Korak po korak na putu do bete +

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica taj 23/1/2015, 15:11

...babyyyy navijam da bude dobitni ciklus!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 39
Datum upisa : 28.10.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 23/1/2015, 15:13

BB cvet  , Tebi  cvet

BiKsi :)

Broj poruka : 20381
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jelena*mama2andjela* taj 23/1/2015, 15:59

Drage moje
markosanja,lela84,nince,biksi,mamadabudem,lelas,anicica,vucica,babybear,genadina,sladzana,kometak,anci....nadam se da nisam nekoga zaboravila,oprosticete mi Very Happy
Hvala vam drage moje,sto ste me se setile i sto navijate opet za mene. Very Happy cekalicam zelim da sto pre vidite veeeelike bete a trudnicama dosadne,uzasno dosadne trudnoce Very Happy

Meni je danas 5 dan bockanja,idemo polako ka cilju...
ljubim vas puno puno

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 965
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 23/1/2015, 16:08

Jelena,

Navijam puno puno za tvoje korake...jedva cekam od tebe divne vesti, koje si toliko zasluzila...grlim puno... c

Sofija Veks

Broj poruka : 2645
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sandrolina taj 23/1/2015, 16:11

kometa, biksi, nisam isla kod endokrinologa Ljubić je pogledao rezultate i rekao da su ok...
nego mi bris nije kako treba imam neku bakteriju i sada 7 dana koristim vaginalete pencilina pa da imam pauzu 3 dana pa da ponovim bris i do tada cu dobiti tako da histero moram da pomerim za sledeci ciklus...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 23/1/2015, 16:20

Jeco srećno osmeh srce
Sandrolina da se što pre riješiš te bakterije,gdje radiš histero?

saska1

Broj poruka : 2301
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 23/1/2015, 17:08

Sandrolina, a zar ne bi trebalo da prodje bar nekoliko više dana od ta tri, da ti se ne pokaže lazno negativan rezultat?

Cure, srecno u svakom koraku. Borite se, svaki put to kažem, i dalje ću vam govoriti, vredi svaki korak, svaka boca, svaka akcija, mnogo je lepo biti roditelj. Jeste i fizički iscrpljujuće, al to je ništa u odnosu na ono kad te duša boli što deca ne stižu. Borite se, samo se borite! I ne predajte!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 23/1/2015, 17:22

BiKsi :) ::Sandrolina, a zar ne bi trebalo da prodje bar nekoliko više dana od ta tri, da ti se ne pokaže lazno negativan rezultat?

Cure, srecno u svakom koraku. Borite se, svaki put to kažem, i dalje ću vam govoriti, vredi svaki korak, svaka boca, svaka akcija, mnogo je lepo biti roditelj. Jeste i fizički iscrpljujuće, al to je ništa u odnosu na ono kad te duša boli što deca ne stižu. Borite se, samo se borite! I ne predajte!

Mene boli dusa...Tuzna sam,stize me tek sad... Sad Smucile mi se biohemijske. Mad

lela1984

Broj poruka : 3596
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tatjanica taj 23/1/2015, 17:25

...jelena,srecno bockanje pa da zavrsi debelom betom! :) ...ostalima zelim svu snagu i srecu da izguraju do cilja! :*

tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 39
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 23/1/2015, 17:38

Lela, pa mora te stići, živ si iksan, naopako sa sve osmehom da preguraš sve to i da se ne zapitaš nijednom što baš tebi, i što baš takvi ishodi. Proćiće, pusti dušu da odboluje, nemoj ništa na silu. Koliko god joj trebalo. Bolje nego kasnije da te sastavi. Sve treba odbolovati na vreme, sve što se zaključa i ne odtuguje na vreme, posle stigne i bude još gore, rekla bih. Zato treba i plakati kad nam se plače i biti u bedacima i depresijama, sve to prodje, i dodju novi dani, osunčani, sa pravim osmesima. Meni je nekako život krenuo na bolje otkad se Arsa rodio. Jeste da se rodio pre vremena, al od njegovog dolaska u moj život, nekako mi drugačije sve ide. Od onih najbanalnijih odlazaka kod lekara, kad me prime iako nisam bila zakazana, ili mi se jednostavno nameste neke dobre situacije kad mi trebaju. Neverovatno. Naravno, ima i sad začkoljica kojekakvih, al sve je to smešno u odnosu na ono obijanje ordinacija, moljakanje za upute, izlasci s posla, zagledanja sa strana ima li šta novo, skupljanje jebenih para za vto, analize, spermograme, vitamine i ostalo, nerazumevanje okoline, o komentarima glupavim da i ne pričam. Nije da se to sve zaboravi, ostavi traga, al kad se dobije dete, samo se energija usmeri na njega, i srce samo raste od ljubavi i miline. Za rukice oko vrata, za musavi poljubac, za svaku novu reč, geg, kerefeku, za to se borite cure moje, svom snagom, do ispunjenja cilja. Nosi roditeljstvo i neke teže stvari, al je prelepo.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sandrolina taj 23/1/2015, 17:40

pa ne znam biksi, meni rekli 7 dana da koristim pa 3 dana pauza pa da ponovim bris...
radim histero na medigrup kod Ljubica...
lelice nemoj molim te da mi budes tuzna duso moja, jeste sve to katastrofa ali jednom mora da prestane...
isplači danas i zavrsiiii, ljubim te i idemo zajedno u dalju borbu za bebiceeee....

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od winni taj 23/1/2015, 17:46

Biksi divno si to sve rekla........treba coveku vreme da odtuguje stigne nas to kad tad ali sto kazes osmeh na lice i hraabrost u srce jer kad dodje taj musavi poljupcic beba beba beba verovatno sve prodje samo treba izdrzati........

winni

Broj poruka : 413
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od masato taj 23/1/2015, 18:23

Evo info iz prve ruke, prof. Kopitović radi u bolnici Ferona u Novom Sadu, upravo sam zvala 021/3000220. Bolnica je otvorena 19,01, ali zvanično počinje da radi 02,02,. Već dr. ima zakazane konsultacije od 03.02.

masato

Broj poruka : 143
Godina : 38
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 23/1/2015, 18:25

Pa,mene.kasnije stigne inace,a nikako da otplacem k'o covek.Danas mi pade secer,slabije sam jela,pa se rasplakah od straha.Izvikah se na muza onako uplakana,a covek nista nije kriv.I on kaze-bice jednom do kraja.Imam na umu da uradim laparoskopiju u skorije vreme,nisam ubedjena da je ovog puta samo IR u pitanju.Smrsala sam 12kg od siofora za nepuna 4mes.,k'o Oliva sam!

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 23/1/2015, 19:24

Lela kao sto rece biksi i ti si covek moras da izbacis to i sebe, kad tad sve te sustigne. dodje eto kad se nenadas,ali naravno moras da ustanes i krenes dalje. i sama znas za sta se boris i uspeces, sigurno,pa jednom mora biti kako treba. sve sto nam zivot servira moramo da idrzimo i znam jaka si procice to,sto se kaze i tebe ce sunce ogrejati. zelim ti puno srece i da to raspolozenje brzo prodje.

MalaSaJuga

Broj poruka : 1210
Godina : 25
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 23/1/2015, 19:31

Ma,ja sam jaka i suvise nekad,sanja,u tome je problem.Trpam u sebi,ne pokazujem okolini,a to je gore.Ali,sta cu,takva sam.Ali,bice bolje.

-------

http://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2968

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 09:45

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40