilika....

Skupljali smo potpise pre par godina...
I gde su svi bili? Nigde.
A zamislite da skupljamo pare? A ko ce biti u "komisiji"? A ko ce birati komisiju? Vi? Ja? Hapy? Po kojim kriterijimima? A tek parove? Iz sesira... Pa nisu deca beli zecevi. Ne ide to tako, iz iskustva vam pricam
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 15/3/2013, 11:44

OK, vidim da nisam najbolje shvaćena. Uopšte nisam komentarisala "vantelesnu aploudnju" niti postove koji se tiču onoga što nije vezano za proceduru. Ja tamo ne idem, imam dnevnik, neko svrati, razmeni, pomenu se i recepti, filmovi, muzika, pa ja to tako nekako hendlujem...dođem i ovde jer koračam kroz to, ništa lakše.
Laprdanje podrazumeva neznanje i loše informacije. glupost, ako hoćeš i nemam frku da to primetim.
Kad o životu, da, postoji;-)

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 15/3/2013, 11:53

Da li moze neko reci koliko zamrzavanje celija Kosta u Srbiji ?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 15/3/2013, 12:15

Opet je krv uzavrela posle dužeg vremena... To je dobro je daje snage i volje za borbu... Drage moje pročitajte par tema, pa nastavite započeto.. https://kutak.forumotion.com/t952-hocemo-prirodnjake-preko-fonda

Ima posla al ne kreće se od nule... Mi nekad davno započeli, nešto se odradili, ali što zbog trudnoća, što zbog gubitka snage, stalo...

Procesljajte i ostale teme na akciji za nas, ja izdvojih ovu jer mislim da je konkretna i najlakše ostvarivao jer je finansijski najmanje zahtevna. Sad je druga vlast, pa treba iznova..


https://kutak.forumotion.com/t1114-da-se-prebrojimo



Poslednji izmenio nena beba dana 15/3/2013, 12:23, izmenjeno ukupno 1 puta
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/3/2013, 12:19

invitroveritas ::OK, vidim da nisam najbolje shvaćena. Uopšte nisam komentarisala "vantelesnu aploudnju" niti postove koji se tiču onoga što nije vezano za proceduru. Ja tamo ne idem, imam dnevnik, neko svrati, razmeni, pomenu se i recepti, filmovi, muzika, pa ja to tako nekako hendlujem...dođem i ovde jer koračam kroz to, ništa lakše.
Laprdanje podrazumeva neznanje i loše informacije. glupost, ako hoćeš i nemam frku da to primetim.
Kad o životu, da, postoji;-)


Kao i inace u zivotu, tako i ovde nas ima raznih, manje ili vise obrazovanih, inteligentnih, obavestenih. To ovaj Kutak i cini tako zanimljivim. Oni koji su inteligentniji i obavesteniji filtriraju sebi informacije. Neko uspesnije, neko ne.
Ja nisam kompetetntna da procenjujem cije pisanje je laprdanje a cije ne, tako da ne bih o tome vise.

Opet kazem, dugme za premotavanje, Majka Mara



Leno, ne znam odgovor, verovatno ce neka od devojaka znati
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/3/2013, 12:20

Vidim da ste se raspisale o dr. i svojim iskustvima.2008.god kad sam radila prvu vto kod pokojnog A.Stankovića rekao nam je:''Meni niko ništa nemože.Svi ONI dovode žene,sestre,...kod mene''.Nisam imala snage od ŠOKA pogrešne otpusne liste,nestalih jć,...i prvog bolnog neuspeha da se tužim sa njim.Mm je ŽELEO i bio spreman,ali sam ja bila umorna.Bila sam na dugom protokolu koji je trajao od Februara do Juna.Išli smo kod drugih za mišljenje o svemu Tulić je samo sagao glavu,a neki su bežali od nas.Tad smo rekli makar nemali dece više u Srbiji nikad.Nisu svi dr. isti,ali mi nismo našli nekoga(osim sad što mi se V.Kopitović baš svidela) kome bih se prepustila.Išli smo kod Zadorija.Čovek nam je naplaćivao manje.Bilo je slučajeva kad se cena menjala,a on nama naplati po staroj.Jednom smo sve platili oko 1500evra(lekovi i postupak,ah)uvek posle aspiracije daju infuziju da se brže telo oporavi.Sad sam bila u Genesisu na histeroskopiji.Sestre samo do intervencije provire čisto da vide jesam li tu,a posle skuvaju čaj i to je to.Nema ih na vidiku(možda što sam ja tražila da mi dođe muž pa su znale da nisam sama).Zadorijeva sestre su ljubazne(koliko treba),ali sestra koja je u sobi posle aspiracije obuvala mi je čarapice da mi nije hladno.Ušuškavala me u ćebe,a kad je bilo toplo otvarala prozor.Uvek pušta muziku(malo vrcne uz istu),ali neverovatna žena.Nisam Mađarica,ali nikad ovde nisam imala takav tretman.Doktori ovde kad čuju da neću kod njih da radim svi pitaju ZAŠTO???Ružno je reći,ali svi pljuju po Zadoriju.Išla sam kod Biljane na par pregleda ona je žena stvarno ok.Garalejićku i Biljanu A.smo davno posetili mm. i ja u nekoj privatnoj klinici kod Hrama.Kad smo videli Garalejićku koja je sa vrata htela da zapali cigaretu nas dvoje smo bili šokirani.Ja o Zadoriju i danas imam ok mišljenje.Posle aspiracije kad zovemo da vidimo kako napreduju embrioni uvek pita kako se ja osećam.Da li me nešto boli?Ovde posle histeros.sutradan nijedna sestra me nije pitala da li krvarim?Da li me nešto boli?Zvala sam ih zbog izveštaja i to je Genesis privatna klinika.Treba mnogo da uče od Zadorija kako se odnosi prema pacijentima,a i prema kolegama.Nikad jednu ružnu reč nije rekao o našim dr,a oni svi kad čuju njegovo ime počnu da ga pljuju.Izvinite ako sam nekoga uvredila i udavila.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vikica800 15/3/2013, 12:26

Devojke sta znaci ako je beta 39.6 13 dan mi je danas
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 15/3/2013, 12:29

Znači trudnocu! Ali bilo bi dobro da odeš kod dr da ti eventualno doda progesteron jer je malo niza. Možda je implantacija bila malo kasnije
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 15/3/2013, 12:30

Mislim da je najbolje da je ponovis za 2 dana, da vidis da li se pravilno dupla...Mozda se plod kasnije prikacio, pa je zato beta niza....verujem da je to TO :)
Drzim fige jakooo
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/3/2013, 12:31

13. dan cega? Ciklusa? Vidim da si 01. 03. cekala betu?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 15/3/2013, 12:31

Bak, ali 2012
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 12:33

Vikice, znači da postoji trudnoća. Ako krene da raste, to je to. Ponovi za 2 dana. Ali svakako zovni kliniku. Navijamo da raste, pa da slavimo! osmeh srce
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 12:39

Otvorila sam temu:
https://kutak.forumotion.com/t2504-klinike-na-zapadu

Biće tu još materijala...

Super je što smo se ovako lepo raspisale! Bravo za nas! bravo
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/3/2013, 12:47

v v v Embarassed Embarassed Embarassed
Vikice Sorry.
Moras ponoviti za dva dana, mi cemo navijati da rasteeee igracice igracice igracice igracice igracice
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 12:48

Zvončice, zašto pljuju po Zadoriju? To mi nije jasno. Čovek radi u drugoj državi...Ako nije tajna, baš me interesuje šta mu zameraju.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/3/2013, 12:53

Samo da vam mahnem. Slazem sa Draganom, slazem sa mnogima od vas.
Ono kako rade u CRO je super i volela bih da se tako radi i ovde.

Izvinite, nisam raspolozena bas za pisanje. Bijem bitku na dva fronta, sve na budale nailazim. Dodje mi nekom glavu da otkinem fd

Vikice, radost radost radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/3/2013, 12:57

erato ::Zvončice, zašto pljuju po Zadoriju? To mi nije jasno. Čovek radi u drugoj državi...Ako nije tajna, baš me interesuje šta mu zameraju.
Prevrću očima pri spomenu njegovog imena.Misle da su bolji stručnjaci od njega.Jedna moja prijateljica kaže da je to što im zbog njega dolazi manje pacijenata.U Segedin ni Mađari ne mogu da dođu na red od Rumuna.Često su se bunili,a mi dođemo u promilima(iz Srbije).Čovek ok radi svoj posao.Meni nije dao da radim sve ove analize,ali ispalo je da mi nisu ni bile potrebne.Hašimoto mi je tek sad ''krenuo''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 15/3/2013, 13:00

Predtrudnicki sindrom Bak :))) dopada mi se
Volela bih da nismo pogresno shvacene, ali.....no svako ima svoj stav, neko ce izneti a neko precutati.Moje misljenje, lepo je reci sta ti je na umu....na dusi, pa makar se to i nekome ne svidelo. Ja sigurno necu komentarisati o tome ko sta radi u svom zivotu, ali isto tako dajem sebi za pravo da prokomentarisem kada me dotaknu neke gluposti koje nisu primerene ovim stranama. I ne smatram da smo ista ovim pisanjem zakuvale....cak naprotiv, mozda nekog i dotakne.....
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 13:01

Da, pretpostavila sam da je to. Ljubomora.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 15/3/2013, 13:03

i sujeta :)
Ja prvi put cuh o pomenutom dr. A ne mogu da verujem da imaju tako niske cene???? To je individualno ili vazi za sve?
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/3/2013, 13:04

Ja vec u vise navrata nista danas nisam razumela, sve pisem pa brisem Very Happy
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 15/3/2013, 13:07

neca73 ::Ja vec u vise navrata nista danas nisam razumela, sve pisem pa brisem Very Happy

dok ja pročitam, i napišem, već sam okasnila! Laughing Devojke ne postizavam, mada se trudim. Embarassed
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 13:23

neca73 ::pravo da ti kazem krk, ja se nesto razmisljam da progovorim, i to udruzenju za zastitu prava pacijenata ili ministarstvu zdravlja, bas vezano za to prolazenje ili neprolazenje preko fonda, i odredjene analize koje se za to traze. iskreno meni nije ni prijatno da komentarisem zdravstvo, cak ni po forumu, zbog posla kojim se bavim, i ako mi verujes da se ponekad i zabrinem oko mogucih posledica.

Nemoj ni da se trudis, pa oni su svi povezani ko svinjska creva. Pa nece kolega na kolegu da udara. Nista neces postici a samo ces sebe da ubacis u neku pricu koja ti uopste nije potrebna. Batali. Prolazenje preko fonda se izmedju ostalog zasniva i na kome tutnes pare u dzep da te stavi na listu ali to niko ne moze da dokaze, a ko je dao pare nece sigurno da prica o tome. Mi smo bre korumpirano drustvo, nama nema pomoci. To ti je ista prica kao i za usvajanje. Kad sam krenula da "grebem" oko usvajanja (radim jos jednu vto i ako ne upali dosta) dodjem do lepih informacija. Za 5000 eura dobijem bre dete kakvo hocu... i belo i zdravo i malo i plavo i sa zelenim ocima ako hocu. I o cemu mi onda pricamo kad odlicno svi znamo u kakvom drustvu zivimo.

Ako mozemo da skupimo neke pare da se nekom pomogne onda dobro, ako ne mozemo, uvek nam ostaje razmena iskustava iz raznih klinika o raznim doktorima. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 15/3/2013, 13:25

A kad sam rekla da nekom pukne film pa krene da prica nisam mislila na pojedinca, za tako nesto je potrebna grupa ljudi i cvrsti dokazi. Samo je pitanje da li bi i to nesto promenilo ili bi se kao i sve ostalo zataskalo za 3 dana. U ovoj zemlji pojede vuk magarca preko noci.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 13:28

Krk, slažem se u potpunosti!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu